Bestial Sp. z o.o.

Opinie o Bestial Sp. z o.o.

Kamil

Wszystko ok. Polecam

Do firmy nie można się dodzwonić.Czy ktoś zna telefon? (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Widzę że większości opinie to opinie klientów, ale mi zależy na opini pracowników firmy Bestial, czy firma w tym momencie prowadzi rekrutację? I czy warto składać CV?

ADI

(usunięte przez administratora).BRAK KONTAKTU

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestial Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mirosława

Kuracje oceniam bardzo pozytywnie, udało mi się zgubić ponad 35 kg pod opieką Pana Gołąbka który był ze mną w stałym kontakcie przez całą kurację. Bardzo dziękuje całej firmie za pomoc, świetni ludzie, widać że to są ludzie z pasją!!

Danuta

Stosuje kuracje drugi miesiąc udało mi się już zrzucić 8 kg pod opieka pana(usunięte przez administratora) Szczerze polecam ich produkt, dziwie się tymi wszystkimi negatywnymi komentarzami ponieważ z każdym pytaniem dzwonie i nie ma żadnych problemów z firma Bestial.

Lidia

Dokładnie.Mam to samo

Lesław

Proszę bzdur nie wypisywać! Stosowałem ich kuracje i jestem bardzo zadowolony tak jak i moja żona która również stosowała. Dziwią mnie te negatywne komenatrze, wyczuwam antyreklame firm konkurencyjnych

Mirosława

Ja zwróciłam opakowanie które mi zostało po kuracji i pieniądze dostała z powroem w przeciągu 4 dni więc nie wiem skąd te komentarze

olo

też zgłaszam !

maxio79

Dokonałem zwrotu Moring Slim na podstawie prawa do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązku zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni. Zrobiłem tak ponieważ znalazłem ten środek w dużooo niższej cenie. Towar otrzymałem 30.07.2019 a zwrotu dokonałem 31.07.2019 na firmowym formularzu Bestial dołączonym do przesyłki. Do dzisiaj (17.08.2019) nie otrzymałem zwrotu pieniędzy.

Monia

Zamówiłam kurację na 4 miesiące. Pomiesiącu stosowania Moring slim wynik 0 kg mniej. Kontakt z firmą Bestial ograniczony, brak istniejacego numeru. Próba do dzwonienia się do konsultanta kończy się rozłączeniem lub oczekiwaniem na połączenie. Przez infolinię dowiedziałam się, że mogę odesłać produkt, a firma Bestial ma 14 dni,żeby zastanowić się czy zwrócić mi pieniądze. Tak stanowi regulamin,którego mogę nigdzie znaleźć, tym bardziej przeczytać. Jeśli odeślę produkt i nie dostanę zwrotu pieniędzy ,zostanę bez niczeto. W tej sytuacji czuję się oszukana.

@Monia

Proszę bzdur nie pisać, ja jestem bardzo zadowolony z kuracji stosowałem ją około trzech miesięcy temu i efekty były pozytywne. Zrzuciłem ponad 10 kg i poprawiłem stan zdrowotny. Kontakt z opiekunem był przez cała kuracje co około 2 tygodnie osobiście do mnie dzwonił. Gorąco polecam ta firmę!!!

Jarek

Zgadzam się z tymi niezadowolonymi, to jest granda, zamówiłem kurację na cztery miesiące za 547 zł ( promocja w wielkiej tajemnicy) , po dwóch tygodniach dzwoni konsultant, że muszę dokupić nowy specyfik bo moring slim nie będzie działał ( bardzo przepraszał za pierwszego konsultanta). Prosiłem o wyjaśnienie sytuacji ale brak odpowiedzi, a kontakt telefoniczny niemożliwy. (usunięte przez administratora)

Alojzy
@Jarek

Ja stosowałem ich kuracje 2 miesiące i blisko 9 kg udało mi sie zgubić więc dziwą mnie te negatywne komentarze

Jarek

oczywiście moja opinia jest negatywna na pięć gwiazdek, nie wiem dlaczego wyskoczyło odwrotnie

Mateusz Hasiok

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą!

Monia
@Mateusz Hasiok

Witam. Czy mógłby Pan podzielićsię ze mną tym w jaki sposób można się skontaktowaćz tą firmą? Od czasu kiedy zamówiłam kurację nikt nie odbiera telefonów, nie posiadam też żadnego adresu email. Efekt kuracji to zero kg mniej. Okazałosię,że mogę odesłać produkt,a oni zastanowia się,czy zwrócić pieniądze.

Gracja

Poczytałam trochę komentarzy, i jedno jest pewne, że z firmą jest jakiś kant, bo jak wytłumaczyć fakt, że nie można się z nią skontaktować, dzwoniąc z różnych telefonów, uzyskuję informację, "że połączenie nie może być zrealizowane, z powodu braku środków", gdzie dzisiaj, mamy dzwonienie bez ograniczeń w abonamentach, nawet i za granicę. Mój środek akurat nic mi nie pomógł, więc wg obiecanek firmy mieli oddać kasę, a zero kontaktu. Żadnej fa, jakiejś porady, wskazówek(usunięte przez administratora)Ciekawe kto te pozytywne wpisy robi

@Gracja

Ja jestem bardzo zadowolona z kuracji, zrzuciłam obiecane 20 kg i dostałam zwrot za opakowanie które mi zostało, serdecznie polecam tą firmę!!

paniuska

(usunięte przez administratora)(zamówiłam i zapłaciłam za 5 miesieczna kuracje Moringa !!Efekt miał byc 25 kg mniej !!moze bedzie ?ale cos czarno widze :(jestem pod koniec pierwszego miesiaca wiec moze trzeba czasu ale waga ani drgnie a odstawiłam cukier pieczywo ,kasze ,makarony(pewnie cieżki przypadek )Wczoraj dostałam tel od konsultanta!!(nie swojego!!) wiadomosc ze trzeba koniecznie dokupic nowy specyfik "Retoxin"koszt za op około 100zł x4 wiadomo:(((Bez tego kuracja sie nie powiedzie!!!! Pytam dlaczego nie uprzedza sie o tym w chwili gdy podejmujemy decyzje zakupu Moringi???odpowiedz trafiłam na złego konsultanta !!!BZDURA ta wiadomosc powinna byc na stronie gdzie reklamuja Moringe jako kuracje odchudzajacą!!!!!!!Chyba nie odbiore nowego specyfiku ?:(((Koszt po "szalonych promocjach"jakie uzyskałam od firmy to około 1ooo zł !!!!A ten drugi specyfik to podobno jeczmien!!znacie ceny z internetu? w firmie pierwotna 100zł za opakowanie:(((( po tym co tu poczytałam chyba zrezygnuje!!!!Nie wypowiadam sie o skutecznosci!!bo tego nie moge stwierdzic!!ale o działaniach firmy!!!(usunięte przez administratora) nikomu nie polece tej firmy!!!

Przemo
@paniuska

poszukałem w sieci (usunięte przez administratora) ceny raczej przystępne człowiek jednak głupi jest :/

@Przemo

Ceny nie są niskie gdyż jest to PROFESJONALNA kuracja..

Bolesław

Serdecznie polecam!

Lesław

Bardzo skuteczne kuracje i przemiła obsługa, POLECAM!!

Danuta

Mój przypadek nie był łątwy, borykam sie z problemami tarczycy i z cukrzycą drugiego stopnia od ponad 10 lat. Stosowałam już różne preparaty, niestety bez zamierzonego rezultatu, jednak podczas niedawnego wyjazdu do koleżanki za granicę usłyszałam o kuracji Moring Slim. Zainteresowałam się tym ponieważ koleżanka była bardzo zadowolona z efektów. Postanowiła że i ja spróbuje, po czym dowiedziałam się że ta firma ma też oddział w Polsce. Zamówiłam kurację na 5 miesięcy niestety bez rabatu. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania, Kuracje zakończyłam miesiąc przed planowanym końcem gdyż efekty były już wystarczające. Dziękuje całej firmie i mojemu opiekunowi za tą pomoc którą mnie obdarzono.

WIESŁAW

Jestem mega zadowolony z ich kuracji, stosowałem ją przez 6 miesięcy i udało się zgubić 28 kg, na plus też opiekun który kontroluje przebieg kuracji i pomaga w osiągnięciu efektów, szkoda tylko że nie udało mi się trafić promocji bo moja znajoma która mi poleciła miała 50%

Bogusław

Jestem bardzo zadowolony z kuracji, wszystko przebiegło jak konsultant obiecał, w 4 miesiące 19 kg mniej na wadze. Z czystym sumieniem polecam

Andrzej Pak

Bardzo profesjonalna firma. Zamówiłem pełną kurację na 3 miesiące, ale niestyety produkt na mnie nie zadziałał :/ kiedy poinformowałem o tym swojego opiekuna, załatwił mi zwrot pieniędzy w ciągu 8 dni. Mimo iż nie uzyskałem efektów polecam spróbować, może Wam się uda!

Zostaw merytoryczną opinię o Bestial Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bestial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestial Sp. z o.o.?

Bestial Sp. z o.o.