Opinie o Omega Pożyczki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Omega Pożyczki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Omega Pożyczki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Pożyczki Sp. z o.o. w Warszawa

Czy rotacja pracowników w Omega Pożyczki Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 20 października na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Maja Nowy wpis

@Kasia a ty tu pracowałaś czy skąd taka opinia ?

Kasia Nowy wpis
@Maja

Zostałam (usunięte przez administratora)na 1000 zł

Kasia Nowy wpis

No i co z tego, nie boję się wyrażać swojej opinii na temat tej firmy ????oszuści, wyłudzacze, naciągacze takie jest moje zdanie i opinia, i tyle w temacie

Jak szefostwo w Omega Pożyczki Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Firma która wyłudza pieniądze, zapłacisz polisę i kontakt się urywa ????????????????????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Omega Pożyczki Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotruś 55

Też nabrałam się na tą firmę. (usunięte przez administratora) Proszę was nie składajcie wniosków o pożyczkę,szkoda waszych pieniędzy, piękne pisma, podziękowania itd. do puki nie dostaną pieniędzy i wszystko nie istnieje. Ale przyjdzie i na nich czas, że się za tych złodziei wezmą. Miłego wieczoru.

Już czekam 2 tygodnie na pieniądze zapłaciłem polisę i kontakt się urwał cały czas poczta glosowa i zero odpowiedzi na e-maile rozważam zgłosić sprawę na policję

Asia
@000567

Ja czekam już 1.5 miesiąca na przelew i wiem że już nie dojdzie. Ten cały Paweł Paradowski to jakiś bot bo taka osoba nie istnieje. Nie wiem na kogo wysyłali się pieniądze na niby polisę. Ale policja dojdzie do tego. Pozdrawiam wszystkich oszukanych!

Też mnie oszukali umowa podpisana polisa zapłacona, a teraz zero kontaktu z ich strony! Tel nie odpowiada na maile też nie odpisują.

magdalenarogowska96@wp.pl

Równiez czekam na przelew w umowie mam do 14 dni roboczych, dziś jest 12 i zero odpowiedzi że strony biura. Tel wylaczony. Proszę o informację o terminie wypłaty środków

3462jaśko
@magdalenarogowska96@wp.pl

To nie masz na co liczyć że zobaczysz te pieniądze to są (usunięte przez administratora)

magdalenarogowska96@wp.pl
@3462jaśko

W takim razie zgłoszę sprawę na policję bo umowa była podpisana, polisa zapłacona. A to wyłudzenie. Jeśli administrator to czyta to w waszym interesie jest aby się odezwać do tych wszystkich ludzi.

Przemek

Złożyłem do nich wniosek i zero z nimi kontaktu. raz odebrali. Pozdrawiam

owoo2

Do 5000 zł bez sprawdzania BIK i KRD (nawet dla zadłużonych z komornikiem)(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Pożyczki Sp. z o.o. - Warszawa

Omega Pożyczki Sp. z o.o.
  • Koszykowa 60/62 lok. 43
    00-673 Warszawa

Omega Pożyczki Sp. z o.o.