Opinie o FCTT Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FCTT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FCTT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCTT Sp. z o.o. w Poznań

Komandoria Nowy wpis

Firma nazywa się FT Finanse i ma siedzibę w Zalasewie. Prowadzi ją całkowicie nieetyczny człowiek i bardzo marny ojciec chrzestny. Musieliśmy zamki w drzwiach po nocach wymieniać... Zapytajcie go co robił w 2015 roku... Smród się ciągnie do dzisiaj...

Artur K

Obecnie firma nazywa się FT Finanse

Artur Nowy wpis
@Artur K

Podszywanie się pod moją osobę, świadczy tylko i wyłącznie o braku inteligencji tego kto to zrobił. W całej firmie był tylko jeden Artur i byłem to ja i nie mam z tymi opiniami nic wspólnego ;)

iza Nowy wpis
@Artur K

Z tego co wiem to firma FT Finanse to nie ta sama firma tylko nowa jednoosobowa, można to sprawdzić w ceidg

Ewelina Nowy wpis
@Artur

Może ktoś przypadkowy, niezwiązany z firmą po prostu napisał ten komentarz, a wiedział o tym, że firma się inaczej nazywa?

Artur

Przefarbowali się na FT Finanse. Reszta bez zmian. Buc za sterami i wciskanie bardzo nieopłacalnych kredytów

Aleksandra
@Artur

Nie brzmi to za dobrze... Możesz coś więcej powiedzieć o osobie, która tym zarządzą? Co takiego robi, że go tak nazwałeś? Co do wciskania nieopłacalnych kredytów - to w ogóle legalne? Ludzie jeszcze na to idą?

Anonim/Anonimowa

Jako osoba pracująca W firmie ,,siostrze" muszę napisać jedną rzecz do właścicieli: Patrzcie komu ufacie! Nie chcę rzucać nazwiskami, ale patrzcie komu ufacie...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FCTT Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wspomnienie :)

Pora na kilka szczerych słów.. 1. Praca jak w call center.. w sumie całymi dniami tylko dzwonisz i dzwonisz i dzwonisz... 2. Wynagrodzenie trochę śmieszne :) 3. Atmosfera średnia.. 4. Korona z głowy mi nie spadnie jak posprzątam swoje miejsce pracy ale raczej nie wchodzi, to w zakres obowiązków doradcy finansowego ???? Osobiście uważam pracę w tej firmie za mało ambitną... Uważam że jest ona dobra dla np. młodych osób od razu po liceum, które nie szukają możliwości rozwoju i nie mają zobowiązań finansowych. Niestety dorosła osoba, która musi opłacić swoje życie i szuka stabilizacji raczej nie odnajdzie się w tej firmie, ponieważ raz zarobisz 3000, a za miesiąc 1600 xd

St
@Wspomnienie :)

Wszystko zależy od tego co chcesz w tej firmie osiągnąć. Pracują tu osoby mające zobowiązania kredytowe i inne jak to zwykle się ma w dorosłym życiu i każdy jest w stanie żyć na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli siedzisz i myślisz, że sprzedaż przychodzi sama to niestety nie - i tak to działa w każdej firmie, która zajmuje się sprzedażą. W Call center połączeń wykonuje się co najmniej 3 razy tyle niż tu, sugeruję żebyś sprawdziła najpierw jak się pracuje w call center a jak w firmie tego typu.

Zdezorientowany
@St

Zawsze można znaleźć za te same pieniądze a nawet dużo wyższą płacą, prace z dużo lepszą atmosferą.

Od której do której pracujecie?

Informator
@Tomek

9-17 chyba ze okna trzeba umyć :) to czasami te 15 minut dłużej

J

Ta firma sprzedaje bardzo drogie kredyty. Brałam w zeszłym roku kredyt i firma doliczyła sobie 15 TYSIĘCY opłaty dla siebie. Nie informując mnie o tym

M
@J

Zgadzam się w zupełności. Doradca o prowizji poinformował mnie tylko telefonicznie już po przyznaniu kredytu: żadnego śladu w korespondencji. W efekcie wyszło na to, że doliczyli sobie większą prowizję niż Bank, w którym załatwili kredyt. A miało być bez dodatkowych opłat... Takie działanie od dawna ma swoją nazwę: LICHWA! Współczuję pracownikom, którzy tam pracują ale nie polecam jako klient.

?

@Re dlaczego ten szef jest tak nie lubiany?

Al
@?

Gdyż jest zadufanym w sobie, śliskim typem. Wzbudza powszechną niechęć od lat

Re

Byłam tam trochę ponad miesiąc. To jak głowny szef jest tam nielubiany, to aż niemożliwe. Wszyscy oczywiście milutcy w twarz, a za plecami roast.

Tetm

To fakt. Obłuda maksymalna

Pok

No niestety...

Nerok
@Re

No ok to się zgadza, ale z drugiej strony mają mu cisnąć w twarz i wylecieć z roboty? Jak tam pracowałeś to wiesz że F jest wyjątkowo antypatycznym typem, którego polubić się po prostu nie da, ale trzeba znosić i tego już nie zmienimy

Andrasteja

Przy przedstawieniu oferty obiecano mi, że nie ma żadnych dodatkowych opłat. Na spotkaniu okazało się, że jest 14 tysięcy dodatkowej prowizji dla firmy. Oczywiście Pan sam nie powiedział, dopiero w papierach włożonych w sam środek to znalazłam. Nie polecam!

Krzysztof

Podpowie mi ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Xxxa

Nie polecam pracy zarówno tutaj, jak i w podobnych firmach, które zajmują się jakim kolwiek pośrednictwem. Nie jesteśmy call center? Jesteśmy. Przecież to typowe biuro z płaszczeniem się wobec ludzi, którzy wezmą kredyt, jeśli: - są depresantami - chcą wziąć "na słupa" Bo kto normalny bierze kredyt na 15 lat przez firmę, która jest niszowa nawet, jak na Poznań Więc w miesiącu wpadnie jeden, dwa, może max trzy kredyty, a mówimy o całości pracy, dziennie około 200 telefonow, razy 5 dni w tygodniu, przez cały miesiąc, a z tego wpada max 3 kredyty. Wyobrażacie to sobie? Jeśli ktoś nie ma ambicji, chęci rozwoju, to spoko Zarobki pięcio cyfrowe? Chyba na cały zespół. Jednego miesiąca wpadnie minimalna krajowa, drugiego 2500 zł, trzeciego znowu minimalna, czwartego może 3 z przodu. Gdzie te pięcio cyfrowe wyniki? Szkolenia? Prowadzone na kolanie w zapleczu kuchennym. Pozdro. Sprzątanie własnego miejsca pracy? Pozostanie bez komentarza. Nie jest to ujma, ale szanujmy siebie.

Jagoda

@Filip I słusznie, że tak jest bo jak jest praca to nie prywatne sprawy.

Filip

To prawda , że w firmie nie można używać telefonów?

poeta
@Filip

tak. Nie możesz używać telefonu prywatnego. Służbowy używasz cały czas do dzwonienia do klientów. Musisz wszystkie połączenia spisywać i na koniec składać raport ze wykonałaś min 100 połączeń dziennie

bombi

Pracowałam tam jakiś czas i... (usunięte przez administratora) - nie jesteśmy korpo - pracujesz w okreslonych godzinach, masz przerwe dokładnie o tej samej godzinie, zero używania telefonu, zero rozmów - niczego - przez pierwsze 3msc zarabiasz miedzy 3-5 tys a jak złapiesz juz troche doświadczenia to otrzymujesz pięciocyfrowe wynagrodzenia. Bzdura.. masz najniższa krajową i pozniej masz premie w zależności od tego jaki kredyt chcesz sprzedać. W tym momencie sa 3 oddziały, które mają tą same baze klientów wiec albo masz szczęscie albo robisz za najnizsza krajowa. Nie ma czegoś takiego, że możesz sprzedać kilka kredytów - musisz sie mdlić zeby w ogole jeden sprzedać. - " nie jestesmy callcenter" - jestesmy. Dzwonimy, dzwonimy i jeszcze raz dzwonimy.. są analitycy, którzy robią reszte roboty. Dodatkowo jesteśmy sprzątaczkami, bo w piątek jest sprzątanie i trzeba sprzątać biuro. Nie polecam ogólnie, bo nie ma tam żadnej ścieżki kariery- żadnej. Praca dobra dla ludzi którzy chcą mało zarabiac i pracowac w callcenter

gva
@bombi

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata na początku ciężka praca i determinacja. Minimalna to dla mnie dodatek do całej reszty wynagrodzenia. Nie wiem skąd taka opinia być może nie nadawalaś się do nas i tyle ale to nie powód by tak nas oceniać. Mamy dużo swobody świetny kontakt z właścicielami firmy i jak większość przychodzę tutaj bo chce a nie muszę :) A sprzątanie? Korona z głowy mi nie spadnie od ogrniecia własnego biurka i miejsca w którym pracuje.

Wtf
@bombi

Zdziwiona mimoza co myślała jak zarobic a się nie narobić. Wypłatę mam na czas, atmosferę najlepsza na świecie i pracę którą lubię więc nie psuje opinii jeżeli byłaś na chwilę i już Ciebie nie ma.

XD
@Wtf

Ja pracując tam czułam się cały czas inwigilowana xD miałam wrażenie, że Pani kierownik liczy mi wyjścia do toalety xD

Ziel
@XD

Oczywiście, że tak robimy ja dzięki temu wiem jaką mam kondycję nerek ; ) W trakcie przerwy obiadowej kierownicy zliczają mi zjedzone kalorie a w trakcie pracy dbając o nasze zdrowie notują jaki mam puls. Doskonały przykład tego jak można zniszczyć opinię całkiem spoko firmy po miesiącu pracy, do której się nie nadawałaś - tak ciężko się do tego przyznać? Ja też pracowałem w miejscach gdzie moje zadania zwyczajnie mi nie wychodziły ale nie wymyślam niestworzonych rzeczy. xD xD - kto tego jeszcze używa?

Dariusz
@Wtf

@Wtf, zechcesz powiedzieć co poza terminowym wynagrodzeniem sprawia, że jesteś zadowolony z pracy w FCTT? Jakiś fajny socjal? Dzięki.

@gva

Fabian czy Patryk?

Iksde
@bombi

Należałoby się przyjzec na pochodzenie tych baz... Trochę śmierdzi trupem...

Zadowolony

Firma spoko, nie jest za duża więc daleko jej do korpo. Brak nadgodzin, stałe godziny pracy i wolne weekendy też na duży plus. Można zarobić bardzo dużo, ale trzeba mieć w sobie zacięcie i ten pierwiastek handlowca. Konkursy i nagrody typu iPhone czy wycieczka do Maroka też bardzo motywują :)

iksde
@Zadowolony

Tak super kierownictwo ... Nie polecam, strasznie zakłamani, zadufani w sobie ... Panicz oraz panicz... Nie polecam... Traktują ludzi z pogardą... Na wszystkich patrzą z góry... Sushisahimi xD

@iksde

Zgadzam się. Do tego mega nieprofesjonalni jeżeli chodzi o jakiekolwiek przygotowanie nowego pracownika do pracy. Z kierownictwem - kółko wzajemnej adoracji. BTW nie mam pojęcia kto pisze te super przychylne komentarze, bo pracując tam nie można było znaleźć jednej osoby, która byłaby zadowolona z szefostwa. Każdy narzekał. I się nie dziwnie, bo zupełnie obiektywnie - nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego dobrego słowa o tej firmie.

@Hahaha

A i jeszcze jedna rzecz, która doprowadziła mnie do łez. Jaśnie panowie wspaniałomyslnie dają dzień wolny (przymusowy) ! Super!.. Tylko wpiszcie wnioski urlopowe

Dorota
@Hahaha

Dobrze rozumiem, że kierownictwo FCTT namawia do brania dni wolnych? To dosyć specyficzne. A czy urlopy wakacyjne są ustalane z wyprzedzeniem w tej pracy?

Punisher

Jakieś informacje na temat firmy? Ktoś pracował?

Zostaw merytoryczną opinię o FCTT Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w FCTT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FCTT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCTT Sp. z o.o.?

FCTT Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wspólna 40
    61-479 Poznań