Opinie o Schmid Polska Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Schmid Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Schmid Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schmid Polska Sp. z o.o. w Elbląg

Ban

Kierownik nie wie co robi, stosuję (usunięte przez administratora) brygadziści świete krowy, cały czas praca w nerwach, w ciężkiej atmosferze, czas pracy w firmie max rok po czym zwalniają i biorą nowych

On
@Ban

Pracowałeś u tutaj ? Pracuje tutaj prawie trzy lata i zwlaniali tylko osoby, które miały wieczny problem z brzuszkiem (zwlaszcza w poniedziałki), notorycznie spóźniali się albo w ogóle nie rozumieli co robią i dlatego pewnie Ciebie zwolnili. Każdy pracodawca szuka dobrego pracownika, a nie osoby która nic nie wnosi. Co do pensji to jest dość dobrze jak na elbląski rynek pracy ale zwsze może być lepiej. Jest podstawą i premia do pensji. Nadgodziny w tygodniu po 8 h płacą 50%, a w sobotę są 100%.

Werka
@On

Często się zdarza tak, że w soboty trzeba pracować? I czy sama podstawa jest w miare wysoka? Jak premia nie wpadnie w jakimś miesiącu to da się z tego wyżyć?

On
@Werka

Nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dostał premii. Znane są mi tylko cztery przypadki gdzie zabrali im miesięczną premię ale dostali ją zasłużenie i niech cieszą się, że nie wylecieli z pracy.

Zainteresowana
@On

To za co właściwie ta premia jest przyznawana? Bo ja się już z różnymi w pracy spotkałam, takimi za wyniki, brak nieobecności itp. No i przede wszystkim bym chciała wiedzieć, ile tej premii jest. Jak tam się ogólnie wychodzi na koniec miesiąca? Mam parę ofert i muszę zdecydować się na jakąś, ale nie chcę w ciemno.

Bern
@Ban

Nie wiem kiedy pracowałeś ale ten z magazynu jest ok, przynajmniej rozmawia z ludźmi i wytłumaczy co i jak. Ciekawe jak długo wytrzyma :)

Sebek

A w czym miałaby go góra wstrzymywać? Jak ta góra traktuje osoby, które przyczyniają się do jej funkcjonowania, czy nawet wzrostu?

NOWY
@Ban

Nie pracuję tu długo ale Sebastian mnie tu wprowadzał życzę każdemu takiego kierownika ma cierpliwość i niema problemu żeby zawsze się do niego zgłosić. Ogólnie na magazynie pracują fajne chłopaki i atmosfera jest super

Kinia
@NOWY

I on jest jedynym kierownikiem na magazynie? Jak długo trwa takie wprowadzenie nowej osoby? Tylko Pan Sebastian zajmuje się nowymi ludźmi? Jak jest jakiś problem to kierownik jest zawsze dostępny czy trzeba się jakoś umówić z wyprzedzeniem?

@Orbit83
@Kinia

A jak ze stawka dla magazyniera? I jakie godziny pracy? Ogółem czy kierownictwo słycha pracowników w sprawie pomysłów itp czy liczy się papierek

@NOWY

Wspomniany kierownik ma cierpliwość co do nauki nowych? W sensie, tłumaczy nawet po kilka razy i nie jest to dla niego problem? Czy Pan Sebastian jest również pomocny dla takich ludzi, którzy tu trochę pracują?

Bern
@@Orbit83

Stawka najniższa. 6-14:00 z nadgodzinami do 16. Uprawnienia UDT wózki i suwnice. Kierownik słuchał, kierowniczka-NIE.

@Bern

Uprawnienia są wymogiem obowiązkowym? Ja nie mam uprawnień. Zastanawiam się czy firma pomoże finansowo takie uprawnienia zdobyć lub ewentualnie poczeka, aż kandydat je wyrobi.

Oktagon Nowy wpis

zapłaci za szkolenie=lojalka na rok. Odchodzisz=płacisz.

@Sebek

eliminują :)

Jak wygląda pensja na etacie inspektora spawania, bo trwa teraz rekrutacja? Wolałbym złożyć papiery znając już wysokość wynagrodzenia. W ogłoszeniu napisane jest o możliwości uzyskania uprawnień, ale jakie można zdobyć będąc inspektorem? I wtedy jak firma opłaca różne szkolenia to trzeba podpisać lojalkę, że przez jakiś czas nie odejdzie się do konkurencji?

Oktagon

nie dotrzymują obiecanych warunków.

Justa Nowy wpis
@Oktagon

Czyli to, co w ogłoszeniu to nie ma pokrycia w rzeczywistości czy o jakich obietnicach tu mowa? Dla męża najważniejsze żeby kasa się zgadzała. W ofercie zapewniona jest umowa o pracę, ta wchodzi w grę? Jeśli tak, to daj znać po jakim ewentualnie czasie idzie dostać ja na czas nieokreślony.

KZ

Witam Długi czas widnieje ogłoszenie na stanowisko zaopatrzeniowca. Czy w firmie jest szansa dostać etat na to stanowisko ze słabszym/średnim poziomem angielskiego? Czy wszystkie programy ERP i projekty są w języku obcym? Interesuję się tym stanowiskiem. Jak wygląda atmosfera w biurze? "Gramy do jednej bramki? czy każdy sam sobie rzepkę skrobie"? Pozdrawiam

@KZ

uważaj na wszystkich. To rodzinna firma, wszyscy donoszą na wszystkich jeżeli jesteś "obcy".

Schmid Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kontroli jakości w firmie Schmid Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Konstruktor

Jak z pracą dla konstruktora z doświadczeniem? Zarobki, rzeczywisty zakres obowiązków, atmosfera na tym stanowisku, warunki pracy?

@Konstruktor

Hej, też jestem ciekawa. Ja od siebie dodam, czy taki Konstruktor może pracować tu na kontrakcie b2b lub na umowie o pracę? Jest dowolność do to umów, czy firma narzuca jeden rodzaj umowy??

Gabi

Z zarobkami szału nie ma - przynajmniej w biurze. Najlepiej dla pracodawcy mieć pracownika z doświadczeniem za niewiele więcej niż najniższa krajowa. Jednym słowem słabo.

@Gabi

O, ja właśnie pracy biurowej szukam. To ile więcej niż najniższa krajowa macie? Co z podwyżkami indywidualnymi, są takie możliwe jeśli ktoś by dobrze uargumentował to ?

Jest to naprawdę świetna firma na elbląskim rynku. Atmosfera dobra, zarobki dobre. Praca czasami pod ciśnieniem. Ale firma mocno się rozwija. Polecam

Helena

Czemu praca czasem pod ciśnieniem? Dużo obowiązków czy o co chodzi? A jeśli chodzi o zarobki to mógłbyś podać jakies widełki? Chcę się zorientować jak to wygląda.

@Pracownik ale inny
@Helena

Głównie to ilość obowiązków. Firma się rozwija bardzo dynamicznie, nawet zbyt dynamicznie bym rzekł. Zarobki w biurze to przedział 5000-6500 zł brutto z tego co mi wiadomo

Teresa
@@Pracownik ale inny

Ilość wychodzi poza zakres obowiązków na danym stanowisku czy po prostu macie tyle pracy? Oprócz tej podstawy, którą podajesz to płacą jeszcze jakąś premię i czy od początku zatrudnienia dają te 5tys?

Pracownik ale inny
@Teresa

Po prostu jest tyle pracy. Dosyć często jest tyle pracy że trzeba było siedzieć po godzinach ( pracodawca nie wymusza nadgodzin - przynajmniej w biurze, są dobrowolne), ale płacone zgodnie z kodeksem pracy. Z dodatków to chyba tylko premia świąteczna oraz wczasy pod gruszą. co do stawki na dzień dobry jest to sprawa indywidualna. Zależy co kto umie, to chyba oczywiste że osoba zielona jak trawa na wiosnę nie dostanie tyle co doświadczony pracownik.

@Pracownik ale inny

I nie szukają nikogo nowego, skoro często jest tak dużo pracy? W ogóle jak ktoś nowy przychodzi do was, do ma jakieś wdrożenie, szkolenia albo coś w tym stylu? Czy rzucają na głęboką wodę?

Helena

Czytałam tutaj, że podobno atmosfera bywa tu ciężka. Coś się zmieniło na lepsze? Jednak to wazny aspekt każdej pracy. Poza tym czy stawki tutaj macie konkurencyjne? Warto myśleć o zatrudnieniu jakbym np na stanowisku biurowe chciała aplikowac?

Zostaw merytoryczną opinię o Schmid Polska Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Schmid Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schmid Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schmid Polska Sp. z o.o.?

Schmid Polska Sp. z o.o.