Opinie o Nicedeal.Eu Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nicedeal.Eu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nicedeal.Eu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicedeal.Eu Sp. z o.o. w Szczecin

Z tego co widzę na forum robi się jakiś dziwny kwas - oczernianie, grożenie policją. Ale w sumie już nie rozumiem do końca o co chodzi, bo na jeden wpis poszła niestety cenzura. Co klienci takiego robią, że musi ich zastraszać? To wychodzi w trakcie współpracy czy właściciel w ten sposób po prostu reaguje na negatywne opinie, z którymi się nie zgadza?

Wiolka
@Anna

Właściciel w ten sposób próbuje uniknąć negatywów zastraszając z każdej możliwej strony - raz policja a raz o zniesławienie - na allegro z tego co czytałam jest dokładnie to samo. Podstawowy problem jest taki że wyrażanie swojej opinii nie jest ścigane przez polskie prawo a wielu właścicieli firm już się przejechało na metodzie zastraszania zamiast polubownego załatwienia sprawy. Zakładam iż zapewne jest to stare pokolenie które nie potrafi się dopasować do nowych realiów internetu.

@Anna

Witam niestety gdy kupujący próbuje wyłudzić pieniądze , lub znieslawia nas wielokrotnie musimy reagować . W tym przypadku było to i to . Niestety szkoda iż Pan który nas oczernia nie przedstawi wiadomości które nam wysyłal. W tej chwili trwa postępowanie i niestety zostanie on ukarany z urzędu .

@Tomek

Aa czyli w ten sposób. Ale za co on chce te pieniądze wyłudzić?

Iwona Nowy wpis
@Anna

Dokładnie tak robi. Nęka mnie, psychiczny typ, zablokowakam go juz na allegro, chciałam tylko zrezygnować z zakupu (którego termin dostawy notorycznie przesuwał), a on dalej do mnie pisze smsy na mój prywatny numer, grozi że przyjedzie, obraża. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, zgłoszę sprawę na policji.

Wiolka Nowy wpis

Pawlo Nowy wpis

dla mnie spoko , szybki kontakt i dostawa

Super miło i sprawnie

Renata Nowy wpis
@Anna

A co konkretnie przebiegało sprawnie? Opiszesz?

Kwik

Mega szybka dostawa i miła obsluga

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nicedeal.Eu Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Bartlomiej

Unikać gościa jak ognia. Koleś każdego straszy policją i mysli ze sie go boją. Niedoczekanie

@Bartlomiej

Bardzo nam przykro iż nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem. To że zachowuje się Pan poniżej godności znieslawiajac nas wielokrotnie nie jest nasza wina. Klient został pozwany gdyż wielokrotnie prosiliśmy aby nie używał wobec nas słów (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , ja wam nie odpuszczę" . Próba wyłudzenia pieniędzy została zgłoszona na policje

Arek

Dla mnie super odpowiadają w niedziele i szybka wysyłka . Plus gratis w przesylce

pafcio

Uwaga koleś próbuje zastraszać

@pafcio

W jakim sensie? Byłeś jego klientem, i co się stało potem? Opiszesz o co chodzi?

Luka

Zastanawiam się jaka może być przyczyna takiej ciszy na forum, pracuje się dobrze i nie ma powodu do narzekania?

Niezadowolony klient -niestety ale sprawę zgłaszamy na policję . Takie fałszywe oczernianie jest niezgodne z prawem

Robson

Super sprawnie bardzo miła obsluga

Zostaw merytoryczną opinię o Nicedeal.Eu Sp. z o.o. - Szczecin

Nicedeal.Eu Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ks. Bp. Adama Naruszewicza 4 lok. 11
    71-556 Szczecin