Opinie o Oryks Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Oryks Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oryks Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oryks Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Hej, też właśnie widziałam dawniejsze oferty do sklepu przy Pomorskiej i zastanawiałam się jakie mogą mieć teraz warunki, bo niczego nowszego nie udało mi się odszukać a rozglądam się za pracą jako kasjera. Czy możliwe, że wobec tej poprzedniej opinii coś zmieniło się na plus, że nie szukają?

Agata

Widziałam, że jakiś czas temu szukali tu Sprzedawcy i wtedy dawali pensję 2800 zł brutto. Ta pensja nadal obowiązuje? Wciąż płacą tyle za etat czy nie, czy już więcej? Macie info o tym jakieś?

ktoś Nowy wpis
@Agata

2800 BRUTTO o (usunięte przez administratora) tyle to by mogło byc już NETTO czyli zatrudniaja na kwote niższą niz najnizsza krajowa ktora od 1 Lipca 2023 wynosi 3600 brutto to ile tam jest na godzine przy takiej stawce dostaniesz max 2000PLN na zleceniu a przy stawce 3600 brutto tez na zlecenie otrzymasz już 2600 na reke wiec KTOŚ TU (usunięte przez administratora) ludzi na kase

Zostaw merytoryczną opinię o Oryks Sp. z o.o. - Starogard Gdański

Firma Oryks Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPRZEDAWCA, Starogard Gdański - Styczeń 2023
  • KASJER - SPRZEDAWCA, Starogard Gdański - Listopad 2022
  • POMOC KUCHENNA, Starogard Gdański - Kwiecień 2022
  • ROZBIERACZ-WYKRAWACZ, Starogard Gdański - Styczeń 2022

Czy pracujesz w firmie Oryks Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Oryks Sp. z o.o.
  • Pomorska 7 lok. 1