Opinie o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. w Bytkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. w Bytkowo

Stary pracownik

Widzę że karma wraca. Jak się cieszę, że los jednak jest sprawiedliwy. Wcale nie żałuję tej firmy może nawet się zamknąć, po tym co zrobili ludziom ,którzy dla tej firmy się poświęcili i brutalnie po ponad 10 latach pracy zostali pozwalniani ,bo przyszła sobie Pani M i zachciała zmian. Źle zaczęło się dziać właśnie już jakieś trzy miesiące po zwolnieniu starej ekipy ,a potem to już machina się nakręcała. Każdy miał problem do Dawida ,że taki czy owaki ,ale to był chłop, który trzymał całą produkcję znał się na dachach od śrobki po wszystko. Mógłbym wymieniać bez końca ludzi ,którzy brutalnie zostali potraktowani z dnia na dzień. I bardzo dobrze ,że nie macie zamówień. A Pan P i pani N to widzę że pazurami się trzymają intryganci i podpier....cze. Śmiech na sali

Marian
@Stary pracownik

Szanowny mały człowieku ze starej ekipy. Tyle dobrego zrobiliście że do dziś po was trzeba zadaszenia poprawiać. Wywalili Was i dobrze zrobili, a jednak tęsknicie za aluna bo cały czas nią żyjecie zamiast zająć się swoimi sprawami . Nie dla psa kiełbasa

Były żołnierz

Kto to pan P i pani N ?? Nikogo takiego tam nie było

Miro
@Stary pracownik

GOŚCIU SMIECH NA SALI TO Z CIEBIE BO CHCIALES ZASTAPIC PANA EDWARDA ALE NIESTETY NIE UDAŁO CI SIĘ I TERAZ POTRAFISZ WYPISYWAĆ GŁUPOTY A TAK POD NIM DOŁKI KOPAŁEŚ KARMA WRÓCI ALE DO CIEBIE POZDRAWIAM CWANIACZKU

Dla wtajemniczonych

Czytam i czytam tak te opinie na temat firmy i przecieram oczy ze zdumienia. Nawet za Czasów Sławnej Madzi nie było aż tak źle. Może Remigiusz tego nie widzi? Wylewanie żalów na jego temat są nie na miejscu. Dla mnie jest zwodzony jak za czasów wspomnianej Pani przez dyrektora produkcji. Szkoda ze straciliście wszystkich tych "godnych zaufania" a zostali tylko karierowicze i wchodzidupy. Co do Dyrektora produkcji- te opinie raczej nie są znikąd może czas się zastanowić czy rzeczywiście twoje metody są skuteczne i próby zrobienia z Aluny korporacji? Niestety bardzo żałuję osób którym w tej firmie zależy w tym Remigiuszowi bo dla mnie osobiście jest strasznie zaślepiony. Szkoda że jak był Edek czy Dawid nie było aż tyle żalów wylewanych . Mam nadzieję że odbudujecie swoją pozycję na rynku bo zawsze będę w was wierzył ale zacznijcie się zastanawiać jak ludzi traktujecie

Też wtajemniczony
@Dla wtajemniczonych

Czyli chcesz powiedzieć, że wszyscy są winni z wyjątkiem Fotografa? Co za bzdury. To on zarządza i to on doprowadził do takiej sytuacji, w jakiej jest firma. To on robi z siebie pośmiewisko. On po prostu do zarządzania się kompletnie nie nadaje i to wszystko. Poniżej dobrze ktoś to napisał z tą Saharą. Taka jest prawda.

Ex Pracownik
@Dla wtajemniczonych

Następny obrońca fotografa się znalazł. Co z tego, że jemu zależało? Czy to jest przedszkole, w którym rozlicza się kogoś za to, czy komuś zależy, czy za efekty jego pracy? A jakie są efekty jego pracy, każdy widzi. To tak, jakby kogoś, kto nie zna słowa po angielsku zrobić tłumaczem. Czy ktoś taki przetłumaczy coś, mimo tego, że mu zależy i ma dobre chęci? No chyba nie. Tak samo o fotografie było wiadomo od dawna, że nie nadaje się do zarządzania firmą. Jednak przez lata wszyscy tylko podśmiechiwali się z niego i wygadywanych przez niego bzdur. A zarazem wszyscy myśleli, że przecież jakoś to będzie. No i z tego, co tutaj czytam, teraz jest. Mnie na szczęście już w tej firmie nie ma.

Bolesław Chrobry

Panie Bbb, czy umie pan przeczytać ze zrozumieniem kilka zdań? Gdzie pan wyczytał, że przedmówcy żal ściska pewną część ciała, ponieważ nie jest już w firmie? Z jego wypowiedzi wynika jednoznacznie, że jest zupełnie odwrotnie. Jeśli ma pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem, niech się pan zapisze na kurs takiego czytania. Takie kursy drogie nie są. A poza tym, po tym wpisie widać jaki poziom kultury panuje wśród pracowników tej firmy. Tylko wulgarność, obrażanie innych i nic więcej. O rzeczowej odpowiedzi kontrargumentami na argumenty drugiej osoby nie wspomnę. Firma, która opiera się na tego typu osobach musi upaść, nie ma innej opcji. Żenada.

Poczekamy i zobaczymy jak się sytuacja z produkcją rozwiąże.Praca może i nie jest zła.Wiadomo że jest ciężko w tej chwili.Ale trzeba brać to co jest możliwe nawet gdy kosztuje mniej.Mała łyżka a wciaz.

Ex pracownik

Ty tak na serio: "poczekamy i zobaczymy, jakoś to będzie"? Czy wy, ciągle aktualni pracownicy Aluny nie zdajecie sobie sprawę, że jeśli nie ma zamówień, nie ma co robić i ten stan utrzyma się przez kilka miesięcy, to ta firma padnie? Naprawdę myślicie, że jakoś to będzie, problemy rozwiążą się i nagle z nieba sami zaczną spadać nowi klienci? Myślicie, że właściciel będzie długimi miesiącami utrzymywał nierentowną firmę? Przecież to nie jest instytucja charytatywna, ale coś, co musi przynosić dochody, a jeśli ich nie przynosi, to się to zamyka. I wtedy co? Wszyscy obudzicie się z ręką w nocniku bez pracy. Nie dajcie sobie wmówić, że we wszystkich firmach jest tak jak w Alunie. Jest inflacja, ale to nie znaczy, że firmy źle funkcjonują, bo eksport ma się dobrze. Większość firm, jeśli nawet nie zwiększa obrotów, to przynajmniej utrzymuje swój stan posiadania. Pogadajcie ze znajomymi, ze znajomymi znajomych i zobaczycie, czy w innych firmach jest taka tragiczna sytuacja jak w Alunie. Firma, do które odszedłem z Aluny w tym roku zwiększyła swoje obroty o 20 % w stosunku do zeszłego roku. Przecież ten nieudacznik fotograf, gdyby kazać mu zarządzać pustynią na Saharze, to po jakimś czasie na tej pustyni zabraknie piasku, a on ciągle i tak będzie organizował zebrania, gadał o wyznaczaniu zadać, o ocenianiu i innych banialukach. I co on robi, żeby polepszyć sytuację w Alunie? Czytałem komentarze tutaj. Widziałem, że zgłosił się tutaj jakiś dyrektor z wieloletnim stażem i co zrobiła ta stara (usunięte przez administratora) Chciała, żeby przyszedł na próbę na trzy dni i nadawał mu o jakichś bzdurach. Dziwicie się, że nie przyszedł? Poza tym, też ktoś inny napisał, że fotograf nadawał mu godzinę o ocenianiu, zadaniowości (skąd to znam, ile nasłuchałem się tych bzdur) i ten ktoś dał sobie spokój. Naprawdę w taki sposób chcecie przyciągnąć kompetentne osoby i rozwiązać problemy firmy? Człowieku, puknij się w głowę. Urwałeś się z choinki? Nie masz kompletnie rozeznania w otaczającej rzeczywistości, skoro myślisz, że ktoś kosztem własnego urlopu przyjdzie do innej firmy pracować kilka dni na próbę? Chyba spadłeś z kosmosu.

Rumcyk
@Ex pracownik

Co tu właściwie dodać do tego, co napisał ex pracownik. Komentarz w punkt. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie jest śmieszne, tylko smutne i tragiczne. Ktoś doprowadził firmę do takiej sytuacji i teraz nie wiadomo czym to się skończy, czy niedługo wszyscy nie zostaną bez pracy.

Widziałem na (usunięte przez administratora) że dali ogłoszenie, że szukają kogoś do eksportu. Ale z tego co tutaj widzę, atmosfera w tej firmie musi być tragiczna, no i chyba firma jest w opłakanej sytuacji, nie mając żadnych zamówień. Tak, że to ogłoszenie to już chyba musztarda po obiedzie i chyba szkoda czasu na taką firmę. Poza tym osoby, które opisały jak wygląda rozmowa w tej firmie pokazują, że ta firma zarządza ktoś całkowicie nieżyciowy (trzy dni próbne po wzięciu urlopu? jakieś totalne dziwactwo, o którym nigdy nie słyszałem, no i kto chce pracować w firmie tak niewielkiej, w której na siłę wprowadza się korporacyjną kulturę).

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zombi

Średnia ocen jeden przecinek cztery w skali jeden do pięć mówi wszystko na temat tej firmy. Ciekawe, czy istnieje na goworku firma, która miałaby gorsze oceny

Okolice Rokietnicy

Czytając to forum, widzę, że musicie mieć tam niezły polew z tym egzemplarzem, którego nazywacie fotografem. Gdzie znaleźliście takiego oryginała?

P...

Zatrudniałem się w Alunie czytając podobne opinie. Jestem osobą, która musi sama sprawdzić jak jest faktycznie. I ku zdziwieniu wielu tu obecnych NIE ŻAŁUJĘ!!! Przecież logicznym jest, że wpisów dokonują między innymi osoby, które zostały zwolnione z różnych powodów. A obecni pracownicy wykazują się tchórzostwem pisząc negatywy jednocześnie działając na szkodę pracodawcy. Drzwi Waszych przełożonych są zawsze otwarte a osoby na tych stanowiskach przyjmą konstruktywną krytykę. A wiecie dlaczego? Bo chcą być najlepsi i wyciągają wnioski ze swoich błędów. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Ci ludzie (czyt. Tchórze) dalej tu pracują skoro tak im źle. Był taki jeden co opowiadał jak to nie będzie szukać pracy, jaki to nie będzie problem znaleźć sobie coś lepszego ale łamiąc podstawowe zasady BHP został zwolniony. I co? I 3 krotnie błagał żeby go zatrudnić z powrotem. Firma stawia na ludzi, którzy wykazują się zaangażowaniem, chęcią rozwoju i umiejętnością pracy w zespole. Jesteś taką osobą i chciałbyś aplikować do naszej firmy? Spróbuj i się przekonaj a nie będziesz rozczarowany. Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Ale tych drugich zdecydowanie mniej. Zastanawiam się czy każdy z tu negatywnie komentujących znalazło sobie idealną pracę, do której nie mają zastrzeżeń. Stawiając takie oczekiwania najlepiej jest założyć swoją firmę. Tam nikt nie będzie Wam stawiał warunków i narzucał swojego toku myślenia. Proste? Dla tych co jeszcze tu pracują - zwolnij się i życzę powodzenia. Daj miejsce ludziom, którzy docenią firmę odporną na większość kryzysów przez które wiele przedsiębiorstw upadało. Aluna ma teraz swoje problemy ale wiem, że ludzie odpowiedzialni za wyciągnięcie z tego trudnego okresu zrobią swoją pracę prawidłowo a w przyszłym sezonie będzie jeszcze więcej zleceń niż kiedykolwiek.

@P...

Po tym wpisie już nie mam żadnych wątpliwości, że wszystkie wpisy z nickiem P. są pisane przez samego fotografa. To jest ciągle ta sama gadka, te same slogany, te same sny o potędze nie mające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.Cały czas słuchamy te bzdury od lat. Nikt inny nie mógłby tego napisać. Te komentarze są pisane dlatego, że fotograf ma pełne portki i boi się, że w końcu pan A., widząc wyniki firmy i multum negatywnych komentarzy na tym forum wreszcie przejrzy na oczy i zrobi z nim porządek.

Anty Fotograf
@P...

No to Panie P.., skoro krytykuje Pan tak innych, że piszą anonimowo, to poprosimy, żeby Pan miał odwagę podpisać się tutaj pełnym imieniem i nazwiskiem.

Kapiszon

Prawda!

Hhhhhhhhhh

Zgadza się: fotograf R. boi się i robi wpisy, żeby pokazać A., że niektórzy w firmie pozytywnie oceniają to, co dzieje się w firmie i dzięki temu chce mu zamydlić oczy. A sytuacja firmy gorsza już być nie może.

Rafi

Tak sobie czytam te wpisy od czasu, do czasu :) ... i ... powtórzę, to, co często mówię - chodzę do pracy, a nie do roboty i nie narzekam :) I coś Wam zacytuję: "Trzymaj się z dala od ludzi negatywnie nastawionych. ... Znajdą bowiem problem, na każde rozwiązanie. " Może czas zweryfikować swoje/Wasze podejście... To motto, które często słyszę, od Was - moi 'starsi stażem koledzy' :'mam wyje**ne' - tylko na co? Na kogo? Na koleżanki i kolegów? ...no mam nadzieję, że nie ... to tak do przemyślenia dla niektórych :P Teraz czas na opinie : Firma dba o pracowników i nie mówcie, że nie- bo w 5 sekund to udowodnię :) , owszem, boryka się z pewnymi problemami, jak miliony innych ...w naszej rzeczywistości, ale ... właśnie... tylko to ale , że tym razem pozytywne...nie w tym rzecz, żeby tylko chcieć i brać... ale też coś z siebie dać :) To nie są łatwe czasy, może czas spojrzeć na ścianę i ten napis : " świat ludzi godnych zaufania" - przestać narzekać, mieć wyj*****, zweryfikować pewne rzeczy i jak ostatnio było powiedziane - dużo osiągnęliśmy, więc oddzielmy grubą, czerwoną kreską tamte błędy i skupmy się na dziś i jutro ... Razem...możemy dużo osiągnąć... Z pełną odpowiedzialnością wystawiam Alunie super pozytywną opinie , a błędy, no cóż, popełnia je tylko ten ,co nic nie robi...a reszta... Reszta to właśnie My :) ... R.

@Rafi

Piszesz, że w pięć sekund udowodnisz, że firma dba o pracowników. Gdzie ten dowód? Twoim zdaniem firma tak dużo osiągnęła. Co takiego osiągnęła? Że nie ma prawie w ogóle klientów i nie ma co robić? To ma być to osiągnięcie? Dobry zarządzający przewidziałby takie problemy i w porę przeciwdziałalby, szukając nowych rynków zbytu. A co robi nasz fotograf? Czytałeś poniżej jak wyglądały rozmowy kandydatów do pracy z nim? Każdy z zewnątrz kto z nim rozmawiać, ucieka dokąd (usunięte przez administratora) rośnie po rozmowie z nim. Dla tej firmy nie ma już nadziei, dopóki się go nie pozbędą, a nie pozbędą się. A wiesz, czemu wszyscy mówią, że mają wy...ane? Zastanawiałeś się? Bo nie mają żadnych perspektyw w tej firmie. Nie ma tu żadnego zarządzania, tylko słyszy się gadanie o wszystkim i o niczym, a niedługo nie będzie co jeść, bo jest coraz gorzej. I to jest właśnie to, co firma osiągnęła.

P.
@Anonim

No to jak nie macie perspektyw to co tutaj jeszcze szukacie ? Sąsiednie firmy Was przygarną na 2 zmiany za najniższą.. każdy z Was tutaj jest chura bura a w rozmowie w 4 oczy wszystko się Wam podoba.. perspektyw nie macie dzięki sobie bo właśnie macie wy*ebane. Skończcie płakac na forum bo już każdy wie że to osoby z produkcji i mi osobiście śmiać się chce z Waszych wypocin bo jak można za przeproszeniem s*ać we własne gniazdo. Pozdrawiam tych normalnych którym się chce pracować i którzy idą w dobrym kierunku jakim zmierza firma. Spójrzcie wkoncu na siebie ludzie , to nie przedszkole tylko praca więc wycieramy gila spod nosa i zachowujemy się jak dorośli. Pracowałem na produkcji w gigancie z Wielkopolski na 3 zmiany startując od 2800 brutto i w Alunie są o wiele lepsze warunki finansowe..śmieszne jak na taką mała firemke co chłopaki ?

Pedro
@Anonim

Hmmm dziwna ta Twoja wypowiedź. Jak zwykły fotograf z 200 dachów w roku zaczął produkować ponad 400. No powiem Ci że matematyka u Ciebie perfect. Skoro chcesz innego zarządzania to szukaj innej firmy. Tam gdzie zarządzają finansiści. Tylko pamiętaj że tam pewnie byłbyś już zwolniony. Bo w wielu firmach jesteś tylko wykresem. Nikt się Tobą nie przejmuje. Koronawirus- Aluna stawia nowa halę. Wojna na Ukrainie Aluna dalej funkcjonuje. Ja się cieszę że o mojom rodzinę dba ten fotograf i że w tych ciężkich czasach mam gdzie pracować. Ekipa trzymać się tam i nie dawać się tym imbecyloooom co hejtuja a jaj nie mają. Taki Pan dyrektor na rozmowie niby 10 lat a odwagi nie miał tylko na necie takie bzdety. Na bank z takich zachowaniem znajdzie pracę. Same baraa n y.

ktoś
@Pedro

Mam wrażenie, że wszystkie wpisy, w których pisze się pozytywnie o firmie i o fotografie są pisane przez niego albo z jego inspiracji, bo nie wierzę, żeby ludzi byli tak naiwni i pisali pozytywnie o kimś, kto doprowadził do tego, że w firmie nie ma zamówień i wszystko zmierza ku czarnej (usunięte przez administratora) Przecież każdy wie doskonale, że fotograf prędzej czy później doprowadzi tą firmę do plajty. I nadal będziecie udawali jaki on jest cacy? Puknijcie się w głowę. Już choćby to jest dziwne, że niejaki Pedro pisze, że ten dyrektor, który opisał swoje wrażenia z rozmowy z fotografem nie znajdzie pracy. A skąd wiesz, że on pracy nie ma? Przecież mógł przyjść porozmawiać z fotografem, mając cały czas pracę i myśli o jej zmianie. Poza tym, weź pod uwagę, że to forum jest właśnie po to, żeby pisać takie rzeczy o rozmowie w pracy po to, żeby ustrzec innych przed aplikowaniem do firm, do których nie warto aplikować. Zanim coś napiszesz, pomyśl (choć to chyba dla ciebie zbyt trudne zadanie).

R.

W życiu odbyłem kilka, może nawet kilkanaście rozmów, w sprawie pracy. Jednak w firmie Aluna po raz pierwszy odbyłem rozmowę z osobą, która robiła dosłownie wszystko, żeby mnie zniechęcić do podjęcia pracy w tej firmie. Prokurent tej firmy przez godzinę przedstawiał firmę (przecież bardzo mało firmę zatrudniającą tylko ok. 70 osób) jako jakąś superkorporację, w której po podjęciu pracy miałbym ciągle wyznaczane zadania, codziennie byłbym poddawany jakimś ocenom, itd. Wielkie wrażenie wywarł na mnie fakt, że soboty miałyby być przeznaczone na szczegółowe omawianie raportów. Niemniejsze wrażenie wywarł na mnie fakt, że podczas tej rozmowy została mi przedstawiona kartka z bodajże czterdziestoma punktami, które miałyby określać zakres oczekiwań wobec mojej osoby, z których miałbym być cały czas rozliczany (pewnie podczas sobotniego omawiania raportów). Jednocześnie podczas godzinnej rozmowy kilka razy moje stanowisko zostało przedstawione jako dyrektor ds. sprzedaży, a kilka razy jako dyrektor ds. eksportu, więc tak naprawdę nie wiem nawet o jakim stanowisku rozmawialiśmy. Jednym z zabawniejszych elementów rozmowy był fakt, że na początku miałbym być zatrudniony na trzydniowy okres próbny. Pomijając już fakt, że składanie takiej propozycji osobie, która pracowała ok. 10 lat na stanowisku dyrektorskim jest wysoce niestosowne i wręcz poniżające, to proszę sobie wyobrazić, kto przyjdzie do tej pracy na trzydniowy okres próbny. Przecież na logikę: kto zwolni się z firmy, w której pracuje, żeby pracować trzy dni próbne w nowej firmie, nie mając żadnej gwarancji, że po tych trzech dniach zostanie zatrudniony? Przecież takiej propozycji nikt nie zaakceptuje i jeśli ktoś taką propozycję składa, oznacza to, że jest kompletnie oderwany od rzeczywistości i nie ma zielonego pojęcia o realnej sytuacji. Rozbawiło mnie również w całej sytuacji to, że prokurent poinformował mnie, że podobno od sierpnia sprzedaż (nie wiem, czy zagraniczna czy całościowa) spadła niemal dziesięciokrotnie (to chyba może być prawdą, ponieważ czekając 15 minut przed siedzibą firmy przed spotkaniem, zauważyłem, że w hali produkcyjnej była cisza, więc chyba pracownicy nie mają co robić, a być może nawet ich tam nie było). Przy takim podejściu, przy całkowitym oderwaniu zarządzającego od rzeczywistości wcale mnie to nie dziwi, tym bardziej, że widzę, że na tym forum również inne osoby piszą bardzo negatywnie o sytuacji panującej w tej firmie. Ciekawi mnie tylko, dlaczego właściciel firmy toleruje taką skrajną nieudolność w zarządzaniu firmą, której jest właścicielem. To już jednak chyba jego problem.

@R.

Dziękujemy za opinię, nasza firma działa na rynku już od wielu lat. Tworzą ją ludzie, którzy swoją pracę traktują i podchodzą do niej z pasją. Chcielibyśmy by w naszym zespole pracowali ludzie, którzy myślą podobnie do nas, dlatego na rozmowie kwalifikacyjnej staramy się opowiedzieć jak najwięcej o firmie oraz o standardach w jakich pracujemy. W naszej firmie Wszyscy pracujemy na zadaniach, nie tworząc przy tym sztywno działających struktur. Ważne dla nas jest to, aby każdy czuł się komfortowo. Jeśli chodzi o umowy zlecenie- jest to procedura, która obejmuje każdego pracownika chcącego podjąć pracę w naszej firmie, nie ważne, czy jest to pracownik produkcji, czy dyrektor, traktujemy wszystkich na równi i uważamy, że trzydniowe dni próbne są możliwością na sprawdzenie przez potencjalnego pracownika, czy chce podjąć pracę w naszej firmie. Jest to przecież trudna, życiowa decyzja. Jeśli chodzi o organizację trzech dni próbnych, zazwyczaj pracownicy biorą na ten okres urlop i nie jest to żadnym problemem. Prawdą jest stwierdzenie, że aktualnie pracujemy nad zwiększeniem sprzedaży w naszej organizacji. Zmniejszona ilość zamówień spowodowana jest wieloma czynnikami i staramy się zrobić wszystko, by firma z roku na rok zwiększała swoje potencjały produkcyjne. W związku z tym szukamy ludzi, którzy profesjonalnie oraz z pasją i zaangażowaniem podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Żałujemy, że nie przedstawił nam Pan swoich sugestii i opinii osobiście na rozmowie, tylko za pośrednictwem internetu. Życzymy oczywiście samych sukcesu w znalezieniu nowych wyzwań zawodowych. Zespół Aluna.

Daf Ed
@R.

Niestety tak w tej firmie jest - ja też tam pracowałem. Zwróć uwagę, jak bardzo skupiają się nad całym PR a nie nad prawdziwą pracą. Dziwię się dla czego Pan A. dawno już nie zrobił restrukturyzacji zaczynając od Pana R.. Lata i fika a korzyści z tego żadnych. Największą porażką dla mnie są wizje ex fotografa , które konsekwentnie od lat nie przynoszą żadnej wartości . Nawet w okresie próbnym nie widać tego całego mułu który tam jest. Świeczki kadzidełka i aferki - a na końcu kto jest winny produkcja - jak zawsze. Bo jakiś zezowaty dyrek raportuje tak do Pana A. , a Pan A. nie ma własnego zdania – niestety i ślepo wierzy temu Panu. Jakby zainteresowałby się firmą i popracowałby z 2 tygodnie w ciągu jak każdy w tej firmie to zobaczyłby jaka jest prawda. Świat ludzi godnych zaufania - w tej firmie byłby , ale nie z tym Panem u góry. Byli ludzie którzy założyli własne bussiness-y i teraz dobrze im się wiedzie i na pewno zostali by w tej firmie , ale nie przy takim zarządzaniu. Praca na standardach , ISO 9001 i inne twory to narzędzia zbudowane do dużych firm i korporacji , a nie małych firemek. Oczywiście można je zastosować, tylko z głową. Jak ktoś nie potrafi to wygląda później właśnie jak w tej firmie. Brak elementarnej wiedzy z zarządzania dyskwalifikuje tą firmę do rozwoju pomimo potencjałowi. Na końcu zobaczymy odpowiedz – pracujemy tak od wielu lat i tak jest dobrze , chcemy , żeby pracowało się „komfortowo” ale znowu nie wychodzi – bo to Wasza wina – nie moja. Widać po buźach pod postami jaka jest opinia ludzi którzy tam pracują. Dodam tylko że firma nie jest do końca beznadziejna i ma też swoje plusy, ale nie z takim zarządem ????

P

Firma ma duże aspiracje większe niż możliwości.

Antydzban
@P

Po prostu osoba zarządzająca tą firmą ma olbrzymie kompleksy i żeby za wszelką cenę pokazać jaki jest ważny, wymyśla te różne bzdury. Biedny mały człowieczek.

Polak mały

Masakra. Ta firma to kabaret. Widzę, że teraz jest jeszcze gorzej niż kiedy tam pracowałem.

Gosc

Oczywiście ktoś udunął wczorajszą moją opienie na temat pracy o organizacji w Alunie! Nawet przypuszczam kto to jest… ale po co ruszać coś co nid pachnie. Praca s tej firmie polega na psychicznym znęcsniu się na pracownikach. Trzeba by to zgłosic do odpowiedniej instytucji. Manager kompletnie nie potrafi nic zoorganizować, pomóc ludziom to doa niego za dużo. Przycinać pensje, zabierać premie, tym temacie sprawdza sie w 100 procentach. Tylko nie tędy droga! Pana wiedza korporacyjna ( nikła zresztą) naprawdę nie pomogła. I tak za chwile Pana nie będzie……..

Boy
@Gosc

Niestety będzie, bo tam chodzi zupełnie o coś innego. Powiązania nie tylko biznesowe ;)

Anton

A czego spodziewać się po fotografie? Jakie on ma pojęcie o zarządzaniu firmą? Od lat gada się o rozwoju sprzedaży zamiast zatrudnić prawdziwych fachowców, którzy mają duże doświadczenie w eksporcie.

Arni
@Anton

Najśmieszniejsze tutaj jest to przenoszenie standardów z korporacji na małą wiejską zapyziałą firemkę, jaką jest Aluna. Jest to konieczne.

Joanna

Może konieczne też, skoro tak słownik zasugerował? ;) Ciekawa tylko jestem jakie konkretnie byłyby te standardy tutaj. Przybliżysz?

Joe Bidon
@Arni

Dokładnie. Mniej bezsensownego gadania, mniej do niczego nie prowadzących zebrań, a więcej pracy i firma wyjdzie na prostą.

Kim
@Joe Bidon

80 procent tego, co robią wszyscy, którzy pracują w biurze, to działania bezproduktywne: jakieś bezcelowe nasiadówy, nikomu do niczego niepotrzebne raporty, itd. To wszystko jest kompletnie bez sensu. Konkretów żadnych.

KZ
@Joe Bidon

Byłem na rozmowie i właśnie to mnie odrzuciło. Prawie godzinę gadania o jakichś misjach, ocenach i duperelach, a konkretów zero. Firma nie produkuje jakiejś kosmicznej technologii, tylko wygina profile, więc po co się tak wygłupiać i zrażać do siebie pracowników. Z daleka widać, że coś tam jest nie tak, więc podziękowałem.

Petse

Witam - widziałem ogłoszenie na stanowisko kierowca kat C-E moze ktoś wypowiedzieć się na temat specyfiki tej pracy w Aluna i ewentualnie na jakie wynagrodzenie można liczyć. Dziękuję i pozdrawiam.

Xxxmanio
@Petse

WITAM JA PRACUJE TUTAJ JUZ DOSC DŁUGO I NIE NARZEKAM NA PRACĘ I PŁACE JAK NIEKTÓRZY KTÓRZY CHCIELIBY NIC NIE ROBIC A DUŻO ZROBIC ŚMIAŁO PROBUJ NIE BĘDZIESZ NARZEKAŁ ATMOSFERA TEŻ DOBRA ŻE STRONY KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ JAK I PRACOWNICZEJ

Ewelina
@Xxxmanio

Dość długo tu jesteś, czyli ile konkretnie?

Xxxmanio
@Ewelina

Czy to istotne ważne że pracuje i nie narzekam na firmę place a przede wszystkim osoby zarządzające atmosfera super

@Xxxmanio

To chyba coś bierzesz czlowieku, nikt zdrow myslący tego nie powie

@Gość

No widzisz a on jakoś powiedział i co teraz? Chyba nie twierdzisz od razu, że z tego powodu jest jakiś "niezdrowy"? Z tego co widzę generalnie pracownicy mają dość zróżnicowane opinie, skąd to się bierze?

Gosc

Nie polecam. Pracuje moze nie za dlugo ale pod wiecznym stresem. Problemy sa z gwarancjami od ktorych firma sie odpycha . Nie ma ladu w zarzadzaniu . Gdyby nie dobra zgrana ekipa na produkcji juz dawno bym odszedl. Gdyby nie ten Pan co zarzadza byloby lepiej. Duze mozliwosci slabe podejscie do pracownika. Swiat ludzi godnych zaufania - dobre mi sobie . Smiech na sali

Jxjxyrej
@Gosc

???

@Jxjxyrej

Skąd to zdziwienie? Nie zgadzasz się z nim?

Goj

E tam marna ta firemka. Maja jak dbaja .

Łucja
@Goj

A czemu tak uważasz?

Goj
@Łucja

Zarzadzanie pozostawia wiele do zyczenia. Firma byla by naprawde spoko gdyby nie sama gora. Ale ryba psuje sie od glowy . Kto pracuje ten wie.

Łucja
@Goj

Podasz jakieś minusy tego zarządzania? Muszę przyznać że ciekawi mnie to

Jan

Ile tak mniej więcej może u was zarobić miesięcznie pracownik produkcyjny w godzinach?

Aż dziwne firma średnia a tyle tutaj opinii na temat firmy w porównaniu z sąsiednimi firmami w Rokietnicy okolicy

Żubr

To co się dzieje w tej firmie to jest jeden wielki mem ciagle zmiany zmiany i jakość tylko ze ta jakość nic do tego nie ma bo to co się tu odwala jest jedna wielka tragedia a pan dyrektor to lepiej do sejmu jak by poszedł z tymi przemówieniami i ciągłymi zebraniami człowieku tu nie chodzi o przemowy tylko o porządek żeby był i każdemu żeby się pracowało w dobrej atmosferze i z chęcią przychodziło do pracy nie pozdrawiam Ale za to pozdrawiam ludzi z produkcjii bo przynajmniej są normalni a wy z nich chcecie zrobić robotów żeby jak najwiecej $$$$$ pasowało w kieszeni dla was Róbcie tak dalej to za chwile nie będziecie mieli rak do pracy a pan RO załatwi was jak dzieci ????????????ekipa trzymać się tam i się nie dawajcie robić w hu... dawny pracownik pozdro????????

Piasek
@Żubr

Masz kolego rację.Chca z ludzi zrobić roboty .Ale tak się nie da nikt nie jest maszyną .Każdy ma się prawo mieć gorszyć dzień.Najlepiej tylko głupio gadać .A te zebrania to już w ogóle szkoda słów ciągle gadanie i wielkie plany.Ale i tak śrubkę trzeba dokręcić byle pracownik był najgorszy.

Hanna
@Piasek

Co to znaczy? Chyba jest przerwa itd., można rozprostować kości??

Ren

Firma szuka na większość produkcyjnych stanowisk czym to spowodowane że cały czas szukają. Czy warto składać CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. - Bytkowo

• Jak się pracuje w Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.