Z.P.U.H ASKOR

Kuślin

Opinie o Z.P.U.H ASKOR

Dominika

@już, szkoda, że nikt nie napisał żadnej nowej opinii na temat firmy, wtedy by się wyjaśniło czy zapanował w niej porządek jak pisał @pracownik. Może na forum są osoby które zatrudnione są Z.P.U.H ASKOR? Firma dosyć długo istnieje na rynku, jeżeli posiadacie doświadczenie w firmie, to napiszcie jak wygląda tam praca,jaka jest atmosfera?

już

dobra firma to na pewno, nie ma co do tego nawet choćby najmniejszej wątpliwości, a potwierdza to chociażby fakt że mają znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej a tego przecież z tego co jestem zorientowana to nie dają od tak na pękne oczy, solidna firma i już

w końcu w "firmie" zaczyna panować porządek i ma się ku lepszemu, oby tak dalej.

Zostaw opinię o Z.P.U.H ASKOR - Kuślin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.U.H ASKOR