Adres: 57 H, 87-148 Ostaszewo

2 876 651 5 1

Opinie o Sohbi Craft Poland

Filtruj opinie po kryteriach:

Agata

Super wrażenie! piknik dla pracowników, byłam z mężem, córka bardzo zadowolona z atrakcji a i jedzonko dobre!

Tak2Nie12
Tołbi
@Agata

Jaki żal...xd

Tak12Nie1
Marzena
@Tołbi

Każdy ma tu prawo do wyrażania własnej opinii. Dlatego bardzo Cię proszę, żebyś starał się o tym pamiętać. Czytałam, iż Sohbi Craft Poland stawia na osobowość. Szukają ludzi otwartych na rzeczy nowe, lubiących dynamiczną, pełną wyzwań pracę, w której nie ma miejsca na nudę. Wszystko brzmi bardzo fajnie, ale zastanawiam się, czy w firmie jest miejsce dla osób bez większego doświadczenia zawodowego. Wiesz coś na ten temat?

@Marzena

@Marzena Zapraszamy a sama się przekonasz ;)

Kamila

Szukam pracy w obecnej chwili,ale jak przeczytałam opinie,szczególnie na stronach 5,6 oraz 7,to jednak poszukam gdzieś indziej.Ale też na strefie.Tu nie idę,nie odważę się.

Tak61Nie3
Pewny
@Kamila

Zapraszamy a szybko zmienisz zdanie ;)

Tak3Nie47
zadowolony
@Pewny

Przyjdziesz i nie będziesz chciała odejść. Mega atmosfera !

Tak5Nie12
Fajny
@zadowolony

Potwierdzam, fajne chłopaki jesteśmy! :) :)

Tak4Nie12
obecny
@zadowolony

No właśnie, nie warto patrzyć na to co piszą marudy, które już nie pracują. Ja wciąż pracuję i polecam

Tak3Nie12
zadowolona
@Fajny

dziewczyny też :)

Tak3Nie24
beka
@Pewny

haha jakie multikonta dodawane minuta po minucie xD i nawet nicki te same,same przymiotniki

Odradzam tą firmę.

Bardzo słaba firma,nie polecam nikomu,odradzam

zdziwiony
Nazwa działu: Produkcja

Zaczęli zmuszać pracowników produkcji do nocek. Ciekawe po co, skoro na popołudniówkach połowa zmiany nie ma co robić i siedzi na strefie sng. I znowu część osób się zwolni i stracą ludzi. ktoś w tej firmie w ogóle myśli. ich sprawa. powodzenia

zawiedziony
@zdziwiony

Haha,ta firma to śmiech na sali,nie polecam nikomu,omijać z daleka ją.

Tak12Nie4
zapraszam :)

jest fajnie

Tak4Nie34
DKW
@zapraszam :)

Nie wydaje mi się...

Tak12Nie5

Niegodna polecenia firma,omijać z daleka.Raczej polecałbym inne firmy po sąsiedzku,na strefie.

Tak23Nie4

Abc

Które firmy polecasz?

@Abc

SOHBI CRAFT POLAND. Zapraszam. :)

Tak3Nie4

ja też polecam

Tak1Nie4
@Abc

Bo trzeba pracować? Fakt.. nie każdemu się chce.. Weź się do roboty, to odechce Ci się pisać głupot. Co do firmy.. Miła atmosfera, super przełożeni. W 100% polecam! A

Tak2Nie4

janusz

atmosfera naprawde przyjazna

Tak1Nie5

krzysztof
Nazwa działu: Finanse
@zgadnij

Również polecam atmosferę w firmie!

Tak2Nie5

Dżesika
@zgadnij

Hahaa,no fakt,Januszowi może tam pasuje,mi nie.

Dżejson
@Dżesika

Bo Ty wolisz siedzieć w domu na tyłku i żyć z 500+ haha :)

Tak3Nie3

Brajan
@Dżejson

@Dżejson Dokładnie - nie dla leni(usunięte przez administratora)

zgadnij

I tylko nie da się i nie mogę... a pieniążki to by chcieli..

NIE POLECAM

Nie polecam

Tak56Nie2
a ja tak
@NIE POLECAM

a ja polecam

Tu i teraz

Atmosfera i warunki pracy bardzo się poprawiły w ostatnich miesiącach. Z czystym sumieniem polecam firmę :)

Tak3Nie2
sumienie
@Tu i teraz

moje sumienie też poleca

Nazwa działu: Produkcja

Nowy rok w firmie, zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami, wszyscy wypoczęci, uśmiechnięci i gotowi do akcji. :) A impreza na koniec roku przebiła wszystko, najlepsza na jakiej byłem

Tak3Nie2
po robocie

Kolejny spoko dzień w sohbi,

Tak3Nie1

tez ja
@ja

bardzo ok

Zadowolony

Słodycze dają premie wypłacają … Tak trzymaj zarządzie !!!

lubie slodycze
@Zadowolony

tak trzymac!

Dobry start

Wiem że ta stronka służy do hejtowania, ale ostatnio zaskoczyło mnie coś tak mocno że napiszę pochwałę. Koledzy z którymi rozmawiałam są zadowoleni z rozmów rocznych i podwyżek. Podobno wszyscy dostali. W poprzedniej pracy mogłam pomarzyć. Brawo sohbi

Tak5Nie3

Mariola
@Dobry start

Ale co dostali?Zapewne rozmowe roczną,i dobre słowo?Pewniie,że normy słabe,i w tym roku mają się wziąć w garść?

Tak14Nie1

@Mariola

Ludzie dostali dobre pieniądze, których Ty nigdzie nie dostaniesz... Dobrze, że takie marudy nie pracują już w tej firmie :)

nie maruda
@Zadowolony

marudom mówimy zdecydowane NIE

mi się dobrze pracuje

też pracownik
@pracownik

mi też nie najgorzej

KKK

A ja nie polecam,atmosfera była ciężka,manager niemiły,wiecznie mało,ciągłe pouczanie,ciągle żle,brzydki zapach,podarte,za duże ciuchy,i hałas nie do zniesienia

Tak14Nie2

@KKK

banialuki panie

Tak3Nie1

@KKK

Potwierdzam,pamiętam,fakt oraz wiele innych minusów,ale po co to opisywać...kto tu jeszcze się interesuje tą firemką...x d Wszystko dobrze opisano,szczególnie ze 2,3 strony wstecz....tam proszę czytać.

Obserwator

Firma się rozwija w dobrym dla wszystkich kierunku Moje sugestie dla Sohbi Craft Poland: Więcej uśmiechu na twarzach wszystkich pracowników Lubię atmosferę w Sohbi Craft Poland za: Ludzie z produkcji

Oddoi
@Obserwator

Tak,co widać po ocenie firmy,oraz poprzednich stronach...Moje gratulacje.

Wiem coś o tym
@Oddoi

Jakbyś znał historię sohbi Poland to wiedziałbys dokładnie skąd trole na tym forum i kto hejtuje. Przez ostatnie 2 lata zwolniono co najmniej 4 kierowników za ich nieudolność a z nimi ich przydu...ów których aktualną rozrywka jest pisanie głupot na forum.

gh

ale prawde piszą o firmie i to na kilku stronach.to sie liczy.A co znowu ludzi do pracy nie macie,jak już kiedyś było?No trudno,kto na co zasługuje to to ma.

Tak8Nie

@gh

chyba ty nie masz ludzi do pracy :) o ludzi do pracy nie jest trudno bo można obcokrajowców nająć, ale w Sohbi nie myśli się o "ludziach do pracy" tylko o członkach rodziny kreujących wspólną przyszłość i dobro.

Tak7Nie
Pracownik11

Jak ja teraz doceniam, moją obecną pracę.Atmosfere,mase Kochanych ludzi,to,co robię,i mega zarobki,w porównaniu do sohbi...nie,tego nie można porównać.O tamtym czasie w moim życiu chce zapomnieć.O tamtych warunkach,o ich jak to nazywali wynagrodzeniu śmiechu wartym...

Tak28Nie

@Pracownik11

Ciekawe kiedy będziesz chciał wracać, wiem że już o tym myślisz ... inaczej nie właziłbyś sprawdzać komentów na forum. Zazdrościsz że Sohbikom się powodzić co... a atmosfery tak dobrej jak u nas to w całej Polsce nie znajdziesz, bo co może być cenniejszego od rodziny. Rodziny nie porzuca się jak jest źle bo później ciężko odzyskać jej zaufanie.

Tak4Nie1

Tam wszystko jest na nie.Atmosfera,większość ludzi,warunki pracy,a przede wszystkim płaca i kadra.Odradzam,tym bardziej przy dzisiejszym wyborze miejsc pracy.Swego czasu ludzie zwalniali się stamtąd grupowo,a na produkcji byli ludzie z biura,więc to nalepiej o czymś świadczy.

Tak31Nie1

@Pracownik

a napisz coś o Sohbi Craft Poland, bo na ten czas nie wiem o czym piszesz. Napisz jak obecnie jest w firmie, jak nie wiesz to nie pisz.

Jest dobrze

Pracuję w Shobi i jest dobrze. Nie żałuję ani chwili że się zatrudniłem

Pracuję

Super firma super ludzie atmosfera na bardzo fajna. Zarobki trochę lepsze niż gdziekolwiek na produkcji a ma być jeszcze lepiej Lubię atmosferę w Sohbi Craft Poland za: Młody wyrozumiały zarząd

pracownik Sohbi

całkiem fajna firma, wynagrodzenie nie najgorsze, nie czepiają się, atmosfera przyjemna. Wiadomo na produkcji trochę trudniej, a w biurze i kontroli jakości trochę łatwiej. Lubię atmosferę w Sohbi Craft Poland za: spokojne podejście do podwładnych, brak mobbingu, Zarząd stara się stworzyć rodzinną atmosferę

Dumny

Sohbi najlepsze w Polsce... Cała rodzinka na to pracuje. Wszystko zależy od każdego z nas. Ja jestem dumny z Sohbi i wszystkich wspaniałych ludzi którzy tam pracują, bawią się, śmieją, płaczą, wiążą na całe życie.

Tak8Nie1

Wojtuś ...i wszystko jasne ;-)

"robić się nie chce, tylko szpanować!!!" oj jacy wszyscy mądrzy, jak są anonimowi

Bylem tam

Pracowalem w Sohbi, ta firma pod kierownictwem Polaków oczywiscie schodzi na psy. Karaja pracowników za każdy mały błąd , zabieraja premie za wszystko. Wypadki w pracy sa tuszowane. To Polskie kierownictwo zneca sie nad pracownikami nie Japonczycy. Nie idzcie tam do pracy, obiecuje wiele a dostaniesz tak na prawde nic. Szkoda mi tych ludzi, ba maja rodziny, dzieci. A firma sprowadza ich do zeszmacenia. Nie polecam Sohbi! To oszusci a opary oleju wdychac bedziesz przez caly czas a sa to oleje rakotworcze. Co z tego ze zapoznasz sie z karta charakterystyki jak oni sami ci w mowia, ze tak nie jest. Nie idzcie tam!!

Tak71Nie1

Operator
@Bylem tam

o jakich premiach mówisz przecież w tej firmie nie ma premii są tylko dodatki operatorskie za umiejętności których nikt ci nie może zabrać no chyba że nie zdałeś egzaminu na operatora ??? Jeśli tak to pewnie dlatego się teraz wyżywasz i piszesz głupoty

TakNie1

anonymous
@Operator

Nie może zabrać...jeden z tych 2óch tylko czeka na twoje potknięcie,aby ci go odebrać,ale mimo to dalej,choć bez uprawnień i dodatku siedzisz w tym huku na prasie...

Tak29Nie1

Ela ela

Sory. Ela w piątek życzyła miłego weekendu... i był :)

Ela ela

Ela w poniedziałek życzyła miłego weekendu.... I był ????????

qrcze

Nie lubię jak ktoś kogo nie ma w firmie próbuje wymyślać jak było a jak być powinno. Pracuję długo w SCPL i pracuje się lepiej z dnia na dzień. Podoba mi się rodzinny system i komunikacja bezpośrednia na każdym szczeblu zarządzania. Fajnie że biura wspierają produkcję rozwiązując problemy bezpośrednio przy liniach produkcyjnych. Tego nikt nie podważy, bo nie ma jak.

Były

Pracowalem na produkcji 5 lat czlowiek sie stara a zadnego dobrego słowa nie usłyszał Pani.Joanno Dobry PR. Trzeba sie jakos ratować :)

Tak39Nie1

Joanna HR
@Były

Drogi Były Nie wątpię, że wszystko zawsze było super ale od czasu kiedy odszedłeś z SCPL na pewno wiele rzeczy się zmieniło, zmienia i będzie zmieniać. Czy musimy się ratować ?? Nie, bo i nie ma przed czym. Tworzymy fajny, zgrany zespół, który wspólnymi siłami może wiele osiągnąć.

Byĺy
@Joanna HR

Zgrany zespół na produkcji zawsze był. Atmosfere psuli Kierownik zmiany "Prezes firmy" PaninJoanoo to oznacza że już nie ma toksycznych oleji? Przy kazdej prasie jest wentylacja żeby nie pryskal olej na pracownikow?

Tak12Nie

Oleje
@Byĺy

Tak się zastanawiam nad tylmi olejami skąd wiecie że są toksyczne. Gdyby były to każda inspekcja pracy by to wywaliła i zabroniła pracować ludzią…..(także coś tu jest jednak nie tak .. nie uważasz ?) Przecież takie oleje wykorzystywane w tłoczniach mają certyfikaty i przeprowadzane sa badania na taksyczność. Biorąć to pod uwagę myślę że gdyby były toksyczne to by nie były dopuszczone do obrotu - produkcji.

@Oleje

Nie wiem skąd te informacje o toksycznych olejach. Przecież każdy pracownik na początku zapoznaje się z kartami charakterystyki wszystkich substancji z którymi ma do czynienia. W każdym momencie też ma możliwość wglądu. Dodatkowo przy każdych audytach czy kontrolach są przeglądane prze audytorów, inspektorów.

Kobieta
@Pracownik

I co taki audyt wnosi finalnie? Raczej nic... jeśli nikt nie zamierza wprowadzić zmian. Zreszta w PL wszystko nazywamy tak pięknie, profesjonalnie a jak to wyglada w rzeczywistości Hm przemilczę temat. Generalnie szukałam opini o firmie i mam... zastanawiałam się nad aplikowaniem do nich na wyższe stanowisko ale już mi się odechciało Haha

Tak5Nie

Spec
@Oleje

Były. Wdychając przez 8h nawet otwarta butelkę coli,która nie jest "prawdopodobnie"toksyczna czułbyś się na pewno nie za dobrze. Nawet nie wiesz na jakie rzeczy ludzie mogą przymknąć oko,aby szła sprzedaż towaru. Takie jest życie Światem rządzi piniondz.

Tak7Nie

Oleje toksyczne 1/2
@Spec

Dokładnie...a gdzie,jak gdzie,ale w Sohbi Ty,czy Twoje zdrowie,rodzina,czas wolny nie macie najmniejszego znaczenia...tylko produkcja,ilość,ciągle za mało...gdzie leziesz...po co do toalety,i byle nie za długo,człowiek podetrzeć się nie zdąży,xd...brak słów.

Tak10Nie

Takze byly
@Oleje toksyczne 1/2

Hahaha. Jak widze pewne rzeczy i pewni ludzie nigdy sie nie zmienia. :D A poza tym jesli ktos tam nadal siedzi z wlasnej woli i narzeka to jest tam tylko na wlasne zyczenie. Nie szkoda wam zdrowia, nerwow i czasu by tam harowac za grosze? Prosze bardzo. Sami jestescie sobie winni. Ciekawe jakie rzeczy wam wprowadza oprocz radiowezla z disco polo i sprzatania. :D Moze jogging z rana dookola fabryki. :D

Ona

Jak sobie czytam to wszystko... aż mi się odechciało wszystkiego Haha

Tak14Nie
anonymous
@Ona

Mi też się odechciało wszystkiego,co z tym fyrtlem związane.

Zostaw opinię o Sohbi Craft Poland - Ostaszewo

Chcę opublikować: