Opinie o Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. w Poznań

Mali Nowy wpis

Mimo, że komentarze są sprzed dwóch lat to faktycznie mogą być aktualne tak jak ktoś teraz niedawno stwierdził? Nie wiecie przypadkiem co się dzieje obecnie podczas pracy jako analityk danych? Mam doświadczenie i taka dawniejsza oferta od Pracodawcy mi się nawinęła. Z ciekawości chce porównać zarobki, możecie je określić?

Magdalena Nowy wpis

Hej, faktycznie do dziś nikogo więcej do firmy nie szukano od czasu pisania poprzednich opinii? Ile osób teraz się w niej zatrudnia w takim razie? napiszecie jak praca przebiega? zastanawiałam się nad perspektywami dla juniorów. w ubiegłym roku pisali o słabej atmosferze, odniesie się ktoś? co na nia obecnie może wpływac?

Ktoś Nowy wpis
@Magdalena

Osób jest za mało jak na ilość pracy, ponieważ nikt nie chce tam pracować. Perspektyw nie ma żadnych, atmosfera pracy tragiczna.

Obecnie Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Data Analyst. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 17 czerwca.

Nie polecam

To stanowisko było zwykłym wklepywaniem danych do systemu. Sądząc po dużej rotacji nic się nie zmieniło. Prawdopodobnie jest towprowadzanie przez 8 godzin cen do systemu. Za moich czasów było to przeraźliwie nudne i źle płatne zajęcie.

@Nie polecam

kiedy tam pracowałeś? Możesz powiedzieć jakie stawki miałeś mniej więcej? Za godzinę płatne?

@Marta

Pamiętam kiepską pensję - nie starczało mi do kolejnego miesiąca na opłaty i rachunki. Niestety warunki finansowe były wtedy moim zdaniem kiepskie.

Magdalena
@Nie polecam

To pracowałeś gdzieś niedawno teraz jak inflacja podskoczyła? Sugerujesz po prostu najniższą, bo mniej to się nie da? Jakie dane się wklepuje tak właściwie i jaka atmosfera przy tym w biurze panuje, ludzie rozmawiają w międzyczasie?

Cześć Magdalena Nowy wpis
@Magdalena

Już przed inflacją pensja była moim zdaniem niska - nie starczała do końca miesiąca :-( A praca była bardzo monotonna - wklepywanie cen do systemu.

Jaki jest wkład kierownictwa Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Prawda

Zadny. W tym miejscu nie ma dobrej atmosfery. Dobrego slowa nie moge powiedziec o tej firmie. Jestem przekonany ze zgodzi sie ze mna wiele osob.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. na stanowisko Fund Operations Manager? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Czy w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Data Analyst?

HR

Z każdym kandydatem indywidualnie ustalamy rodzaj umowy, w zależności od stanowiska i obustronnych oczekiwań. W razie dalszych pytań, zapraszamy do kontaktu na hr@hedgepole.com

Ciekawy

Czy to stanowisko to jedynie proste wklepywanie danych do systemów? Jeżeli tak to nazwa stanowiska jest moim zdaniem myląca.

Answer
@Ciekawy

Tak, praca na tym stanowisku nie jest praca analityka danych.

Irena
@HR

A czy da się tutaj pracować dorywczo?

@Irena

Dziękujemy za pytanie. Jeśli „dorywczo” oznacza w trakcie studiów, gdzie pracownik łączy obowiązki studenckie i zawodowe to jak najbardziej. Jesteśmy elastyczni, więc zatrudnienie na część etatu (min. 50%) jest możliwe. Jeśli jednak dorywczo oznacza „jednorazowo” np. na kilka miesięcy, to nie, gdyż sam okres wdrożenia nowego pracownika do pracy wynosi od 2 do 3 miesięcy, w zależności od stanowiska. W razie dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR wysyłajac maila na hr@hedgepole.com

@HR

Ale czy to w trakcie studiów to jest na zasadzie pracy, czy raczej stażu lub praktyk? I czy to jest czytane jako okres próbny ten okres wdrożenia?

@Karolina

Wszystkich Pracowników zatrudniamy na umowę o pracę bądź też umowę zlecenie, to kwestia porozumienia. Od momentu zatrudnienia, każdy Pracownik przechodzi szkolenie i jest wdrażany do wykonywania swoich obowiązków na stanowisku pracy. Jest to czas, w którym Pracownik jest wspierany zarówno przez przełożonego jak i zespół, aby móc docelowo samodzielnie pracować. Tak jak wspomnieliśmy, zazwyczaj ten okres trwa od 2 do 3 miesięcy w zależności od stanowiska. W razie dalszych pytań czy tez wątpliwości zapraszamy do kontaktu na hr@hedgepole.com.

Czy pracownicy Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Organizujemy wyjścia wieczorne na miasto, często jest to nasza inicjatywa i otrzymujmey na to budżet :), spotkania świąteczne również są w klimacie integarcji o ciekawej tematyce. W ciągu ostatnich 2 m-cy byliśmy w pubie na burgerach i piwie, mieliśmy też całodniową imprezę na 15-lecie firmy, a był to piatek :). Impreza była połączoną z wieloma atrakcjami oraz powiązana z wieczornym wyjściem dla całego zespołu. Oczywiście w czasie pandemii wyjść nie było, jak wszędzie.

Aha

“Nasza inicjatywa”? Jakis konkretny przyklad? Ja pamietam, ze wyjscia wspolne byly odwolywane, bo nikt nie chcial na nie przychodzic. Tym bardziej, ze zazwyczaj byly organizowane w srodku tygodnia.

Sceptyk

Niestety ale z powodu złej atmosfery spotkania nie dochodziły do skutku za moich czasów. Trudno mi uwierzyć, że jest lepiej.

@Aha

Nie wiem kim jesteś i nie wiem, co oznacza "za moich czasów", bo dawno już u nas nikt nie odchodził. Przez pandemię faktycznie przez rok nie wychodziliśmy, ale teraz to nadrabiamy. Termin spotkań jest tak dogrywany, żeby pasowało możliwie wszystkim, którzy na wyjście mają ochotę i w ostanich dwóch miesiącach bawiliśmy się już dwukrotnie, praktycznie w pełnym składzie! A przed nami kolejne spotkanie..

User1234

Dawno nikt nie odcgodził? Przecież w tej firemce pracownicy zmieniali się częściej niż można sobie wyobrazić. Także nie wierzę ze jest lepiej. A spotkania zawszs były w środku tygodnia, nawet takie uroczyste jak wigilie, nie wiem chyba po to żeby szefostwo nie musiało za dużo płacić, bo wiadomk ze ludzie mniej wypija - jak już w ogóle zdecyfowali sie iść no bo atmosfera w tym miejscu byla zawsze okropna. Managemnt moim zdaniem nje miał pojęcia o kierowaniu czymkolwiek a co dopiero ludzmi ale w tym miejscu zawszs sie zakłamywało rzeczywistość. Prawda zawsze wyjdzie na wierzch i naważone piwo trzeba wypić.

xyz

(usunięte przez administratora)Każdy dzień w tym miejscu zaczyna się od przyczepienia się do kogoś albo zjechania od góry do dołu przy innych osobach - często również za plecami. (usunięte przez administratora)

@xyz

Kto jest taki konfliktowy? Mówisz o szefie czy o współpracowniku? Weź wytłumacz bo nie uśmiecha mi się tak zaczynać dzień, a chciałem tu aplikować.

@Marek

Chyba głównie przełożeni - ludzie z zespołu może i byli spoko ale nikt nie rozmawiał i się nie integrował. Na porządku dziennym były spotkania i pretensje o złe wyniki/zbyt wolną pracę.

Przez wiele starszych komentarzy przejawia się temat złej atmosfery. Czy coś się zmieniło? Dziękuję za odpowiedzi.

Ss
@Kandydat

Pewne rzeczy nigdy sie nie zminiaja. Moim zdaniem w obliczach kryzysów niektórzy próbuja być mili, ale ludzie się nie zmianiaja i prawda zawsze się obroni….

Ciekawski

Czy w firmie Hedgepole jest chill Room? Można sobie w wolnej chwili pograć w piłkarzyki albo PlayStation? To zawsze fajnie wpływa na atmosferę :-)

HR

Zapraszamy na naszą stronę www.hegepole.com. W zakładce 'Career' można dowiedzieć się więcej na temat aktualnych ofert pracy i etapach procesu rekrutacyjnego.

prawidłowy adres strony: www.hedgepole.com

Polecam osobom, które tak usilnie hejtują HedgePole o odwiedzenie starych śmieci. Zobaczycie ile się zmieniło przez ostatnie miesiące.

Dawno temu

Skoro dużo się rzekomo zmieniło to chyba osoby które piszą jak było piszą prawdę a nie hejtują? Pisanie prawdy o tym co się było (a może jest dalej) to nie hejt tylko krytyka - bardzo zasłużona w tej sytuacji.

W ofercie pracy w serwisie pracuj.pl firma oferuje “opportunity to learn about the alternative investment industry” oraz zaznaczona jest mozliwosc pracy zdalnej. Chcialem zapytac jak to wyglada w praktyce?

Odpowiadając na Twoje pytanie, HedgePole działa globalnie i świadczy usługi dla firm i instytucji z branży alternatywnego finansowania. Bez względu na stanowisko praca tutaj daje możliwość poznania tej branży od środka. Można sporo nauczyć się nt. funduszy hedgingowych, zarządzania private equity, zdobyć wiedzę do której mają dostęp tylko ludzie z branży. Co do pracy zdalnej to są osoby które z tgeo korzystają.

Aaaa

To niestety nieprawda. Ludzie ktorzy pracuja tutaj po kilka miesiecy czy lat nie potrafia odpowiedziec na podstawowe pojecia z zakresu funduszy hedgingowych. Pracy zdalnej tez nie ma.

@Aaaa

Nie pamiętam aby była możliwość zdobycia jakieś wielkiej wiedzy niestety - cały dzień wykonywanie monotonnej pracy, nie było czasu ani chęci szkoleń dla pracowników. Duża rotacja jest najlepszym dowodem, że było i pewnie jest kiepsko. Nie polecam

Pracuję w HP już jakiś czas. Warunki pracy oraz benefity są dla mnie ok. (jakby ktoś był ciekaw to m.in multisport, ubezpieczenie, dofinansowania nauki języka itd, a nawet firma wprowadziła na naszą prośbę świeże owoce :) Jestem pozytywnie zaskoczona długim stażem pracy kolegów, niektórzy pracują tu powyżej 10 lat, dla mnie to dowód, że firma nie dość, że jest stabilna (a dzisiaj w dobie covidu przetrwali tylko najlepsi) to też zapewnia stabilność pracownikom. Ludzie tu awansują, mnie to akurat cieszy, bo to dobry sygnał.

Maria

Wow! Świeże owoce! ???? Pewnie teraz każdy będzie chciał tam pracować ???? A tak serio. Pracowałam i jak najszybciej chcę o tej firemce zapomnieć. Nadal TYLKO w wc nie ma kamer? Pfff.. Awansują ???? Za pół roku Ciebie tam też nie będzie, bo uciekniesz szybciej niż myślisz ????

@Maria

Każdy z nas ma wpływ na atmosferę i proszę uszanuj fakt, że mam odmienne zdanie. Życzę Ci abyś jednak jak najszybciej zapomniał o firmie, bo sporo energii tracisz tutaj.

Nick2

Zenujacy wpis osoby z kierownictwa by oslodzic sytuacje. Gratuluje pomyslowosci. Sama praca nie byla najgorsza jesli ktos lubi tego typu prace, ale ta firma i to miejsce to jedna wielka porazka. Nie sadze, ze przez ostatnie kilka miesiecy zmienilo sie cos, co nie zmienilo sie przez 10 lat. Atmosfera oraz wewnetrzne zasady pracy byly tragiczne a sama firma sie nierozwijala tylko wegetowala. Kazdy bardzo szybko zdawal sobie sprawe gdzie sie znalazl i szukal nowej pracy, zeby jak najszybciej sie wyrwac. Nikt poza szefowa nie mial nic do powiedzenia i nie mozna bylo miec wlasnego zdania i pomyslu. Bylismy kontrolowani i rozliczani z kazdej minuty nie spedzonej przy komputerze (nawet liczono nam minuty spedzone w toalecie)!

Kiedyś

Ta opinia brzmi jak opis innej firmy. Za moich czasów nie było ani owoców ani multisportu a ludzie odchodzili po paru miesiącach. Zarobki też były kiepskie. Nie polecam!

Kiepsko

Jak widać nie tylko najlepsi przetrwali Covid xD Ktoś tam pracuje dłużej niż 10 lat? 10 miesięcy to chyba rzadkość xD

Na jakie benefity można liczyć w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.?

Nie polecam

Ja nie pamiętam żadnych benefitów co jest jakimś fenomenem na obecnym rynku pracy.

Coś tam było

Na święta chyba dawali bony do stołówki - za każdy miesiąc pracy w roku jeden bon. Ale jedzenie tam było kiepskie.

@Coś tam było

Tak, każdy bon to było chyba 10 złotych haha

Lol

Tak, dycha za miesiąc xDxD

Helena

Cześć czy wiecie, jaka panuje w firmie atmosfera pomiędzy pracownikami, a kierownictwem? Czy szefostwo jest wystarczającym oparcie dla Was? Myślę, że to bardzo ważny czynnik, który może wpłynąć na decyzję przyszłych kandydatów aplikujących do tej firmy! Z góry dziękuje za informację.

@Helena

Atmosfera była fatalna - absolutna cisza w niewielkim biurze a przełożeni nie byli wsparciem. Na wyjścia integracyjne nikt nie miał ochoty. Praca była monotonną, nudna i kiepsko płatna. Najgorsze miejsce w mojej karierze.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.?

BNM

Stalymi wyjsciami byly imprezy wigilijne. Kiedys zdarzaly sie wspolne wyjscia, ale przestano je organizowac, bo nikt nie chcial na nie chodzic przez panujaca atmosfere i spiecia miedzy ludzmi.

Freedom

Juz od ponad roku nie pracuje w tym miejscu i wreszcie zarabiam godnie. Polecam wszystkim szacunek do siebie.

Czy w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nieprzyjemnie

Nie, nie panuje - pamiętam złą atmosferę - pracownicy sprawiali wrażenie sfrustrowanych i niezadowolonych z samej pracy oraz z wynagrodzenia.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.?

Nie polecam

Kierownictwo sprawiało wrażenie, jakby trochę nie miało pomysłu na pracowników - często mało czasu na szkolenia i wdrożenia. Szanse na rozwój również wydawały się znikome. Do tego monotonia i zła atmosfera w biurze. Nie polecam

Abcd
@Nie polecam

Kierownictwo miało fatalne podejście. Po prostu nie znało się na prowadzeniu zespołów. Zdanie i samopoczucie pracownika się nie liczyło. Ważne, żeby za dużo się nie interesować, poniewqż nikt nie miał czasu na odpowiadać na pytania i 8 godzin naparzać w komputer.

Nigdy więcej
@Abcd

Niestety ale to wszystko prawda moim zdaniem - nie polecam tego pracodawcy.

Steven

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i teraz wracamy na forum żeby powspominać dobre czasy w firmie?

@Steven

Nie. Nie było fajnie a atmosfera była fatalna moim zdaniem. Z pensji też trudno było być zadowolonym. Każdy mówił, że jest tylko na chwilę aby znaleść coś lepszego.

Abcd
@Kiedyś

Dobre czasy? Takich nie było w tym miejscu. Pensja i różne dodatki, które były obiecywane w ogłoszeniu i na rozmowie kwalifikacyjnej to jawne kłamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hedgepole (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.?

Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marcelińska 92
    60-324 Poznań

Hedgepole (Polska) Sp. z o.o.