Opinie o Project Hub 1 Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Project Hub 1 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Project Hub 1 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Project Hub 1 Sp. z o.o. w Poznań

Magdalena Nowy wpis

W firmie pracuje niekompetentna, arogancka i bezczelna Anna Buczyńska. Opiekuje się uczestnikami projektu Aktywnie ku zatrudnieniu. Pieniądze za wykonaną pracę są wypłacane z opóźnieniem, Pani Anna łże że opóźnienia wynikają z opieszałości urzędu pracy (zweryfikowane z Urzędem). Aktualnie skargi złożone są w WUP i PIP. Odradzam współpracę z firmą i Panią Buczyńską przede wszystkim. Na jakiejkolwiek płaszczyźnie

Jolanta Nowy wpis
@Magdalena

Z jakim opóźnieniem przeważnie są wypłacane te pieniądze?

Kasia Nowy wpis
@Magdalena

Nie zgadzam się z tą opinią. Pani Ania jest bardzo miła i pomocna w tym co robi. Brałam udział u projekcie w którym Pani Ania była opiekunem i nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywania jej pracy, dużo mi pomogła i szczerze polecam tą firmę. Myśle, że zdaje sobie Pani sprawę z tego, że jest RODO i może mieć Pani z tego tytułu bardzo duże problemy. Pozdrawiam

Magdalena Nowy wpis

Opinia dotyczy kieleckiego oddziału. Nie polecam jako uczestnik projektu z funduszy unijnych. Wypłaty wynagrodzenia za wykonaną podczas stażu pracę są dramatycznie opóźnione (dziś, 24.03 wciąż nie mam wynagrodzenia za luty). Podobna sytuacja miała miejsce już dwukrotnie (staż jest sześciomiesięczny).

Czy firma zatrudnia studentów czy niechętnie podchodzi do nich?

Joe
@Adam

Z tego, co kojarzę, jedna osoba, pracowała na część etatu, aczkolwiek studiowała kierunek związany właśnie z projektami europejskimi. Podejrzewam jednak, że osoby z kierunków ekonomicznych, również będą mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o Project Hub 1 Sp. z o.o. - Poznań

Project Hub 1 Sp. z o.o.