Opinie o Halsang Sp. z o.o. w Targowisko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Halsang Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Halsang Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halsang Sp. z o.o. w Targowisko

Właśnie mam ofertę z portalu, które tu kiedyś sugerowano. Jest tu może ktoś z produkcji? jak w tym roku się u was pracuje? czy mieliście jakieś większe zmiany? ocenicie atmosferę? liczę na dłuższa prace i nie chciałbym mieć żadnych spin ani niczego podobnego

spawacz Nowy wpis

pracowałem tam kiedyś jako spawacz . praca jak praca, gdy porównuje to do tego co mam teraz , to tam było OK. Zawsze dobre ubrania robocze i BHP, ciepłe jedzenie tez było w firmie za darmo , kawa cherbata nie było problemu , hale nowe i czysto , dobry socjal , ludzie w sumie normalni. Praca to normalne spawanie profili stalowych , nic trudnego . miał być laser do profili to przygotowanie do spawania miało być łatwiejsze , nie wiem czy go już kupili.. firma cały czas rosła i roboty też przybywało ,widać było tylko rozwuj, w sumie szkoda , że nie zostałem.

Jeszcze w maju czterech spawaczy robiło próbki? Do dziś temat się urwał, już nikogo więcej nie potrzebowano? Mnie także oferty się nie wyświetlały. Nie wiem gdzie szukać tych aktualnych, na stronie zakładki z karierą chyba nie ma? mimo wszystko mam dwuletnie doświadczenie w spawaniu, jakich stawek początkowych mogę się teraz spodziewać?

Pracodawca Nowy wpis

Witam, naszych aktualnych ofert można szukać na stronach OLX.pl oraz Pracuj.pl

spawacz Jacek

A co to się dzieje w firmie że już 4 spawaczy robiło próbki u nas ? Atmosfera ? Płace ? Czy firma się kończy ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Halsang Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Lidia

Jak szukali w styczniu kierowcy B+C, to w ogłoszeniu było od 5,000 brutto. Naprawdę tak źle magazynier czy pomocnik magazyniera i ślusarz będący spawaczem zarabiają? Jakie stawki? Inflacyjne wyrównanie może choć dali?

grzegorz

Firma co chwilę na olx szuka pomocnika magazyniera. Żyjąc już kilka lat i znając realia, mam rozumieć, że mam obowiązki magazyniera...tylko mniej zarabiam. Dość duża rotacja i ciągle ten pomocnik...

@grzegorz

Ale to faktycznie tak to jest z byciem tym pomocnikiem jak piszesz? A w ogłoszeniu to jakie wymagania i obowiązki są spisane?

grzegorz
@Edyta

Zazwyczaj z "pomocnikami" jest tak jak napisałem. A w ogłoszeniu standardowe wymagania na magazyniera- Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru w obrębie magazynu i produkcji. Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych. Kontrola dostaw pod względem jakości i ilości. Rozładunek i załadunek. Nasze wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz praktyczne umiejętności w obsłudze (UDT) Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność, zaangażowanie. Predyspozycje do pracy w zespole, Mile widziane: Doświadczenie w obsłudze systemu Enova. Znajomość rysunku technicznego. Umiejętność obsługi komputera oraz programów magazynowych. W tym "mile widziane" to już bardziej specyfika firmy chyba.

Do Grzegorz
@grzegorz

Tak dokładnie to wygląda, podobnie jak ze stanowiskiem ślusarz spawacz...stawka slusarza2800 na łapę a stanowisko spawacza, tanim kosztem ogarnięcie człowieka na stanowisko przynoszące (chyba) największy zysk w firmie

HALSANG

Doskonale sobie zdajemy sprawę, że obecna sytuacja w kraju (wysoka inflacja) wywołuje wśród pracowników negatywne emocje przez co cierpi ogólna atmosfera pracy. Skutkiem wydarzeń na wschodzie są wysokie ceny (podwyżka materiałów i usług nieraz do 300% dotychczasowej ceny) jak i sama dostępność materiałów, które firma musi udźwignąć aby utrzymać się na rynku i zapewnić miejsca pracy dla swoich ludzi. Nie zapominajmy proszę o tym pisząc negatywne opinie.

Anrdzej

Co z tego że firma.ma.mozliwosci i ma kapitał, tłumaczenie się ciężka sytuacja na rynku, inflacja itd to tylko kolejne wymówki aby mieć argument przeciwny w sytuacji gdy pracownik przychodzi po blisko 2 latach bez podwyżki i tu mówię o fachowcach którzy robili tam przez LATA! Taki kryzys że chłopak przychodzi na pilnik do drapania ocynku i dostaje kilka stówek więcej od spawacza który jest samodzielny, wie co ma robić i nie trzeba go pilnować. Co do kierownictwa to zgadzam się poniższymi wpisami. Niezdrowa atmosfera panująca na ślusarni/spawalni jest zasługą pseudo brygadzistów ich przełożonego oraz kilku osób które uwielbiają wchodzić w (usunięte przez administratora) Na dodatek szczerze powiedzmy są równi i równiejsi, kierownik idzie na ustępstwa swoim pupilka a do reszty ma żeby brzydko nie mówić negatywny stosunek, na zasadzie kto nie z nami to przeciw nam. Była świetna załoga to trzeba powiedzieć ale no niestety jak dbasz tak masz. Przykro na to patrzeć codziennie gdy widzi się jak pustoszeje sławetna ławeczka, mało kto żartuje mało kto się śmieje, ludzie przestali współpracować jeden przed drugim byle więcej byle szybciej. To chyba tyle jeśli chodzi o atmosferę. Dla tych którzy pytają o zarobki, w firmie jest jakiś przedziwny system wypłat. Podstawa +premia, czyli najniższą krajowa plus premia= pensja ustalona na gębę. Przykład 2500zl podstawy +500premii =3000 zł na rękę tego co dostajesz. Premia z definicji raczej nie jest uzupełnieniem wypłaty ale nagroda,dodatkiem za coś szczególnego itp. Przejdźmy do nadgodzin bo to jest hit. Wypłacane są kwartalnie czyli co 3 miesiąc do wypłaty wpada nam dodatkowa kasa jaką są...nadgodziny 50tki od podstawy (patrz kilka linijek wyżej) są one tak naliczane że i tak nic nie wyczytasz i nie wywnioskujesz z kwitka otrzymywanego co miesiąc. Setki (100%) są płacone za soboty. Na prośbę biura pozostawiam tą opinię jako neutralna może tylko dla tego że chce być w porządku. Nie można zapomnieć o TimATE czy jakoś tak, o systemie naliczania minut spędzonych w toalecie, kuchni,przerwie itd. Było miło no ale cóż trudno kiedyś trzeba się rozstać. Mając okazję pozdrawiam spawaczy ślusarzy i monterów ze starej hali.

HALSANG
@Anrdzej

W odpowiedzi na Pana komentarz pragniemy sprostować pewne kwestie: 1) Nadgodziny są naliczane zgodnie z kodeksem pracy tj.: "... Art. 1511. §1. Za prace w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości: 100 % wynagrodzenia - za prace w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za prace w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, 50 % wynagrodzenia - za prace w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż określony w pkt 1. ..." Wypłacenie godzin nadliczbowym odbywa się co 3 miesiące (uwzględniony zapis w regulaminie spółki), a nadgodziny są ujmowane na kwitach, które dostaje pracownik po wypłacie każdego miesiąca. 2) Pensja podzielona jest na tzw.: podstawę tj.: wynagrodzenie zasadnicze + premię regulaminową. Jest to powszechna metoda płacy w zakładach pracy, a jej warunki są ściśle określone w przepisach danej spółki. Prościej mówiąc: podział taki jest praktykowany dlatego, żeby zabezpieczyć firmę w przypadku nienależytej pracy pracownika np.: pracownik uszkodził mienie pracodawcy, nie stosował się do regulaminu pracy, przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu itp. W uzasadnionych sytuacjach pracodawca ma prawo do potrącenia pracownikowi premii regulaminowej. Gdzie pozwolę sobie zaznaczyć, iż może w całej historii firmy (po 10 latach prosperowania) miało to miejsce kilka razy gdzie naprawdę pracownik pozwolił sobie na zbyt wiele, a firma zamiast wręczać dyscyplinarne zwolnienie zastosowała się do upomnienia w takiej opcji. Jednocześnie jest nam przykro, że pracę w naszym zespole nie wspomina Pan wystarczająco przyjemnie. Staramy się aby każdy pracownik dostał to co daje firmie od siebie. Poczynając od wypłaty za wykonywane obowiązki, a kończywszy na miłej atmosferze. Jednak na ponad 70 zatrudnionych pracowników biorąc pod uwagę względy osobiste każdego osobno, nie zawsze udaje się sprostać poczuciu spełnienia czy satysfakcji.

Firma z ogromnym kapitałem i z ogromnymi możliwościami. Cóż z tego...... Kadra kierownicza która nie ma pojęciu o kierowaniu takim przedśięwzieciem. Płaca kompletnie nie adekwatna do wykonywanych prac i do posiadanych przez pracownika umiejętności. Obietnice.... Obietnice.... Tylko obietnice

Zarobki w przełożeniu na ilość przepracowanych godzin to jakaś kpina. Pracownicy nie są doceniani za swoją pracę.

Piłkarz

Firma poszukująca uniwersalnych żołnierzy, brak kompetentnej kadry kierowniczej obecna chyba przysłana z PUP. Brak poszanowania pracownika. Ogłoszenie o pracę pisane przez jakiegoś marzyciela żeby tylko złapać jelenia. Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Ilona
@Piłkarz

Hmm.. a co jest nie tak z ogłoszeniem o pracę? Mógłbyś wytłumaczyć? I w jaki sposób objawia się brak poszanowania pracownika w Halsang, o którym wspomniałeś?

Nasza i niedźwiedź
@Piłkarz

Święta prawda,a wynagrodzenie najniższe

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Projektant w firmie Halsang Sp. z o.o.?

Jurij czarny

Za dużo. Nowotwór biurokratycznej korporacji już jest za bardzo rozrosniety, niebawem zatrudnia 7 sprzątaczek alby wyrównać ilość roboli w stosunku do ilości pracowników "umysłowych"

@Jurij czarny

Nie rozumiem, na jakiej zasadzie działa ta biurokracja? Dlaczego trzeba to niby wyrównywać?

Spawacz

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej, zarobki tam oferowane są żałosne. Straciłem 1h mojego czasu. Szkoda, że stawki nie są podawane w ogłoszeniach.

@Spawacz

Żałosne? To może Ty tu poinformuj nas kandydatów ile oferują... skoro w ogłoszeniach tego nie ma.

Bardzo ale to bardzo dziękujemy kierownictwu za możliwość pracy od 6 do 14 i za bardzo dużą ilość wiatraków w związku z dużymi upałami . Teraz pracuje się nam o wiele lepiej i w zgodzie z kodeksem pracy . Żaden zawał ani pot nam już nie straszny . Jeszcze raz dziękujemy kierownictwu o zadbanie o nasze jedno jedyne zdrowie .

@Anonim

Powiesz coś o zarobkach w Halsangu? Ile dają podstawy i czy są jakieś premie? Jeśli tak to za co? :)

Wanda
@Anonim

To aż tak tam gorąco mieliście? a oprocz wiatraków jeszcze jakoś pomagają? jakaś przerwa jest dodatkowa? upał w pracy najgorsza rzecz..

natka
@Anonim

A na hali też tyle wiatraków .haha

student

No czemu firma nic się nie chwali że pracownikom dała nowe zabawki :) . (usunięte przez administratora) Ale te zabawki to chyba dla kadry bo dla pracownika fizycznego to raczej kaganiec . Powodzenia.

Emilia
@student

Z tego co widzę, system ma być przede wszystkim pomocą dla pracodawcy. Dzięki niemu może lepiej planować czas pracy zatrudnionych osób. Uważasz, że powinno się wdrożyć jeszcze jakieś inne rozwiązania? Co według Ciebie warto zmienić w Halsang, by pracowało się lepiej?

Tymek

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Na jaka umowę można liczyć po okresie próbnym o ile taki jest?

Aktualność
HALSANG - lider w produkcji oraz dystrybucji na rynku skandynawskim ogrodzeń, bram i urządzeń kontroli dostępu.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ

Jeśli jesteś dokładny, precyzyjny, a znajomość czytania rysunku technicznego nie jest Ci obca oraz chcesz się rozwijać to szukamy właśnie CIEBIE !!!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PRACY:

• Będziesz posługiwał się rysunkiem technicznym,

• Będziesz używał w swojej pracy elektronarzędzi,

• Będziesz posługiwał się urządzeniami pomiarowymi,

• Będziesz obsługiwał piłę taśmową i wiertarkę stołową,

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:,

• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Posiadasz umiejętności trasowania, wiercenia, szlifowania, cięcia, prostowania,

• Posiadasz umiejętności czytania rysunku technicznego,

• Umiesz ustalać własny sposób pracy i organizować pracę na swoim stanowisku,

• Lubisz podejmować działania zapewniające osiągnięcie założonych standardów jakości,

• Ważne są dla Ciebie takie kompetencje jak: zaangażowanie, sumienność, dokładność oraz umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

• Lubisz prace zespołowe i aktywnie bierzesz w nich udział,

• Cechujesz się otwartością na ludzi i komunikatywnością,

PRACUJĄC U NAS MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:

• umowę o pracę na pełny etat,

• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

• wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów podstawa + premia,

• pakiety medyczne (zdrowotne)

• ubezpieczenia grupowe

• posiłki regeneracyjne

• możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,

• pikniki rodzinne i spotkania integracyjne

• pracę w młodym i zgranym zespole.

Jeśli zainteresowała Cię możliwość współpracy skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr.tel.: 725862103 lub odwiedź nas osobiście w tygodniu w godz. 8:00-16:00!

Proces rekrutacji zgodny z zasadą równych szans w zatrudnieniu.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Jeśli jesteś dokładny, precyzyjny, posiadasz uprawnienia MIG/MAG/TIG, a znajomość czytania rysunku technicznego nie jest Ci obca oraz chcesz się rozwijać to szukamy właśnie CIEBIE !!!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PRACY:

• Będziesz spawał elementy metodą MIG, MAG lub TIG na podstawie dokumentacji technicznej

• Będziesz posługiwał się rysunkiem technicznym i na jego podstawie spawał elementy

• Będziesz używał w swojej pracy elektronarzędzi,

• Będziesz zestawiał elementy w przyrządach montażowych,

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Cechujesz się otwartością na ludzi i komunikatywnością

PRACUJĄC U NAS MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:

• umowę o pracę na pełny etat,

• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

• pakiety medyczne (zdrowotne)

• ubezpieczenia grupowe

• posiłki regeneracyjne

• możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,

• pikniki rodzinne i spotkania integracyjne

• pracę w młodym i zgranym zespole.

Proces rekrutacji zgodny z zasadą równych szans w zatrudnieniu.

Okolice miast: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia

W związku z otwarciem nowej hali, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER BRAM

Jeśli jesteś dokładny, precyzyjny, interesujesz się mechaniką oraz automatyką, lubisz wdrażać nowe technologie i chcesz się rozwijać to szukamy właśnie

CIEBIE !!!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ DZIEŃ PRACY:

• Będziesz montował elementy przy bramach na podstawie dokumentacji technicznej

• Będziesz montować bramy z gotowych elementów,

• Będziesz podłączał kable w skrzynkach rozdzielczych,

• Będziesz pracował głównie w zespole, ale indywidualna praca też będzie zajmować Ci czas i będziesz mógł się wykazać samodzielnością,

• Będziesz wykonywać inne obowiązki wynikające z bieżącej działalności i organizacji spółki.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Interesują cię nowinki technologiczne z zakresu mechaniki i automatyki

• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Posiadasz umiejętności czytania dokumentacji teletechnicznych oraz elektrycznych

• Lubisz i interesujesz się udziałem we wdrożeniach nowych technologii

• Jeśli masz znajomość podstawy instalacji niskoprądowych

• Lubisz prace zespołowe i aktywnie bierzesz w nich udział

• Cechujesz się otwartością na ludzi i komunikatywnością

Spawacz

IP pracy powiadomiona 1 nie ma jadalni nie ma gdzie zjesc normalnie 2 stanowiska pracy nie spelniaja BHP spawacze pracuja w saunie powodzenia rzycze w wymienie zebow i pluc o ile na nie zarobicie tam bo pani w bierdonce na kasie zarobi wiecej jak spawacz ja 10 lat temu zarabialem wiecej jak teraz tam to nawet nie jest glodowa pensja to jawne niewolnictwo wez sobie ubrania maski rekawice bo ci nie dzadza i maske tlenowa jak chcesz tam przeplnyac okres 30 dniowy do L4

Zostaw merytoryczną opinię o Halsang Sp. z o.o. - Targowisko

• Jak się pracuje w Halsang Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Halsang Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halsang Sp. z o.o.?

Halsang Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042