Opinie o Inter-Com Mariusz Mielczarek w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Com Mariusz Mielczarek, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter-Com Mariusz Mielczarek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Com Mariusz Mielczarek w Częstochowa

Aneta Nowy wpis

Macie pakiet medyczny czy Wam nie przysługuje ?

Niezadowolony

Pan Mariusz może i się zna na czymś, ale nie jest to na pewno świadczenie usługi dostępu do internetu, internet nie działa poprawnie , ciągle problemy nawet z otwieraniem stron. Zgłaszać problemów już nie mam siły ani ochoty, tylko doczekać do końca umowy. Problem zawsze jest po mojej stronie, dowiaduję się o tym telefonicznie wg operatora usługa działa poprawnie.

Adolf
@Niezadowolony

Zmien lekarza !!

Ewa Nowy wpis
@Niezadowolony

Nie zgodzę się mam od nich internet od prawie 10 lat problemy były z powodu pogody może z 3 razy i reakcja natychmiastowa. Kontakt z firmą bez problemu na 5...

Gdugfrygg Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

Dorota Nowy wpis
@Gdugfrygg

@Gdugfrygg, piszesz, że nie polecasz pracy w Inter-Com Mariusz Mielczarek, ale w żaden sposób nie argumentujesz swojej wypowiedzi - a zawsze warto to robić, wtedy jest bardziej wiarygodna. Co możesz więcej napisać o pracy w tym miejscu? Napisz proszę jakieś szczegóły!

tomasz zych

Polecam te firme, spoko atmosfera, kasa taka jak ustalone

Dorota
@tomasz zych

@tomasz zych, a mógłbyś napisać nam na forum, na jakie widełki w wynagrodzeniu może liczyć osoba rozpoczynająca swoją karierę w Inter-Com Mariusz Mielczarek? Wiem, że wypłata to kwestia bardzo indywidualna, ale może orientujesz się na co mniej więcej można liczyć.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rafał

@Olaf, @Grazyna, rozumiem, że jesteście zadowoleni z pracy w Inter-Com Mariusz Mielczarek. Czy moglibyście jednak powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie? Wasze komentarze są bardzo ogólne i niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w Inter-Com Mariusz Mielczarek.

Grazyna

łapka w górę :)

Olaf

Ja tam polecam

Klient

Necik śmiga jak należy :)

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Inter-Com Mariusz Mielczarek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

TypowyJanusz

jak dla mnie super !!!!!

Waldek z koniecpola

Ja mam od nich i działa jak należy.

Rafał

@Niezadowolony Co dokładniej mówiono Ci jak zgłaszałeś problem? Że gdzieś konkretnie problem leży po Twojej stronie? Co zresztą na to wszystko firma Inter-Com Mariusz Mielczarek? Czy udało się tę sytuację rozwiązać? Zachęcam Cię do udzielenia odpowiedzi, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż nie podałeś niezbyt wiele szczegółów.

Adminstrator
@Rafał

Nic mu nie mówiono, bo to właściciel konkurencyjnej firmy pisze te brednie !!

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 14. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Inter-Com Mielczarek Mariusz? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Klient

Nie polecam, wieczorem nie da się obejrzeć żadnego filmu a w niedziele to już jest po prostu masakra.

Neo

Niestety także nie polecam, Pan Mariusz krętacz jakich mało.

AntyRakow

Raków - 2012-06-20 15:07:26 NIE POLECAMA ja POLECAM

Mielczarek Mariusz
@AntyRakow

Ja też polecam tą firmę

AntyInterCom
@Mielczarek Mariusz

Samemu sobieo odpowiadaj i polecac to tak jak samemu robic sobie loda :) Nie polecam

Raków

NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Com Mariusz Mielczarek - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inter-Com Mariusz Mielczarek
5/5 Na podstawie 2 ocen.