Opinie o Invitech Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Invitech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Invitech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invitech Sp. z o.o. w Pabianice

były pracownik Nowy wpis

Firma, o której mowa, to absolutnie nie jest miejsce, w którym chciałbyś pracować. Pracownicy są tam traktowani w sposób niegodny człowieka.(usunięte przez administratora) Nie ma w firmie żadnego porządku, a kadra (usunięte przez administratora)każe pracownikom wykonywać różne zadania, co później skutkuje pretensjami do nich. Pracownicy są także poddawani ciągłemu naciskowi i manipulacji, a ich prywatne sprawy są wykorzystywane przeciwko nim.(usunięte przez administratora) Wymuszanie na pracownikach pracy na umowy zlecenie i branie nieodpłatnego urlopu to już zwykła praktyka. (usunięte przez administratora) Pracodawca wielokrotnie naśmiewał się z tego ile zarabiają jego pracownicy. Osobiście nie polecam tej firmy.

Były pracownik Nowy wpis

Pracując w tej firmie, doświadczyłem różnorodnych wyzwań, które utrudniły mi wytrwanie tam na dłuższą metę. Przede wszystkim, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)danymi podczas procesu rekrutacji, tworząc pozory rozwijającej się i dynamicznej firmy, która aktywnie poszukuje pracowników, podczas gdy w rzeczywistości praca tam jest jedynie tymczasowa, a Twoja przydatność z czasem traci na wartości.(usunięte przez administratora) Wskazówki i polecenia od (usunięte przez administratora)są często sprzeczne i wzajemnie ze sobą kolidują, co prowadzi do ostrych reprymend za niedoskonałe wykonanie pracy. Dodatkowo nowi pracownicy są narażeni (usunięte przez administratora), a wymagana wydajność jest niemożliwa do osiągnięcia, nawet jeśli wkładasz w swoją pracę nadzwyczajny wysiłek i poświęcasz swój wolny czas. Wielu pracowników doświadcza (usunięte przez administratora)ze strony właściciela, co niestety potwierdzam na własnym przykładzie, a także na przykładzie mojego kolegi z pracy. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Podczas żegnania się z firmą grożono mi pozwami oraz zostałem zwyzywany.

Leon Nowy wpis

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaproponowali mi kilkaset zł mniej niż w obecnym zakładzie pracy, twierdząc że przez bliższe dojazdy wyjdę na to samo :D Opisywane w innych opiniach kolesiostwo i (usunięte przez administratora) jest widoczne gołym okiem

Były Pracownik

Zastraszanie, umowy śmieciowe, kolesiostwo, (usunięte przez administratora)pracowników, praca za najniższą stawkę. Prezes (usunięte przez administratora)że swoim słowotokiem obiecuje rozwój, premie i inne gruszki na wierzbie. Nieprzyjemna atmosfera, przynajmniej raz w miesiącu rozmowy "na dywaniku" na zasadzie: 3 współwłaścicieli i 1 pracownik. Jedynie faworyci szefostwa byli zadowoleni z tej pracy. Każdy normalny człowiek szybko stamtąd odchodzi. Widać to choćby po tym, jak często szukają pracowników. Każda firma jest lepsza od tej. Z całego serca nie polecam. Początkowo wszyscy mili i uprzejmi, później wychodzą zgrzyty, lapanie za słówka i zastraszanie pracowników

Maria Nowy wpis
@Były Pracownik

Prawdziwy koszmar się wyłania z tego co piszesz. Serio najniższa krajowa, żadnych premii itp? Masakra teraz firmy powinny walczyć o ludzi

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Invitech Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Remik

Mamy dobrego pracodawcę , firma dobrze jest oceniana więc konkurencja inspiruje żeby oczerniać?

Piotrek S.

Wczoraj skończył się cukier w firmie !!! Musieliśmy pić gorzką herbatę. A kawa bez cukru - MASAKRA. Dopiero dzisiaj łaskawie kupili i to dopiero po południu. I jeszcze biały, a nie brązowy.

A ja pracuję od niedawna i wszystko to co było złego napisane o zastraszaniu i innych rzeczach to nieprawda. Ktoś chyba niepoważnie podchodził do roboty. I tyle w temacie.

Haha
@Nowy

I pewnie masz płacone uczciwie za nadgodziny dodatek 50%? Hahaha. W zastraszanie nie zawsze bawią się od początku. Czasem udają rodzinną atmosferę żeby nie wystraszyć od razu pracownika. Teraz coraz ciężej znaleźć pracownika który w ogóle chce pracować więc może dlatego od razu nie chcą przestraszyć ludzi żeby nie uciekali. Swoją drogą skoro firma w której pracuje maks 10 osob, z czego kilku kolegów i koleżanki, zatrudnia co chwilę nowych pracowników to swiadczy o ogromnej rotacji. A wiadomo że nie koledzy odchodzą. Z czego wynika że jednak mało kto tam zostaje dłużej. Popracuj trochę a sam zobaczysz.

ktoś

Sama praca nie jest zła ale firma jako firma, przez swoich szefów jest najgorszą w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Szef próbuje skłucać i zastraszać pracowników, zmuszać do nadgodzin niepłatnych itp itd. Niektórzy tak jak ja, się z niego śmiali bo wiedzieli że wystarczy nagrać jedną z rozmów na dyktafonie i koleś miałby przesrane. A już były takie pomysły wśród pracowników w firmie aby chodzić z włączonym dyktafonem w telefonie na te rozmowy. Jedyny plus że nauczyłem się czegoś nowego i poszedłem do konkurencji. Teraz mam normalną umowę i na dzień dobry dostałem 200 zł więcej niż tam miałem jak odchodziłem. A po miesiącu 500 zł więcej niż w invitechu :) Można płacić uczciwie? Można. A atmosfera w pracy nieporównywalna. Miła i przede wszystkim mogę pogadać z pracownikami, a w invitechu rozmowiać nie wolno :)

haha

Ja tam robiłem krótko bo miałem dość i nasłuchałem się dużo. Połowa pracowników to albo rodzina albo koledzy szefostwa więc nic nie można powiedzieć bo będzie wykorzystane. Atmosfera tragiczna, nie płacą za nadgodziny, obiecują premie nie wiadomo jakie a syszałem od pracowników że premi może 100-200 zł dostaniesz jak będą mieli dobry humor a takto to minimum. Podobno ludzie nie wytrzymują tam psychicznie :)

g.k.
@haha

A mnie się tam podoba. Atmosfera ok, pensja na czas, jak ktoś robi co należy i nie chrzani roboty to i premia jest nie najgorsza i na święta większa. ale wiadomo pracować trzeba.

@g.k.

Skoro uważasz że atmosfera jest ok to znaczy że jesteś jednym z kolegów szefów i Ciebie zastraszanie nie dotyczy :) Pensja na czas w obecnych czasach jest w 99.9% firm jeśli pracujesz legalnie , więc to żaden plus. A skoro tam pracujesz już jakiś czas to nie wiesz że wszędzie płacą lepiej niż u was :) świąteczne premie dostają dobre tylko znajomi. Normalni ludzie te śmieszne premie świąteczne mają mniejsze niz ja teraz comiesięczne :)

Ile jest zmian w Invitech Sp. z o.o.?

g.k.

Zmiana jest jedna, no i elastyczne podejście - jak potrzeba to możesz zacząć później, lub wyjść wcześniej.

Haha

A ja się już śmieję bo od przyszłego roku minimum krajowe ma wzrosnąć o tyle co mało kto tam zarabia. I już widzę prezesa jak odlicza dodatkowe stówki dla pracowników szlochając hahaha

Nie życzę najgorszemu wrogowi. Tragiczna firma. Powinna tam wejść inspekcja pracy i dziwię się że jeszcze nikt ich nie zgłosił. I to całe zastraszanie ludzi. Że też się nie boją że ktoś ich nagra i zgłosi na policję itp. W końcu się przejadą

X

Zastraszają pracowników, każą pracować na nadgodzinach za które nie płacą. Faktycznie opowiadają na rozmowie o pracę ile to można zarobić A tak naprawdę minimum albo niewiele więcej

Aaa

(usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora) Szef (usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbie. Nie wierzcie w ich słowa. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Invitech Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Invitech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invitech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Invitech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Im. Stefana \"Grota\" Roweckiego 8A
    95-200 Pabianice