Opinie o Mslgroup Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mslgroup Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mslgroup Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mslgroup Sp. z o.o. w Warszawa

Widziałem na stronie, że dostępna jest oferta dla PR (Senior) Account Managera. Chciałem w sieci znaleźć jakaś ofertę zewnętrza, bo może widełki byłyby podane i zamiast tego pokazało mi informację, że spółka we wrześniu zeszłego roku wykreśliła się z rejestru. o co z tym chodzi? zmieniło to cokolwiek w warunkach zatrudnienia?

Aaa Nowy wpis

Notoryczna praca po godzinach, brak docenienia starań pracownika, brak dobrego słowa kiedy pracownik wychodzi poza swoje kompetencje i robi wiele dobrego dla firmy, choć wcale nie musi. Bardziej doceniana jest tam praca taśmowa i na kolanie, niż przemyślane podejście do tematów. Zgadzam się z opinią, że w tej firmie ludzie są jak tabelki w excelu. Oczekują wielkich gór a kiedy przychodzi do sytuacji, że pracownik czegoś oczkuje od firmy - to miesiącami nie może się doprosić. Firma działa w chaosie, o partnerskich stosunkach możesz pomarzyć, bo traktują Cię bardziej jak (usunięte przez administratora) i potrafią się przyczepić do tego, że byłeś chory i wtedy nie pracowałeś. Jedynym plusem tej firmy są ciekawe projekty i praca dla ciekawych marek, natomiast system zarządzania i podejścia do pracowników niestety pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie polecam tej pracy dla osób o słabych nerwach, bo szybko możesz się wypalić i wejść w typowy wir korpo-(usunięte przez administratora).

Cześć, napiszesz czemu tak myślisz? Byłabym wdzięczna, bo chciałam wysłać swoje cv na stanowisko PR (Junior) Account Manager. Tak jak widać, stanowisko juniorskie. Czytam wymagania, a firma oczekuje 6 letniego stażu w innych agencjach. Nie wiem o co chodzi, czemu chcą aż 6 lat? Przecież to się kupy nie trzyma, od juniora wymagać takiego stażu pracy? Bardzo dziwne. Długo tu pracowałeś?

Były Pracownik

Ilości pracy jak za dwa etaty, a niestety płacone za jeden. Brak jasnej komunikacji wewnętrznie. Zachowanie niektórych osób… Nie warto poświęcać swojego zdrowia na to miejsce. Potwierdzam wcześniejszy komentarz - dla tej firmy ludzie to tylko słupki w excelu.

Pod

Junior Account Manager to stanowisko - jak sama nazwa wskazuje - menedżerskie, a więc wymagające doświadczenia. Jeżeli nie masz doświadczenia, aplikuj na stanowiska account executive.

@Pod

Cześć, dzięki za poradę, a możesz tak przy okazji odnieść się jeszcze do tego co kolega wyżej napisał? Czy faktycznie jest sporo pracy? Chyba, że to od momentu w sezonie / projekcie zależy? Ciekaw jestem czy można uznać zarobki za adekwatne czy jednak nie bardzo, tak jak napisano?

Na każdym stanowisku tak jest, że można czuć się jak w pracy na dwa etaty? Przynajmniej wcześniej już ktoś takie cos tu wspomniał i to w odniesieniu do stanowiska juniorskiego. Więcej opcji na te „młodsze” opcje już nie widzę, ale pozwalają wysłać CV spontanicznie. Czy wtedy faktycznie kandydat zostanie dopasowany do innego stanowiska? są jeszcze inne juniorskie, na które będą szukać?

Pod Nowy wpis

Pracy jest sporo, czasem robisz nadgodziny, ale nie jest to stała sytuacja. Jak wyślesz CV "do bazy", to na pewno HRy będą je brały pod uwagę przy kolejnych rekrutacjach. Warto też zbadać swoją sieć kontaktów i jeżeli znasz kogoś wewnątrz organizacji, skorzystać z programu poleceń.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mslgroup Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Ida

Czy oferty pracy na stronie firmy sa aktualne? Trochę ich jest, i to mnie zastanawia :) Chciałabym ubiegać się o staż pr, ktoś był stażystą w firmie i podzieli się swoim zdaniem? Można się tu wiele nauczyć? Jak pracownicy podchodzą do stażysty? Bo to czasem różnie bywa :P Zaproponowali komuś etat po odbyciu stażu? Chcą kogoś na cały etat, ale nie pisza o zarobkach. To płatne stanowisko?

Dla tej firmy ludzie to tylko słupki w excelu. Kilka osób uciekło chwilę po zatrudnieniu albo powrocie z macierzyńskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Mslgroup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mslgroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mslgroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mslgroup Sp. z o.o.
  • Wołoska 9