Opinie o ZM Postep S.A w Zabrze

Zakłady Metalowe Postęp S.A. to firma znajdująca się na rynku od ponad 65 lat. W tym czasie przeszła pomyślnie zmiany w zarządzaniu produkcją, które pozwoliły jej stać się dostawcą drugiego oraz pierwszego poziomu w łańcuchu dostaw liderów producentów samochodów.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZM Postep S.A w Zabrze

Anioł

Czytam informacje nr 21 po raz kolejny „i co i nic…” Normalnie Bareja mógłby film zrobić. JC ma pomroczność jasną a CG brnie dalej w nieznane jako jego adwokat bo ten sprzedał ale odwidziało mu się. Tego chyba nie ogranie nawet uczony Sofronow

PRODUKCJA

Widze ze Pan kierowniczek jak zwykle niezorientowany co sie na zakładzie dzieje,co jak co,ale kto sie zwalnia ,to sie powinno wiedzieć.

Nickowa
@PRODUKCJA

Nie wiesz że im mniej wiesz to jesteś bezpieczniejszy? a jak coś wiesz, to lepiej siedź cicho - może uda się objechać na dobrym wrażeniu do wypłaty przynajmniej.... echhh, się wadzą wszyscy, wszystkim innym błędy wytykają a swojego nie widzą ( lub widzieć nie chcą ) Takim tempem to sami rowalimy ten zakład od środka i nawet Lu i inne osoby powiązane nie będą musieli kiwnąć nawet palcem... Oni na to czekają aż pracownicy Postępu ( nie ważne czy biura, czy HL czy produkcja czy inny dział ) rozwalą ten zakład od środka.....

PK i jego trole, dajcie sobie już spokój. Nikt was nie lubi, a co znaczycie i co sobą reprezentujecie pokazujecie postami które wypisujecie. Godność ludzka jest wam obca, brak słów ...

ZMPBiuro

Z jednej strony "legalny zarząd" z drugiej "uzurpatorzy" a mnie się podoba ta zmiana bo ile razy przychodzę do pracy to wita mnie uśmiechnięta buzia Pani w recepcji. Do początku października siedziało tam dziewczę naburmuszone, ciągle niezadowolone aż strach było spojrzeć w jej stronę (ale wiadomo niedaleko pada jabłko od mamy-jabłoni). Nareszcie jest tak tak jak powinno być w poważniej firmie!!

Krasnal
@ZMPBiuro

I to się nazywa dobra zmiana :)

Jo
@ZMPBiuro

Ty zapewne przychodząc do pracy masz rogal od ucha do ucha. Nie wiem co zrobiłeś Kasi, do mnie się zawsze uśmiechała. Owszem ta od Witka tez się uśmiecha. Natomiast po południu i w nocy ten gangster co ją zastępuje już się nie uśmiecha.

Nikus

Co pracujesz 24 na dobę Chyba na Wolności

ZMP
@Jo

Panowie z Ochrony są mili i potrafią się zachować jak kulturalni ludzie w przeciwieństwie do osób z HL dla których słowo powitania to zbyt poważne wyzwanie.

JoNIE
@Jo

Zapewne do rodziny się uśmiechała, w końcu to to ojcu zawdzięczała pracę... Reszta to tylko pionki w drodze do kariery

Specjalista Ds. Zakupów

Niby miło, ale rozmowa z zadufanym, zbyt pewnym siebie kierownikiem bywa trudna...

Pytania generalnie trafne, dotyczące stanowiska... sęk w odpowiedziach. Masz powiedzieć to co akurat ma na myśli, zacząć zdanie w sposób jaki oczekuje. Generalnie mów to co on chce usłyszeć. Przerywa, powtarzając pytanie, jednocześnie sam nie słucha ze zrozumieniem co się do niego mówi. Oj nie chciał bym nad sobą kogoś takiego.

Gagarin

Dobra zmiana spowodowała ze ludzie już składają wypowiedzenia.

Walentyna_pod_niebna_mis
@Gagarin

A tak dokładniej to kto?? Może ktoś napisał na adres Wolności 4/4 że mu jest źle - jaka szkoda... będziemy tęsknić .... lub nie :-)

Robot
@Walentyna_pod_niebna_mis

Daj paczkę (usunięte przez administratora) :D

Pracownicy zmp

Kasia olej barana ,jestesmy z Tobą!!!

Ciekawnik

W nawiązaniu do informacji nr 20 proszę o wyjaśnienie dlaczego panowie Z i Ź (następne wolne literki) tak rozpaczają że ich nie wpuszczono na nielegalne, nieprawne i nienie-walne bo zwołane przez Zarząd w którym ich nie ma??? Jakiś brak logiki!!

Ciekawnik 1
@Ciekawnik

Brak logiki ? Jak są akcjonariuszami to ich prawo aby być na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy ? Chyba ze Luma prawo zmieniła?

@Ciekawnik

Wejść z 10bandytami też nie można było, a Luma z prezesem Kubiakiem się na to targnęli... Tutaj nie ma logiki od 4/10/2017r. Każdy ma swoją rację, ale trzeba przyznać że prezes Kubiak swoje rację zrealizował w bardziej spektakularny sposób ????

@Odpowiedzialny

Czytajcie ze zrozumieniem! Pytanie było: Dlaczego rozpaczają że nie byli na zgromadzeniu które uważają za nieprawne. Po co chcieli tam skoro według nich tego nie ma...

Zenek
@Ciekawnik

Nie rozpaczają tylko informują....

@Ciekawnik

Po to żeby w sądach odpowiedzieć na zarzuty i "uchwały" firmy LUMA.

ciekawnik 1
@Odpowiedzialny

a jak można coś uchwalać jak się nie ma większości ?

@ciekawnik 1

Dlatego są uchwały w cudzysłowie. Jak mają się bronić ewentualnie przed atakami jak nie wiedzą co Luma i Kupiak sobie uchwalą. Jeden zrobił pucz siłowo, a drudzy chcą wszystko zrobić zgodnie z prawem. Sami pracownicy wiedzą co jest lepsze dla ich spokoju ????

Zorba

Rysio- cel mamy ten sam, praca. Tylko różnimy się zrozumieniem i postawą, ty jesteś jak Judasz pewnie się sprzedałeś. Z normalną pracą pewnie nie masz za wiele wspólnego. to przypomnę ci fakty: 1- najazd i siłowe przejecie zakładu około 5:00 przez Pk i frmę obecnie urzędującą. 2- najazd bezkarkowców uzbrojony w broń, pałki, tarcze. 3- szpiegowanie z powietrza - dron. 4- blokowanie pojemnikami bram z hali. 5- wiązanie sznurami schodów 6- kontrole na bramie. 7- oszukiwanie i przekazywanie fałszywych wiadomości ludziom i jeszcze wiele innych rzeczy można wymienić. Więc Rysiu przemyśl to co piszesz bo podnużkiem agresorów możesz za długo nie być.

Nikt
@Zorba

Kto się sprzedał to widać po twoim wpisie. Po co atakujesz i obrażasz i czego bronisz.

Kolega Rysia
@Zorba

Potwierdzam!!!! że Jerzy Cieślar na spotkaniu powiedział: "róbcie swoje, wykonujcie polecenia i nie rozmawiajcie" szkoda ze tego nikt nie nagrał. Dobrze że jest kilka osób które swoją posturą sprawiają, że zorba, odpowiedzialny itd. nie mają odwagi wejść do ZM POSTĘP i mącić dalej! Zostaje im tylko blog lub emalie ze Szwajcarii.

@Kolega Rysia

To że powiedział wykonujcie polecenia nie znaczy wykonujcie polecenia Lumy. Chyba każdy normalny pracownik to wie. No chyba, że Ci co sprzedali akcje Lumie oni są już pracownikami Lumy. A tak swoją drogą ciekawe kogo byłoby stać na taką pokorę i przyznanie się do błędu??? Ciekawe dlaczego PK nie odezwał się słowem.

@Kolega Rysia

No za to agresorzy są odważni, kogo się boją? Zorby lub Odpowiedzialnego a może własnego sumienia, do prawie dwóch miesięcy Postęp jest najpilniej strzeżonym zakładem na strefie. Pewnie dla tego że "że największą wartościątego zakładu są jego pracownicy" to słowa obecnego zarządu.

bramer
@Zorba

POSTĘP jest chroniony bo do października 17r każdy mógł wjechać na teren zakładu, szlabany były podniesione a brama otwarta. Średnio zdolny (usunięte przez administratora) samochodów mógł wywieźć ich kilka w ciągu jednej zmiany. Teraz jest normalnie ale dlaczego niektórych to boli??? (myślę o: odpowiedzialny, zorba,lulek itp.)

ciekawski
@bramer

to ile tych samochodów wtedy ukradziono ?

Janek

No i wjechała Luma o 5 rano a ciecie spaly

@bramer

Hahaha... Tylko tak to można skomentować... Chłopie to jest żenujące co piszesz

Zenek
@bramer

Tylko (usunięte przez administratora) może myśleć o drugim że też jest (usunięte przez administratora)....

@bramer

Wystarczyło kazać zamknąć szlaban, a tak po za tym, po co ktoś obcy miał wieżdżać na zakład, no chyba że chciał by go siłą przejąć. A widzisz! masz racje gdyby brama była zamknięta 4-11-17 agresja na zakład by się odbyłaz a innej próby siłowego opanowania zakładu jak dotąd nie było. E to ty swój chłop jesteś a ja myślałem że z agresorem trzymasz. Jak to można się pomylić.

Bez drzwi
@Zorba

Ciekawe czy siedziba "legalnego zarządu" plac Wolności 4/4 i druga przy ul. A. Ludowej 8/10 ma cały czas otwarte drzwi :-), a może są zdemontowane żeby każdy mógł wejść, popatrzeć, podotykać ....

Seba
@Bez drzwi

Przynajmniej wiadomo gdzie mają siedziby a gdzie ma siedzibę PK , IP, WD????

janek
@Bez drzwi

art 18 kk, dziwne że administrator nie reaguje

Oko
@janek

Nie bądźmy hipokrytami sami podają do publicznej wiadomości adresy na blogu

Do Seby
@Seba

Ale pytanie: Wyczółkowskiego 16, 44-109 Gliwice

bramer
@Zorba

Zorba, gdybyś odwiedził przynajmniej kilka zakładów produkcyjnych to miałbyś pojęcie o co chodzi w ochronie zakładu. Żaden szanujący się, prawdziwy zakład nie ma ciągle podniesionych szlabanów A ochrona wie kto wchodzi na teren. Dlatego byli pracownicy ZMP są po drugiej stronie szlabanu i bramy.

Bez drzwi
@janek

Jasiu, a może poczytasz artykuły w Życiu na gorąco albo innym Super ekspresie. Wyjdzie ci to na dobre, czasu chyba masz dużo....

@bramer

Bramer, odwiedziłem kilka zakładów, miałem nawek kontakt z ochroną i wiem że tam gdzie samochów wjeżdża na teren zakładu (mowa o pracownikach) sprawdza się przepustkę lub jest system automatyczny kodowy. ale nie sprawdza się bagażnika, bagażnik ochrona może sprawdzić przy wyjeżdzie z terenu zakładu. więc nie zmyślaj. Raczej wydaje mi się że L..., jak i grupa sprzedawczyków boi się powrotu drugie strony, trzesie gaciami na samą myś o tym, a może zżera ich sumienie że przyłożyli rękę do sprzedaży zakładu z 70letnią tradycją w/g KG(zakłąd powstał z tego co wiem w 1949 r no cóż drobne problemy matematyczne)

zainteresowana

Cóż za niesamowity zwrot akcji, "legalny" twierdzi, że "ZM Postęp S.A. nie potrzebuje pieniędzy Lumy, bo ma własne" do tej pory słyszałam, że "jest ciężko" a wiem że dostawcy czekali na zapłatę faktur nawet kilka miesięcy.

Miki
@zainteresowana

Dokladnie Zawsze wmawiali ze pieniędzy nie ma a teraz „jedyny legalny zarząd” się chwali ze ma pieniądze... śmiech na sali Panowie cg i jc jesteście żałośni

@zainteresowana

Kiedy było ciężko ?? Już dawno neo słyszałem tego "tekstu" 2017 był rokiem w którym zarobiliśmy na Tyle aby dostać " ot tak" premie półroczne, więc nie gadaj proszę ze nagle nastąpiła jakaś zmiana. Pracujemy i zarabiamy, to jest ważne, a to czy się wadzą prezesi to nie nasza brocha...NIECH WRÓCI NORMALNOŚĆ.

@Odpowiedzialny

ciekawe kto dostał te półroczne premie

Jarzmo
@7

Wszyscy dostali jak jestes z Lumy to nie :)

@7

Wszyscy, no chyba że jesteś kimś zatrudnionym od dwóch miesięcy, to się nie dziwię skąd pytanie;)

Admin
@Odpowiedzialny

To nie była premia półroczna tylko jednorazowa z dopiskiem nie liczcie ze tak będzie co miesiąc ani nawet co roku

Jarzmo

Wiecie co tak czytam to co piszecie i az mi sie chce smiac . Luma miala sie wyniesc do 12:00 i co te ,,przekupki"dalej tu sa ... Po co ?!

Rysio

Panowie jedyne słuszni. Nie mieszajcie nas w swoje rozgrywki bo tylko na tym możemy stracić i to nie tylko pensję. Przypomnę JC co mówił gdy to się zaczęło "róbcie swoje, wykonujcie polecenia nowych, to jest nasza sprawa, nie angażujcie sie". Dzisiejsze pismo to szczyt bezczelności. Na co liczy JC czy CG, że stworzymy ruch oporu przeciw okupantowi ? Proszę mniej filmów patriotycznych w wolnych chwilach. I jeszcze jedno, przychodzimy do pracy by najlepiej jak potrafimy wykonywać swoją pracę a nie uczestniczyć w rozgrywkach "trzymających władzę".

@Rysio

wykonujcie polecenia nowych??? Nie wiem kto Ci to powiedział chyba PK, bo nigdy tego nie powiedział JC . Polecenie służbowe też zignorowała część załogi bo bardziej wiarygodne było dla nich słuchanie tych co mają muskuły!!!!

Pysio
@Lulek

A uważasz że wykonywanie poleceń kogoś podajacego się za CG i wykonywanie poleceń przychodzących bleble@mail.hu to jest wiarygodne? Podpisy razem z pieczarkami można wkleić bez problemu do dowolnego dokumentu. Jak dostaniesz takie wypowiedzenie to jutro nie przyjdziesz do pracy? Człowieku ogarnij się.

@Pysio

Na blogu są same informacje i podparte dokumentami sądowymi więc nie ble, ble...ale jak ktoś ma zaćmę na oczach to i tak nie widzi. Nie patrzysz obiektywnie tylko widzisz to co chcesz widzieć. Nie przeszkadza Ci że Luma ma 7 członków zarządu? Jak myślisz kto za to płaci? i co takiego robią dla firmy? Lepiej ty się ogarnij...

ZdupcyłaSieBrama

Te opinie na kilometr smierdza propagandą,wiec należy je poprostu j...ć!!!. WK i 5-10-15 są w swoim żywiole. Jeden warty drugiego.

SP

Postęp umarł, ciekawe jak przejdziemy audit cert. w takiej sytuacji. Coś wydaje mi się, że warto szukać roboty...

@SP

POSTĘP żyje, a do życia nie potrzebuje "odpowiedzialnego". Jeżeli będziemy robić to co dotąd to będzie tak jak zawsze - czyli audity OK. Ciekawe co CG i JC robili do tej pory dla certyfikacji oprócz dobrego wrażenia ?? Bo teraz to już wiadomo że próbują ciągnąć nas na dno.

@Ciekawnik

Dla mnie liczy się bardziej co złego zrobił Pan prezes Kubiak. Kto powie z czystą przyjemnością że lubił chodzić do pracy jak było 100 ochroniarzy, zapłaconych z naszej kasy ?

pracownik 1
@Ciekawnik

Te Ciekawnik- nie mąć, już się trochę na forum uspokoiło, już nie rzucają błotem, boli cię to? może chwyć się pracy i ró co do ciebie należy, zwłaszcza staraj się poprawić dobry wizerunek firmy. bo po stylu pisania wnioskuję że jesteś z dozoru produkcji, i nic cię nie interesuje poza czubek własnego nosa. Firma była - jest i będzie jeżeli wszyscy zaczną współpracować o co zawsze apelował JC nie żreć się do czego nakłaniał PK.

@Ciekawnik

Panie PK, KG, WK przestańcie brednie wypisywać. Wszyscy wiedzą że dla kasy Postep sprzedaliście a teraz grunt się pali pod nogami .To nie JC i CG ciągna nas na dno tylko WY

@Odpowiedzialny

Oj narobił złego że szok, oj, oj. Normalnie wziął i zorganizował tyle roboty, że wszyscy muszą za.....lać. Hl również. A "odpowiedzialny" znowu będzie robił wszystko żeby to zaprzepaścić.

@Odpowiedzialny

A ci którzy z "odpowiedzialnym" przyjechali pod Postęp to to była akcja charytatywna czy może zapłaceni z jego kieszeni ??

@Ciekawnik

Ciekawnik - a ci co przyjechali 04-11-2017 jak niemcy w 1939 pod osłoną nocy z PK, Ci co do dzisiaj koczują na Wyczółkowskiego to goście tak? Wiesz ja nie lubię gości co się na moim terenie panoszą (mój teren, bo jestem tu dłużej niż oni), no i zapewne za friko siedzą bo np. lubią. weż puknij się w czoło. A co do PK, robotę zorganizował bo taki był jego zakres obowiązków i za to brał pieniądze, tak samo jak CG za załatwianie materiałów (bo bez nich na nic te załatwione roboty), z a pieniążki które jak czeba było załatwiał JC. ale cała trójka brała za to pieniądze. twoja wrogość do HL wskazuje na pochodzenie produkcyjne, więc nie mąć by my musimy razem pracować, a ty możesz innych poobrażać i iść do domu. a po za tym to co się u góry dzieje to nie twoja brocha.

Ciekawnik

Ja się nazwałeś…. „Pracownik” niech ci będzie ale z tego co widzę to żal ci du...pę ściska że wasza ekipa „CG+JC” nie przyjechała godzinę wcześniej… ale widocznie podusia była mięciutka i dobrze się spało chociaż krótko bo byliście po szóstej a nie jak przeważnie przed ósmą . Najbardziej rozbawiło mnie jednak stwierdzenie, że „pieniążki które jak czeba było załatwiał JC” - kto w to uwierzy, że JC potrafił coś załatwić oprócz spotkania izby przemysłowo coś tam. Niestety nie masz racji bo napisałeś „co się u góry dzieje to nie twoja brocha” jednak jest to brocha nas wszystkich bo działanie CG+JC plus małe KG tylko szkodzą naszej firmie i robią wszystko żeby utrzymać się przy korycie, niestety że szkodą dla pracowników.

nikk

taki twoj teren jak i moj i sam puknij sie w czolo a tak na marginesie faktycznie to trzeba sie napracowac zeby kupic material hahaha a z tym ze pieniadze zalatwial JC to naprawde niezly dowcip

WspólpracownikCiekawnik

Pukam, pukam „i co i nic…” jak napisaliście na blogu!!! Niemcy w 1939r przebrali się żeby zrobić prowokację ale co to ma wspólnego ze sprzedażą akcji firmy przez JC w 2017 roku. Do pracy chyba wszyscy chodzą po to żeby dostać wypłatę więc wysiłki „cg” jakoś mnie nie rozczulają bo i tak klienci dyktują gdzie i za ile kupić materiał.

Ciekawnik

Jest jeszcze jedna wątpliwość: dlaczego walne zgromadzenie zwołane przez tzw. „legalny zarząd” miało się odbyć na terenie stadionu w Zabrzu a nie na placu Wolności 4/4 w Zabrzu lub ul. A. Ludowej 8/10 w Gliwicach – jak dla mnie jedyne wytłumaczenie to że salon gościnny był za mały….

Logistics

Witam Wszystkich, Zostawiam tutaj zapytanie w sprawie podjęciu pracy w dziale Logistyki tzn Specjalisty ds Logistyki. jak to wygląda atmosfera w tym dziale , zakres obowiązków, na jakim systemie pracują, jaki przedział płacy można spodziewać sie. Czy firma inwestuje w ambitnych ludzi czy traktura jako typowa korporacja. Proszę o konkretne informacje , zgodne z zapytaniem. Pozdrawiam Logistics

Rosmarynum
@Logistics

Praca nie jest zła! swoje trzeba robić, umieć podejmować szybko decyzje, działąć pod presją czasu, ale jest OK, kasa nie jest zła( wiadomo nie na początku). Tylko to drobne zamieszanie teraz wokół zarządu ale to minie. Pracę w Postępie polecam.

Zdziwiony

Mam tylko jedno pytanie. Skoro jedynie słuszny zarząd jest "w prawie" i jest jedynie słuszny to czemu nie ma go na Wyczółkowskiego?

pracownica Postep SA
@Zdziwiony

Też jestem ciekawa :D prosiłabym by ktoś kto jest w kompetencjach się do tego ustosunkował :) Dziękuję

@Zdziwiony

Jak prezes Kubiak przejął siła firmę to źle. Jak prezesi Gorczyca i Cieślar chcą przejąć władzę w sądach to źle . Wy już sami nie wiecie co pisać. Czyste rozdwojenie jaźni. I jeszcze jedna sprawa, nie jestem prezesem, nie jestem żadnym z góry... Jestem zwykłym szarym pracownikiem i każdemu kto pisał źle albo dobrze o kims, to będziemy mogli dyskutować na kantynie ;) Teraz nie potrzeba Nam żadnych złośliwości i kłótni. Poczekajmy aż wszystko się uspokoi

życzliwy

zapytajcie Kubiaka jak na Wyczółkowskiego go spotkacie

Ech
@Odpowiedzialny

Czekamy już sporo czasu, tylko ciekawe na kogo? Jedni ponoć nie mogą się zbliżać do zakładu, ale ich ochraniacze nadal tam są, a drudzy ponoć mają pełne prawa, ale ich nie ma, więc ja sie pytam o co tu do jasnej cholery chodzi??? Wszyscy się tu gryzą nie wiadomo po co, skoro my i tak jesteśmy tylko szarakami, którzy zostali sprzedani razem z firmą i w zasadzie niewiadomo z kim byłoby lepiej...jedni nas sprzedali bez mrugnięcia okiem, a jak zostali oszukani to nagle zaczęli się niby przejmować losem firmy i ludzi pfff. Drudzy natomiast dopiero mogą nas sprzedać lub zwolnić .... też wielka niewiadoma. W każdym razie czy będą jedni czy drudzy to na lepsze np wypłaty nie ma co liczyć, więc zostaje nam tylko przyjąć to co jest lub będzie (miejmy nadzieję, że już niedługo, bo obecna sytuacja naprawdę jest już męcząca), a jak ktoś już nerwowo nie umie, to pozostaje się samemu zwolnić i nie narzekać, bo to i tak nic nie da! A tak nawiasem dziwne, że szefów brak, a firma funkcjonuje, więc pytanie czy nam wogóle potrzeba jest jakaś "góra"?

@Ech

I tylko czekanie nam zostaje. Myślę że prezesi Gorczyca i Cieślar nie zapewnia podwyżek i mega lepszej kasy, ale myślę że gwarantują stabilność finansową. Odpowiedź poznamy jak wszystko się wyjaśni i obiecuje że jak tylko się wyjaśni, to sam poproszę ( albo prezesa Kubiaka, albo prezesów Cieślara i Gorczyce ) o zorganizowanie spotkania i każdy z Was i ja sam będziemy mogli oficjalnie powiedzieć sobie co myślimy o Lumie i prezesach, bo anonimowo to każdy potrafi pluć jadem... Zobaczymy kto będzie mądry i będzie miał odwagę przyznać się do swych poglądów;)

ZM Postep S.A.

Dzień dobry, nasza firma, jako odpowiedzialny Pracodawca, stara się z uwagą obserwować dyskusję toczącą się na tym portalu dotyczącą sytuacji naszej firmy. Z uwagą przyjmujemy pod rozwagę wszelkie pojawiające się głosy, w tym także te krytyczne. Jednak w dyskusji tej z pełną stanowczością dążyć będziemy do usunięcia wpisów, które są niedopuszczalne z uwagi na obraźliwy lub dyskryminujący ton. Zgodnie z treścią par. 4 pkt. 3 Regulaminu Gowork, niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, sprzecznych z obowiązującym prawem , jak również treści wulgarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku w tym również nazwiska, naruszające dobre obyczaje i zasady etykiety. Nie możemy dopuszczać do sytuacji, w której użytkownicy forum podszywają się pod pracowników i publikują w ich imieniu nieprawdziwe treści. Szanujemy wolność wypowiedzi w internecie, ale szanujemy także naszych pracowników i na takie zachowania, które są także naruszaniem obowiązującego w Polsce prawa, nie dajemy przyzwolenia na forum dotyczącym Naszej Firmy. Pozdrawiamy

ciekawy
@ZM Postep S.A.

coś zabolało panowie z produkcji ?

szef produkcji
@ZM Postep S.A.

czy ta iformacja pochodzi od "jedynego legalnego zarzadu" czy od "uzurpatorow" bo autor nie raaczył tego okreslić? to ważne kto bedzie karał...

xxxxxxxxxxx
@szef produkcji

Legalny zarząd zawsze się podpisuje i nikogo nie straszy, zastraszanie to sposoby uzurpatorów.

janek
@szef produkcji

pojawiły się nazwiska ludzi którzy zastraszają pracowników a także temat wysokich premii syna uzurpatora więc postanowili znowu ludzi ogłupić aby przestali tyle pisać

nik
@janek

synek wacek zarabia jak fizol

Jimmbo

myślicie że kubiak pójdzie do pierdla po tym wszystkim?

ciekawostka o S.A.

Jedynym organem właścicielskim, w którym zasiadają wspólnicy/akcjonariusze jest walne zgromadzenie. Jest to zasada rozdziału kapitału od zarządzania. W zarządzie zasiadają przeważnie profesjonaliści, których celem jest pomnożenie majątku spółki.

ciekawostka o S.A.

to może coś o SA Kto powołuje członków zarządu? Członków zarządu powołuje i odwołuje rada nadzorcza, ale statut może przewidywać inne rozwiązanie. Nie można natomiast ograniczyć lub wyłączyć kompetencji walnego zgromadzenia do odwołania lub zawieszenia w czynnościach członków zarządu. Eliminuje to niewątpliwie możliwość działania zarządu wbrew woli akcjonariuszy. Odwołanie może nastąpić w każdym czasie i bez podania przyczyn, chyba że statut ograniczy prawo odwołania do ważnych powodów.

Zostaw merytoryczną opinię o ZM Postep S.A - Zabrze

• Jak się pracuje w ZM Postep S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ZM Postep S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZM Postep S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZM Postep S.A?

Kandydaci do pracy w ZM Postep S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZM Postep S.A