Bestial Sp. z o.o.

Opinie o Bestial Sp. z o.o.

Jadwiga Bauner

Kuracje mogę polecić z czystym sumieniem, jestem już w 4 miesiącu kuracji i blisko 20 kg mniej na wadze. Polecam również Pana Kota, widać że zna się na rzeczy i troszczy o swoich podopiecznych !!

Zdzisława

Świetna firma, ludzie z pasją, Zrzuciłam obiecane 30 kg w 6 miesięcy, jestem mega zadowolona, a Pan Gołąbek mój opiekun kuracji to świetny specjalista. Gorąco polecam tą firmę!

Mirosław

Bardzo profesjonalna firma, polecam każdemu

Daniel3229

Polecam, zarówno kurację jak i całą firmę! Miałem przyjemność stosować kurację odchudzającą i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestial Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Grażyna_2

Jestem bardzo zadowolona z kuracji, zdecydowanie polecam!

Bogdan Makowski

Rewelacja! Naprawdę brak mi słów. Przemiła obsługa a efekty rewelacyjne, jedyna bolączka to cena produktu ale wiadomo...coś co jest naturalne i SKUTECZNE tanie być nie może. Serdecznie polecam!

Agata

Na początku miałam wątpliwości ale zaryzykowałam i opłaciło się. Zgodnie z zapowiedziami zrzuciłam obiecane 8 kg! Serdecznie dziękuję Panu Gołąbkowi, który przeprowadził mnie przez całą kurację. Jedyne co teraz mogę, to polecić tę firmę każdemu kto chciałby w naturalny i efektywny sposob zrzucić kilogramy.

Jan1985

Polecam!!!! Ja zaufałem i się nie zawiodłem

Beata Jakimiuk

2 dni temu skończyłem kurację, i jestem naprawdę pod wrażeniem. Pomimo moich problemów z tarczycą udało mi sie zrzucić obiecane 7kg. Jestem naprawdę wdzięczna, dziękuje!

anita

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Polecam każdemu kto chciałby zrzucić kilogramy :)

Agata

Bardzo polecam tę firmę, profesjonalna a obsługa przemiła i bardzo uprzejma. Zamówiłam pełną kurację i efekty były naprawdę zdumiewające już po 1 miesiącu stosowania. Firma godna polecenia

Janina3877

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych wpisów. U mnie kuracja przebiegała pomyślnie i jestem bardzo zadowolona i z efektów i z mojego opiekuna.

Antoni

Wspaniała firma, wspaniali ludzie!!!! Szczerze polecam!

ewik

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ludzie nie dajcie sie nabrać. Ja się nabrała i straciłam prawie 500 stów. Niech się udławią. O zwrocie nie ma mowy. Zero kontaktu. (usunięte przez administratora)

Wsciekla

(usunięte przez administratora) Ponad miesiac temu zamowilam moringe i jedyne co slyszalam przez telefon to ze pieniadze nie doszly a ze mialam maile od firmy tpay zajmujacej sie operacjami finanowymi to odpowiedz byla ze firma tpay nie przekazala im pieniedzy. Zaplacilam im za jedno opakowanie moringi z kosztami wysylki prawie 39euro. Do dzisiaj slysze jedynie zdawkowe tlumaczenia. Z zamowienia oczywiscie zrezygnowalam i zazadalam zwrotu pieniedzy.(usunięte przez administratora)

Ewqa
@Wsciekla

Czy rozwiązała się może Pani sytuacja? Niestety mam podobna,wszystko opłacilam a gdy paczka przyszła listonosz karze placic po raz drugi wiec odesłałam ja spowrotem,niestety kontakt z firma żaden

Kolejny oszukany

(usunięte przez administratora) Nie to że przesyłka przyszła prawie po 10 dniach to jeszcze nie to co zamawialem. Zero kontaktu tylko automat po wybraniu numeru, nie zależnie od godziny.

Krzysztof Jaruga

Stosowałem ich kurację grubo ponad rok temu. Jestem BARDZO BARDZO ZADOWOLONY !! SUPER FIRMA, SUPER LUDZIE !!!

Anna Horaczy
@Krzysztof Jaruga

tylko nie odbierają tel przestań bzdury pisać (usunięte przez administratora)

Anutka6

Witam (usunięte przez administratora)ludzie którzy są zaskoczeni negatywnymi opiniami są postawieni przez ta firmę.(usunięte przez administratora)

riki

(usunięte przez administratora)nie kupujcie bo te same produkty w aptece są bez recepty i dużo taniej po inna nazwa,a kasy napewno nie zwrcaja

EL-KA

Wpłaciłam kasę i za 2 dni otrzymałam przesyłkę. Niestety były to buteleczki z zawartością zgodnie z zamówieniem i nic wiecej. Żadnego atestu, certyfikatu. Otrzymałam na maila wykład o odchudzaniu, stosowna dietę i sposób stosowania tabletek. Przecież nie wiadomo co zawierają te tabletki i czy można lub nie można je stosować wraz z innymi lekami przy różnych chorobach.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bestial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bestial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestial Sp. z o.o.?

Bestial Sp. z o.o.