Opinie o Minkon Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Minkon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Minkon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minkon Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Gutek Nowy wpis

Na serwisie z ogłoszeniami zobaczyłem że mają prace dla operatora produkcji. Napisali że oczekują gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym. To są trzy i też nocki? Można robić w nadgodzinach żeby złapać większą kasę?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Minkon Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Byly

Większość pracowników nie wytrzymuje psychicznie z Paniami brygadzistami. Wytrzymuja tylko te,które są "kolezankami",a bardzo często zostają nimi na siłę bo zrezygnować z pracy nie mogą.

Obserwator Nowy wpis
@Byly

Lub są nierobami i interesują je tylko plotki. To wylatują.

Krystyna Nowy wpis
@Byly

Ale z jakiego powodu dokładnie, jak się zachowują, że ludzie mieliby tak reagować? Skoro już zaczynasz temat, to naprawdę fajnie byłoby wiedzieć, co takiego się dzieje i czy naprawdę to takie poważne.

Gosc Nowy wpis
@Obserwator

Czemu od razu nierobami. Są osoby , które pracują sumiennie. Po prostu nie można wytrzymać bo każde słowa trafiają do brygadzistki a potem do kierownika. Jak w przedszkolu , a pomyśleć że pracuje się z dorosłymi...

Tak zatrudniają studentów

Kath

Tak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Minkon Sp. z o.o.?

Tak

Julia
@Gość

Super, a jak ich wdrożenie do pracy tutaj wygląda? Co ze szkoleniami?

Gosc
@Julia

Wdrożenie ... Niby coś tam wytłumaczą a potem panie brygadzistki śmieją się po kątach z "nowych" osób. No , ale one to oczywiście umieją najlepiej ( odliczać czas do przerwy) i udawać przed kierownictwem jak one to ciężko pracują. Oczywiście nie wszystkie, ale pewne panie przeginają na całej linii...

@Gosc

Nie powinno być tak,że kierownictwo "koleguje"sie z brygadzistami

Magdalena
@Gosc

Ile czasu wynosi ta przerwa? No i z czego brygadzistki się śmieją?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Minkon Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Chopek_roztropek

Gorące pozdrowienia dla chłopaków z magazynu... Tak gorące, jak ich kawa z ekspresu;) Ps. Promka na kawę w biedrze jakby co????

pytająca

Na jakich warunkach są przyjmowane pracownicy?mozliwe jest otrzymanie umowy o prace?czy zwalniani są przez pracodawce osoby po miesiącu za słabą wydajnosc?

Odp
@pytająca

Umowa zlecenie na start. Później po pewnym okresie umowa o pracę. Najniższa krajowa. Jeśli się nie nadajesz to papa

@pytająca

Umowę o pracę cieszko bo w czasie wakacji żegnaj pracownik bo mają grono stałych studentów ... od kilku lat na zlecenie

Odpowiedź

Zero prawdy w tym co piszesz. Jeżeli przychodzisz do pracy po to żeby pracować,a nie odbebnic 8 godzin siedzac na telefonie to możesz liczyć na podwyżkę i premie,a nie na zwolnienie.

@Odpowiedź

Podwyżka i premia ? Pracowałam tam dobre parę lat i na nic takiego nie można było liczyć ! A chyba że 50 zł brutto , to ma się nazywać podwyżka! Wykonywałam swoją pracę solidnie i nie siedziałam z telefonem , po prostu nie byłam ulubienicą brygadzistek i tyle. Teraz ponoć coś drgnęło z podwyżkami ale nie są to kokosy.

Shrek
@Odpowiedź

Jasne.Na premie i podwyżki mogą jedynie liczyć "przyjaciele" kierownika,nie jesteś w zaufanym gronie-NIE NALEŻY CIE SIĘ!!!!

Aaaa
@Shrek

Czyli już rozumiem dlaczego nie ma premii-bo kierownik nie szuka "przyjaciół wśród załogi.

Kulmen

System pracy w tej firmie piętnuje pracowników którzy wyrabiają normy, wyrobienie normy jest tylko i wyłącznie zasługą chęci do pracy, normy są określane na podstawie ilości gotowych sztuk na jedną moto godzinę, normy te nie są wyssane z palca i nie są zawyżone, wręcz przeciwnie, są do zrobienia przy wydajności 80%. Jeżeli chodzi o warunki szkodliwe dla zdrowia to takowe nie istnieją każde nawet minimalne podejrzenia szkodliwości jest sprawdzane przez zewnętrzna firmę na profesjonalnym sprzęcie i w razie jakichkolwiek podwyższonych wyników natychmiastowo podejmowane są kroki do zlikwidowania lub ograniczenia do minimum zagrożenia. Wynagrodzenia i umowy o zatrudnieniu są następujące: kandydaci przejawiający chęć do sumiennej pracy osiągając pułap zbliżony do normy umowę o pracę dostaną najpóźniej w drógim miesiącu współpracy tuż po badaniach lekarskich, kandydaci którzy pracują bo coś trzeba robić są na umowie-zlecenie regularnie selekcjonowani na rzecz kolejnych kandydatów. Wynagrodzenia adekwatne do stopnia trudności wykonywanej pracy, zajęcia na każdym stanowisku są proste jak budowa cepa, monotonne i nudne, szybko wpada się w rutynę i normy są już pokonywane po połowie dniówki. W zakładzie panuje hierarchia, pracownik-brygadzista-kierownik-prokurent. Brygadzista z kierownikiem murem stanie za dobrym pracownikiem przed prokurentem, ten ostatni natomiast ma wyje...e na ludzi i raczej liczyć na jego dobry humor. Moje odczucia z pracy w tej firmie: nuda i monotonnia fizycznie wypoczęty psychicznie znudzony, stopień trudności pracy 2/10, wypłaty regularne, wszystkie świadczenia, kasa zapomogowo pożyczkowa, uniform jest, nawet za proszek do prania zwracają, 8godzin w tym 20min przerwy, pełne bhp.

xxx
@Kulmen

Żeby brygadzista stanął po twojej stronie to trzeba mu (usunięte przez administratora) polizać bo inaczej nie ma opcji

mark
@Kulmen

hehe...prokurent patrzy tylko i wyłącznie na stan swojego konta i aby mu sie nie daj boze krzywda nie stała----nic poza tym go nie interesuje:)

xxxx

czy często są przyjmowani pracownicy do Minkon?czy jest duza selekcja do przyjęcia?

A.
@xxxx

Selekcja jest na danym dziale, brygadzista ma wolną rękę jeśli uzna że się nie nadajesz to sio.

@xxxx

Jeśli będziesz dobrym (usunięte przez administratora)i będziesz uwielbiać brygadzistki ... To zostajesz. Sama sumienna praca nie wystarczy....

@xxxx

Selekcja jest duża wystarczy że się twoja twarz niespodoba brygadzistce i koniec pa. Jeśli będziesz z kolei zadobrym pracownikiem to wuwczas kilku innych pracowników którzy będą się bali o 4 litery zrobi Wszystko żeby się ciebie pozbyć....

Xx
@xxxx

Przyjmuja ale robota za najnizsza krajowa.niby sa premie za wydajnosc. Umowa o prace. Jesli ktos nie pierdzieli roboty to zostaje

@Xx

Kwestia wysokości wynagrodzenie jest indywidualna - zawsze należy mieć to na uwadze. Ale super, że w Minkon są jakieś premie za wydajność - to dodatkowo może mobilizować pracownika do pracy. A umowa o pracę jest tam na czas określony czy na nieokreślony?

Karol

Macie jakieś nowe stanowiska pracy?

daga

Czym zajmują sie kobiety w firmie Minkon?Jesli mozna zapytac o jakies konkretne zadania. A pracodawca oferuje swiadczenia socjalne np. ubior,bony,paczki do pracownikow?

@daga

Umowa zlecenie ubrania robocze do zwrotu brak paczek

xD

ubrania do zwrotu haha dobre.

Zibi

Jak bardzo firma wprowadziła zabezpieczenia sanitarne dla pracowników?

@Zibi

Znowu śmiech na sali.... Ha ha

Martyna

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem takiej ciszy na tym forum pracowniczym?

@Martyna

Żartujesz ?? Ha ha tam są kliki pracownicze jeśli nie będziesz tańczyć jak ci zagrają ... i mieć swoje zdanie to do widzenia są brygadzisci Joa... I Ani... które skotecznie się ciebie pozbędą...

veni vidi vici

jako były pracownik odradzam...firma sterowana przez niemieckich właścicieli, zero szacunku dla pracownikow, Niemcy jak przyjezdzaja to pokazuja małym Polaczkom na kazdym kroku, ze są głupi i nic nie wiedzą/ Angielski szef jak pokorne ciele w obronie swoich pracowników nawet palcem nie kiwnie. Poza tym przekręty finansowe, że się jeszcze skarbówka za nich nie wzięła to tez pachnie łapówką. Firma absolutne (usunięte przez administratora) na produkcji praca w warunkach zagrazajacych zdrowiu za takie smieszne pieniadze, ze kasjerkom w marketach płacą lepiej i nie musza wdychac tych świństw.

@veni vidi vici

Rozumiem, że odszedłeś z firmy, bo nie odpowiadały Ci warunki zatrudnienia. Czy możesz dodać jakie umowy obowiązywały zatrudnione osoby - stabilne i długoterminowe, czy raczej na początek zlecenie?

@Paweł

Zawsze zlecenie niema na początek umowy o pracę na czas określony, bo takie bzdury piszą w ogłoszeniach rekrutacyjnych, jest tylko i wyłącznie zlecenie i koniec... obiecują gruszki na wiezbie. Serdecznie nie polecam, pracownicy podpierdalacze kiedy idziesz do WC i wszystko inne byle zabłysnąć u kierownika, brygadzisty. Zarobki marne ludzie podli byle zabłysnac kosztem innych pracowników.

Są tu jakieś grupki pracownicze chyba z tego co widzę, które jakoś są wrogo nastawione?

@Andrzej

Bo pozytywnie opinie piszą wafle, albo pracownicy że świty którzy lubią penetrować 4 litery brygadzisty.

Krystyna
@957909

Starajmy się pisać merytorycznie, bez różnych wulgarnych tekstów, to jednak jest forum publiczne. Domyślam się, że nie zgadzasz się z pozytywnymi opiniami na temat pracy w Minkon? A dlaczego, co Ci nie odpowiada w firmie?

Zainteresowana

Witam.Jestem zainteresowana pracą w tej firmie.Moze ktoś wie jaką prace wykonują kobiety w tej firmie?chodzi mi o czynnosci czy są to proste monotonne czynnosci czy raczej wymagające duzej wiedzy i sprytu. Jaka norma do wykonania?

Czy praca dla kobiet jest skomplikowana?co z umową?czy wyplata na czas?

@Anonim

Praca dla kobiet jest średnio skomplikowana-wszystkiego można się nauczyć. Na początek umowa zlecenie,później okres próbny i umowa na czas okreslony/nieokreślony. Wypłata zawsze jest na czas.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Minkon Sp. z o.o. w miejscowości Tarnowskie Góry? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Bulbo

Opinie tu wypisane zupełnie się nie zgadzają z rzeczywistością

5195719
@Bulbo

Bo pewnie należysz do elity konfidentow i mobingistow

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz syf......praca w warunkach szkodliwych za najnizsza krajowa !!!porażka nie firma wszędzie ale nie tam!

Zostaw merytoryczną opinię o Minkon Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Minkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Minkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Minkon Sp. z o.o.?

Minkon Sp. z o.o.
  • Nakielska 42 lok. 44