Opinie o Promis Wood Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Promis Wood Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Promis Wood Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promis Wood Sp. z o.o. w Opalenica

Bb

Ludzie ogarnijcie się jak nie chcecie pracować to się zwolnijcie nikt was tu siłą nie trzyma

Ktoś
@Bb

W pełni popieram

Majka
@Bb

W takim (usunięte przez administratora) pewnie że za darmo nie chce się pracować :-) zazwyczaj pracuje się za PIENIĄDZE z tego co mi wiadomo . A skoro Tobie nie przeszkadza praca za kartkę i tą kartką płacisz i z tej kartki żyjesz to chociaż pozwól innym się wypowiadać co im nie pasuje i przeszkadza i pozwól nawet kłócić się o swoje . Kartkami płaciło się dawno temu teraz jest coś takiego jak pieniądz. Chyba, że z drugiej strony masz ich tyle że wcale nie potrzebujesz wypłaty więc możesz chodzić rekreacyjnie do pracy . Twoja sprawa . :-) Inni z KARTKI się nie utrzymają, pozdrawiam :-)

Dyrektor jak łaskawie przyjedzie do pracy to siedzi jak szczur w kanale nie interesuje się niczym. Lepiej by dali kasę oni myślą że ludzie zarabiają tu miliony. Ciekawe czy dyrektor czeka na wypłatę tak jak my PARODIA

Dyrektor całą kasę pewnie do siebie i reszty wzial. Co z tego że karteczki były to było pewnie do picia żeby ludzi uspokoić masakra jakaś kasy jak nie ma tak nie będzie a zbliża się wielkimi krokami kolejna wypłata za maj tym bardziej nie dostaniemy

Haha

Róbcie dalej za darmo, zamiast stanąć wszyscy to wy się zachowujecie jak byście nie wiadomo ile zarabiali w tej pracy prędzej czy później i tak to padnie ! A brygadzisci i brygadzistki jeszcze ppganiaja ludzi może dostali wypłaty hahah żenada

Dd
@Haha

Brygadzisty to włazi dupyszczególnie jeden no może Pani brygadzista też Ludzie nie staną bo się boją ale nie wiadomo czego .Ludzie nie dajcie się mamić obietnicami na koncie wypłat nie ma a wy robicie

Obserwator

Zaczyna się czystka i albo ktoś myśli albo wyliczanka.Nie dziwi mnie że Pani od jakości dostały wypowiedzenie bo wiadomo nie znają się na swojej pracy a tak na prawdę nikt im nie wytłumaczył co to jest jakość a nie siedzenie przy biurku i drukowanie kodów itp.Druga strona medalu kłania się do stanowiska dyrektora produkcji on też powinien mieć rękę na pulsie i współpracować z pracownikami A nie siedzieć za biureczkiem i łykanie pierduł na temat tej czy owakiej osoby .Zarząd niech się zastanowi apropo do czego służy dyrektor produkcji .Zalecam firmy zagraniczne do poczytania na czym polega kierowanie produkcji dużo można wyegzekwować co jest nie tak w tej firmie i co prowadzi do jej upadku .Może się mylę może nie tę myśl pozostawiam wam .

Fasola
@Obserwator

A ja bardzo szanuje dziewczyny z jakości jak je potrzebowałam zawsze pomogły ❤️dziękuję za fajne kilka lat ????

Kitka
@Obserwator

Mało kto zarówno potrafił pracować w biurze i na produkcji! I mało jaka dziewczyna zna się na narzędziach i parametrach maszyn! Brawo dziewczyny! :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Promis Wood Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Pks

Jelenie to może wy albo osoba która tak pisze szczekać pyskami między sobą umiecie a jak przychodzi co do czego to pyska nikt nie potrafi otworzyć żal mi tej osoby która takie (usunięte przez administratora) pisze a może i nie bo pisze także o sobie barany jedne weźcie się w łeb walnijcie i nie szczekajcie pyskami między sobą jak nie potraficie w pracy się odezwać tylko jak takie pieski latacie lizi (usunięte przez administratora)

...

Czy miał ktoś już wypłatę która miała być w piątek ?

@...

Mówili w który piątek?

.........
@PIP

Miało być do 22.05.2020????

XYZ

Chodzicie do pracy, a wypłaty nie widzicie. Za darmo chcecie robić?

Din5
@XYZ

A potem narzekania że nie płacą... Haha sami jesteście sobie winni że nie macie z czego żyć

@Din5

No tak jest, wierzą w każdą bajkę którą im wcisną. Szkoda słów, nikt z tej firmy się nie upomni o swoje wolą robić za darmo a góra się cieszy że ma jeleni do roboty.

Hahah

Jelenie pracują za darmo ????????????

@Hahah

Tam nie ma zgranych ludzi od samego początku wciskają im ciemnotę a oni wszystko łykają Jeszcze się dziwuje ze nikt tam w beret nie zarobił ją mam święty spokój a wam życzę żebyście się wreszcie obudzili

:-\

Halo halo , czy ktoś nam w końcu wypłaci zaległe pieniądze ?

@:-\

Zaległa pensje czy odsetki za opóźnienia?

:-\
@PIP

Mogliby jedno i drugie. Za darmo nic nie ma , za co mamy żyć. To już jest męczące zwłaszcza że nikt nic z tym nie robi .

Nik
@:-\

Czemu nie złożycie wypowiedzen i do innej pracy nie pójdziecie... Za siedzenie w domu pieniędzy nie będzie i tyle

:-D
@Nik

Inna praca już jest ale to nie znaczy że ta firma ma nie zapłacić zaległej pensji . Mamy podarować coś co nam się należy mimo iż np ja jestem już gdzieś indziej ?

Da

Jestem tego samego zdania,myślę że te czasy wrócą. Nikt nas nie będzie olewał tak jak jest teraz że nie wiadomo co się dzieje tylko jakiś spekulacje i rozsiewanie plotek po mieście

XYZ

Drogi Panie Piotrze, jest Pan niezwykłym człowiekiem i mam nadzieje, ze weźmie Pan sprawy w swoje ręce i wyprostuje sytuacje w tej firmie. Za Pana czasów, kiedy to jeszcze nie było spółki, było o niebo lepiej, człowiek był pewien o swoją pracę, ze może przyjść jutro i zarobić na chleb. Niestety, odkąd firma weszła w spółkę wiele się zmieniło. Przechodzi przez halę jeden z drugim i nawet nie wiadomo, czy to prezes, czy kierowca po towar przyjechał, ani dzień dobry, ani kiwniecia głowa, ani uśmiechu... Panie Prezesie, mam nadzieje ze wróci to, co było kiedyś, wierze w to z całego serca i trzymam kciuki.

Hgggcvbhyfcnjj

A kasa kiedy?

@Hgggcvbhyfcnjj

W czerwcu ????

@..

Dostałem odpowiedź od kolegów z urzędu, do końca epidemii nie prowadzą kontroli także jak zawsze nie pomogą. Zarząd łamie PP ale tego nie sprawdza.

Bla bla bla
@..

W czerwcu za kwiecień .. super podejście . A kiedy wyrównają . Dajecie się mamić konkretnie i nic nie robicie z tym . Już wam.nie zalezy na pieniądzach ? To po co walczyliście poprzednim razem .

K

A gdzie była w tym wszystkim nasza pani brygadzistka????!!!! Zawsze nas wszystkich pouczała ze mamy walczyć o swoje i się odzywać a sama co zrobiła??? Wypięła się na nas wszystkich widać prawdziwe oblicze

Wk@&€!#ny
@K

A wzięliście pod uwagę fakt, ze mogło jej nie pasować? Najlepiej jakby wszyscy z biur robotę za Was zrobili, najlepiej jakby Pani (usunięte przez administratora) wysłała list w Waszym imieniu, Pan (usunięte przez administratora). razem z (usunięte przez administratora) tez się wstawili na zebraniu, a pomyśleliście w jakiej oni są sytuacji? Nie mogą trzymać Waszej strony w pełni, boja się także o swoje stanowisko, mają także rodziny, zobowiązania. Na tej waszej śmiesznej grupie jest rozpie.... osoba, która ją założyła ma problem do wszystkich ze musi wszystko sama robic, to po co się brała za to?! Oczywiście, jestem tez zdania ze walczcie o swoje, to są Wasze pieniądze i strach o to co będzie jutro, czy będzie do czego wracać.

Lala
@Wk@&€!#ny

Mogło jej nie pasować??? Ale czas żeby jeździć samochodem po Kobylinie i koło promisu w trakcie kiedy były zbierane podpisy to już miała czas na to żeby śledzić sytuację. Zresztą nie tylko ona bo tak zrobiły też jej najlepsze psiapsiolki.. Albo też miała czas żeby namawiać inne osoby do tego żeby nie podpisywać tego naszego jak to się wyraziła "śmiesznego" wniosku bo (usunięte przez administratora) z siebie robić nie będzie no sorry ale szkoda słów... Ci którzy nie przyszli powinii się wstydzić tego że nie byli solidarni z resztą grupy bo wkoncu walczymy o nasze wspólne pieniądze i naszą wspólną przyszłość jeśli nie będziemy mówić wspólnym głosem to nic nie uda nam zyskać...

Aga
@Lala

"Wspólny głos" byłby wspólny, gdyby ktoś tym kierujący poinformował o tym wszystkich. Ja się dowiedziałam po fakcie..

pol

ile osób dostało zwolnienie poczte

Olek
@pol

A dostał ktoś wgl?

X

To teraz czekamy na jałmużnę za kwiecień , tz. Postojowe .............

@X

Pewnie będzie w czerwcu..

????

Jeśli w ogóle będzie

:-|
@X

Jałomużnej nie ma i w tym miesiącu już za pewne nie będzie ... Chyba że się mylę w co bardzo wątpię hyhy

.....

Widać jaka kultura siedzi w człowieku . Ktoś chce rozładować trochę napięcie a chwilę później się na niego na skakuje i obraża. Nie po to była ta strona założona żeby siebie w ten sposób obrażać tylko wyrazić swoją opinię o firmie. Ludzie opanujcie się bo tu już się tego nie da czytać . Skoro wszyscy tak o sobie uważacie to dlaczego w pracy nie odnosicie się do siebie w ten sposób . Anonimowo potrafi każdy a realnie nie ma nikogo. Takie koleżeństwo w pracy a po za nią nic innego jak tylko (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie z takimi ludźmi jak samej firmy.

Stonka ^_^
@.....

Również nie polecam pracy z LUDŹMI z tego zakładu . To co się robi tutaj to jest niepojęte , jak ludzie ze sobą pracujący mogą tak się odnosić do siebie . . Nie mam zamiaru wrócić do pracy i usłyszeć że mam zamknąć m ordę od "koleżanki/ kolegi " z pracy ...co do samego zakładu nie będę się wypowiadać .

Obserwator

Zastanawiam sie ile jeszcze czasu pozostalo do tego ze wkącu zamknięcie zakład. Dlaczego kiedyś prezes był podziwiamy za rozwój firmy, inwestycje i rozszerzanie i dążenie do celu by być ważną firmą.Kazdy z pracowników czuł się bezpieczny o swoją pracę i chciał pracować pomijając tych co byli i są przeciwni .Nasuwa się pytanie dlaczego prezes otoczył się ludźmi którzy kłamią i (usunięte przez administratora) Jest powiedzenie że właściciel nie musi wiedzieć wszystkiego .....Ale czy na pewno .Teraz jest kryzys rozumiem ale co niektórzy myślą że duża firma duże pieniądze tylko że nie znają się na zasadach prowadzenia firmy .Zastanawiające jest ilu w zarządzie dąży do poprawy firmy zwłaszcza wizerunku A ilu stara się kłamać i (usunięte przez administratora). Ci którzy otwarcie mówili co się dzieje i próbowali mówić w prostu zostali zwolnieni bo to się nie podobało dyrekcji A zarządowi zasłaniano oczy byle się nie wydało.....Kryzys gospodarczy tez ma swoja dobra strone bo teraz mozna sie przekonać komu zależy A komu nie i można w tej kwestii dużo zrobić.

Killl

Z ostatnim się zgodzę, ale nieudaczniki to może wy nie my Porazyn. (usunięte przez administratora)

Heh
@Killl

A ja się zgodzę. Generalnie jestem tak długo w tej firmie, że wynika z tego jasno. Porazyn załatwił Kobylin. A tak właściwie to jedna osoba. Wasz właściciel pan Cecece. Aż mi chyba żal pana Prezesa, tego prawdziwego. Chociaż kto wie, może wiedział na co się pisze i źle na tym nie wyszedł.

Yyyy

Ludzie ktoś już dostał wypłatę? Bo zaraz kolejna ????????

......
@Yyyy

A kiedy kolwiek była wyplata w weekend ? Bo nie przypominam sobie żeby banki w czasie weekendu pracowaly . Bez przesady to jutro jest poniedziałek i to właśnie jutro powinno się zadawać ewentualnie tutaj takie pytania jeśli pieniądze nie wpłyną.(usunięte przez administratora)

Ellls

A gdzie była z tygodnia na tydzień mówią, że przelew będzie a tu nasrane tylko głupków z nas robią te.......!!!!! Pieniędzy tak szybko nie zobaczymy a tu za chwile następny 10......!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Promis Wood Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w Promis Wood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promis Wood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promis Wood Sp. z o.o.?

Promis Wood Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Promis Wood Sp. z o.o.