Bestial Sp. z o.o.

Opinie o Bestial Sp. z o.o.

@Katarzyna

Witam pieniążki zostały zwrócone po 2 miesiącach i po wykonaniu z 10 telefonow

Czy Bestial Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Krzysiek Nowy wpis

Z tego, co wiem, firma jest w likwidacji. Czy ktoś może to potwierdzić? I czy komuś z wierzycieli udało się juz odzyskać swoje należności?

Wolf Nowy wpis
@Krzysiek

Masz rację w KRS firma Bestial figuruje jako firma w likwidacji. Oto lin do KRS https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna/index.html .

Czy w Bestial Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Bartosz

Mam zagwostkę. Próbowałem sprawdzić, jakie tu są zarobki i co trzeba potrafić, by przyjęli do pracy? Ale niestety, nic nie ma w sieci, za to na stronie firmy lakoniczny komunikat o likwidacji spółki. Co nie zgadza się z tym co w krs-ie, gdyż według rejestru spółka działa. No więc, jak to z nimi jest, funkcjonują, można tu liczyć za zatrudnienie i fajną pensję?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestial Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Irena

Od kwietnia czekam na zwrot pieniędzy. Telefonów nie odbierają, na e-maile nie odpowiadają. Co mam zrobić aby odzyskać pieniądze za zwrócony produkt retoxin?

dot. zwrotu za 1 opakowanie Retoxinu , a kwota wynosi tylko 97,00 zł

@Irena

Pani Ireno, w celu wyjaśnienia sprawy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu drogą email: reklamacje@bestial.pl lub na numer telefonu: 22 230 2877.

@Irena

W dniu 23 kwietnia 2023 r. otrzymałam zwrot kwoty 97 zł tj.minął równo rok po odesłaniu Retoxinu. Przyznaję, że byłam mile zaskoczona, bo nie liczyłam na zwrot pieniędzy. Okazuje się, że cuda się zdażają. Pozdrawiam

Elżbieta
@Irena

Czyli obsługa klienta się spisała? Możesz napisać jak ten kontakt wyglądał? Jak firma się tłumaczyła z tej zwłoki?

@Elżbieta

Mogę powiedzieć, że cuda się zdarzają. Ostatni raz firmie (usunięte przez administratora) przypomniałam o sobie pisemnie w troche ironiczny sposób w kwietniu 2023. Odpowiedzią, bez kontaktu ze strony firmy był przelew, który był zupełnym zaskoczeniem, przyznaję, że nie liczyłam już na zwrot pieniędzy za odesłany Retoxin. Pozdrawiam

Katarzyna

Witam trzeba złożyć o firmie bestial osób oszukanych sprawę na Policję bo jest bardzo dużo osób proszę daj uśmiechniętą buzke kto został oszukany wtedy złoży się zbiorowo

@Katarzyna

Proszę odrazu w komentarzu o podanie nr telefonu do Siebie będziemy działać zbiorowo

@Katarzyna

Witam pieniążki zostały zwrócone po 2 miesiącach i po wykonaniu z 10 telefonow

Dorota
@Katarzyna

Pani Katarzyno mam podobna sytuacje czy może Pani podać na jaki numer pani dzwoniła ?bede bardzo wdzięczna nie mogę się z nikim skontaktować

Ola
@Katarzyna

Pod jaki numer pani dzwoniła?

@Katarzyna

Witam. Też jestem z jedną osób poszkodowanych. Zamówiłam też Haistim. Pan, który do mnie oddzwonił zaproponował kurację 3 miesięczną za którą zapłaciłam 1,199 zł. W przypadku braku efektów w kuracji, można wystąpić o zwrot kosztów. Preparat otrzymałam 5.08.20 r. Po upływie 3miesiecznej kuracji, która nie przyniosła żadnego pozytywnego skutku, złożyłam reklamację w dniu 29.10.20 r., zwróciłam buteleczki 6 szt. i zażądałam zwrotu wpłaconych pieniędzy. Nie mając żadnej odpowiedzi czy pisemnej, czy telefonicznej na reklamację, dzisiaj 04.12.20 r. zadzwoniłam, żeby dowiedzieć się o zwrot wpłaconych pieniędzy. A tu dowiaduję się, że reklamacja nie została uwzględniona, ponieważ została złożona po terminie. 3 miesiące od zakupu i trwania kuracji kończą się 5 listopada br. Uważam, że zostałam oszukana pod kątem preparatu, który nie przyniósł żadnych efektów, bo włosy zaczęły mi bardziej wychodzić niz było to przed kuracją, jak również pod katem tego, że wyłudzono ode mnie podstępnie taką dużą kwotę pieniężną.

@Irena

Jestem zdecydowana przyłączyć się do pozwu zbiorowego. irenakroczyk@wp.pl

Weronii83
@Katarzyna

Witam, Mnie oszukano na ponad 600zl. Morning Slim KURACJA. Nie mam numeru zamówienia by zwrotu dokonać.

Rafał
@Weronii83

Jak wyglądała cała sytuacja w Twoim przypadku? Od Twojego wpisu minął już ponad miesiąc, dlatego też może napiszesz, czy udało Ci się wyjaśnić całą sprawę z firmą Bestial?

Barbara
@Katarzyna

Dzień dobry Zakupiłam preparat Moring Slin w listopadzie 2020r. 22 grudnia 2020 odesłałam wszystkie 6 opakowań.. jedno było częściowo zużyte. Zmieściłam się w 30 dniach. Do chwili obecnej nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, /ok. 600z Chętnie dołączę się do zbiorowego pozwu. Trzeba tępić (usunięte przez administratora) Barbara tel. 660 732 108 mail: bjws@wp.pl

Weronii83
@Rafał

Witam, produkty zwróciłam i ani kasy, ani zwrotu paczki więc chyba doszły ani telefonu od firmy. Pozdrawiam

Monia78
@Barbara

Ja odesłałam 18 września 2020, zmieściłam się w terminie. Odesłałam 2 pełne opakowanie i to naczęte ( tak mi kazano jak zadzwoniłam). Powinnam mieć do zwrotu koło 300 zł. Dzwoniłam chyba z 6 razy, miło odpowiadali, zapewniali że sprawę załatwią i do dziś głucho. Chętnie dołączę do pozwu.

Lidia
@Katarzyna

Wysłałam zwrot opakowań ponad miesiąc temu i nie mam odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy według umowy o 100%gwarancji zwrotu.

Lidia ????
@Katarzyna

Zostałam oszukana niestety, zadzwoniłam i otrzymałam informację, że zwrot pustych opakowań dotarł ale reklamcja negatywnw ☹️ gwarancja 100%satysfakcji to fikcja. Uważam, że powinno się zablokować firmę bo sprzedaje preparaty nie działające to (usunięte przez administratora) ????

Jolanta
@Katarzyna

Ja tez zostałam (usunięte przez administratora),zamówiłam preparat na włosy , zwróciłam preparat i nie dostałam zwrotu pieniędzy.

Ja1
@Katarzyna

Uważajcie na te nieuczciwa firmę, można po Moring Slim się przekręcić, paraliż, bóle brzucha, koła tanie serca, od razu na SOR. Po zwrocie towaru nie mam zwrotu kasy.

Maria
@Dorota

Zamówiłam produkt Hairstim 1.02.21.po otrzymaniu przesyłki odstąpiłam od umowy i 3.02.21 odesłałam. do dziś tj.25.03.21 nie mam zwrotu pieniędzy.tj.312.00zł. wysłałam maile ,list polecony dzwoniłam kilka razy i nic. tylko obiecują zwrot a pieniędzy nie ma. To są (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie można nazwać. Żerują na uczciwych klientach.

Pati
@Katarzyna

Witam czy nadal maja państwo zamiar złożyć sprawę na policję?

Joanna
@Irena

Byłam w podobnej sytuacji ! KONIECZNIE POZEW ZBIOROWY!!! Proszę o kontakt !

Ja1
@Katarzyna

Też towar zwróciłam, kasy nie otrzymałam. Po wzieciu 1 tabl. Na odchudzanie, tak mnie zdretwiala ręka, ból brzucha, biegunka. Czuję się (usunięte przez administratora).

@Katarzyna

ja juz zlozylan pojedynczy . Nie dajcie sie (usunięte przez administratora)zwrotu pieniedzy nie dostaniecie

Marysia
@Katarzyna

25.02.2021 zwrocilam preparat na wzmocnienie wlosow, Poniewaz preparat nie zadzialal, zwrocilam kilka pelnych buteleczek i 1 pusta. Do dzisiaj nie otrzymalam zwrotu pieniedzy 699 zl.

anna

zglaszajcie na policje , pieniedzy nie zwracaja

Staramy się odpowiedzieć każdemu w miarę możliwości. Jeśli otrzymała Pani zapewnienie o zwrocie środków, to z pewnością je Pani otrzyma. Proszę podać adres lub telefon do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.

Teresa
@Bestial Sp. z o.o.

Ja otrzymałam po kilkunastu interwencjach zwrot za jedno opakowanie odesłałam 3 powinnam dostac 312 dostałam 104 - dzwoniłam i ottrzymałam informację ze zgodnie z ich regulaminem zwracja tylko za jedno opakowanie. (usunięte przez administratora)

Bozena
@Joanna

Biuro Ochrony Konsumenta. Wszyscy zgłośmy (usunięte przez administratora)tej "firmy" . To jedyna droga , ale nich zrobią to wszyscy

Bożena
@Katarzyna

Dziwne ??? Jedna szczęściara.....GRATULUJĘ !!!!

@anna

jak pani sytuacja ze zwrotem pieniedzy czy juz otrzymała pani

@Teresa

a gdzie jest ich regulamin , jak klikam na stronie to nic sie nie otwiera tylko do góry strona wraca na zakup i tyle to skąd mamy wiedziec prawdy

wb
@Katarzyna

witam a czy mogę prosić numer telefonu do tej firmy

danka
@Katarzyna

witam, też nabrałam się na możliwość spadku wagi ciała, niestety, odchudziłam portfel, kupiłam we wrześniu, na 2 miesiące, po miesiącu nic się nie zadziało, więc wykonałam telefon do "opiekuna", który wmówił mi, że mam poczekać jeszcze 2-3 tygodnie, na pewno będę widziała różnicę, tak było chyba ze dwa razy, w końcu odesłałam puste opakowania, do dziś, po ponad miesiącu, nie mam zwrotu pieniędzy, na telefony nie reagują, aż dziś wice prezes do mnie zadzwonił, że termin reklamacji minął, bo reklamować można do 1 miesiąca od zakupu !!!!!! Toż to kpina , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) !!!!! Nigdzie nie było takiej informacji. wmawiają, że osoba z którą rozmawiałam, na pewno o tym powiedział, albo moim obowiązkiem jest zapoznać się z regulaminem, o którym nie miałam pojęcia raz że jest, dwa gdzie go szukać.

danka

witam, tak, oni wmawiają że jest regulamin, o którym nikt nie wspomina na początku, dopiero, gdy starasz się o zwrot Twoich pieniędzy. teraz, po fakcie, chcą przysłać ten niby regulamin. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Katarzyna

zgadzam sie z Pani opinią - oodac na Policje i do Sadu zeby nie oszukiwali wiecej osob.

ela
@Weronii83

mam szczęście że poczytałam opinie bo chyba dałabym się nabrać dziękuję wam za to

Js
@Katarzyna

Witam właśnie zostałam również (usunięte przez administratora) wysłali mi tabletki miała się pani do mnie zgłosić i tego nie zrobiła po czym oddzwonił A do mnie inna kobieta twierdząc że nie przekazała mi Pani Wioletta informacji o tym że muszą być jeszcze inne tabletki i że to będzie koszt następnych 900 zł miała zostawić swój numer telefonu a nie zostawiła ogłaszają się że to jest renomowana firma i że nie mogłam sobie na takie błędy pozwolić ale na (usunięte przez administratora)ludzi

...
@Js

to jest ich stała praktyka

@Katarzyna

Kupiłam retoxin na pozbycie się brodawczków, konsultant p. Daniel Rudzik zapewnił mnie, że produkt jest naturalny , ale nie podał składu tegoż preparatu. PO otrzymaniu przesyłki przeczytałam, że retoxin składa się z młodego jęczmienia , który używam już od jakiegoś czasu i dlatego też odesłałam ten produkt zaraz na 2.dzień. Produkt otrzymałam 22.04.22, a zwróciłam go 23.04.2022 . Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy - otrzymałam natomiast informację, ze otwierałam opakowanie ( zaznaczam,że nie otwierałam pojemnika, wystarczyło mi przeczytanie składu), że nie zażywałam preparatu przez 21 dni. Zresztą jak mogłam otwierać pojemnik, kiedy każde wieczko pojemnika zabezpieczone jest fabrycznie przed otwarciem.

@Irena

Ojaa... I co, wiesz teraz czy odzyskasz tę kasę czy nie ??

@Katarzyna

Bo to (usunięte przez administratora) odesłałam 5 bo wywołały alergie a zwrócili za 1 i uważają że to jest der przestrzegam przed zlodziejami

@Katarzyna

Po otrzymaniu Retoxinu, kiedy okazało sie, że jest to młody jęczmień - o czym konsultant (usunięte przez administratora) Rudzik zapomniał wspomnieć - opakowanie odesłałam. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu 97,- zł . Kiedy dzonię, jestem 1. w kolejce , a po jakimś czasie (kiedy sprawdzą kto dzwoni) zostaje rozłączona.

@Irena

Aha? No trochę to dziwacznie wygląda. No ale dalej coś z tym robisz czy co teraz?

Bogusia
@Irena

Co ty gadasz za głupoty Irenka. Ja zakupiłam retoxin na całą kurację 4msc za 1199zł i nie żałuję ani grosza. Produkt już nawet w pierwszym tygodniu dawał pozytywne oznaki a po 4msc zapomniałam o doskwierającym mnie problemie a jeśli się nie mylę a się nie mylę też zakupiłam produkt od Pana Rudzika. Do tej pory mam z nim kontakt i dziękuję mu za wszystko co dla mnie zrobił bo tylko on pomógł pozbyć mi się problemu po długich latach walki. Pozdrawiam Pana Rudzika Zaprawdę wspaniały człowiek

Halina Kowalska
@Irena

Irena co ty sobie wyobrażasz żeby Pana Rudzika tak szkalować, jak się nie stosowałaś do zaleceń a nawet nie raczyłaś spróbować to dlaczego w ogóle się wypowiadasz. Było spróbować i dowiedzieć się na własnej skórze jak skuteczny jest produkt i jak bardzo Pan Rudzik z powołania próbuję pomagać takim ludziom jak my. Nie masz prawa się wypowiadać na temat produkty czy Specjalisty bez chociażby próby. Ja spróbowałam i niczego nie żałuję a ty co? dalej się kolokwialnie mówiąc Pierd*** z brodawkami? wstyd mi za ciebie i za twoje podejście do sprawy Żegnam

@Katarzyna

Po zwrocie opakowania Retoxinu - od kwietnia czekam na zwrot pieniędzy. Dwa razy udało mi się porozmawiać z konsultantem telefonicznie, ale bez efektów. Jestem za zgłoszeniem sprawy na policję .

jurek
@Katarzyna

bardzo wazny dowod do prokuratury-zablokowac wszystkie suplementy ktorymi handluja i poddac wnikliwym badaniom,SKONCZYC Z BANDA (usunięte przez administratora)

Pieniążki zostały zwrócone Pozdrawiam

joawro
@Katarzyna

Witam. Podobnie jak moi przedmówcy do dziś czekam na zwrot pieniędzy za zwrócone tabletki. Zrobiłam wszystko o co mnie proszono i nic. Co mozna zrobić żeby otrzymać zwrot pieniędzy? Joanna

Ja...ja
@Js

Dokładnie tak samo potraktowano mnie dzisiaj. Proponuje firma nabycie (usunięte przez administratora), który podobno jest(usunięte przez administratora) o czym nie zostałem wcześniej poinformowany, Koszt(usunięte przez administratora)-u to 507 zł, (usunięte przez administratora) to kolejne 200 zł. Opiekun miał nawiązać kontakt w ciągu miesiąca. Po tym czasie zadzwonił inny pracownik z propozycją nabycia (usunięte przez administratora). Podczas pierwszego kontaktu zostałem zapewniony o zwrocie wpłaconych pieniędzy bez pytania o powód rezygnacji z kuracji a rezygnacja może nastąpić w każdym momencie kuracji./ Ja...ja. 23-01-17/

Ja...ja
@Ja...ja

Wczoraj proponowano mi(usunięte przez administratora) ten za połowę ceny /200 zł /.Dzisiaj dotarł kurier cena za przesyłkę 417 zł - ODMÓWIŁEM Koniec interesów z tą Sp.zoo.

@joawro

Szanowna Pani, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu drogą email: reklamacje@bestial.pl lub na numer telefonu: 22 230 2877.

Eliza

Ja właśnie dziś dostałam esemesa że będzie od nich przesyłka,zaraz sprawdziłam po nazwie firmy który był w esemesie i weszłam na opinie.Z tego co poczytałam co inni piszą na ich temat, nie podejmę też odbioru przesyłki a wszystko to dzięki państwa informacjom i opinie jakie piszecie odnośnie tych preparatów Super bo dzięki tym opiniom można się ustrzec przed naciąganiem ludzi.

Magdalena

Zwróciłam tabletki w nienaruszonym stanie. Podałam konto do zwrotu pieniędzy i nadal nic!!!! Dwa tygodnie dawno minęły. Niby niewielka kwota, bo 87 zł, ale jednak... To skandal, że tak traktuje ie ludzi. Mam zamiar opisać to wszystko na portalach, tym bardziej, że czytam wiele opinii niezbyt pochlebnych o tych specyfikach. Czekam na pieniądze!!!!!

Marian
@Magdalena

Ja jestem bardzo zadowolony z tej firmy, Kupilem trzy opakowania, po wykorzystaniu dwóch wyniki były już wystarczające, pozostałe opakowanie zwróciłem i dostałem pieniądze w 3 dni. Gorąco polecam tą firme!!!

Iwona

Tak w sumie to czemu mieliby mu nie oddać?

Robert
@Iwona

Bo minelo 14 dni? :)

@Robert

Ale to w waszym indywidualnym przypadku tak się stało? :( I co dalej

An
@Marian

Brak słów. Preparaty nie mają prawa działać!

Zbynek
@Marian

To jakieś (usunięte przez administratora) oni w regulaminie który dostaniesz po transakcji , kiedy upomnisz się o swoje pieniądze, zastrzegają że po odesłaniu kompletu opakowań , w tym jednego pustego , dostaniesz zwrot za to puste, a pozostałe będą dalej sprzedawać

@Zbynek

A dlaczego u Ciebie tak wyszło, że po transakcji dopiero miałeś wgląd? To jest raczej informacja, która powinna być ogólnodostępna?

Magdalena

Jeśli chodzi o te zwracanie pieniędzy, to co, mówili, że jak suplementy nie będą przynosić rezultatów, to wtedy zwrócą pieniądze? No bo skoro piszesz że nie zwracają to czy obiecywali?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bestial Sp. z o.o.?

Aleksandra

W firmie bestial pracują tylko fachowcy z doświadczeniem

@Aleksandra

Przyjmują samych z doświadczeniem w oszukiwaniu ludzi. Wcześniej był komentarz, że przyjmują studentów i że jest częsta rotacja w zatrudnieniu. Kiedy więc nabierają doświadczenia. Nabierają ale klientów.

Mila
@Aleksandra

Tam pracuja (usunięte przez administratora) i wyłdzace pieniedzy .Do takiej firmy musisz miec charakter drania i byc bez serca .

Asienka88

Witam. Właśnie zaczęłam kurację (usunięte przez administratora) odchudzająca, czy mam obowiązek kupić kolejne opakowanie jeśli nie chce kontynuować kuracji( ona poprosi nie działa).... Czy oni wysyłają sami kolejne opakowanie czy to ja muszę najpierw złożyć zamówienie?

Andrzej P
@Asienka88

Nie musi pani kupować następnych partii towaru. Jeśli wyślą sami, po prostu odmówi pani przyjęcia towaru od kuriera i paczka wróci do nadawcy. Pozdrawiam

@Andrzej P

A to nie lepiej tak jak zaproponowała wysłać jakieś wymówienie? Po co paczka ma za darmo jeździć?

@Iwona

Co się przejmujesz to nie na twój koszt. (usunięte przez administratora)klientów, to trzeba im odpłacić. Nie powinni sami, bez uzgodnienia przesłać następnej partii specyfiku. Trzeba najpierw sprawdzić czy (usunięte przez administratora) jest skuteczny. Najczęściej nie jest.

franciszek

Co za bzdury! Ja jestem bardzo zadowolony z usług firmy bestial pomogli mi i mojej żonie pozbyć się kilogramów. To jest profesjonalna firma i profesjonalna obsługa!!

jackal

Składajcie zawiadomienia ... .... sprzedają towar który w ogóle nie działa. Zgodnie z prawem macie 1 miesiąc czasu na złożenie reklamacji jeżeli nie ma żadnych efektów pozytywnych po stosowaniu. Wówczas zgodnie z prawem mają obowiązek zwrócić wam pieniądze w ramach reklamacji w przeciagu 30 dni. Nie zwracają tlumaczą ze to zależy od producenta.

Ja też

Irena

Jak udaje im się dalej tak bezkarnie istnieć i (usunięte przez administratora) klientów? Również zostałam (usunięte przez administratora) najpierw konsultant nie podał składu Retoxinu, który okazał się młodym jęczmieniem, który w aptece kosztuje około 20 zł, a nie po upustach 97 zł. Po odesłaniu produktu nie otrzymałam ani zwrotu piieniędzy, ani przeprosin, a jedyną odpowiedzią było to, że otrzymali pojemnik ,który był otwierany ( bzdura- nie otwierałam pojemnika). Teraz firma ma i produkt pod nazwą Retoxin i moje pieniądze. Jak mam odzyskać gotówkę?

@Irena

Trzeba patrzeć na to ci się kupuje, ale zwrotu Pani nie dostanie

@franciszek

bzdura zadne produkty nie pomagaja, zwrotu pieniędzy nie dostaniesz

Danuta
@Irena

Proponuję UOKIK. Mam nadzieję, że masz potwierdzenie zwrotu?

Jadwiga

Przedstawiciel Zespołu (usunięte przez administratora)skontaktowal się ze mną i uzgodnilismy, że otrzymam pełen zwrot kosztów, tj. 291 złotych za produkt, zatem zmieniam zdanie o firmie i usunę niekorzystny komrntarz napisany pod wplywem emocji.

@.

Naucz się pisać. A zwroty w Polsce są praktyką i prawem dozwolone.

@jackal

witam.mnie rowniez naciagneli na 587zl[srodek na grzybice] ktory nie dziala ,zgodnie z zapewnieniem pracownika ze po zwrocie towaru pieniadze beda zwrocone ,mija miesiac a ja pieniedzy nie otrzymalem-dzwonilem kilka razy i nic - czy jest jakies prawo w Polsce ze taci (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) czuja sie bezkarnie,dziwne ze nasze Sluzby Wewnetrze i Prokuratura nie reaguja

Rajmund
@franciszek

A pomyślałeś Franciszku co będzie z tobą i żoną za rok? Firma nie potrafi udowodnić czy to co łykałeś jest zgodne ze składem na etykiecie. Jaką masz pewność czy producent zamiast naturalnych składników nie daje zamienników które mogą być rakotwórcze? W Polsce suplementy są praktycznie nie kontrolowane a firma od miesiąca nie jest mi w stanie przedstawić mi certyfikatu (badania dopuszczające produkty laboratorium) z kraju producenta.

Natalia

Szczerze mówiąc nie rozumiem takiej nagonki na tą firmę. Ja stosowałam hairstrim przy łysieniu plackowatym i mi pomogło.

Ewalo
@Natalia

Witam, proszę podać producenta, czy jest nim firma Ontario Labs? Czy inna? Proszę podać, jak długo Pani stosowałą, jakie były koszty?

@Natalia

Jadwiga

W związku z tym, że przedstawiciel firmy skontaktował się ze mną i poinformował mnie o tym, że podjeto decyzję o przesłaniu na moje konto kwoty 291 zł, tytułem uznania reklamacji, zmieniam zdanie o Bestial Sp. Zo.o. i wycofuję krytyczny komentarz. Komentarz zostal napisany pod wplywem emocji. Pozdrawiam..

@Jadwiga

Pochwal się. Otrzymałeś zwrot tych 291 zł, czy to była zmyłka ?

@Jadwiga

Mnie też zapewniano o uznaniu reklamacji, a pieniędzy jak nie ma, tak nie ma. Pochopnie zmieniła Pani zadnie o firmie Bestial. Na tym polega ich działalność, sprzedawać, odbierać zwroty i nie zwracać pieniędzy. Tak można sprzedawać w kółko ten sam produkt i zarabiać bez sprowadzania nowego towaru. Że się Prokuratura jeszcze nie zainteresowała tą firmą to dziwne. Pozdrawiam

@Jadwiga

No i co ? Dostałaś zwrot, czy tylko została Ci obietnica ? Pochwal się.

Konstanty

Firma bestia sp.zo.z Warszawa z samej nazwy jest nieuczciwa jest na pewno nigdzie nie zarejestrowana, unika Urzędu Skarbowego to tej chwili. Robi wielkie przekręty. Źądajcie faktury lub rachunku zakupu a przekonacie się _źe to (usunięte przez administratora)

cysiula97

Dzień Dobry. Przedwczoraj 12.08.2022 otrzymałam paczkę (usunięte przez administratora) 3 miesięczna kurację za 600 złotych. Nie miałam okazji jeszcze używać tego produktu i po tylu negatywnych opiniach jutro odeśle paczke w nienaruszonym stanie z powrotem. Jeśli nie otrzymam zwrotu pieniędzy na pewno firma poniesie tego konsekwencje.

Czy pracownicy w Bestial Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jako były pracownik potwierdzam

Natalia

Dziękujemy za odstraszenie nas od tej firmy. Byłeś bardzo pomocny :D

Eugeniusz Traczyk

Nie wiem jak inne produkty tej firmy , z tego co czytam niestety nie były one pozytywne. Natomiast nie ukrywam mam swoje lata bo już 60+ nie jestem pierwszej jak to się mówi młodości borykałem się od naprawdę długiego czasu z grzybica na plecach . Naprawdę stosowałem różne środki i z apteki i przepisane przez dermatolog nie byłem wstanie się tego pozbyć .Byłem bardzo sceptyczny gdy trafiłem na produkt Skinatrin faktem jest że zostawiłem numer ,a niech stracę . Zależało mi jak to się mówi tonący to brzytwy się chwyta. Zadzwonili do mnie , przedstawił się i gada te swoje za przeproszeniem pierdoły ,jakbym nie wiedział ile z tym walczę i co to jest . Koniec w końców zgodziłem się ale tylko na miesiąc. Chciałem zobaczyć czy to coś da nie jestem naiwny . Stosowałem tak jak było mi to powiedziane specjalnie zapisałem na karteczce , znaczy się Żona mi pomagała bo gdzie Ja na plecy dosięgnę ,wszystko pięknie ładnie minął tydzień ,drugi ,trzeci no i faktem jest że ruszyło . Nie wiem czy Ja mam takie szczęście że trafiłem na dobre opakowania czy jak ale wciągu 3 miesięcy w Moim przypadku udało mi się tego pozbyć. Faktem jest że nie jest to tani koszt , możemy nazywać ich różnie i sądzić inne produkty za które się nie wypowiem bo z nimi nie miałem doczynienia , ale tego że Mi pomogli nie jestem wstanie odebrać. Pozdrawiam .

Ja 14.05.odeslalam produkty bo w ciąży i nie mogę brać tabletek produkt odesłany. Pieniędzy brak. Co zrobić

@Ania

Pani Anno, Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu wyjaśnień sytuacji za pomocą telefonu lub wiadomości e-mail na:Nr kontaktowy: 22 230 2877 Mail: zamowienia@azurecrm.pl

Angelina
@Ania

Niestety też jestem w takiej sytuacji. Odesłałam produkt a dziś mam go z powrotem

@Angelina

Nie ma żadnej gwarancji :’) jedyne tylko odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni.

Grażyna

W tamtym roku zostałam namówiona przez rzekomo specjalistę na produkt na włosy. Zgodziłam się tylko dlatego ze ogromnie zależało mi na poprawie kondycji włosów na wesele mojej córki. Tak jak wszyscy państwo tutaj piszą, żadnych efektów nie uzyskałam. Próbowałam się skonsultować ze specjalista, ale w słuchawce odzywała się tylko niejaka pani Bielska. Kobieta na prawdę nieprofesjonalna. Nie dość, że mówi niewyraźnie, to jeszcze nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, a w czasie oczekiwania zamiast się wyciszyć to pozwala słuchać swoich śmiechów z koleżanka obok. Ze specjalista oczywiście kontaktu już nie mam, jest mi on widoczne utrudniamy i wymyślane są coraz to nowe wymówki. Jestem załamana.

Sylwia
@Grażyna

Przykro mi

Zostaw merytoryczną opinię o Bestial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bestial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestial Sp. z o.o.?

Bestial Sp. z o.o.