Kopalnia Soli Wieliczka S.A.

Wieliczka

Kopalnia Soli Wieliczka S.A.

Opinie o Kopalnia Soli Wieliczka S.A.

Eks

Odradzam stanowczo!! W żadnym innym miejscu pracy nie spotkałam takiego zagęszczenia ludzi obłudnych i obrzydliwych mentalnie. Bardzo zakompleksione, odrażające i jadowite środowisko...

gość
@Eks 24.10.2018 21:30

Możesz powiedzieć coś więcej? Chodzi o biuro? Nie warto się tam zatrudniać?

Eks
@gość 29.10.2018 12:10

Moja wypowiedź dotyczyła biura. Jednak z tego co wiem sytuacja "na dole" jest podobna. Definitywnie odradzam! Życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy!

IT
@Eks 01.11.2018 17:33

Możesz coś napisać o dziale IT ?

Wink

Bardzo negatywnie! Nikogo nie obrażając powiem: GORZEJ BYĆ NIE MOŻE!

Salix7

Raczej pozytywnie

Zostaw opinię o Kopalnia Soli Wieliczka S.A. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopalnia Soli Wieliczka S.A.