Sohbi Craft Poland

Ostaszewo

Opinie o Sohbi Craft Poland

Juz niedługo.

To prawda,tylko to ich czeka ,chyli się ku upadkowi...ale niech tak postępują dalej z ludzmi.Już z braku pracowników wyciągają ludzi z biura,na prasy,w ten smród i hałas...a co dalej?

Na szczęscie były pracownik

Jesli kierownictwo sie nie zmieni to puszcza tą firme z torbami w sumie to juz to robia powoli

B.pracownik

Szanowny kolego...Twój zajechany Szampański dyliżans zapewne lepszy.Jak jeżdziłem po firmie,było zobaczyć najpierw na kamerze.Ale za bramą mogę wszystko autem.Tylko trzeba jeszcze potrafić coś autem zrobić najpierw,tak?Kozaczka napinaczka z Podgórza?No popatrz,jaki Niuniek twardy za monitorem jesteś...nie przypuszczałem...było mi to powiedzieć w oczy,jak się zwalniałem.Przed wyjściem.A nie tu.Żal mi Ciebie.Praca i płaca...tak.Zarobi się,pracując po 10 godzin przez 7 dni w tygodniu..ale tam są ludzie,nie maszyny.Każdy ma dom,i życie prywatne.A L4,to efekt tego,jak traktujecie pracownika...P.S.Właśnie,i wentylacja,to swoją drogą...Cwaniaczek z PDG,Serdecznie kłania Ci się....xD

Na szczęscie były pracownik.

Lepiej niech zainwestują w system wentylacji poniewaz olej tam stosowany jest nie zdrowy.

Shadow30

Niestety,ale muszę się zgodzić z przedmówcami.Bardzo niesympatyczna kadra,choć ludzie z produkcji są bardzo spoko.Jednakże pewien Pan,który ma płacone niemało za uprzykrzanie szaraczkom życia,robienie pod górę,a przede wszystkim odbieranie pod byle pretekstem premii,za tą niewolniczą,i marnie popłatną pracę,potrafi także dać w papiery nagane.No przykre jest to,ale swego czasu więcej do powiedzenia miał nieustannie,i z wysiłkiem nękający dla własnego niespełnionego ego pracownik ochrony,emeryt o pseudonimie Goebbels,niż pracownik.Także zwolniony zresztą.Ale przez swoją firmę.Nie polecam,gorąco.

@Shadow30 tydzień temu

Szanowny kolego, Wyjeżdżając do firmy jest znak ograniczenia prędkości którego Ty w swoim nędznym "fokusiku"nie potrafileś lub bardziej nie chciałeś przestrzegać, tak więc nie pisz bzdur ze i uwziął się na Ciebie ochroniarz.On wskazał Ci go palcem,ale dla Ciebie "kozaczka napinaczka" z podgórza to ujma. A teraz pragnę Cię poinformować że to Ty zostałeś zwolniony a ten ochroniarz o którym piszesz odszedł na emeryturę. Co do pracy w SCPL nie jest dobrze ale płacą za wszystko,zwłaszcza za nadgodziny . Pracować trzeba wszędzie a Ty poprostu byłeś cienki.Dopisz może ile czasu spędziłeś na L4.Powodzenia w nowej lepszej pracy.

Napiszę krótko...najniższa krajowa,i Bóg zapłać...zero szacunku do pracownika,pracownik jest jak maszyna...Przełożony produkcji...brak słów...niby premia jest,ale chodzi w kółko,i czeka na najmniejsze nawet potknięcie człowieka,byle mu ją odebrać w tym miesiącu...sam zarabia kokosy dzięki temu.Polscy przełożeni masakra...Japonia powinna się im dokładniej przyjrzeć.Co,kto,czemu i za ile...Naprawdę,nie polecam tej ciężkiej pracy,za psi grosz,jest najzwyczajniej nieopłacalna...chyba,że wygrałeś w Lotto,a pracujesz dla zabicia czasu.I nie przeszkadza Ci to,że Pan wyżej,ale na produkcji ma Cię za IDIOTE.I pomiot w jednym.Co do pracowników,są naprawdę ok...tyle,że jak wszędzie,uważaj co mówisz,i komu...(część produkcji blisko powiązana z górą)Więzy krwi.I oni właśnie mają chody...im wolno więcej,i na nich się przymyka oko...oraz na ich otoczenie.Reszta pracowników,wykorzystać,obśmiać,obmówić,zapłacić jak najmniej,i jeszcze mają być wdzięczni...śmiech...oraz żal.Praca stojąca,8 albo 10 godzin,plus weekendy.Ale te dla chętnych,choć nacisk jest.Jasna rzecz.A najgorsze jest to,że nikogo z góry nie obchodzisz,robią Ci pod górę,jak mogą,nie pójdą za pracownikiem,a potrafią rzucić kłode pod nogi,tym co bardziej niepoddanym.Odradzam,gdyż nie macie tam czego szukać.Ale jeśli ktoś ma zapas pieniędzy i czasu,CV można składać cały czas.Ludzi,jak i wielu innych rzeczy nadal tam brak.Pozdrawiam Serdecznie forumowiczów.

Pracowałem tam prawie 2 lata. Nie polecam nikomu, bo te 2 lata wspominam okropnie. Stres związany z pracą oraz ciągle zły humor spowodowany niekompetencją i durnotą polskich przełożonych. Wydaje mi się, że polacy na wysokich stanowiskach dorwali się do koryta i chcą wykorzystać durnotę i łatwowierność japońskiego zarządu. Nie rozumiem dlaczego traktuje się ludzi jak niewolników? Ludzie z produkcji stoją po 10 godzin i niszczą swoje zdrowie dla najniższej krajowej. Główny dyktator o którym każdy związany z Sohbi wie powinien już dawno siedzieć w więzieniu za naruszanie praw człowieka. Pamiętaj, że idąc do pracy w Sohbi swoją godność możesz schować głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyktatorów w niebieskich czapeczkach.

Zarobki marne wymagania duze. Kierownictwo wstyd nie szanuja pracownika

szczęśliwy bo były

Nie polecam pracy w tej firmie, a pracowałem na kierowniczym stanowisku przez kilka lat. Japończycy patrzą przykręcić śrubkę i wycisnąć z pracowników jak najwięcej, ale to jest zrozumiałe - przyjechali tu robić kasę. Najgorsi są polscy szefowie, którzy zamiast stać murem za załogą, wolą trzymać palec w tyłkach japońskich po łokieć. Zarobki są słabe, system motywacyjny praktycznie nie istnieje, a ocena roczna to jedna wielka kpina, która zamiast zagrzewać pracowników do pracy służy jedynie uświadomieniu im jak są fatalni i dlaczego z własnej winy dostają podwyżkę, która nie pokrywa nawet inflacji, jeśli jakąś dostają. Spory potencjał firmy marnowany jest przez niekompetencję i upór ludzi na najwyższych stanowiskach. Jedynym plusem jest wypłacanie pensji na czas, ale to powinien być standard, a nie coś, o czym warto pisać. Także jeśli macie możliwość pracować gdzie indziej, zdecydowanie powinniście skorzystać, a Sohbi omijać szerokim łukiem.

By�o spoko przy czterech brygadach..teraz, przy jednej - KI�A.. wiele obiecuj� nic nie daj�.

alka

[usunięte przez moderatora] . Wykorzystuje się ludzi z okolicznych wiosek. Wyjątki są ale w większości wypadków pozytywnie nie można się wypowiedzieć.

MG

Firma dostała Polskiego kopa i za rok będzie najlepszą tłocznią w Polsce

Zostaw opinię o Sohbi Craft Poland - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sohbi Craft Poland