counter
Ja Nowy wpis

A jak tu z home office?

Bożenka Ratusz Nowy wpis
Klient

Chciałabym bardzo polecić Pana Wojciecha, dałam mu wolną rękę co do projekty i wykonania, efekt powala, prawdziwy artyzm ????????????????

Bogdan Kliczko Nowy wpis
Klient

Stolarz bardzo dobry, faktycznie trochę się opóźnił, ale w porównaniu z firmą budowlaną to anioł, polecam, doradził, zaprojektował, wykonał

Hugon Nowy wpis

Takie uwagi najlepiej kierować do adresata a nie na forum pracownicze!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dorota Jasina

UWAGA!!! (usunięte przez administratora) CO z tego, że część pracy zrobił bardzo pięknie, ale z drugą częścią zwodził mnie przez 1,5 miesiąca -a gdy zażądałam zwrotu powierzonych mu materiałów wyparł się że je wziął! Lepiej mieć wszystko na piśmie, choć Pan Mateja bardzo tego nie lubi.

Lena

Bardzo dobry stolarz, z pasją, polecam

Barbara
@Lena

Gdyby ktoś słyszał, że Domart chce zatrudnić stolarzy, to uprzejmie proszę o informację. Online nic nie ma. Dziękuję

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Ile jest zmian w Domart Wojciech Mateja?

Antyki Szczecin

Doskonały stolarz, renowacje z jego ręki.... powalają... Wykonał mi już wiele małych i dużych projektów,

Tak1Nie
magda wołyczko

witam, co prawda kilka dni po terminie, ale efekt końcowy powalający, a zamówiłam całą stolarkę , zawsze kontakt był dobry, polecam

Daniel

Nie wiem u mnie wszystko na czas i wzorcowo, ja tam polecam????

zawiedziona

Bardzo niesłowny stolarz, cały czas przekłada terminy realizacji, można czekać w nieskończoność, bo Panu cały czas coś innego wypada. Wystawia sam sobie złą wizytówkę, powinien się wstydzić tak wyprowadzać klientów w pole. Nie polecam:(

hela

Bardzo niesłowny wykonawca,od podanego terminu wykonania uslugi mogą minąć 2 miesiące i cisza....nie polecam tego Pana .

Tak3Nie3

Marzy ci się w Polsce rynek pracy bez tajemnic? Już teraz możesz zacząć go tworzyć. Dodaj szczerą opinię na temat firmy Domart Wojciech Mateja w miejscowości Szczecin jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Domart Wojciech Mateja - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad