Opinie o Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. w Łódź

Xyz

Okropne miejsce, przesycone (usunięte przez administratora)ze strony współpracowników, brygadzistki i kierowniczki (której z resztą mocno brakuje kultury osobistej). Szczerze odradzam. Brygadzistka rozkręca awanturę między pracownicami a potem obserwuje przebieg zdarzeń i karmi się tym. Pracownice produkcji przepełnione nienawiścią do siebie i wszystkiego co je otacza. Dużo można by pisać o pracy w Qwerty. Słabo mi się robi gdy tylko przejeżdżam ul. Siewną. Na szczęście praca tam to dla mnie przeszłość.

Pilne Nowy wpis

4raz chyba składam cv i zero odzewu , pracowników ciagle potrzebują . O co chodzi ? Doświadczenie na produkcji przecież mam ….

Były Nowy wpis
@Pilne

Nie składaj tam cv szkoda czasu i tak umowa zlecenia a będą cię zwodzić że dostaniesz o pracę. Praca na wyciskaniu klawiatur beznadziejna. Praca w 2 soboty w miesiącu ale nie za setki. Omijać szerokim łukiem.

Xyz Nowy wpis

Czesc . Widziałam ofertę pracy w tej firmie . Praca nawet ok , na dwie zmiany . Jestem zainteresowana ale od stycznia chciałabym zacząć :) może jeszcze będzie miejsce wolne .

Honorata Nowy wpis
@Ania

Ale wnioskujesz tylko po przeczytaniu oferty, że praca będzie ok? Chodzi o to na produkcję, co mają na stronie? widzę, że piszą o bogatym funduszu socjalnym, ktoś wie co na niego się tak właściwie składa?

Ktoś tu polecał pracę, ale konkretów niewiele. W takim wypadku chciałam tutaj tylko się dowiedzieć, czy ktoś się orientuje, jak aktualnie płacą i na jakiej umowie zatrudniają ludzi. Ktoś może powiedzieć? Naprawdę mi zależy na pilnej informacji.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
mrówka

Witam Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków na produkcji? . Jaka atmosfera panuje między pracownikami? . Koleżanka wysłała CV na montaż, ma wieloletnie doświadczenie i nikt się nie odezwał. Jak wygląda rekrutacja na produkcję?.

Ktoś

Jak tu się teraz pracuje ? Zarobki jakie ? Na 2 zmiany ?

Alicja

Hej, widzę, że nie jesteście za bardzo aktywni na tym forum. Chyba bardzo dobrze się wszystkim pracuje, dlatego nie macie czasu na komentowanie tutaj. Jeśli jednak znajdzie sie tutaj osoba, która chciałaby podzielić sie swoimi doświadczeniami związanymi z pracą to ja bardzo chętnie wysłucham.

Samuel

Dobrze się pracuje więc małe jest zainteresowanie tym forum stąd taka cisza zapanowała, polecam pracę

A

Jak wygląda sytuacja w firmie? Chce się przenieść po sasiedzku, oddzwoniono do mnie z rekrutacji i zastanawiam się, czy warto. Jak ludzie? Warunki? Przerwy i zmiany?

Czy firma daje możliwość awansu?

Marcela

@Krys ehh to nic z tego co jest obiecane na rozmowie się nie sprawdza?

Krys

Sporo lat temu ale niesmak pozostaje 1. Obiecany awans tylko musisz się wdrożyć - kłamstwo 2. Dostaniesz podwyżkę po 3 miesiącach - „tak obiecaliśmy ale sytuacja się zmieniła, przykro mi” 3. Liderka stała nad głowa i krzyczała , szybciej lepiej itp. 4. Jak Ci się nie podoba to zmień pracę - standard 5. Każdy w pracy jakos wystraszony, żeby tylko nie zwolnili. Tak jako małolat po studiach dałem się wkręcić w (usunięte przez administratora) :) ale może teraz jest lepiej ????

pzfr

Remik - tym, co piszesz, pokazujesz dokładnie jakie jest nastawienie kierownictwa do pracownika. Nie dbają o naszą opinię, nie można nowych pomysłów zgłosić, a jak się nie podoba to zmień pracę. Kierownictwo nieomylne.

Remik

Idealnych firm nie ma i wszędzie znajdzie się jakiś problem. Ostatecznie można zmienić pracę!

Słabe zarobki - brak podwyżek przez 3 lata, brak możliwości rozwoju - nie powstają nowe stanowiska, co najwyżej przerzucanie człowieka na inne stanowiska, gdzie potrzebują akurat pracownika, zarządzanie firmą jak w PRL. Brak elastyczności.

Teresa

@pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY? Uzasadnij swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy. Na chwilę obecną Twoja opinia jest bardzo ogólna i nie jest odpowiednio umotywowana konkretnymi przykładami. @Nick, o jakich ruchach piszesz ze strony pracodawcy? Możesz przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy swoją wypowiedź? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Dziwne ruchy ostatnimi czasy ze strony kierownika, ciekawe czym sie to zakończy

Irek

Czy firma potrzebuje może pracowników? Na jaka umowę można liczyć?

Magda

Tak, dużo zieleni za oknami, niektórzy ludzie i wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.?

Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
  • Siewna 21
    94-250 Łódź

Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.