Bestial Sp. z o.o.

Opinie o Bestial Sp. z o.o.

Szanowna Pani, kontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnień, ale widzimy, że nie jest Pani osoba prywatną. Stanowisko jakie Pani reprezentuje niesie ze sobą znamiona podszywania się pod rzekomego klienta, co może być potraktowane jako praktyki nie uczciwej konkurencji. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeżeli nie nastąpi to w ciągu 7 dniu będziemy zmuszeni do usunięcia nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy.

Bożena
@Bestial Sp. z o.o.

To teraz taką formę zastraszania zastosowała firma Bestial ? Nikt się ze mną nie raczy skontaktować . Ja wydzwaniam codziennie .Zero konkretnej informacji. A wczoraj , podczas kolejnej rozmowy , pan konsultant przerwał rozmowę i się wyłączył.. Jedyne co mi oznajmił , to to , że nic nie wie i nic nie może , aby mi pomóc. Faktycznie nazwa firmy adekwatna do zachowań i działalności "firmy".

Biuro Ochrony Konsumenta tez mi nie pomoglo. Ostrzegam wszystkich nie kupujcie od tej firmy nic - produkty nieskuteczne a zwrotu pieniędzy nie dostaniecie.

elzbieta152@wp.pl
@Bożena

Na podstawie umowy tel.zakupilam (usunięte przez administratora) 4 op. Z możliwością zwrotu w każdym czasie pustych bądź pełnych opakowań gdy się okaże nieskuteczne. Od 2 m. czekam na zwrot, "0" reakcji. Firma zwodzi przez telefon, na e maila nie odpowiada. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Teresa

Zgłosiłam do biura ochrony konsumenta i na policję i nic nie zrobili Wcisneli mi 3 opakowania zwrociłam 3 a po interwencji policji otrzymałam zwrot za 1 opakowanie

@Anna

To prawda mi tez odmowiono zwrotu pieniedzy

danka

super, mieszkam w małej miejscowości, można to zrobić zdalnie? tzn kontakt z Biorem Ochrony Konsumenta?

anna
@Anna

Popieram Pania nic nie kupowac od Tej firmy , zwrotu pieniedzy nie dostaniecie , po interwencji Policji dostałam zwrot za 1 butelke a kupiłam 3 - Powiedzieli za taki mają regulamin - zwrot za jedną po wykonaniu kilkunastu telefonow. Biuro Ochrony Konsumentow tez nic nie zrobilo.

Tomasz

Nie róbcie z firmą żadnych interesów. Rżną klienta w każdy możliwy sposób.

Skierowałam do Bura Ochrony Konsumenta i nic po prostu nie kupujcie nic z tej firmy

Doralife

Witam, ja również padłam ofiarą i nabyłam (usunięte przez administratora). Dzwonili do mnie, ale nie odebrałam. Nie wiedziałam kto, ale teraz już wiem. Jestem gotowa poprzeć (usunięte przez administratora).

Misiaczek

Pod opieką Pani Justyny, udało mi się zrzucić ponad 40 kilogramów. Co prawda kuracja nie należy do najtańszych, ale coś co jest tak zdrowe, skuteczne i polecane siłą rzeczy nie może być tanie! Próbowałam już wielu produktów ale dopiero (usunięte przez administratora) mi pomógł. Czuła się po ni rewelacyjnie! Lepszy sen, większa witalność, piękne włosy, cera, paznokcie. A to wszystko na bazie naturalnych składników. A tak na marginesie Pani Mielec to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam każdemu!!!!

viola
@Misiaczek

chyba firma sama napisała o sobie taką opinię dla zachęty, bo inne nie są pozytywne , wręcz odstraszające od zakupów

Beata
@viola

Nie koniecznie. Szczerze powiem ze sama kupiłam jedno opakowanie do testu. Nie byłam jakoś bardzo przekonana. Od lat zmagam się z nadwaga, naprawdę steki produktów. Wiec do (usunięte przez administratora) podchodziłam już z dystansem. W pierwszy miesiąc pozbyłam się 3 kg. Zamówiłam kolejne 2 opakowania. Zaczęłam 4 miesiąc kuracji jestem wolna od 9 kilogramów! To że nie pomogło jednej osobie, nie znaczy ze nie pomoże nikomu.

Ta firma to (usunięte przez administratora) kupiłam preparat na trzy miesiące a przysłano mi na dwa tygodnie a zapłaciłam (usunięte przez administratora) kasy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestial Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Grażyna

Ja w sierpniu kupiłam preparat na odchudzanie, nie zużyłam nawet jednego opakowania, zapłaciłam 330 zł. Odesłałam im dwa i pół opakowania ( 7.09.2021r). 10.09.2021 zadzwoniła do nie konsultantka i poinformowała mnie,że moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i że wciągu 3 tygodni dostanę moje pieniądze. Odczekałam te 3 tygodnie i pieniędzy na koncie nie zobaczyłam. No i się zaczęło. Wykonałam chyba ze 30 telefonów. Każdemu konsultantowi musiałam tłumaczyć o co chodzi, w odpowiedzi na moje pytanie, kiedy dostanę swoje pieniądz? tylko słyszłam, że wkrótce, i że więcej nie może nic zrobić. Zaczęłam ich straszyć policją i sądem. W końcu otrzymałam zwrot, ale w kwocie 110 zł. Zadzwoniłam i spytałam, dłącznego tylko tyle w odpowiedzi usłyszałam, że zgodnie z ich regulaminem nie zwracają całej kwoty. Przestrzegam Was przed tą (usunięte przez administratora)firmą.

Dorota

Chcę zakupić preparat na poprawę stanu włosów,łysienie androgemne.Zapewniaja że pomoże.Prosze o opinię

anna
@Dorota

Radze dobrze nic od nich nie kupowac

Basia

Odmowiono mi zwrotu pieniedzy (usunięte przez administratora) tylko przy zamawianiu to super grzecznie. (usunięte przez administratora)

Od 1,5 mesiąca upominam się o zwrot pieniędzy za odesłane kapsułki. Towar przysłano mi w ciagu 2 dni, a o pieniądze nie mogę sie doprosić. Jakaś infolinia, gdzie nikt nie wie, gdzie jest centrala, jakiś szef itd. Wykonałam juz kilka tel, napisałam kilka meili i nic. (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)

@Ewa

Ja tez zwrotu pieniedzy nie otrzymam odrzucili reklamacje i tez 2 dni i przyjechal kurier. Zwykli (usunięte przez administratora) ale przy zamawianiu to by w (usunięte przez administratora) weszli czlowiekowi pozdrawiam

Małgosia

Polecam!!! Pod opieką Pana Krzewińskiego schudłam 14,7kg w niecałe 4msc. Na początku nie wierzyłem a po dwóch tygodniach zwróciłem honor Panu Krzewińskiemu, jest niesamowitym specjalistą. Polecam

Darek

Polecam wszystkim kuracje (usunięte przez administratora), razem z żoną korzystaliśmy pod okiem specjalisty. Naprawde warto, kiedy myślałem ze nie da się uratować sytuacji z pomocą przyszedl ten preparat. Przestały mi wypadac wlosy a moja żona dostaje wiele pytań skad ta gestosc i czy przypadkiem nie przedlurzala. Super ! Warto testować ich produkty

ania33

Skorzystałam ostatnio z kuracji (usunięte przez administratora), mimo początkowych niechęci zgodziłam się na kuracje. Po około 4 miesiącach widzę olbrzymie efekty, udało mi się już zrzucić 7 kg i widze po obie ze wyglądam o wiele lepiej. Ciężko się dodzwonić do firmy ale to pewnie przez natłok telefonów. POlecm pana Janusza

Firma Bestial mimo telefonów i e-maili nie zwraca pieniędzy i tylko zbywają człowieka, że już przekazują informacje do działu księgowości, szkoda że wcześniej nie zajrzałam na tą stronę to bym się ustrzegła. Wszędzie gdzie będę mogła to będę wszystkich ostrzegać przed tą firmą.

Dorota N.

Witam, parę dni temu skończyłam kurację pod okiem Pana Juliana (usunięte przez administratora). I muszę przyznać że.......JESTEM BARDZO ZADOWOLNA. Specjalista kontaktował się ze mną co miesiąc więc byłam spokojna o przebieg kuracji. Chciałam zgubić 12 kilogramów bo troszkę było widać zaokrąglenia ;D. Kuracja trwała 3 miesiące. Pod okiem Pana Juliana udało mi się to bez problemu a nawet z małą niespodzianką. Po 3 miesiącach zgubiłam 15 kilogramów a jak wiecie dla nas kobitek parę kilogramów mniej zawsze cieszy. Dodam że mam 56 lat i stosowałam już wiele rzeczy. Dopiero Moring Slim Formula sprawiła że wreszcie czuję się kobieco. Polecam wszystkim którzy są zainteresowani zgubieniem wagi. Pan Julian (usunięte przez administratora) to bardzo dobry i uczciwy specjalista. Po niektórych komentarzach widzę natomiast że nie każdy jest tak zadowolony jak ja. Przyznam, że czytając te komentarze wątpiłam w efekty kuracji. Pan Julian natomiast podszedł bardzo profesjonalnie i rzeczowo do mojego problemu. Z pomocą kuracji oraz kilku rad specjalisty udało się zgubić kilogramy bez problemu.

Saramud

30 lipca wysłałam "produkty" przysłane mi za niebagatelną kwotę. Jedna fiolka tego "specyfiku" to 150 zł. Jest to produkt absolutnie nieskuteczny, wątpliwej jakości. (wrażenie rozcieńczonego octu)"Od 30 lipca oczekuje zwrotu pieniedzy(600zł). Jeszcze kolejny konsultant mnie przepytywał, czy to jest dla mnie duża kwota? Twierdził, że poprzedni konsultant nie powiedział o jakichś dodatkowych specyfikach. Skutek stosowania tego(xxxx) żaden, a nawet niepożądany. Firma jakaś "szemrana" skoro (usunięte przez administratora) ludzi i nie zwracają pieniędzy. Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam niektórych opinii.

Rysiek61

Witam, stosowałem(usunięte przez administratora) przez 3 miesiące pod opieką Pana Jakuba Nowackiego, specjalista kontaktował się ze mną co 3 tygodnie i pod jego okiem zgubiłem 8 zbędnych kilogramów. Obecnie jestem zadowolony ze swojej wagi i przerwałem kurację. Pozdrawiam serdecznie Pana prowadzącego moją kurację jak i całą firmę.

pomyłkowo zaznaczono pracownik błąd systemowy

Veronii83

Witam, ja się odezwę na podany email. Też straciłam 600zl. Pozdrawiam Weronika. Mój email weronika.kreczmer@yahoo.de

Pani Bożeno, prosimy o pilny kontakt do nas na nr kontaktowy: 22 230 2877 Mail: zamowienia@azurecrm.pl Nie rozumiemy tego ataku na nas, dlatego prosimy o kontakt do nas wraz z wyjaśnieniem problemu.

ja też dałem sie nabrac na ich zapewnienia o preparacie . po 4 tygodniach stosowania bez rezultatów chcieli mnie jeszcze naciągnąc na dodatkowe kapsułki do wsmarowywania na włosy że to poprawia skutecznośc działania na porost włosów

Dzień dobry ja również nie otrzymałam zwrotu w wymaganym terminie. Nie mam tez odpowiedzi na mail , który wysłałam do firmy. Zgodnie z obietnicą złożoną w treści maila zgłaszam problem do Urzędu Ochrony Konsumenta.

Joanna

Firma Bestial nie zwróciła mi 824 zł. Proszę o info jak odzyskać te pieniądze, jestem emerytką i taka kwota jest dla mnie b.dużą stratą.

@Joanna

Dzień dobry, Pani Joanno prosimy o kontakt bezpośredni na Nr kontaktowy: 22 230 2877 lub Mail: zamowienia@azurecrm.pl

Witam, Pani Bożeno prosimy o kontakt bezpośredni na Nr kontaktowy: 22 230 2877 lub Mail: zamowienia@azurecrm.pl. Jeżeli spełniła Pani wymogi odnoście odstąpienia/reklamacji to zwrot z pewnością zostanie zlecony.

Miki

Jest nadzieja. Od października czekałam na zwrot 300 zł. Dwa tygodnie temu odpisali w końcu na maila z informacją o tym, że zlecono wykonanie przelewu. Wczoraj otrzymałam zwrot na konto. Długo to trwało. Mam nadzieję, że wszyscy rozczarowani doczekają się zwrotów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bestial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bestial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestial Sp. z o.o.?

Bestial Sp. z o.o.