Opinie o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tikrow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tikrow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikrow Sp. z o.o. w Warszawa

(usunięte przez administratora) i praca poniżej minimalnej krajowej! W ogłoszeniu podają stawki pracy za dzień, a nie godzinę przy umowach zlecenia. Po przeliczeniu wychodzą śmieszne kwoty. Nie dajcie się nabrać.

Total
@Marta

Spotkalo mnie to samo. Te ich oferty , to wyzysk

Prawda

Zgadzam się z opiniami na tej stronie. Po 1. Jeśli chodzi o zlecenie, napisane jest w zleceniu jedno np. jak się ubrać. W praktyce różnie to bywa. Jeden przymknie oko, drugi nie. Po 2.Panie i Panowie pracujący w Tikrow są z natury osobami pozbawionymi jakiejkolwiek kultury osobistej. Zachowują się w sposób ordynarny, chamski, są nieprzyjemni(a to tylko rozmowa telefoniczna). Jest to wysoce niewskazane tak się zachowywać. Pod tym względem firma kuleje. Nie dają dojść do głosu rozmówcy, pyskują, krzyczą, robiąc wielka łaskę, że w ogóle odbierają telefon. Tam zadzwonić to trzeba mieć anielska cierpliwość. Ja dodzwoniłam się za 7 razem, nikt nie odbierał wcześniej, chociaż sygnal był. Po.3. Blokują konto, nie tłumacząc się dlaczego. Wystarczy, że raz nie przyjdziesz na zlecenie, pomimo tego że zadzwonisz i tak Cię zablokują. Tłumacza to regulaminem. To, delikatnie mówiąc, nie fair. Regulamin regulaminem, ale każdemu może coś wypaść lub stać, to tylko życie. Niestety, pracownicy firmy Tikrow nie mają cierpliwości i wyrozumiałości i po daniu blokady jesteś dla nich Nikim. Po 4. Te pochwalne opinie są najprawdopodobniej pisane przez pracowników firmy Tikrow. Miałam styczność z panią Anną Tikrow, wprawdzie nie osobiście, tylko mailowo, ale i to wystarczyło, żeby rozeznać się, co to za typ osoby. Moim zdaniem jest to osoba niekompetentną, fałszywa, pisząca na forum, aby się skontaktować w sprawie bana. Przez telefon jednak mówi wprost, że się nie da. To po co oferować pomoc? Odnoszę wrażenie, że pracownicy firmy Tikrow nie potrafią poprowadzić firmy w odpowiednim kierunku. Nie potrafią ogarnąć niczego, niczym pokierować, nawet rowerem w parku(takie sprawiają wrażenie). Po 5. Jeśli chodzi o kasę, w mlim przypadku wypłacili. Niestety, nie wpłacają tak szybko, jak się reklamują. Trzeba wielokrotnie upominać się. Ja dostałam wypłatę po dwóch dniach! Uważam, że z takim podejściem do pracownika i takim nastawieniem, obliczonym na zysk firma ta długo się nie utrzyma. Chcą za każdym razem mieć kogoś innego na zleceniu, a nie osoby doświadczone, które coś wiedzą, żeby nie dać im zarobić. Na kłamstwach i propagandzie, jaką uprawiacie, daleko nie pojedziecie. Zobaczycie, przyjdzie taki czas, że będziecie odblokowywać konta, bo nie będzie komu pracować. Tylko nie wiem, czy ludzie do Was wrócą... ŚMIEM wątpić. WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD!!! Żenada to za mało powiedziane. Widać, iż brak tam twardej ręki, trzymającej dysxyoline(kierownika albo dyrektora). Zwykli krętacze.

KJK
@Prawda

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Jedyny plus ze są wyplaty po zleceniu. Natomiast dwa dni nie poszlam do jednej firmy na zlecenie ze wzgledu na złe traktowanie w miejscu zlecenia zostalam zablokowana miałam dobrą srednia ocen, rozumiem ze takie maja zasady w regulamienie ale szkoda ze tylko tym się kierują.

Klamil

no agencja pracy zarabia na prowizji od pracodawcy. np pracodawca płaci 50 zł za godzinę pracy, nam zostaje 30 a w zamian pracodawcy nic nie interesuje. agencja tikrow rekrutuje, wystawia umowy, pity, opłaca składki i wysyła wynagrodzenie i ma tam parę procent zysku dla siebie. dużym korpo, które mało płacą stałym pracownikom, mają duże rotacje i chwilowe niedobory pracowników się to czasem opłaca

Kamil

Z Tikrow zacząłem korzystać gdy potrzebowałem zastrzyku gotówki przed wypłatą. W parę dni zarobiłem tysiąc złotych. Baardzo mi się podoba taka możliwość, niespotykana chyba nigdzie indziej. Pewność wypłaty, różne zlecenia, dobra kasa z legitką studencką. Doceniam, że większość miejsc nie płaci chamsko minimalnej tylko parę zł więcej za godzinę. Prace do wykonywania są różne ale ja trafiam zaskakująco dobrze. obawiałem się, że jak przedsiębiorcy korzystają z takiej apki to chcą kogoś do najgorszej najcięższej pracy a tak najczęściej nie jest. Jest normalnie, ale oczywiście może się trafić różnie. Grunt to nie zniechęcać się do całej apki przez jedną firmę. Jedna uwaga, wypłata jest zazwyczaj w drugim dniu roboczym po pracy a nie pierwszm, wynika to zapewne z tempa potwierdzania wykonania zlecenia przez pracodawcę. Dla mnie ten dzień różnicy nie jest problemem, bo wiem że i tak przyjdzie szybko. Druga wada, chciałoby się więcej zleceń. Mimo mieszkania w tak dużym mieście jak Wrocław nie ma codziennie wyboru, czasami nie ma prawie żadnych, mimo że teoretycznie całkiem dużo firm w tym działa. Ale ja jestem zadowolony ze współpracy. Kiedyś dorabiałem sobie na inwentaryzacjach. Wypłatę miałem po miesiącu i prace krótkie, niestabilna ilość godzin, tylko w nocy co jest bardzo męczące i często odwoływane. Tutaj odwołania zleceń nie są powszechne, jak zaakceptowałeś zlecenie i przyjdziesz do pracy to na 99% dostaniesz kasę. Polecam

Zuzka Nowy wpis

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów B2B po opisie oferty wiem, że musi mieć minimum roczne doświadczenie aby się dostać. tylko jak kandydat jeszcze będzie sprawdzany na samej rozmowie? Czy macie może przy tym jakieś porady co do niej jak się przygotować?

Prawda

@Prawda

Dłuższy czas realizowania przelewów może wynikać z procesowania transakcji przez banki - należy uwzględnić weekendy oraz święta, podczas których czas ten się nieco wydłuża. Ja (Ania Tikrow) procesuję większość zapytań za pośrednictwem Facebooka - w imieniu pracowników dopytuję o możliwości w przypadku blokady konta, ale w monecie, kiedy są to bardziej złożone sytuacje niestety konieczny jest kontakt z centralą. Odnośnie blokowania kont - blokujemy je tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pracownik nie wywiąże się z regulaminu współpracy - w większości przypadków to brak pojawienia się na zleceniu bez zgłoszenia swojej nieobecności wcześniej. Żaden pracownik, który realizuje swoje zadanie w sposób rzetelny nie ma blokowanego konta. Pozdrawiam serdecznie, Ania Tikrow

BLOKADA APLIKACJI TIKROV
@Prawda

Proszę o kontakt Jestem też tak potraktowana. nataliaexpert@onet.pl

Hanna
@BLOKADA APLIKACJI TIKROV

Tzn jak? Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym całym blokowaniem? Cały wątek chyba tu jest o tym

@Hanna

Jeśli nieobecność na zleceniu nie zostanie wcześniej zgłoszona wówczas następuje blokada konta. Potrzebujemy ok. 24 h na znalezienie zastępstwa. Pozdrawiam serdecznie, Ania Tikrow

Izabela
@Ania Tikrow

I to konto jest już na zawsze zablokowane wtedy? Czy na jakiś okres czasu?

@Izabela

Tak, ale prosimy o kontakt z centralą: kontakt@tikrow.com lub telefonicznie: 22 100 43 15. W nadzwyczajnych sytuacjach istnieje możliwość odblokowania konta. Pozdrawiam serdecznie, Ania Tikrow

xyz
@Ania Tikrow

Oj kochaniutka, byliście poinformowani o tym że nie pojawie się na zleceniu, mieliście czas na znalezienie osoby na zastępstwo, co więcej ja dostałam zablokowane konto, a i tak szukaliście kogoś na zastępstwo poprzez fb. Także :)

xyz
@xyz

A mi wcisneliście kit, że nie możecie już nikogo szukać bo jest za późno. Gdzie zlecenie wstawione o 8, a zaczyna się następnego dnia o 5. To halo, gdzie tu jest 24h? Ogarnijcie system wstawiania zadań w porę, albo regulamin doprecyzujcie

Łukasz
@Prawda

Mi zablokowali konto bo "słabo wykonywałem swoją pracę" a co najlepsze rozmawiałem z kierowniczka zmiany i ona powiedziała mi że chętnie mnie zobaczy następnym razem bo jestem dobrym pracownikiem

Kaja
@Hanna

Mnie też zablokowali nie dość że zgłosiłam w aplikacji dlaczego nie mogę być na zleceniu jak mam przewidzieć w 24 godziny że coś się wydarzy barany zwykłe i krętacze !!!

Luki
@Prawda

W moim przypadku taka sama sytuacja z blokadą. Śmiech na sali. Zgadzam się że wszystkim co jest tu opisane

ilona
@Prawda

Az sie zatrwozylam po wysypie tych smiem twierdzic pomowien. Pracowalam z poręki tej firmy w Lodzi, biorac zlecenia w roznych firmach. Bylam szczerze zaskoczona serdeczna rozmowa z dziewczyna, która prowadzila moje sprawy. Sadzę, ze to od wlascicieli lub kierownikow firm zalezy czy beda chcieli nas ponownie zatrudnic.

KJK Nowy wpis
@Prawda

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Mata Nowy wpis

Nigdy wiecej. Zablokowali konto chociaz byłam. Dostałam reklamacje. Przepracowalam 8 godzin z czego cztery sprzątałem co niebylo w moim zleceniu. Skoro sie nuenadawalam do zlecenia powinni mi podzuekowac i juz. A oni mnie wykorzystali fo sprzatania po czym niezaplacili

Emila Nowy wpis

Hej, chce się mniej więcej zorientować jak praca przy marketingu i PR idzie. Jest teraz oferta dla specjalisty od niego, w której nie podają wprost widełek a wymagają przy tym minimum 3 lat doświadczenia. nie wiecie czasem jaka podstawa może zostać zaproponowana?

Aplikowałeś na stanowisko Praca w sklepie Łapy oferowane przez firmę Tikrow Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rozgoryczony

Nie polecam @Pracodawca. Pomimo ustaleń mailowych i telefonicznych na drugi dzień zablokowane konto. Nijak mają się ustalenia do tego co później się dzieje. Na prośbę o kontakt telefoniczny cisza. Na maile nie odpowiadają, bo i po co. Życzę pracownikom aby też ich spotkała przykra sytuacja losowa i ktoś z kim coś ustalają, nie wywiąże się ze słów. Zero empatii. Dajcie sobie spokój z tą firmą, szkoda stresu, nerwów. Dodam jeszcze, że na cateringu w Ozarowie po przyjściu, z wielką łaską dają szafkę do dzielenia z etatowym pracownikiem, oczywiście nie zamykaną na klucz. Po skończeniu zlecenia wszystkie moje rzeczy osobiste jak kurtka czy plecak z dokumentami, telefonem, ktoś sobie wywalił na szafkę u góry. Tak to leży w szafce niezabezpieczonej, można potracić dokumenty, telefon, pieniądze, karty. I nikt za to później nie będzie odpowiadał. Sprawa będzie miała dalszy ciąg u własciciela firmy oraz w sądzie, załączając korespondencję mailową z ustaleniami, które nie pokryły się z rzeczywistością. Czas by wyciągać konsekwencje wobec niesłownych osób.

nick

Atmsosfera pracy taka sobie ale bardzo dobre pieniądze jako przedstawiciel. Miesięcznie powyżej 12 000, plus premie kwartalne + 10 000.

@Agnieszka

Ale to zaraz, nie można było tego jeszcze jakoś wyjaśnić? Podkreślone zostało źle traktowanie, nie ma tego komu zgłosić? Bo jeśli faktycznie byłoby źle to może przestaliby współpracować z dana firmą albo przyjrzeliby się sprawie?

Agnieszka

Zgłaszałam niestety bezskutecznie był to sklep z odzieżą z wyjątkową pracą na akord..wraz z ublizaniem że za wolno...cięzej niż na produkcji gdzie miałam doświadczenie w Tik tam było lekko i spokojnie porównując sklep damski.

Klamil

Na Tikrow ostatnio jest bardzo mało zleceń. Jestem we Wrocławiu, wielkie miasto a zleceń od nowego roku nie ma praktycznie w ogóle. Zresztą obserwuję cały rok i nigdy szału nie było, ale teraz to nie ma sensu zaglądać jak przez cały tydzień pojawi się jedno zlecenie. Dramat. I no właśnie, pracodawców jest za mało i Tikrow musi o nich dbać. Nie chce zniechęcać ich do siebie. Bo zawsze fajnie wygląda w apce jak są nowe zlecenia. Dopóki kandydatów jest więcej niż zleceń od pracodawców, doputy pracujący nie będą odpowiednio zadbani a firmy będą robiły co chciały

@Klamil

Wgłębiał się ktoś z was w szczegóły względem tego na czym apka konkretnie zarabia? pracodawcy w jaki sposób ponoszą ten koszt? Zastanawiam się czy na podstawie tego co zostało napisane będą ich jakoś inaczej zachęcać?

Klamil

Wg mnie to jest zwykłą żenada. Ja ich poinformowałem że mnie nie będzie, a walnęli mi blokadę. Myślę, że nie potrafią szanowac ludzi, którzy chcą przychodzic na te zlecenia, a nie są w stanie zrozumieć, że czasami może coś komuś wypaść, albo może zachorować

hmm
@Marcin

a które to było twoje zlecenie? jeśli pierwsze lub drugie to się nie dziw

Ja to bym chciał chyba ruszyć na ten montaż rowerów, zwłaszcza że mile widziane jest w tym wszystkim doświadczenie na podobnym stanowisku, nie mam go ale szybko się uczę. Na ile to sprawdzona praca będzie? piszą ze za godzinę zarabia się 34 zł dlatego sprawdzam

Agnieszka

Jedyny plus ze są wyplaty po zleceniu. Natomiast dwa dni nie poszlam do jednej firmy na zlecenie ze wzgledu na (usunięte przez administratora) zostalam zablokowana miałam dobrą srednia ocen, rozumiem ze takie maja zasady w regulamienie ale szkoda ze tylko tym się kierują.

Cześć, czy na każdym stanowisku są dobre zarobki? teraz niedawno pewna pani napisała, że praca jest fajna i ze jej dobrze się zarabia ale nie wiem z perspektywy którego stanowiska jest ta opinia? ja to raczej chce przyjść jako młodszy specjalista ds. obsługi partnerów. Wiem, że na początku pewnie nie mogę liczyć na kokosy, ale jak to wygląda już z późniejszym rozwojem? Po roku o ile stawka może zostać podniesiona?

Noname

Ostrzegam przed pracą @SephoraWarszawaArkadia. Krótko mówiąc wykorzystanie ludzi. Pracowałam 6 godzin ( pakowanie prezentów) za co nie dostałam ni grosza, w trakcie pracy nikt nie zwracał uwagę że coś robię źle. Po zakończeniu pracy dostałam powiadomienie z Tikrow że mi nie zapłacą, przez to że im nie spodobało się jak wykonywałam swoją pracę.

I tylko tyle? pod takim argumentem za tydzień pracy możesz nie dostać totalnie żadnej kasy? Ale jak się do tego ma jakaś umowa? jest to jasno w niej sprecyzowane?

Lola

Wczoraj zmieniałam status na uczen/student. Musiałam w tym celu załączyć zdjęcie zaświadczenia, że chodzę do szkoły i gdy to zrobiłam, pokazała mi się informacja ze wraz ze zmianą statusu,stawki VAT itp. Muszą mi odwołać zlecenie następnego dnia oraz które miałam za kilka dni. Rozmawiałam w tej sprawie z jakąś panią pracujaca w tikrow, powiedziała że sprawdzi co i jak i da mi znać - odpowiedzi się nie doczekałam,a po godzinie 17 już nie mogłam się z nikim skontaktować. Nie wiedziałam więc czy następnego dnia (dzisiaj) mam się stawić czy nie,a nie chciałam specjalnie jechać na 6 rano na darmo, bo to dla mnie spora droga. Nie poszłam więc. Na moje nieszczęście. Dziś jeszcze rozmawiałam z jedną panią w sprawie zmiany tego statusu, później okazało się że wszystko jest w porządku, a po kilku godzinach jak chciałam sprawdzić czy są nowe zlecenia - informacja ze moje konto zostało zablokowane. Tylko dlatego,że raz się nie zjawiłam. Ten,kto to wymyślił jest zwyczajnym (usunięte przez administratora) Nigdy nie życzę nikomu źle ale jemu życzę,aby któregoś dnia coś poważnego mu się przytrafiło i z powodu nieobecności w pracy niech ją straci. Bez pozdrowień.

Dorota

Cześć, interesuje mnie praca w samej agencji, nie przez nią. Business Development Manager ma jakieś delegacje, że auto dają ? Tak w ogłoszeniu jest, ale jak są delegacje, to powiem szczerze, że średnio dla mnie wchodzi w grę, bo opiekuję się dzieckiem jeszcze z mężem. To jak to wygląda, wie ktoś?

Drastycznie niskie stawki netto na godzinę.. wręcz nielegalne. Dla osoby nie posiadającej już statusu studenta przykładowe zlecenie, np. W media Markt, w Warszawie, na koniec 2023 roku, to 16,51 zł netto. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Dlaczego Tikrow zabiera tak ogromna część dla siebie? Przecież klient wam płaci dużo..a ja dostanę 16,51 zł netto. Dramat

Anka
@Marta

Potwierdzam. Zarobki netto dla osób powyżej 26 roku życia, bez statusu studenta Tikrow zmniejszył w ciągu kilku ostatnich tygodni o kilka zł. Przykład Zara było przeważnie 20 zł netto teraz 17,06 firma up clean było 35 zł netto a jest 18 zł netto. Dramat. Dlaczego Tikrow (usunięte przez administratora) pracujących????

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Liliana Semashko

20.12.2023 05:12

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Liliana Semashkoikona wywiad

Pracowałam przy różnych zleceniach, oferowanych przez agencję pracy Tikrow. Obecnie pracuję na stanowisku kasjera-sprzedawcy. Do moich codziennych zadań należy obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, pomoc klientom.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Liliana Semashkoikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to około 22 zł netto za godzinę.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Liliana Semashkoikona wywiad

Współpracuję z tą firmą prawie dwa lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Liliana Semashkoikona wywiad

Oczywiście, że poleciłabym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Firma według mnie jest wiarygodna. Już kilku moich znajomych nawiązało współpracę z agencją pracy Tikrow.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Liliana Semashkoikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to bardzo dobra atmosfera, sympatyczni i pomocni przełożeni, terminowe wynagrodzenia oraz możliwość samodzielnego wyboru ofert pracy poprzez firmową aplikację.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Liliana Semashkoikona wywiad

Jedyny negatywny aspekt współpracy z tą agencją, to zbyt mała ilość zleceń do wyboru.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Liliana Semashkoikona wywiad

Jeszcze nie miałam żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Liliana Semashkoikona wywiad

Nie wiem, z czego wynika brak szkoleń. Gdyby była taka możliwość, chciałabym uczestniczyć w kursie operatora wózka widłowego.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Liliana Semashkoikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą jest bardzo dobra. Przełożeni są pomocni i sympatyczni. Współpracowałam wcześniej z innymi agencjami pracy i ta jest moją ulubioną. Pracodawca dotrzymuje słowa i spełnia wszystkie obietnice.

Liliana Semashkoikona wywiad

Sugerowałabym poszerzyć ofertę miejsc pracy o więcej zleceń, również z nowych branż.

A key account manager? Ile zarabia? Cos tu pisali teraz niedawno, że stawki zdaja się być bardzo niskie, lecz chyba nie widzę konkretów co do wybranego przeze mnie stanowiska? widnieje teraz oferta z opcja hybrydowa, ciekawi mnie ogólna kultura pracy i właśnie wynagrodzenie za nią

Jaki jest okres rozliczeniowy w Tikrow Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Liliana Semaszko ,pracownik

To naprawdę bardzo dobra praca i każdemu ją polecam. Ogromne plusy, że sami wybieramy kiedy chcemy pracować i w jakim miejscu. Do tego bardzo dobre szefowstwo!!, warunki pracy i błyskawiczna płatność. Polecam każdemu, naprawde!!!!

Iwo

Chęć zarejestrowania się zniknęła gdy pojawiło się pole „podaj nr dowodu”. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem z 2018 r i wzorami kwestionariuszy pracodawca nie ma nawet prawa przetwarzania takich danych. Niestety nie skorzystam, choć wyglada ciekawie, nawet mimo wielu negatywnych komentarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Tikrow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tikrow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikrow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikrow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 12 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tikrow Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Równoległa 2
    02-235 Warszawa