Opinie o Marseplast Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marseplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marseplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marseplast Sp. z o.o. w Niepołomice

Gigi Nowy wpis

cześć. Jak oceniacie teraz pracę spawacza? Będę potrzebował gdzieś się zatrzymać na jakiś czas a właśnie widzę, że ofertę niedawno dodali. 35 od godziny jak na razie mnie zadowoli. A na miejscu jaka czeka mnie atmosfera na moim przyszłym dziale?

Pracownik Nowy wpis

Jako praca montażysty nie polecam. Na hali sami Ukraińcy którzy myślą że są najlepsi. Praca ciężka zero organizacji. Dadzą ci jedne zadanie za 2 min odrywają i dają kolejne. Nie można nawet stanąć i napić się wody bo trzeba cały czas coś robić. Integracji wśród pracowników brak. Jeżeli jest się chorym po powrocie wielka pogarda. Stawka to najniższa krajowa u kobiet nawet nie. Na rozmowie mówione jest o tolerancji palaczy po czym przy wyjściu raz na dwie godziny jest problem, brak rękawiczek jest częstym problemem jak i podstawowych narzędzi pracy. NIE POLECAM

Ciekawi mnie co aktualni montażyści myślą o tych warunkach szkodliwych? Od paru dni jest wystawiona oferta. podają w niej widełki od 30 do 31 zł od godziny gdzie jeszcze w zeszłorocznej ofercie widziałem kwoty 30 do 32 zł, skąd bierze się taki spadek?

Anna Nowy wpis

Mam pytanie czy w firmie jest płacone szkodliwe? Smròd chemikaliów jest nie do zniesienia. Jak tam wogole można pracować...kilka lat pracy i nowotwór gotowy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marseplast Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Frezer powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn w firmie Marseplast Sp. z o.o.?

Nikol

Nie przeszczegane BHP to jest raz można udowodnić na każdym kroku nawet nie cza robić zdjęć bo som kamery po dwie na jedno miejsce pracy

kokos
@Nikol

kolega ze zmiany właśnie to sprawdzał, połowa kamer na stanowiskach pracy jest niezgodna z kodeksem pracy i rodo a bhp nie istnieje w tym zakladzie

patryk

Czy ktoś jest coś w stanie powiedzieć o pracy w laboratorium? Pojawiło się ogłoszenie na technologa i chciałbym wiedzieć jakich zarobków można się spodziewać i jakie godziny pracy są w tej firmie

Andzia
@patryk

Z tego co słyszałam to kierowniczka zmienia technologów jak rękawiczki, nikt nie poleca.

Maja

Ktoś widzę, że na forum zainteresował się stanowiskiem technologa. Z tego co widziałam w ofercie, szukają obecnie również kierownika działu rozwoju. Wiecie z jakiej przyczyny szukają z zewnątrz? Odbywają się tutaj awanse wewnętrzne? Jeśli tak, to czemu nikt nie zajął tego stanowiska? Jak praca na nim w praktyce może wyglądać? Opowie ktoś?

Xyz

Ciężka praca napewno nie dla kobiet o słabym kregoslupie, duża rotacja wśród nowych pracowników, dużo trzeba się nadzwigac i nanosic, kasa słaba jak na niepolomice. Nie polecam

@Xyz

No i po ile kg się dźwiga jako kobieta tutaj skoro już wzmianka o tym kręgosłupie tu padła? Obecnie w razie czego jak tu stoją z opieką i ubezpieczeniem?

Maja

widziałam opinię, że ktoś podobno 24 lata tutaj pracował... jak firma zmieniała się na przestrzeni tego okresu i jakie podwyżki mogłyby przynależeć osobie, która tak długo by tu była? jakie jest obecnie podejście do starszych pracowników a sama praca w jaki sposób wynagradzana?

maxx

Pracowałem w tej firmie 24 lata, niestety stan zdrowia zmusił mnie do przejścia na emeryturę. Nigdy nie było nawet jednego dnia opóźnienia w wypłacie . Praca różnorodna i ciekawa. Polecam

Magdalena

W jakich godzinach są tu zmiany? ;) Bo ktoś wspomniał, że są 3. Klasycznie jak w większości firm czy jakoś może się jednak różnią?

iiii
@Magdalena

Czterobrygadówka, czyli zmiany 6-14,14-22,22-6. Pozdrawiam

Merek

Bardzo ciekawa i różnorodna praca, dobre zarobki .Polecam

Barbra
@Merek

Dobre zarobki to znaczy ajkie? Na poziomie 3-4 czy 5-6 7-8?;D

ONA

Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w dziale montażu i kontroli jakości???

Live

Robota nawet okej, zależy na jaki dział trafisz bo są takie gdzie jest dramat i zapier... System na 3 zmiany po 8h, kasa też nawet spoko. Z Minusów to 85% ludzi którzy tam robią to stare osoby 50+ myślę, bardzo mało młodych, sama stara gwardia która robi tam od 20 lat.

o
@Live

A ile ty masz lat?Młodzieniaszek się znalazł..

Pracownik nr 123

Praca jak wszędzie, trochę ciepło od pieców 210- 230 C w środku pieca, na plus dobra organizacja pracy, narzędzia do pracy dostępne, profesjonalne i w dobrym stanie technicznym, komunikacja dobra z brygadzistą i mistrzem, który czasem pomaga przy formach, podesty suwnice, zawiesia więc sprawa wiadoma dbają o bezpieczeństwo. Oczywiście znajdą się inne opinie, ale narzekać każdy potrafi, bo to tamto itp. można podszkolić się w j.uk.

Xyz
@Pracownik nr 123

Rzeczywistość pokazuje co innego...

Pietja 232
@Pracownik nr 123

Ale (usunięte przez administratora), jesteś jednym z tych gestapowców którzy tsm pracują, praca tam wygląda jak w (usunięte przez administratora), bez poszanowania pracownika, miszt w sensie pan Józef? Dobra komunikacja? Ten człowiek to (usunięte przez administratora) bez zasad i bez szacunku dla pracownika, tylko (usunięte przez administratora)te wsady a nie daj boże jak coś się zepsuło to zebranie, po premii, jeśli chodzi o narzędzia to też się nie zgodzę, brak kluczy na piecach, jeśli na nocy coś się zepsuło to nie było szans czegokolwiek załatwić, masakra jednym słowem, a najgorsze że kierownik nie do ruszenia, jedyne co może ktoś zrobić to nagrać jak się odnosi do pracowników, jak ich traktuje i iść do sądu pracy bo dyrektor nie reaguje na to jak pracownicy coś zgłaszają, pracowałem więc znam realia i nie mogę żadnego pozytywnego słowa powiedzieć

Beata

Aktualnie firma Marseplast Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/marseplast-sp.-z-o.o.;pr mam nadzieje, że komuś sie to przyda. Dodatkowo mam takie pytanie, jakie firma oferuje początkowe zarobki?

@Beata

Masz juz informację o zarobkach?

oo

w 2002 roku miałem propozycję pracy w tej firmie na maszynę cyfrową(FKR-C1),Nie przyjąłem z powodu dojazdu.Póżniej tego żałowałem,I chociaż po tylu latach na maszyny cyfrowe już nie wrócę(wypadłem z obiegu),to mam pytanie czy maszyna ta jeszcze tam jest,czy już dawno została wyzłomowana i zastąpiona inną nowszą.

AS
@oo

Źle to napisałeś, dzięki temu że nie podjąłeś się tej pracy powinieneś być szczęśliwy. Żałowałbyś jak byś tam pracował ;)

oo
@AS

Dziękuję za odpowiedż.Nie mam zamiaru starać się tam o pracę.A tak z ciekawości.Czy ta maszyna cyfrowa FKr-C1 jeszcze tam jest.Pytam bo kiedyś pracowałem m.in.na tych maszynach cyfrowych(i nie tylko na tych cyfrowych),przeszło 13 lat w nieistniejącej już dzisiaj Krakowskiej fabryce aparatów pomiarowych na Zapolskiej38.

Wanda
@AS

Wygląda na to, że osobiście znasz realia pracy w Marseplaście. Chodzi o zarobki, czas pracy, czy atmosferę między pracownikami? Szczegółowa i jasna opinia pomoże wielu osobom zdecydować, czy składać tam CV.

Jolka

Mamy dobrą firmę, która ciągle się rozwija a przy tym jest dobrym pracodawcą więc nie szukajcie na siłę złych stron.

Grzegorz P.

Byłem w tym przedsiębiorstwie trzy razy starając się o przyjęcie do jak mi się wydawało ciekawej pracy, po przyjęciu na okres próbny pierwszego dnia doświadczyłem pracy w pocie czoła i pośpiechu, poganianiu, bez choćby półgodzinnej przerwy obiadowej, tragiczne wykorzystywanie-ograbianie ludzi pracujących, całkowity brak kultury pracy i adekwatnej płacy, bo jak wiadomo, kiedy ktoś wymaga pracy więcej w czasie pracy kilkukrotnie, to i płaca powinna być kilkukrotna.

Agnieszka
@Grzegorz P.

NIE WIEM NA JAKIM DZIALE PRACOWAŁEŚ?JA PRACUJĘ TU (W MARSEPLAST SP.Z.O.O)10 LAT.JESTEM ZADOWOLONA.SZCZERZE POLECAM TU PRACĘ (JESTEM NA WTRYSKARKACH).

AS
@Agnieszka

Ale spokojnie nie musi pani pisać z Caps Lock. (usunięte przez administratora)

ozi
@Grzegorz P.

pracujesz tam nadal? Czy sajonara ;-))

Zostaw merytoryczną opinię o Marseplast Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Marseplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marseplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marseplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marseplast Sp. z o.o.
  • Podłęska 17