Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. w Brzesko

counter
Kamila Nowy wpis

Słyszałam dobre opinie o Granicie, nie wiem jednak, jak to jest w rzeczywistości. Napisze ktoś, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla nowych osób? Najbardziej istotna jest dla mnie kwestia umowy- jest to zlecenie, czy umowa o pracę? Można liczyć na jakieś premie?

Były pracownik Nowy wpis
Kandydat
@Kamila

Omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. Umowy tylko na czas określony - przeważnie na okres od wiosny do jesieni lub okres trwania budowy. W zimie do zwolnienia i jak na wiosne jest robota to dzwonią czyś zainteresowany. Niektórzy robią wiele lat i mimo to dalej bez umowy na stałe. Aha w tej firmie pojęcie Urlop nie istnieje. To wszystko tyczy się pracy w Niemczech, przynajmniej kilka lat temu tak było, nie wiem jak jest teraz. Zarobki też mizerne, w Polsce można zarobić podobnie i uwaga na ludzi bo sporo tam donosicieli.

Kostek Nowy wpis

Wiecie czy firma normalnie pracuje? Czy w ogóle potrzebują pracowników, choć teraz to może byś niemożliwe.

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. w mieście Brzesko? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. - Brzesko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad