Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Brzesko

Opinie o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Irequ

Rekrutacja cały czas jest. Co z tego? raz jeden nowy koles nie wiedział jak kotwe zamocowac. A jak mu zwrucilem uwage to miesem obrzucił. Ponad polowa z tych niby z doswiadczeniem to gdzies tylko pasek wozila albo przy łopacie robila. Z takimi sie nie da dobrze robic. Niektorzy tylko papieros co chwile. Ja teraz robie w zwykłej ekipie budowlanej w innej firmie i widze roznice. Do tego same nadgodziny bo robota ma byc skonczona. Czlowiek tyra od rana do wieczora nie jest to doceniane. Pracownikow maja gdzies.

kimos
użytkownik zarejestrowany

tym bardziej, z tego względu, że powyższe komentarze osób nie sa aktualne, szkoda właśnie,że nikt na bieżąco nie zamieszcza a wiem,że wczesniejprowadzili nawet sporą rekrutację bo szukali Przedstawicieli Handlowych i Magazynierów oraz Kierowców, wiec napewno ktoś się załąpał.

były pracownik

A ja mam totalnie odmienne zdanie o pracy w firmie Mark zresztą jak wiele osób których w niej pracowało. Jeśli miła praca polega na chamstwie i przeklinaniu to ja dziękuje....poza tym praca po średnio 210 h w miesiącu a na umowie 160h.... Nie ważne ile się pracuje sobót czy dwie czy nieraz wszystkie i tak nikt za nadgodziny nie zapłaci...OBIEKTYWNIE podsumowując ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe