Opinie o Promis Wood Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Promis Wood Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Promis Wood Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promis Wood Sp. z o.o. w Opalenica

Xoxo

Ta wypłata już była?!

Jkp

Ja juz mam ????

@Jkp

Pytanie czy odpowiedź?

Bleble
@PIP

@Jkp Wlasnie co masz? Bo nikt nie rozumie o co ci chodzi. Ja i większość moze i w ogole nikt kasy reszty nie ma!.

Coco Chanel

Nie polecam! Zakład Promis załatwili nieudaczniki z Porażyna razem z mądrym dyrektorkiem na czele, który był tylko zwykłym zaopatrzeniowcem!!!!

Dziki dzik

(usunięte przez administratora) Dawno was nie widziałem. Widzę że tu wszyscy często aktywni. Ja powoli szukam sobie pracy wam też tak radzę. Sądownie wypłatę każdy dostanie ale trzeba działać na własną rękę bo jak zauważyliście zgranie pracowników oceniam na 3+

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Promis Wood Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Aaaaaaa

Gdzie są nasze wypłaty obiecane z dnia na dzień i (usunięte przez administratora) robicie z pracowników czy wy macie mózgi chyba już nie.....!!!! Byście wy się znaleźli w takiej sytuacji jak nas postawiliście bez środków do życia (usunięte przez administratora) zakłamane bo to już brak słów na te wasze obiecanki cacanki i wciskanie tej ciemnoty codziennie sumienie was dopadnie....!!!!!!!!!

NN

Zastanawiam się gdzie jest nasz "wielki" przedstawiciel pracowników u zarządu firmy, tak to najgłośniejszy na hali A jak pracownicy są (usunięte przez administratora) to nawet nie raczy przyjechać na zebranie pracowników którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, nikt z pracowników Cię nie wybierał na naszego przedstawiciela, więc na pewno dobrze palet trzymasz ????????

Lol

Kiedy będą wkoncu te wypłaty bo ile można czekać a żyć za coś trzeba określcie się albo tak albo tak a nie ludzi w hu...!!!! Robicie ciekawe czy wy na wyższych stanowiskach też żyjecie za 400zl ogarnijcie się wkoncu bo to nie jest śmieszne tylko żenujące wstydu nie macie.....!!!!!

.....
@Lol

Oni już się nie określa Nie mają wstydu dla mnie to są prawdziwi tchórze nie umieją podejść do ludzi i porozmawiać???????

,,,

I co zwolnice się sami co to da. Dla nich lepiej bo nie będą musieli was oplaci. A poza tym wypowiedzenie które jest nadesłane listownie mogą sobie je wsadzić...skoro oni nie mają na wypowiedzeniu twojego podpisu to to wypowiedzenie mogą sobie do wychodka wlozyc. A kasy nie będzie bo banki im wszystko wstrzymały a biecywac se mogą

Rambo

Co to za zebranie pod promisem bylo dzisaj pieniadze rozdawali. Czy strajk ????

Mikołaj

Skoro podpadłaś/eś to znaczy że nie nadajesz się do pracy. Jak ci tak źle to mnień prace. Chyba że wiekszość zakładów już cie zna i nici z awansu ????????

IQ

Komuś się musi nudzić w weekendy...

CCC

Zgadzam się z Tobą, trafiłeś w sedno.Ta rodzina to jedna mafia,sam się przekonałem.Zapomniales dodać że mąż i ojczym jest operatorem i też obecnie na tej samej zmianie.To jest patologia!

@CCC

Sama (usunięte przez administratora) nagle brat brygadzisty zostaje przedstawicielem ludzi??!! Dziwny zbieg okoliczności... kolejny na maszynie. To jakaś porażka!!

Adrian G

Witam wszystkich serdecznie, pieniądze powinny wpłynąć na dniach proszę o sprawdzanie swoich kont bankowych, pozdrawiam

Ktoś
@Adrian G

A odsetki będą też?????

????????????
@Adrian G

Nadal brak wypłat więc kiedy wkoncu się doczekamy (usunięte przez administratora)

Pol

Nie martwcie się zamiast pieniędzy przychodzą listy polecone do pracowników zatrudnionych na stałe z wypowiedzeniami

...............
@Pol

Pieniędzy nie ma i nie będzie, przestańmy się łudzić. Obiecanki cacanki są nie od dzisiaj . Wolę się zwolnić niż czekać aż przyślą wypowiedzenie do domu . Nigdy więcej tej firmy , jest jedną wielką porażką .

Xxxxxx

No i (usunięte przez administratora) Znajda sie takie osoby z pracy co sa madre w pysku jak nie ma zebrania w pracy a jak dojdzie do niego to nic cisza totalna a sugeruja sie tym ze to dzieki nim to zebrania bylo! Haha smiechu warte. Jacy ludzie sa jebnieci nie ktorzy tacy to powinni odrazu wyleciec na zbity pysk bo (usunięte przez administratora) robia a wielce sie odzywaja. Trudno trzeba czekac moze do konca tyg sie zlituja pomysla ze sa osoby ktore bardziej potrzebuja tych pieniedzy! Nie tylko my jestesmy w ciezkiej sytuacji! Powinnismy sie trzymac wszysycy razem a nie kazdy na kazdego jedzie obgaduje stwarza problem jeszcze wiekszy niz jest! Obgadywanie i uzalanie sie nic to nie da!!! A wydzwaniania po sto razy do kazdego do biura i chu*wie gdzie to i tak (usunięte przez administratora) daje! Smiechu warte!

X

Wypłaty jeszcze nie ma , to będzie kumulacja dwie wypłaty ...

.........
@X

Hahaha na co ty liczysz , że kolejną wypłatę dostaniesz ? Znowu będzie czekanie na wypłacenie zaległej kasy jeśli wg tą wypłacą.

Lol

27 dzien a reszte wyplaty nadal brak.. Co to bedzie...????

Zabijaka

Wiadomo już coś kiedy będzie wypłata?

Ppp
@Zabijaka

Zadzwon do derekcji

10 lat w firmie

Ludzie przestańcie jest ciężka sytuacja teraz każdy wie jak jest trzeba wspierać firmę bądźmy grupą ludzi !!!

Ppp

Zgodze sie z opinia jak pracujesz 10 lat mozesz nawet zabrac pozyczke pomuc

Bla bla bla
@10 lat w firmie

To możesz każdy jeszcze ma wziąć pożyczkę i firmie dać żeby pomóc ? ???? A oni nam po 400 zł na miesiąc będą oddawać ????

Ktoś

A wypłaty nadal brak coo dalej...

Jestem byłym pracownikiem i szczerze? Dziwi mnie to że jeszcze nikt z Was nie zgłosił tego do odpowiednich służb że dostaliscie 400 zł wypłaty. Na co czekacie? Aż tartak się zamknie i nie dostaniecie reszty? Zacznijcie myśleć, to są wasze ciężko zarobione pieniądze!

PIP

PIP ma miesiąc czasu na reakcję odnośnie zgłoszenia.. także może to trochę potrwać.

@PIP

Wszystko pięknie brzmi. Ale czy faktycznie to było zgłoszone czy każdy taki cwany A teraz siedzicie jak mysz pod miotła !!!!!

PIP

Skargi są anonimowe dla pracodawców więc nie widzę powodu. Z chamstwem trzeba walczyć.

???

Czy wszyscy planujecie wrócić normalnie do pracy??

Haha
@???

No ci co w każda sobote robili na pewno pójdą!!!! Nie ma co się łudzić. Pozostaje tylko im podziękować!

Zostaw merytoryczną opinię o Promis Wood Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w Promis Wood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promis Wood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promis Wood Sp. z o.o.?

Promis Wood Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Promis Wood Sp. z o.o.