Opinie o GSM Automotive Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GSM Automotive Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GSM Automotive Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSM Automotive Polska Sp. z o.o. w Toruń

Qwerty

A dlaczego w GSM Automotive nie daliście ludziom premii wakacyjnej? Tłumaczyć ie się tym że sprzedaż była na poziomie 40 %...?, a czy to wina pracowników że sprzedaż zmalała? Przecież oni pracują tak samo ciężko jak zawsze... Wstydzicie się... Ludzie (usunięte przez administratora) dla (usunięte przez administratora) Brytola A ten sobie z ludzi kpiny robi... Jesteście (usunięte przez administratora)

Derma
@Qwerty

Niby sprzedaż zmalała, firma nie zarabia, ale jak prezes przyjechał na wizytację to przyjechał nowiutkim terenowym Mercedesem wartym ok pół miliona złotych. Nie wiem czy własny, czy wynajęty, ale widać, że zarząd sobie nie odmawia, ale żeby zabrać premia, która kiedyś była na porządku dziennym, to znaleźli sposób i wytłumaczenie.

Wojciech

Ktoś tu pisał o tym, że pracownicy często się zmieniają ale jak to niby możliwe, skoro nowych ofert pracy nie ma? Ledwo co znalazłem, że inżyniera produkcji dwa lata temu szukali. Napisali, że dają UoP, dodatkowe benefity i możliwości rozwoju. Czy więc opłacają w całości jakieś szkolenia dla pracowników, a po ich ukończeniu można spodziewać się awansu lub/i podwyżki? No i ile wyniosła by tu moja pierwsza pensja?

Rupi
@Blondi

koleżanka zapomniała dodać, że np zaopatrzeniowiec to już trzeci w ciągu roku na tym stanowisku jest, a jego poprzednik wytrzymał miesiąc i sie zwolnił :D A tetaz zwalnia sie brygadzista jeszcze podobno.

Eloszek

Cztery tysiące? O matulu, tyle, to tu nikt nigdy na produkcji raczej nie widział, kiedyś ratowały trochę premię, ale od jakiegoś czasu juz nie ma albo są minimalne jak rok temu na święta.

@Eloszek

A to dlaczego tych premii nagle nie ma? Chodzi o to, że nie wyrabiacie norm czy po prostu szefostwo zdecydowało, że ich nie będzie? No i ile wynoszą te premie świąteczne, w tym roku też coś było? Chodzi bardziej o bony czy jednak kasę się dostaje w firmie?

moko

Szefostwo zdecydowało, że premii nie będzie. Jest nowy system przyznawania premii. Na każdy miesiąc jest wyliczony cel finansowy do zdobycia uzależniony od sprzedaży. Pracownicy wyrabiają normy, potrafią nawet ponad normę wyrobić, ale na sprzedaż wpływu nie mają, a więc na otrzymanie premii. W tym roku nie było i nie będzie premii.

Maja
@moko

Hej, a od kiedy wprowadzono tego typu system naliczania premii? To było tuż przed świętami, czy wcześniej? I ten system, jak rozumiem, tyczy się nie tylko właśnie premii za wyniki, ale tez takich premii okazjonalnych jak np. na święta? A chociaż jakieś paczki dla praconwików były?

moko
@Maja

System wprowadzono wcześniej żeby jakoś wyjaśnić pracownikom brak premii. Nie ma tutaj czegoś takiego jak premia okazjonalna. Jest, a raczej była premia półroczna, potocznie zwana przez pracowników premią wakacyjną i świąteczną. Za wyniki pracownicy premii finansowych nie otrzymują, czasami firma się pokaże i kupi coś dla pracowników, jakieś ciasto czy coś w tym stylu w ramach podziękowań. W tym roku były paczki i wigilia pracownicza.

@moko

A co w tych paczkach mieliście? Dla rodzin lub dzieci też były upominki? Czy firma jakoś inaczej motywuje pracowników do osiągania lepszych wyników, jeśli nie premią? Od kiedy nie macie tej premii półrocznej?

Eloszek

Paczka to trochę słodyczy w reklamówce. Nie, firma niczym nie motywuje, masz goła pensję i jabłka co wtorek. I nie było by w tym jeszcze nic strasznego, gdyby nie wysokość wypłat, które są na żenującym poziomie, no chyba że szefostwo ma lepsze, bo tu to nie wiem. Ale przeciętny pracownik, bez względu na stanowisko, zarabia bardzo kiepsko, bez względu na stanowisko,czy to produkcja, czy biurowi.

@Eloszek

Słabo, jak jest tylko goła pensja. A wiecie, co trzyma w firmie pracowników? Dookoła nie ma innych miejsc pracy i dlatego ludzie nie odchodzą w poszukiwaniu lepszych pensji? Czy coś innego jednak powoduje, że nadal są osoby, które tu chcą pracować?? Może jakieś widoki na awans??

Utu

Nie no nie przesadzajmy, ofert faktycznie jest mniej odkąd uchodźców sporo przyjechało ,ale też od jakiegoś czasu jest co raz lepiej, bo jednak sporo albo wraca albo jedzie dalej na zachód po lepsze pieniądze.

Claping Nowy wpis
@Utu

Brak pracy fizycznej w GSM!

Zofia Nowy wpis
@Claping

A gdyby mąż chciał złożyć cv na produkcję to ma szansę na robotę? Znalazł sobie ofertę, dodaną dwa lata temu i bardzo się nakręcił, bo czuje się pewnie jako doświadczona osoba w branży. Pisaliście, że nie dają premii, ale jak jest z nadgodzinami? Bo w tym ogłoszeniu była podana praca w nadgodzinach. Pisano również o miłej atmosferze, a tu czytam co innego i ciekawe skąd ta różnica zdań.

Konan Nowy wpis
@Zofia

Właśnie szefostwo ogłosiło, że jest zakaz jakichkolwiek nadgodzin, więc chyba coś tam nie halo w tym ogloszeniu ;) Albo jakieś stare.

Urszula Nowy wpis
@Konan

No właśnie pisano, że to było ogłoszenie sprzed 2 lat, bo też je znalazłam. Wiadomo coś, z jakiego powodu ten zakaz? No i w sumie nie padła odpowiedź czy nadal można aplikować, więc niech ktoś to uzupełni....

Lena

Interesuje mnie praca na produkcji. Widziałam, że pracujecie na 3 zmiany, więc dla mnie super. Jak z tematem pieniędzy? Ile realnie można zarobić. Czytałam, że do wynagrodzenia dochodzą premie uznaniowe, takie premie są co msc? Wspominał ktoś w wątku o rotacji pracowników, możecie podać jakiś powód, atmosfera, kasa?

Hehe
@Lena

Realnie można zarobić najniższą krajową. Nocek nie ma od pół roku, premii nie ma żadnych. Czym jest spodowana rotacja można się domyślić po opiniach

@Hehe

A czemu już nie ma tych nocek, czyli co pracuje się na 2 zmiany? Też jestem zainteresowany robotą na produkcji i widziałem to samo ogłoszenie co kolega. Proponowano umowę o pracę i wszystko fajnie, ale na jaki czas można ją dostać, tak początkowo? Jeszcze w ogłoszeniu pisali o nadgodzinach, więc daj znać kiedy można je ewentualnie wyrobić.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy GSM Automotive Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Informatyk. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Zainteresowałam się tymi przyjęciami na specjalistę ds. kadr i płac, bo szukam pracy od jakiegoś czasu. Chciałabym tylko wiedzieć konkretnie, co firma oferuje w kontekście umowy, bo tam właśnie w zakładce "oferujemy" to za wiele nie napisali. Jaka forma, na ile, czy jest jakiś okres próbny, tego typu rzeczy, powie mi ktoś?

Pracownik Produkcji

1. Przywitanie i zaproszenie do sali konferencyjnej 2. Zapoznanie z moim CV. 3. Opowiedzenie o firmie, polityce firmy, wprowadzenie w tematykę pracy. 4. Zaprowadzenie na halę produkcyjną i wstępne zapoznanie z miejscem pracy. 5. Odpowiedzenie na wszelkie pytania związane z przyszłą pracą. 6. Niezbędny instruktaż nt. dalszego postępowania rekrutacyjnego, wraz z przekazaniem dokumentacji na badania u lekarza medycyny pracy. 7. Pożegnanie. Rozmowa przebiegła w bardzo miły i taktowny sposób.

Na wszystkie moje pytania, została mi udzielona wyczerpująca odpowiedź przez Pana Brygadzistę.

Oj

Złe to znaczy jak? A to czemu ktoś nie zgłosi tego niby złego traktowania? Nie spotkałem się z takim zachowaniem wiec chyba troszkę chcesz oczernić firmę i jakieś zmyślone słuchy cię doszly

Michaśka

Interesuje mnie praca na produkcji w firmie. Nie widzę nic z nowych ofert, jedynie ta dodana ponad rok temu. Jakie stawki teraz godzinowe wychodzą na początek? Praca jest również w godzinach nocnych, jest coś extra płacone za takie nocki?

Wojciech

Blondi
@Wojciech

Co ty mówisz, że nie zmieniają się pracownicy, kolega poniżej ma racje, rotacja jest duża. Nie wiem, gdzie są te oferty pacy, że ich nie widzisz, ale w ciągu ostatniego roku zmienił się m.in. kierownik produkcji, utrzymaniowiec ruchu, koleś od zaopatrzenia, informatyk, ostatnio magazynier. Na produkcji to standard, chociaż ostatnio sporo z agencji przychodzi. Więc gdzieś te oferty muszą być. Jeżeli chodzi o samą prace to jest średnio, sama praca nie jest cienżka, ale pieniądze słabe, zabrali premie, podwyżek nie ma.

Maciej
@Blondi

Dzięki za cynk. To się przynajmniej wyjaśniło, że biorą teraz ludzi przez agencję. Kojarzysz może przez jaką agencję i ile mają na starcie płacone? Czy tyle samo by to było, co osoby z dłuższym stażem w firmie? I czemu tamci ludzie z wymienionych przez Ciebie stanowisk już tu nie robią, przez zarobki, czy inne jakieś powody?

Krasnal
@Maciej

Najgorsze jest to, że zabrali premie półroczna. Tak to zarabiasz najniższom i to był jedyny dodatek do pensi. Agencja to fleks.

Bob
@Maciej

Przez agencje zatrudniają bo tylko na chwile, zaraz bd zwalniać nie polecam firma (usunięte przez administratora),

Roma
@Bob

To na jaki czas umowę przez agencję podpisują? Na stałą pracę nie ma szans, albo na przejście na zatrudnienie przez firme?

Rupi

Qwerty

Maria
@Qwerty

Premia wakacyjna? A to do tej pory co roku były takie premie na urlop? Zawsze był do tej pory i nagle tym razem nie ma? Ile taka premia wynosiła, jaka to była kasa?

Derma
@Qwerty

Ile jest zmian w GSM Automotive Polska Sp. z o.o.?

P

3 zmiany

Lidia
@P

Dzięki za informację. Czyli w jakich godzinach przebiega praca? 6-14/14-22/22-6? Czy jakoś inaczej?

P
@Lidia

Takie zmiany są jak napisałaś.

Ja już out

Rotacja kosmos, bo nikt już nie chce tam pracować, atmosfera słaba, w biurach kierownictwo tylko biega i kabluje na produkcję, ale też na siebie nawzajem, z resztą jak odchodziłam to w biurze nawet połowy ludzi nie było z tych co poznałam jak zaczynałem, o produkcji już nie mówię, bo tu rotacja to standard. Jak ma być dobrze jak co parę miesięcy sie zmieniają ludzie z którymi pracujesz, ledwo co poznają firmę to odchodzą?

Nikt

Widzę że tu jakaś dramka rozgorzała, ale tak szczerze to już zupełnie mnie to nie interesuje. Napiszę Wam krótko: spoko, róbcie dalej 10% ponad normę w zamian za bilety do kina i ciastko za zaliczone audyty. I udawajcie, że to deszcz pada, gdy jednocześnie zabierają wam kolejne pieniądze. Gotowi na styczeń? Tylko się nie zdziwcie, gdy zobaczycie na ile zakład wycenił wasze zaangażowanie i umiejętności, ale na pewno usłyszycie kolejne obietnice. Ja po prostu poszukam kolejnej pracy bo to jaki upadek standardów nastąpił w tym roku jest dla mnie zwyczajnie nie do zaakceptowania.

Kc
@Nikt

Spoko. Ciastko było pyszne a film w kinie jeszcze lepszy! Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Hmm

skoro było tak jak mówisz to czemu sam nie zgłosiłeś problemu? Pracowałem u tej osoby i nie zgadzam się z ta opinia,

Obserwator

Dziwne, że to ze zmiany Dominiki ludzie rotują i się skarżą na prowadzącego M.S. a na zmianie S.D. ciągle ta sama ekipa. Jestem na tej zmianie i nie narzekam

Ze zmiany sd

Może i jest to strona do wyrażania opini ale na temat ogólnej pracy a nie ludzi ???? najwidoczniej nie potrafiłeś pracować zgodnie z instrukcjami i wymogami panującymi. Jestem u Sabiny i nie potwierdzam takich bzdurnych informacji. Atmosfera jest miła Sabina zawsze wesoła i uśmiechnięta, bardzo zgrana zawsze ciepło przyjmuje nowych pracowników. Jak jest jakiś problem to można porozmawiać szczerze i zawsze doradza nawet w problemach prywatnych. I nie ma takich zwolnień jak na zmianie u innych brygadzistę, wiec samo za siebie wiele wyjaśnia. Można się domyślić z jakiej zmiany wypływają takie głupoty, bo tylko zmiana DT jest niezgrana i dziwna co widza nawet inne obszary.

Hehe

Widać że te komentarze ustawione haha. Piszesz brawo że ktoś się odważył napisać bo oczywiście zawsze tak jest ze kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie :D skoro trzeba takie osoby zgłaszać to trzeba było zgłosić w firmie a nie wylewać anonimowo żale. Ma sama na siebie na skargę lecieć? Chyba od upału mózg Ci przegrzało i nie wiesz co piszesz. Wszyscy na zmianie wiemy, że te komentarze pisze PM wraz z towarzystwem. Ten kto jest na naszej zmianie to wie, że bywa różnie, jak to na produkcji jest często nacisk więc i od nas na produkcji brygadzista musi wymagać taka jej jak i nasza praca, każdy może mieć też gorszy dzień ale żeby ktoś był stalkowany, wysmiewany to pierwsze słyszę. Jesteś przewrazliwony, czasem można śmiać się z kimś a nie od razu z kogoś.

Ktoś

Oj Patryczku tak dobrze Ci było na tej zmianie a teraz rąbiesz dupy Sabina dla swojej zmiany jest ok a jak komuś nie pasuje to zawsze można iść do kierownika no chyba że już nie chodzisz na skargi tak jak wcześniej to robiles

Ehhh
@Obserwator

Skoro jesteś takim obserwatorem to może poobserwujesz mechaników którzy nie za wiele robią i trzeba się ich prosić o naprawy, a brygadziści musza się tłumaczyć z awarii, ale zgłoś to odraz do odpowiedniej osoby w firmie ????

paprykarz

Witam pięknym ciepłym późnym wieczorkiem. Przepraszam bardzo ale to co czytam od ciebie drogi użytkowniku to na piecu mam 500 ;) Pani brygadzistka SD jest wspaniała osoba, bardzo mila, przyjazna, zawsze chetna do pomocy, zawsze chętnie porozmawia. Jestem na tej zmianie i jestem mega zadowolony/a. Zmiana jest wspaniała ludzie bardzo otwarci zgrani przyjaźni i do tego Pani brygadzistka wprowadza na ta zmianę tyle słońca aż nie ma co sie dziwić ze bywają upały na hali ;) podsumowując ciebie drogi panie nie zasługujesz na jakikolwiek szacunek skoro nie potrafisz innych traktować z szacunkiem No ale czego sie spodziewać po takim człowieku któremu z oczu można wyczytać ta nienawiść do ludzi… jestem zażenowany/a twoim wpisem jak masz jakis problem to podejdź do Pani SD i powiedz to co uważasz a nie próbujesz sie ukryć i wylać swoje żale na publicznym… sory jestes za słaby zeby to zrobic, zreszta czego można sie spodziewać po osobie która popiera działania wojenne pana p hmmm ŻENADA.

Ktos
@paprykarz

Patryczek był na wszystkich zmianach i wszędzie dla niego jest bee mam dwie propozycje albo idź na zwolnienie bo bardzo lubisz chodzić albo załóż własną firmę i bądź swoim Stern i okrętem

baba hassan

Witam. Zacznijmy od tego, że również mam przyjemność pracować na zmianie pani SD, która tak na prawdę trzyma to wszystko w zgranej kupie. Świadczą o tym przede wszystkim wyniki oraz to, że rotacja pracowników jest tutaj zerowa. Co powiesz koleżko drogi na temat, gdzie ludzie ze zmiany byłej brygadzistki DT dawali wypowiedzenia przez praktycznie jedną osobę, która była w dodatku jej prawą ręką? Atmosfera na zmianie jest również bez dwóch zdań lepsza niż na zmianie do której należy owy operator (domyślam się kim jesteś kochany :*), który założył ten wątek, dlatego iż nie ma tutaj czegoś takiego jak przysłowiowa "stypa", ale wszyscy pracują, nie zbijają bąków, jest zabawnie, przy czym idzie to w parze z wynikiem dlatego uważam, że trafiając tutaj za nic w świecie bym sam/a od siebie nie zmienił zmiany pani SD na jakąkolwiek inną. Powiem ci również gościu, że trafiłeś tam gdzie chciałeś od jakiegoś czasu, po czym słyszę zażalenia z twojej strony, że trafiłeś z deszczu pod rynnę. To w końcu gdzie jest lepiej? Obskoczyłeś 3 zmiany i wszędzie fujka? :( Może to Ty jednak zdecyduj się gdzie chcesz pracować, jak widać skaczesz po zmianach z kwiatka na kwiatek, czyli wina leży chyba po Twojej stronie ;). Udanej nocki i osiągnięcia upragnionej normy :3

papi
@Ktos

Wlasnie!!! Skoro tak ci zle ci to zapraszam do wyjścia wiesz gdzie sa drzwi! Dla lepszego życia karaluchów (nie obrażając owadów) to lepiej zeby uciekały z miejsca gdzie jest im źle bo tylko psuja atmosferę.

Akademia sztuk pięknych
@Ze zmiany sd

To prawda. Pani SD ma cudowne ciepłe serce, zawsze można liczyć na rozmowę nawet na tematy prywatne które gryzą i sprawiają kłopot. Jest to cudowna osoba, młoda i do tego bardzo mądra! Oby więcej takich osób jak pani brygadzistka SD! Nikomu pod górkę nie robi jeszcze nie usłyszałem/łam z jej ust złego słowa o kimś to wyżej to jakieś wypocone bzdury! Brak słów na takich ludzi. Pani SD proszę pieknie sie uśmiechnąć bo pieknie sie pani uśmiecha! Jej uśmiech i ciepło popędza wszystkich do pracy!

Pracowałam na zmianie z Panią S. , to najlepsza brygadzistka w tej firmie.

@Obserwator

Bo to ludzie na zmianie (usunięte przez administratora)są najlepiej wyszkoleni i inne brygadzistki je podbierają same nie mając odpowiedniej wiedzy do szkolenia, chęci i czasu...najważniejsze norma u nich w szkoleniu ludzi jest samo szkolenie a osiągnięcie normy a całą reszta nie ma znaczenia. Ludzie są uczeni tylko tego co muszą a to błąd.

@Ehhh

A co ty się czepiasz mechaników jak brygadziści każą nam na zmianie zaklejać taśmą fixtury i nie zgłaszać awarii bo nie będzie normy przez postój przy naprawie ? Ty się lepiej martw do czego takie metody prowadzą w przyszłości... ile wyprodukujesz detali z maszyny niesprawnej bo sami ją doprowadziliście do takiego stanu ? Ja tam widzę tylko jednego mechanika z prawdziwego zdarzenia, który coś potrafi... ale tonie w tych naprawach i walkach z maszynami... widać, że jest już tym zmęczony. Jestem ciekaw jak długo popracują te maszyny jak on odejdzie z tej pracy. Chciałbym to zobaczyć oraz usłyszeć na kogo będzie zrzucona wina za taki stan rzeczy ?

beka
@Prawda boli

Oj ten Pan mechanik to chyba w samouwielbienie wpadł. Pan R taki charakterny gość ze sam sobie komplementy musi walić… schowaj leb w piasek. Maszyny Beda pracowac nie boj sie pępkiem tego świata nie jestes :*

@beka

Akurat chodziło mi o innego pana mechanika. Strzelaj dalej wciągając w to kolejne osoby. W ten sposób pięknie wykreujesz obraz swojego zakładu...jeszcze ludzi obrażasz. A skąd wiesz, że to ten pan pisał ? To może mu to w twarz powiedz jak jesteś taka odważna ? Na pewno się tu nie zatrudnię jak pracownicy miedzy sobą tak się obrzucają błotem

@Anonim

To czemu dalej nie pracujesz ?

baba hassan
@Prawda boli

Ojej to ta firma funkcjonuje od czasu zatrudnienia jednego mechanika z prawdziwego zdarzenia? Od 2018 firma jest na polskim rynku i będzie nadal nawet bez biednego zmęczonego mechanika walczącego z maszynami. Uwierz mi, że nikt nawet tego nie odczuje, ani firma na tym nie straci, a mechanik może w końcu się wyśpi.

Ktosik
@baba hassan

Oczywiście, że nie odczuje jak firma się ludźmi nie przejmuje....wkrótce będziesz jedną z nich jak wiele osób przed tobą

beka
@baba hassan

A ilu mechaników przewinęło się od tego czasu ? Ludzie średnio pracują tu po 2 lata bo więcej nie dają radę wytrzymać. Zakład bez taśmy i trytytek nie będzie funkcjonował :) dobrze, że jacykolwiek mechanicy tu mają ochotę przychodzić :)

Justyna

Tak czytam te wszystkie opinie i dochodzę do wniosku, że tu jakaś wojna jest być może między dwiema lub więcej zmianami. Dużo ludzi z kompleksami, którzy normalnie nosa z pod miotły pewnie nie wystawiają w tej pracy a tu za zasłoną Internetu obrażają innych i działają na szkodę zakładu. Ludzi dajcie sobie spokój bo to do niczego nie prowadzi. Wytykanie sobie uwag i wciąganie w to coraz większej ilości osób niczego nie zmieni jeśli nie zaczniecie rozmawiać miedzy sobą. Nie rozumiem skąd w was tyle gniewu i żalu nie lepiej skupić się na pracy niż szarpać ? Skończcie to proszę bo sami sobie pod górkę robicie. Jak macie kompleksy to je leczcie w innym miejscu.

wróżka

Taki spoko człowiek wie co robi aż plotkuje, pisze skargi i zażalenia do osób wyżej droga elektroniczna i każdy to wie a on sam o tym doskonale. Sam taki odważny to niech powie kazdemu to w twarz. Chodzi obgaduje i wyzywa kolegów z swojego działu jacy to oni źli… a co on taki super jest przecież! zero kultury w człowieku takich zasad z wojska sie chyba nie wynosi co? Krytykuje inne zmiany ze robia powyżej normy ze przez to psujemy maszyny i więcej tylko roboty dla UR robimy! Ha ha śmieszne halo w końcu taka jego praca jest. Normę nie jest ciężko wyrobić drogi panie R a to nie pan ustala warunki dotyczące normy i naszej pracy! a awaria maszyny zostaje zawsze zwalona na operatora bo nie chce sie naprawiać albo niewiadomo jak a taki fachowiec :) pan sie wyśpi spokojnie odpocznie bo łeb paruje od ilości roboty widze :)

Abcd

Od razu widać że Pan R wypisuje wszystkie te komentarze

Wróżka

Tak sie składa ze nie tylko pani S jest w tej firmie haha ty sie zastanów co wypisujesz :) nie trzeba miec wglądu zeby wiedziec takie rzeczy jak ktos chodzi i chwali sie innym a do tego każdy dookoła o tym gada :) radzę zainwestować w słownik z taka pisownia ;) i prosze daj juz spokoj i przestań prowadzić ta dyskusje sam ze sobą spójrz w lustro i daj sobie buziaczka za taka kulturę i podejscie. :*

Toja ten sam

Jeżeli tak myślisz geniuszu zapraszam NA rozmowę w cztery oczy. Każdy może sobie pisać co chcę jako hmmm anonim

Koleżanka

Sęk w tym, że jak pójdziesz powiedzieć o problemie, niestety obróci się to przeciwko Tobie.. wszystkie brygadzistki mają dobrze u kierownika, który trzyma ich racje.. a Ty będziesz gnębiony przez przełożonego tak długo aż odejdziesz ... One mogą robić co chcą i nikt tego nie widzi ani nie rozlicza ich z pracy .. więc te wszystkie komentarze pisanie są po nic.. niestety ale taka jest prawda

Stefan
@Koleżanka

A mnie się wydaje że jednak są pisane po coś. Widać że ludzie nie są zadowoleni i w końcu może zachowanie brygadzistki się poprawi albo ktoś coś tym z zrobi z kierownictwa. Nie można zamiatać takich sytuacji po dywan. Ja tam bym drążył temat.

Jak szefostwo w GSM Automotive Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Znowu ktoś

Liderki tak, kierownictwo nie. Widać, że jak lider przekazuje jakieś informacje to czasem pali się ze wstydu za ich pomysły .. Kierownictwo nie ma Cie za człowieka a za głupiego nieudacznika... Przykre

@Znowu ktoś

Naprawdę? Wydaje mi się, ze kierownictwo szanuje ludzi, rozmawia z każdym, nie zgadzam się z ta opinią

@nick beznick

Chyba sobie żartujesz, ale jesteś z kadr. Ludzie pracujący na produkcji są traktowani przedmiotowo jak narzędzia. Wymagania z kosmosu a płaca minimalna i to na 3 zmiany.

Ktoś
@Prawda boli

Piszecie o wszystkich a o premię nikt nie pyta czy będzie bo znowu czekamy do końca nigdy nic nie wiadomo

AleBeka..

Tak myślałem że to szambo musi kiedyś wybić. Firma niszczy się sama od środka chociaż wiem że to tylko poczatek. Co do brygadzistów mają ciśnienie ale to nie jest powód do donoszenia kierownikowi , one są od rozmów dyscyplinujących i uczenia oraz wspomagania ludzi. Mechanicy .... 2 linie to dużo na jednego na zmianie oni są zrezygnowani ..... A kierownictwo niech zacznie szanować ludzi bo miasto Toruń nie jest zbyt duże xd ???? Ale zgodzie się z jednym komentarzem nie ma ludzi nie do zastąpienia :)

Kkkjjggg

Ludzie dajcie sobie już spokój na tym forum! Macie coś do siebie do wyjaśnijcie to w pracy jak dorośli, a nie jak dzieci sie zachowujecie!! Wypisując kto lepszy kto gorszy! zenujace!!

@Kkkjjggg

Czemu żenujące ? Moim zdaniem pokazuje prawdziwy obraz formy od środka. Bardzo dobrze, że wypłynęło to na światło dzienne zaoszczędzę czas i paliwo na dojazd.

Bfxx
@Kandydat

Czy zaoszczędzony to twój wybór. Ale w każdej firmie zawsze coś między ludźmi się dzieje, a człowiek przychodzi do pracy a nie szukać afer, a praca nie jest zła, tylko szkoda ze ludzie nie potrafią rozmawiać tylko tu się cisnąć. Nie ma produkcji gdzie było by idealnie między zmianami i beygadzistami, ale to dziecinne tak opisywać zamiast sobie wyjaśnić. A akurat w tej firmie jest atmosfera Ok i czasem z problem warto iść wyjaśnić to do osób które tym się zajmują. Teraz wielkie zamieszanie bo odeszła brygadzistka która chciała coś chyba wywalczy. Odeszła i wylewa tu swoje żale aby zepsuć opinie i atmosferę, co. Wszyscy wiedza kto to wypisuje te bzdury

@Bfxx

Jeżeli uważasz , że jedna osoba mogła tyle żalu wylać z powodu odejścia.... to w jakim świecie ty żyjesz ? Fikcji ograniczonej klapkami na oczach ? Skoro pracuje ci się tam super i jest atmosfera ok to skąd te wszystkie komentarze ? Oszukujesz samego siebie czy jesteś z kadr ? Jest wiele firm w regionie , ale żadna nie ma takich negatywnych opinii a pracowałem w niejednej i w niejednej mam znajomych i przyjaciół. Odejście pewnych osób z formy, które były jej filarami często prowadzi do jej załamania na poziomie pracownika. Iel razy firma podjęła próbę rozmowy z odchodząca osobą ? Były jakieś formy negocjacji i porozumienia ? Jeśli firma nie ma zamiaru rozmawiać z ludźmi to efekt końcowy może być tylko jeden- brak atmosfery i dalsze odejścia ludzi z pracy tym bardziej, jeśli odejście osoby nazywasz "zamieszaniem" i bagatelizujesz całą sprawę świadczy tylko o tym jak postrzegasz tą pracę, ludzi i jak masz zawężone pole widzenia całej sprawy. Wiadomo, że nigdzie nie ma idealnie, ale jeśli zakład nie stara się o poprawę atmosfery, ani nie dba o pracownika w jakiejkolwiek formie to taki pracownik nie będzie się w żaden sposób z takim zakładem lub firmą utożsamiał. Przyjdzie zrobi swoje i pójdzie do domu, wiec czego można więcej oczekiwać od niego ? Oddania , zaangażowania ponad to co musi, przyjścia na nadgodziny ? (Kiedyś dbano o pracownika w firmie , który był jej członkiem jak w rodzinie i pracował tam aż do emerytury). Stąd krótka droga do odejścia z pracy i nie wmawiaj innym jaki jest świat tu nie wypowiadają się jak mniemam dzieci , każdy z nas wie jak jest na produkcji, ale jeśli się będzie bagatelizować takie sprawy i sprowadzać to jak to zwiesz "wielkiego zamieszania" to taki zakład więcej ludzi przeszkoli niż wyprodukuje produktu. Opinii nie da się zepsuć przez jednego człowieka to zakład pracuje na nią cały czas postępując w odpowiedni sposób ze swoimi pracownikami a czytając tu te wszystkie komentarze odnoszę wrażenie, że pracownik nie jest wysłuchiwany przez kierownictwo zakładu stąd takie a nie inne komentarze jak się domyślam. Chociaż w tym miejscu powinno się ludziom pozwolić na swobodę wypowiedzi z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad etyki być może w końcu ktoś z kierownictwa zakładu zacznie się interesować pracownikiem i rozmawiać z nim a nie zbywać za każdym razem.

@Bfxx

Jakby chciała wywalczyć to by nie odeszła tylko by walczyła dalej. Zaprzeczasz sam sobie i zrzucasz całą odpowiedzialność na jedną osobę. Znasz tą osobę, że wypowiadasz się w jej imieniu ? Czy po raz kolejny ktoś z kadr zrzuca odpowiedzialność za zaistniałą sytuację na pracownika ? Nie tędy droga. Znałem tą osobę i maiłam przyjemność u Niej pracować... jedyne o co walczyła ta osoba to o swoich podwładnych gdzie firma nie robiła w tej sprawie nic bo najważniejszy był wynik.

Gołąb
@Kandydat

Kandydat, nie pracujesz tu niby, jak twierdzisz, i chce ci się tyle wypisywać o nieznanej ci firmie? Taaaa, jasne już to widzę.. skoro nie pracujesz tu, nie przyjechałeś na rozmowę to się nie rozpisuj chyba że jesteś R z UR bo tak mi to wygląda

ziom
@Kandydat

a ja znam, wiele gorszych i z gorszymi opiniami, do których na pewno bym nie wrócił

@Gołąb

To prawda byłem na rozmowie i kilka dni pracowałam tam. Pana R nie znam ale poznałam inną osobę dzięki której przeszłą mi ochota do dalszej pracy czy to coś zmienia w tej wypowiedzi ? Zaraz pół zakładu wciągniecie w wasze domysły sobie i ludziom krzywdę robicie.

Gołąb
@Kandydat

Kandydat zdecyduj się, raz piszesz, że zaoszczędzisz czas na rozmowę, potem, że byles/as na rozmowie i pracowales/as, potem piszesz " byłem" i "pracowałam". To świadczy wiele o tobie.... hehe

Grażyna

Atmosfera jest super, ludzie ogarnięci i sympatyczni. Traktują się wzajemnie z szacunkiem. Mają soboty, no chyba że ktoś chce dorobić sobie do pensji to może. Co wtorek świeże owoce dla pracowników, różne premie, woda do picia, super warunki socjalne. Kto chce pracować pracuje.

@Grażyna

Grażyna firmy pomyliłaś ? Bo opinia nie pasuje do GSM.

@Ktoś tam

Z czym się konkretnie nie zgadzasz? ;d Może powiesz co sądzisz o pracy tutaj?

Ktosiek
@Grażyna

To jakie te premie, za co? I od kiedy są soboty?

@Grażyna

to fakt, i medyczne weszło

@Ktoś tam

To idź se popracuj do takiego Kopernika, zobaczysz jak tam ludzi traktują, zwłaszcza nowych

@Grażyna

Jaka atmosfera kablowania na innych żeby przypodobać się brygadzistom lub kierownictwu. Tam od roku nie ma jakiejkolwiek atmosfery. Ludzie odchodzą a w ich miejsce pojawiają się nowi. Popracują z 2-3 tygodnie i znowu odchodzą. Sobót pracujących nie ma więc i szans na dorobienie również. Jak komuś podoba się praca za którą w postaci banana co wtorek dostaje premię to jest to praca dla niego. Wszystkie pozytywne opinie to chyba są pisane przez administrację firmy na tym portalu. Jeśli ktoś naprawę szuka dobrej pracy to nie za minimalną i 3 zmiany. Minimalną można dostać wszędzie i nie koniecznie na 3 zmiany.

Ktosik
@Prawda boli

Chyba przemawia jakaś zazdrość skoro tak opisujesz sytuacje lub byłeś/ brałaś tym kablem i jednak nie przypominałeś się tym nikomu. Kto nie chce nie pracuje nikt nikogo siła nie trzyma. A najlepiej siedzieć i krytykować w internecie;). Podejrzewam ze już takim marudom jesteś ze ciężko gdzie kolwiek bd tobie dogodzić;)

@Ktosik

Jesteś z kadr czy z kierownictwa ?

@Ktoś tam

Skąd to przypuszczenie? Wcześniej zdziwiony był premiami, gdyby od nich był to raczej by go to nie dziwiło?

Cień
@Ktosik

Po tonacji wypowiedzi kierownik lub kadrowa...ale to norma. Jeśli nikt nie chce przyjść do pracy a ludzie odchodzą po 2-3 tygodniach pracy to co można innego napisać. Żal to już nawet czytać.

@Ktosik

Jaka zazdrość człowieku, normalna wypowiedź na poziomie i z tego co czytam to szczera. Za to ton Twojej wypowiedzi jest na poziomie kadr. Za prawdę i szczerość atakujesz czy bronisz korporacyjnego krzesła ? Jeśli ktoś ma coś takiego do przekazania jak Ty a jesteś z kadr to przynajmniej nie pisz tak bo odstraszysz osoby, które są zainteresowane pracą w waszej firmie. Skoro tak się wypowiadasz to ja już widzę poziom traktowania ludzi w niej. Pewnie mobing i nie równe traktowanie na poziomie dziennym lub faworyzowanie nie donosicieli. A proszę mi odpowiedzieć jaki jest staż najdłużej pracującego pracownika skoro firma istnieje w Polsce 5 lat ? No i oczywiście ilu takich pracowników nadal tam pracuje (nie liczmy kadr im zawsze jest dobrze) ?

@Filemon

Najdłużej pracują brygadzistki.

Wiva
@Ktoś tam

Tak. Nawet niektóre tylko podstawówkę skończyły .

MagisterInzynier
@Wiva

A to trzeba magistra mieć żeby być brygadzistą? Wszyscy Brygadzisci są awansowani z produkcji i wykształcenie nie ma tu nic do zdobytych podczas pracy umiejętności

@MagisterInzynier

Wykształcenie nie ma znaczenia jeśli znasz się na produkcji do tego masz podejście do pracowników.

Krzysztof

Witam, jak wygląda praca na produkcji, jakie macie doświadczenie, jak wygląda atmosfera w zakładzie oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć zaczynając tu prace ?

kontakt

dzień dobry, potrzebuje skontaktować się z tą firmą ale telefon 566816184 jest nieaktywny, możecie pomóc i podać mi numer nawet do sekretariatu?

Witam, jak wygląda pierwszy dzień w pracy?

Czym w GSM Automotive Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Aga

tak. Owocowe wtorki np. jabłko dostaniesz do śniadania.

Ktosiek
@Aga

Albo tygodniową śliwkę

Zostaw merytoryczną opinię o GSM Automotive Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w GSM Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GSM Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GSM Automotive Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GSM Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GSM Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GSM Automotive Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Polna 121
    87-100 Toruń

GSM Automotive Polska Sp. z o.o.