Pine Euro

Łódź

Opinie o Pine Euro

Agata
użytkownik zarejestrowany

@marek czyli firma Pine Euro działa teraz pod nazwą LedEuro? Czy to potwierdzone informacje przez tego pracodawce?

marek
użytkownik zarejestrowany

Firma zmieniła nazwę, stąd może utrudnienie w znalezieniu informacji na ich temat. Przekierowuje mnie na inną stronę firmy, pod tym samym adresem :) Od 2006 roku przedmiotem działalności frimy LedEuro na terytorium Polski jest produkcja i montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych.

Pracownik z 2007 roku

To już nie Pine-Euro tylko Ledeuro, i nie produkowane tylko składane na zamówienie z gotowych, koreańskich modułów LED i sterownika programowalnego z komputera. Adres ich strony: ledeuro.eu ale to już malutka firemka, nie to co Pine-Euro z czasów hali na Kilińskiego 228.

Pracownuk z 2007 roku

A co chciałbyś wiedzieć na temat tej już nieistniejącej od kilku lat montowni? Mały obozik pracy zarządzany przez trzech koreańców. Linia montażowa z wkrętarkami, którymi wkręcano śrubki w telewizory LCD i tunery do kablówki. Wysokie tempo pracy i minimalna płaca. W 2007 roku jak pracowałem płacili 950 łotych brutto, bo tyle wynosiła minimalna krajowa. Ale to już historia zapisanach w archiwach KRS... Było, nie ma.

gospel
użytkownik zarejestrowany

rozumiem , że poruszamy tutaj temat Pine Euro z Łodzi który zajmuje się urządzeniami elektornicznymi prawda ? słyszałem o nich trochę od swoich znajomych. Wielu było zadowolonych ale trafiło się również kilku którzy narzekali. Mam nadzieję , że przekonam ich do tego , aby odezwali się w tym temacie.

użytkownik zarejestrowany

Pracowałem w tej małej koreańskiej firemce Pine-Euro od marca do maja 2007 gdy funkcjonowali na Kilińskiego 228 i w tamtym czasie skręcali telewizory LCD pod markami Provision/Protek/Sodiff i dekodery telewizji kablowej Handan HCX 6000 CHD MP dla austriackiej kablówki Liwest. Po kilku miesiącach firemka przeniosła się na na ul. Dąbrowskiego 207/225 ponieważ firma Lenta od której Pine-Euro wynajmowała halę rozwiązała umowę aby ją sprzedać innej firmie. Jakiś czas temu firma Pine-Euro zmieniła profil swojej działalności i nie składa już telewizorów i dekoderów tylko zajęła się składaniem LED'owych tablic informacyjnych, bilboardów i telebimów. Zmieniła też swoją nazwę na Led Euro. Posiadają swoją stronę internetową pod adresem ledeuro.eu na której napisali o sobie że są "polskim producentem". Firma nadal funkcjonuje(usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

W czasach gdy tam pracowałem (marzec-maj 2007 na Kilińskiego 228) była to zwykła montownia (skręcalnia) telewizorów LCD i tunerów do cyfrowej telewizji kablowej.

ona

z tego co wiem zakładu już niema. zwineli sie

(usunięte przez administratora)Jak ktos chce pracowac to pracuje i tyle w tym temacie. Ja wykonuje swoja prace i nie bratam sie z szefami wiec nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Na stawke sie zgadzalem kiedy podpisywalem umowe dlatego nie uwazam zebym byl oszukiwany - wiedzialem ile dostane, wiem co mam robic, pensja wyplacana jest na czas. Normalna praca w szybkim tempie ale jest ok.

ktoośśśśś

hmm....ta firma to jedna wielka pomylka... juz nie wspomne o atmosferze w pracy i wszelkich problemach zwiazanych np. z potrzebą wcześniejszego wyjścia a już nie wspomnę o wzięciu sobie dnia wolnego :) dla koreancow jest to po prostu abstrakcja ( jak ktoś może potrzebować wyjść wcześniej ?! ) nie rozumieją ze czasem trzeba pozałatwiać swoje sprawy osobiste...zresztą nie tylko oni... Zarobki to po prostu porażka...nie odwzorowują tego jak ludzie muszą tam zapieprzać aby zadowolić koreancow... a jak już się ich zadowoli ilością zrobionych dekoderów to po raz kolejny podniosą Ci normę i kolejnego dnia będziesz musiał zapieprzać 2x bardziej :D a pieniążki wspominam nadal te same :D bo przecież nie dadzą Ci podwyżki nie ? Ogólnie to co się tam dzieje w tej firmie to żal...ciągłe problemy z dekoderami... koreance liczą na ilość a nie na jakość także ciągle dekodery są poprawiane albo mają zwroty i są baaardzo źli i zdziwieni czeeeemu ? gdyby się troszkę zastanowili i pomyśleli to by wiedzieli... Druga sprawa...To ile razy kopnął mnie tam prąd to już nawet było nie do zliczenia... a oni jeszcze uparcie każą zakładać te opaski na rękę które **** dają ... "szybko, szybko" standardowy tekst.... można zwariować jak stoi za Tobą koreaniec a Ty slyszysz "szibkooo sziiibkooo" coś...nie do opisania... nie polecam nikomu tej pracy... użeranie się z całym tym towarzystwem było przynajmniej nie na moje nerwy...zależy co kto lubi...straszne warunki pracy, syf, bajzel... zero organizacji pracy, wszystko robione chaotycznie bez żadnego pomyślunku... serdecznie odradzam... pozdrawiam :)

jednym słowem tragedia odradzam wszystkim.liczy sie tylko czas w pracy a nie człowiek zawsze mało czasu szybko szybko stały tekst ODRADZAM

W gorszej pracy jeszcze nie pracowałem.Zarobki skandaliczne małe,atmosfera w pracy jak na wojnie.Ciągle stres.To jest poprostu nie do pomyślenia co tam Koreańczycy wyprawiają.ODRADZAM każdemu tą prace!!!!!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Pine Euro : solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są różnie nastawieni....trudno opisać

Ulepa
użytkownik zarejestrowany

Praca super,gdyby nie chore dziecko to nadal bym pracowała,dopółki by mnie chcieli,nawet za tak niewielką pensje.Super kontakt z szefami,którzy są wyrozumiali i cierpliwi.Ocene wystawiam z dobrej nie przymuszonej woli

Zostaw opinię o Pine Euro - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pine Euro