Opinie o Ynd Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ynd Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ynd Technologies Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ynd Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ynd Technologies Sp. z o.o.?

@Rysio

Cześć! Oczywiście, istnieje możliwość uzyskania podwyżki jak i zmiany formy współpracy, jednocześnie, chciałabym zaznaczyć, że wspomniana rekrutacja została zakończona 7 miesięcy temu i aktualnie nie szukamy osoby na stanowisko Office Assistant.

Hej, wyczytałam, że jest możliwość pracy hybrydowej w firmie. W jakim trybie się to dokładnie odbywa? Jest szansa na przewagę pracy z domu? Jakiś czas temu na portalu była oferta dla product designera i w sumie warunki by mi odpowiadały, więc czekam na nowe ogłoszenia. Zaznaczyli tam, że współpraca na B2B. Jak w takim przypadku wygląda kwestia urlopów, jest płatna pula dni oferowanych przez firmę?

Hej, jeśli chodzi o narzędzia, z których korzystamy to jest to głównie Slack do komunikacji ogólnofirmowej oraz zespołowej, Zoom do spotkań oraz Atlassiana do planowania zadań. Dołączając do nas masz do wykorzystania bonus na wyposażenie swojego home office :)

Pan Nowy wpis

Ostatnie ogłoszenie na asystenta biura było tylko po angielsku. Czy to oznacza że jak chce aplikować to muszę CV wysłać też z tym języku a rozmowa rekrutacyjna głównie po angielsku? Pytam bo znam język komunikatywnie i zastanawiam się czy to wystarczające. Wrzućcie mi jakieś rady.

Ania Nowy wpis
@Pan

Cześć! Tak, rozmowa - przynajmniej częściowo - jest w języku angielskim.

Doma Nowy wpis
@Ania

A jak z codzienną komunikacją? Zna język bardzo dobrze, tylko takie odpytywanie podczas rekrutacji jest dla mnie bardzo stresujące. Nie można w zamian jakiegoś testu rozwiązać?

Ania Nowy wpis
@Doma

Hej! My też nie jesteśmy zwolennikami odpytywania podczas rekrutacji - jest to stresujące i nieefektywne. Zamiast tego, część rozmowy jest prowadzona w języku angielskim - jest to sytuacja zbliżona do naszej codziennej komunikacji :)

W YND panuje luźna i przyjazna atmosfera, gdzie współpraca i komunikacja są na pierwszym miejscu.Zależy nam na tworzeniu miejsca, gdzie można swobodnie wymieniać pomysły i wspólnie rozwiązywać problemy. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i feedback, ponieważ czujemy wspólną odpowiedzialności za osiągane rezultaty. Dodatkowo, organizowane są różnorodne wydarzenia integracyjne i spotkania firmowe :)

Irena
@Ania

A wszyscy pracownicy mówią sobie po imieniu? Nieważne jakie stanowisko ma dana osoba, zawsze jej pomysły zostają wysłuchane? Ile razy w roku jest integracja pracowników, jest ona obowiązkowa?

@Irena

Tak, wszystkie osoby zwracają się do siebie po imieniu, niezależnie od roli :) Kilka razy do roku mamy większe spotkania integracyjne, związane z update'm sytuacji w firmie, które przeplatają się z mniejszymi spotkaniami. Ponieważ jesteśmy remote-first, obecność w biurze podczas integracji jest dobrowolna.

@Ania

Fajnie, że ktoś opowiedział co i jak. Te spotkania większe, to są wyjazdy na kilka dni, czy spotkania takie wieczorne? A i jak zdalna praca ma pierwszeństwo, to jak wygląda integracja czy powitanie nowego pracownika przez zespół?

Integracje to jednodniowe spotkania w Warszawie. Onboarding nowego pracownika odbywa się zdalnie lub w biurze - w zależności od roli i projektu oraz możliwości przyjazdu :)

@Ania

W ofercie na stanowisko Office Assistant, która jest już co prawda nieaktualna, bo sprzed 6 miesięcy zaznaczono hybrydowy tryb pracy. W tej materii są aktualne, i dotyczą wszystkich stanowisk? Prosiłbym również o dodanie, czy firma zapewnia niezbędny do tego sprzęt?

Cześć! YND to firma remote first, jednocześnie niektóre stanowiska ze względu na swoją specyfikę wymagają pracy w trybie hybrydowym. Firma zapewnia sprzęt, pracujemy na Macbookach.

Rysio
@Ania

Tak. O tym sprzęcie jest też w ogłoszeniu. Zastanawia mnie czy zapis o indywidualnej ścieżce kariery oraz feedbacku, który ma następować co 6 miesięcy, wiąże się również z możliwością uzyskania podwyżki, czy przejścia na umowę o pracę? Bo w ogłoszeniu na Office Assistant znalazłem zapis jedynie o umowie zlecenie.

@Rysio

@Ania

Hej, jest możliwość pracy zdalnej, lub dowolnie łączonej z pracą stacjonarną - każdy sam to ustala :) Oferujemy współpracę m.in.na podstawie czystego b2b.

Judyta
@@Ania

Super, to ważne, bo tez zastanawiam się nad wysłaniem cv. Ja celuję w pracę zdalną właśnie. A jak ja bym wybrała home office na 100% czasu pracy, to firma wymaga, aby jednak mieszkać w pobliżu firmy, aby w jakiej sytuacji jednak pojawić się w firmie? Czy można pracować z każdego miejsca na świecie, gdzie się chce?

@Judyta

Hej, można pracować z dowolnego miejsca, jednocześnie ważne, żeby być dostępnym w godzinach pracy całego teamu :)

@Ania

Ok, a wiecie, na jakim programie w pracuje firma do komunikacji i do planowania pracy? Jestem ciekawa, czy na pracy zdalnej firma daje jakiś dodatek finansowy za zużycie prądu czy wody w trakcie pracy??

Joasia

Trwa nabór na stanowisko Office Assistant, z tego co czytam to w grę wchodzi część etatu. Jest potem możliwość żeby zostać zatrudnionym na cały etat i na umowę o pracę bo w ogłoszeniu oferowane jest zlecenie?

@Joasia

Na ten moment szukamy osoby do roli Office Assistant w niepełnym wymiarze godzin, w dowolnej formie współpracy.

Dora
@@Pracodawca

Oferta jeszcze aktualna? Na jak długi okres czasu przewidujecie współpracę? Mogę też prosić o informację w jakich godzinach odbywa się praca?

@Dora

Szukamy osoby do stałej współpracy, w trybie hybrydowym, w elastycznych godzinach :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Senior Java Devloper w firmie Ynd Technologies Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie wsparcie w Ynd Technologies Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pracodawca

Kobiety w ciąży mogą liczyć na wsparcie wynikające z kodeksu pracy.

Wśród korzyści płynących z pracy tutaj, wymienia się w ogłoszeniu m.in. budżet szkoleniowy 1000 euro, choćby na kursy językowe, czy płaską hierarchie i szybkie podejmowanie decyzji. A ogłoszenie dotyczy pracy na niepełny etat dla asystenta biurowego. Tylko, czy jeśli jest to praca w niepełnym wymiarze czasu, to czy mimo tego, można korzystać ze wspomnianego budżetu szkoleniowego i jaki przebieg może mieć indywidualna ścieżka kariery w takim razie? Możliwe jest przejście na cały etat?

Benefity dedykowane są dla wszystkich, proporcjonalnie do wymiaru etatu. Ścieżka kariery zależy m.in. od zainteresowań osoby, z którą podejmiemy współpracę. Na ten moment nie przewidujemy rozszerzenia wymiaru stanowiska na cały etat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ynd Technologies Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Hej, Język angielski jest u nas głównym językiem komunikacji (mamy zagranicznych klientów), dlatego rozmowa rekrutacyjna, przynajmniej cześciowo, przeprowadzana jest też po angielsku. Pozdrawiam, Ania

Emilia

Parę osób tutaj mówi, że były z informacją zwrotną po rekrutacji. No a jak się zdecydują zatrudnić kogoś to po jakim czasie można liczyć na odzew? Nie wiem, czego się spodziewać w sumie.

@Emilia

Cześć Emilia, Staramy się wrócić z informacją w ciągu dwóch tygodni od spotkania. Pozdrawiam, Ania

Mid Software Developer

W moim przypadku proces rekrutacyjny był przyjemny, aczkolwiek trochę dla mnie niezrozumiały. Fajnie się rozmawia, ale część teczniczna polega na opowiadaniu sobie z Lead-em jakichś konceptów, raczej bez konkretów. Ciężko z takiej rozmowy stwierdzić czy dobrze poszło czy nie no i feedback też nie pomógł - dostałem odmowę bez sprecyzowania dlaczego.. confusing

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ynd Technologies Sp. z o.o.?

Hej, rekrutacja na jakie stanowisko Cię interesuje? :) Pozdrawiam, Ania

gp

Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego i dyskusji z osoba sprawdzającą, nie dostałem żadnej informacji na temat dalszych kroków. Nie otrzymałem również żadnego konkretnego feedbacku, który miał nastąpić po wszystkim. Brak odpowiedzi na maile, kontakt po prostu się urwał. Wielka szkoda bo wszystko zapowiadało się dość pozytywnie.

@gp

Hej, Gabriel! Dostałeś pełne code review w pull requescie. Zajrzyj tam, proszę :) Pozdrawiam, Ania

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ynd Technologies Sp. z o.o.?

Umowa zawierana jest od początku na czas nieokreślony.

Aleksandra
@Ania

Tak bez żadnej weryfikacji / okresu próbnego? Ile w takim razie wynosi okres wypowiedzenia?

Czy w Ynd Technologies Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ania Machała, YND

W YND Technologies staramy się na bieżąco pomagać współpracującym z nami osobom w rozmaitych kwestiach :)

Wiecie, czy Ynd Technologies Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ania Machała

Hej, Udostępniamy sprzęt do pracy zdalnej :)

Mariusz
@Ania Machała

A czy pracuje się u Was głównie zdalnie czy wolicie hybrydowy system pracy?

@Mariusz

Hej, Pracujemy w hybrydowym modelu - możesz pracować zdalnie, z biura, lub łączyć te dwie opcje :)

@Mariusz

Marzena
@Ania Machała

Aniu, dzięki za odpowiedź. Czy pracodawca dopłaca coś do pensji za wykorzystywanie swoich sprzętów itp przy pracy zdalnej ?

@Marzena

Nie, natomiast udostępniamy nasz sprzęt - z default jest to MacBook i - opcjonalnie - monitor :)

fdev

Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego brak jakiegokolwiek feedbacku (który był obiecany przed jego wykonaniem), przy próbie dopytania kontakt całkowicie się urwał.

@fdev

Cześć @fdev Przykro nam, że nie otrzymałeś obiecanego feedbacku. Bardzo zależy nam, aby doświadczenia kandydatów były pozytywne, niezależnie od wyniku rekrutacji, dlatego poprawiliśmy nasz proces rekrutacji, tak, żeby każdy dostawał informację zwrotną. Jesteśmy świadomi, że zawsze można coś ulepszyć, dlatego dziękujemy za Twoją opinię.

Luidzi

Świetna firma. dobrze się pracuje więc forum pracownicze nie cieszy się zbytnio zainteresowaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Ynd Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ynd Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ynd Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ynd Technologies Sp. z o.o.
  • Pandy 4
    02-202 Warszawa

Ynd Technologies Sp. z o.o.