Opinie o Bumera Sp. z o.o. w Tyczyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bumera Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bumera Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumera Sp. z o.o. w Tyczyn

Mieciu Nowy wpis

Praca od zaraz tu niby jest. Również dla osób bez wcześniejszej praktyki przy meblach. Na różne zresztą stanowiska, jak operator CNC, stolarz mebli płytowych, pomocnik stolarza, monter mebli płytowych. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zajmowanego stanowiska oraz do tego umowa o pracę. Czy więc rzeczywiście od pierwszego dnia miałbym tu, jako pomocnik stolarza tę umowę o pracę? I od kiedy byłaby taka na stałe?

Zen

Pracowałem w tej "świetnej" firmie. Kierownik produkcji nie ma o niczym pojęcia, chodzi dumny jak paw a nie zna sie na niczym. Na rozmowie o prace obiecanki jak to wspaniale jakie duże pieniądze, umowa itd. Po przyjęciu umowa zlecenie za marne grosze. Zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) i musiałem czekać 2 miesiące na ostatnia wypłatę. Szef tłumaczył to brakiem pieniędzy bo klient nie zapłacił. Naprawdę nie masz biedaku 2000zł???

Emilia
@Zen

I nie było mowy o jakichś podwyżkach albo coś? Długo tam pracowałeś? Może po jakimś czasie była możliwość przejścia na umowe o prace?

Zen Nowy wpis
@Emilia

Pracowałem prawie rok, co miesiąc dostając nową umowę -zlecenie. Było nas tam więcej na śmieciówkach. Podwyżka? Kierownik mi powiedział ,że Jak Ci się nie podoba to jutro nie przychodź

Halina Nowy wpis
@Zen

2000 zł? Czyli rozumiem, że to stawka wypłaty na rękę? Wygląda to na minimalną krajową brutto... A w ogłoszeniu dla pomocnika stolarza jest 3 100–8 300 zł brutto. Jak mam rozumieć taką różnicę?

Zen Nowy wpis
@Halina

Bo na rozmowie o pracę wszystko jest pieknie i wspaniale a potem umowa śmieciowa za marne grosze

Praca wymagajaca a mało płatna. Kierownik (usunięte przez administratora) Jak i reszta kierownictwa , nie polecam

Toton34
@Piotr

Mało płatna to znaczy ile?

Były_Pracownik

Pracowałem , widziałem , ogólnie nie polecam chyba że na chwile, lepsze stanowiska już osadzone , jedynie możesz być robolem i wykonywać polecenia kierownika który na dobrą sprawe nie wie co się dzieję na produkcji i magazynie. Kamery do okoła jakby nie wiadomo co ludzie robili , przerwa króciutka i z zegarkiem w ręku , wypić kawe zapalić i dawaj do roboty. No i wyzysk tak jak wszędzie , obiecanki o premii co 3 miesiące , a tak to najniższa krajowa na umowie i lecimy . Nie pozdrawiam i nie wracam

Ffghgfh
@Były_Pracownik

A ile zarabiają na produkcji ?

Były_Pracownik
@Ffghgfh

2k netto + premia co 3 miesiace

Ffghgfh
@Były_Pracownik

To chyba stawki dla początkujących,doswiadczeni zarabiają pewnie dużo więcej.

Bartosz
@Były_Pracownik

Te 2k netto to stawka dla początkującej osoby? I ile wynosi premia w Bumerze oraz od czego jest uzależniona? Jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

Roman
@Były_Pracownik

Ile ta premia? Czemu tylko co 3 miesiące? 2 netto nie powala, a myślałem, że premia zależna od wyników i co miesiąc.

Roman
@Ffghgfh

No tutaj bym się kłócił. Jak już, to pewnie 1-2 zł więcej, ale może Ci dłużej pracujący mają comiesięczną premię.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumera Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
etatowiec

Firma słaba jak na swoje możliwości wydawało by się że producent mebli jeszcze na Niemcy , to idzie zarobić ale niestety marne zarobki , ogrom pracy , niedocenianie pracowników. Brak jakichkolwiek narzędzi pracy . Byłem tam chwile i dobrze , że uciekłem. Nie polecam nikomu , chyba że ktoś chce pracować w hałasie , pyle i smrodzie , bez rękawiczek , nauszników . Przerwa 20 min , masa pracowników, dobrze człowiek kawy nie wypije a trzeba wracać . jednym słowem MASAKRA . Z daleka od takich firm

Fhhthh
@etatowiec

Ile tam płacą?

Etatowiec
@Fhhthh

Słabiutko, chyba ze jeździsz na wyjazdy do Niemiec co miesiąc na 2 tyg i tam robisz od 7 do 19 to możesz liczyć na mocne 4 tys , najlepiej to bez umowy i za mniej niż najnizsza krajowa wtedy dla nich jest ok.

Tedi
@Etatowiec

Ile płacą na produkcji?

etatowiec
@Tedi

od 2 tys do 2.5 tys

Zostaw merytoryczną opinię o Bumera Sp. z o.o. - Tyczyn

• Jak się pracuje w Bumera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bumera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumera Sp. z o.o.?

Bumera Sp. z o.o.
  • Laurowa 23