Opinie o Serwave Sp. z o.o. w Rędziny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwave Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Serwave Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwave Sp. z o.o. w Rędziny

Czy w Serwave Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Serwave Sp. z o.o.?

ciemiacko32 Nowy wpis

Krętacze i kłamcy

Czy pracodawca Serwave Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Serwisant

Tak nie płacąc FV tak jak mi czekam na około 25 tyś. a dostanie noty obciążeniowe za nie wykonane prace za terminy kiedy już umowa została zerwana i jeszcze maja czelność pisać mi maile a na maile z ponaglaniem za płatności które już przekroczyły termin 70 dni nie potrafią sie określić. Motywacja w (usunięte przez administratora) żeby ruszyć tylko z sądem i komornikiem bo windykacja też na nich nie działa.

Weronika
@Serwisant

Ta umowa to na pewno jakoś pełnoprawnie została zerwana? Oni w ogóle to rozumieją? Bo chyba nie rozumiem kwestii wysyłania tych maili z ponagleniem?

GG Nowy wpis

tak, nie wypłacając wypłaty

Pokrzywdzonynumer #10000

Potwierdzam wszystkie zarzuty zamieszczone przez pracowników i podwykonawców. Odnosząc się, do oddziału Zielonogórskiego to jeszcze zamieściłbym pseudo kierowników w szczególności Panią Monikę. To dopiero jest hit. Pani Monika lubiala bardzo często dzwonić do swoich pracowników mieszała a uważała się za Panią piękność. W szczególności na początku upatrzula sobie dwa punkty Pana M i Pana A. Jak mogła tak w dupe wlazila poszły pogłoski że nawet były rzekome romanse ale to zostawię do życzenia ich kobietą. Niech sami sobie ocenia czy jest powód do rozmów że swoimi mężami. Jak i Pan Bartosz oraz wybryki spowodowane wiecznym brakiem pieniędzy. Nie polecam! I przestrzegam kolejnych pracodawców Pani Moniki oraz Pana Bartosza uważajcie wy i ich mężowie!

Srutututut
@Pokrzywdzonynumer #10000

Może tylko uwodzila ale ... No a panowie mieli oczy co tu duzo gadać . Kierownik jak kierownik jeden lepszy od drugiego każdy orze jak moze Pani M znalazła taki sposób by każda paczka wyszła ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Serwave Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nie polecam i każdy pracownik się ze mną zgodzi ze szef nie wypłaca na czas nieraz są 14/17/20 albo po 20 szef jest zwykłym chamem

Agnieszka

czyli co miesiąc wypłaty są nieregularne? słabo... ale czy chociaż całe wypłacają? to już coś by było.

Monter

Widzę że nie jestem sam w tym temacie. Jako podwykonawca nie mogę się doczekać zaległości jeszcze z grudnia. Kontakt? Nie istnieje. Kto ma odrobine zdrowego rozsądku niech nie rozpoczyna współpracy z servawe. Nigdy nie dostałem przelewu na czas. Sprawa w toku i prawdopodobnie zakończy się w sądzie. Polubownie nie da się dogadać.

Maja
@Monter

na duże kwoty ci zalegają ? nie za dobrze to świadczy o nich skoro od samego początku piszesz że nie było kasy na czas :(

Montez
@Maja

W mojej opini duzo bo prawie 10tysięcy. (usunięte przez administratora) i kłamca... Współpraca zakończona w odpowiednim czasie, domyślam się że niektórym zebrały się większe zaległości.

Weronika
@Montez

Jezu co za kwota! To przykre, aż ciekawa jestem o ile więcej inni mają. :( Myślisz, że każdemu uda się to odzyskać? Bo widziałam jakąś wzmiankę o pozwie zbiorowym, ale czy to coś da?

Emil
@Weronika

Witam mi pan bartosz i nie bede pisac z duzej bo gn..... nie zaslługuje zalega na dzien dzisiejszy 25 tys. i z mojej strony sprawa po swietach do sadu i komornika. Żałuje 3 lat współpracy ale nie zamierzam sie poddać i zostawie panicza i cały zarząd pseudo spółki w bieliznie może być tego pewien.

ciemiaczko32

Witam mam propozycję . Może pozew zbiorowy ? , wtedy większe szanse na wygraną i wychodzi taniej ?

Nikt

I co teraz z pozna iem

zalamany
@ciemiaczko32

Ja jestem za zawsze moze uda sie coś odzyskac.

zalamany

Witam również na nich trafiłem i ciągle jest problem z płatnością dla podwykonawcy chciałem sie dowiedziećczy mogę zerwać z nimi umowe w trybie natychmiastowym?

MB

Niestety muszę powielić Opnie Pan Bartosz Zawisza to (usunięte przez administratora) tak jak i ich firma wydmuszka. Sprawa w sądzie. Neonet umywa ręce i tyle Zalegają za Listopad i Grudzień. Pan

ciemiaczko32

Niestety też zostałem wykukany przez tą firmę , jeszcze mi kasy za styczeń nie wypłacili , zero telefonów zero odpowiedzi a pracownicy nic nie wiedzą . Niestety nie przeczytałem opini o nich przed podjęciem współpracy i teraz żałuję , ale na szczęście już zerwałem współpracę . Teraz tylko pewnie sąd bo o polubownym załatwieniu sprawy mogę tylko pomarzyć .

Monter
@ciemiaczko32

Jest światełko w tunelu. Dzisiaj rozmawiałem z kierownictwem Agaty Meble. Podobno B.Zawisza przekazał informacje o należnych kwotach do zapłaty dla swoich podwykonawców. Otrzymałem informacje że w przeciągu tygodnia będą wykonywane przelewy. Jednocześnie otrzymał wypowiedzenie i zaprzestaje usług dla Agata SA

ciemiacko32
@Monter

ja nietsety pracowałem dla Neonet i oni stwierdzili że nie mają mocy prawnej żeby wymusić coś u pana Zawiszy , mogą jedynie naciskać i nic więcej .

Pracownica z Gorzowa

Widzę że wkoncu się dzieje, Brak pieniędzy na czas Cały czas ściemy Firmka do bani nie polecam Zawisza jest Strasznym Kłamcą

Monter Gorzów

Witam mam to samo Firma krzak Pan Zawisza to Jest kłamca, ściemniacz na pieniądze czekam już też prawie 3 miesiąc i Cały czas kłamie że wysłał już przelew, i Te jego stałe gadki Jak nie szpital to wypadek jak nie wypadek to w pociągu jak nie pociąg to księgowa jak nie księgowa to Agata nie wypaca i tak na okrągło to samo Wymyśla

Pracownica poku

Jest duży problem Z Panem Zawisza jest Jebany... Kretaczem kłamał na każdym kroku A pieniędzy nie mam do tej pory

Kierowca

(usunięte przez administratora) firma nie wypłacał na na pieniądze czekam już prawie 3 miesiąc i codziennie niby wysyła przelew

pokrzywdzony

Brak kasy na czas, ,obawiam się czy kiedyś dostanę Mamy połowę lutego , a ja nie mam kasy za listopad

Adidas
@pokrzywdzony

Nie płacz bo nie tylko Ty kasy nie dostałeś. Nikt nie dostał i jakoś żyjemy. Mi jeszcze za pyry nie zapłacił.

Antoni
@Adidas

No wiesz jak się nie ma kasy to jest powód do płaczu. Nie można się dogadać polubownie? Próbowałeś to zrobić?

ojdys

zdecydowanie nie polecam!!! jeśli ktoś ma chociaż małe wątpliwości czy zacząć współpracę to mówię stanowcze NIE! (usunięte przez administratora)

Richard

Jaki powód ?

Gandalf
@Richard

Nie polecam. Pracodawca nie szanuje ludzi, tygodniami trzeba czekać aż łaskawie się odezwie. Stawki śmieszne jak za tak ciężka pracę. Firma nie zna jeszcze rynku, za co zapłaci duża cenę. Lekcewazace podejście do pracownika, brak możliwości rozwoju w tej firmie. Jeśli ktoś chce podjąć współpracę-zdecydowanie odradzam.

Misiu
@ojdys

Nie godaj kotloki się zgadzajo, nie moga złego słowa powiedzieć. W tym miesiącu nawet cała wypłata była u mnie na czas.

Janek
@ojdys

Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem. Najważniejsza sprawa to brak terminowo płaconych faktur, unikanie kontaktu, gdy próbujesz dowiedzieć się co z zaległościami. Ciągłe zaległości wobec podwykonawców i kierowców. Opóźnienia z wypłatą dla pracowników etatowych i na umowę zlecenie. Płatności kierowcom pod stołem z których się nie wywiązuje. Wielu kierowców bez umowy. Firma krzak opierająca się na jakiś spółkach z kapitałem 5000zł, więc o czym tu dużo mówić. Firma długo nie pociągnie, bo już inspekcja pracy i skarbówka łapę położyła na nich. Jeżeli ktoś jeszcze tam pracuje to już czas pomyśleć o zmianie lub trzeba poczekać jak w połowie roku inna firma wejdzie w ich miejsce.

Placek
@Janek

Całkowicie się zgadzam z tym co piszesz. Pracowałem w Poznaniu, więc chyba wiesz jaki tam (usunięte przez administratora) jest od kilku miesięcy. Nigdy nie było wypłaty na czas, zawsze jakieś opóźnienia i brak kontaktu z szefem. Z pieniędzmi na paliwo był nawet problem. Podwykonawcy zmieniali się co chwilę, bo nie mieli płacone za zlecenia. Lepiej unikać współpracy z tą firmą.

Agnieszka
@Placek

ale koniec końców dostaje się pieniądze na paliwo ?? czy trzeba z własnej kieszeni ?

Placek
@Agnieszka

Jak będą w kasie to ktoś ci zwróci jak założysz swoje. Gorzej gdy w kasie pustka to nawet jest problem żeby busy wyjechały. Lepiej nie zakładać swojej kasy bo firma wygląda coraz gorzej i można nie odzyskać.

Antoni
@Placek

To niedobrze, bo nie uśmiecha mi się wydawać prywatnych pieniędzy a potem prosić się o swoje. To aż takie problemy finansowe że nie ma na paliwo? Mam nadzieje że nie będzie zwolnień z tego powodu?

pokrzywdzony

Panowie Nie płacą na czas ,popłyneli na za duże wody jak dla siebie, Za dużo srok za ogon i nie panują. Pracownicy bez wypłat po ok 2-4 tyg. Podwykonawcy 3-4 miesiące poślizgu. Nie polecam, to już koniec zaraz nie będzie nic

Adidas
@pokrzywdzony

Lepiej jak najszybciej oddać temat do windykacji i do sądu aby uzyskać nakaz zapłaty i oddać do komornika niech wejdzie na konto firmowe i zabezpieczy pieniądze.

Niezadowolony

Pracowałem przez miesiąc w tej firmie w Poznaniu przy rozwożeniu mebli dla Agata meble stawka na umowę zlecenie to17 zl od punktu w pierwszej strefie.Gdy skończyła mi się imowa pani poinformowała mnie że umowa została wysłana kurierem i jeszcze nie przyszła.Nowa umowa wprowadza odpowiedzialność majątkową za uszkodzenie samochodu.Prosiłem o naprawę samochodu wymianę opon i oleju plus drobne naprawy to się doczekać nie mogłemPracując wykonuje się 10-12 zleceń nie mając pasów do noszenia mebli Pani z serwaya gdy spytałem dlaczego nie mamy pasów odpowiedziała mi A coś takiego istnieje.meble do klienta trzeba wnieś w opakowaniu fabrycznym czyli owinięte tekturą falistą oraz grubą folią co utrudnia noszenie.połowa ludzi zatrudnionych nie wytrzymała nawet jednego dnia odrazu uciekli.Nie polecam za wyjazd do Gorzowa wlkp kazano nam w ramach diety kupić sobiecoś na fakturę za 20 zł jedzenie.Nie polecam firmy ze względu na brak ludzi kompetentnych.

Obecny pracownik - kierowca
@Niezadowolony

Fakty : - jestem w zawodzie od 10 lat i jak słyszę, że ktoś potrzebuje pasów do noszenia mebli, to mnie krew zalewa. Nie są potrzebne a wręcz przeszkadzają w szybkiej kurierce. To nie przeprowadzka z pianinem. Właśnie za opakowanie SPRYTNIE trzeba nauczyć się trzymać mebel. Technik wnoszenia jest wiele w zależności od wiedzy i możliwości ciągu komunikacyjnego. Jeśli ktoś umie ich (pasów) używać i polepszy to jego wydajność, to może szefostwo się zgodzi. Dobrej jakości pas jest drogi i musi zostać wydajnie użyty,by jakakolwiek firma go kupiła pracownikowi. - w Poznaniu są nowiutkie busy Forda z dużą, wygodna paką (kontener)łatwo rozmieścić i zabezpieczyć towar. - zostały również wprowadzone logistyczne zmiany przyspieszające i ułatwiające pracę kierowcy - umowa nie na czas? Rzadkość w tej firmie, jeśli się to zdarzyło to musiał być istotny powód ku temu. W INNEJ firmie czekałem na umowę 2 miesiące, dostałem zapewnienie od pracowników i szefostwa że biurokracja taka tam jest. Pracowałem dalej i pieniądze były na czas. Umowę w końcu podpisałem. Tu jest tak samo a opóźnienia są znikome. - podwyżka? Dla kogo? Dla dobrego pracownika, przynoszącego spory zysk i minimalna ilość/wartość strat - REKLAMACJI? Im szybciej się wyrabiasz,tym więcej klientów robisz/dalej pojedzisz- strefy, tym więcej zarobisz. Mnie to wystarcza i zarabiam odpowiednio do wykonanej pracy i dobrze jak na Polskie płace. A dalibyście premie stekaczowi, który uszkadza towar,spóźnia się do klientów? No właśnie. - do tej pracy trzeba mieć charakter i być odpowiedzialnym, zostanie to dostrzeżone i w odpowiedni sposób wykorzystane i nagrodzone. Nie dziwi mnie,że są ludzi którzy po jednym dniu rezygnują. 10 lat temu też byli tacy sami JEDNODNIOWCY. Dieta na zleceniu na wyjazd jednodniowy do innego miasta,o którym się wie 2-3 dni przed? W żadnej firmie jej nie miałem, mimo umowy o pracę na dane województwo. Cieszy mnie to,że mój obecny szef pomyślał, by chłopaki zjedli coś w normalnym dniu pracy, po drodze... - z tego co wiem, to takie wyjazdy są po prostu więcej płatne. Kończąc -masz być w przedziale czasowym u klienta -masz dowieźć towar nieuszkodzony. Takie trudne? Dla mnie nie, a innym chętnie z kolegami pomagamy się podszkolić i pomóc im nauczyć się jak być wydajnym, co przekłada się na godziny powrotu do domu i wypłatę. Jeśli chcesz, nauczysz się, jeśli nie to napiszesz kolejny komentarz negatywny, żeby usprawiedliwić sobie to, że się nie dajesz do tej pracy.

Obecny pracownik - kierowca
@Obecny pracownik - kierowca

Bez umowy z odpowiedzialnością majątkowa pracownicy nie dbają o powierzone mienie, w każdej firmie tak jest i jest to dobre i skuteczne, co nie oznacza że ktoś na tym zarabia... To nie jest DHL i podpisanie vexla in blanco, tylko normalna umowa.

@Obecny pracownik - kierowca

zdajesz sobie sprawę że podwykonawcy czekają za kasą po 3-4 miesiące

Mam kilka pytań do osób które były pracownikami bądź są nimi nadal .... 1. Czy rzeczywiście można zarobić najmniej te 4000zl ?? 2. Czy wypłata jest zawsze na czas ??? 3. Jakie godziny pracy obowiązują??? 4. Praca w soboty ??

Jaśko
@Kandydat

Zarobisz nawet powyżej 5000 tylko już musisz liczyć że będziesz pracował 20 dni w miesiącu. Pracuje się od 8 do 18-20 zależy jak szybko pracujesz. Żeby zarobić 4000 trzeba przepracować około 16 dni. Najlepiej pracuje się w Gorzowie i Zielonej. Oddziały najlepiej zorganizowane. Co do wypłaty na czas. Jeżeli weźmiesz pod uwagę że zawsze jest kilka dni później to można powiedzieć że jest na czas. W soboty się pracuje pół na pół. Czyli jak są 4 w miesiącu to pracujesz raczej 2

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

rere

jak po miesiącu dostaniesz jakkolwiek to już dobrze firma krzak jakich mało

Zostaw merytoryczną opinię o Serwave Sp. z o.o. - Rędziny

• Jak się pracuje w Serwave Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwave Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwave Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Serwave Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wolności 186A
    42-242 Rędziny