counter
były pracownik utrzymnia ruchu Nowy wpis

Znów widzę ogłoszenie na pracownika utrzymania ruchu. Potwierdzam (usunięte przez administratora) i bezczelność brak patrzenia na pracownika jako człowieka, wylatujesz prawdopodobnie za to ze się nie podlizujesz. Chodzi o kierownika produkcji i tego planisty.Tak przykre że oni decydują o pracownikach utrzymania ruchu.

były pracownik Nowy wpis

Ogolnie praca fajna ale kierownictwo i prezes to czyste ci..... firma nie szuka oszczednosci zeby pracownicy wiecej zarobli. kasa jest tak sobie ale mogloby byc lepiej podobno jakies szychy ze skierniewic trzymia na tym lape ale firma marna. Pacownicy ok ale reszta to (usunięte przez administratora) ogolnie to nie polecam

Napisz szczerą opinię o firmie WZD Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością w mieście Pszczyna i oceń ją jako pracodawcę. Stań się bohaterem rynku pracy. Napisz jak wygląda dzień pracy w firmie WZD Spółka z Ograniczoną Odowiedzialnością.

Zostaw merytoryczną opinię o WZD Sp. z o.o. - Pszczyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad