Opinie o Holte Software Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Holte Software Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Holte Software Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holte Software Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

DADI Nowy wpis

ZWYKLI NACIAGACZE,PRODUKT TAK SLABY ZE UCIEKAJA SIE DO NACIAGANIA NA KOLEJNY ROJ JAK NIE WYPOWIESZ UMOWY PRZED 30 DNIAMI PRZED KONCEM.(usunięte przez administratora)

Szukają obecnie specjalisty ds. sprzedaży, ktoś próbował już aplikować? Czytam, że dają dużą samodzielność w działaniu, ale czy nie ma nikogo kto, co jakiś czas sprawdza wykonanie zadań? Te zimne rozmowy to są może szkolone, bo temat prosty nie jest? Jaką idzie wyrobić premię, bo kilku miesiącach pracy, jak już człowiek się wdroży?

użytkownik

Witam nie polecam a jeśli chcecie wypowiedzieć umowę to nie ma okresu 30 dniowego tylko kolejny rok trzeba zapłacić

Klient Nowy wpis
@użytkownik

Proszę zgłosić sytuacje do UOKiK. Im więcej zgłoszeń tym lepiej. Ponadto za takie działania poniosą kare i jestvduze prawdopodobieństwo ze beda musieli zwrócić pieniądze klientom. Ta firma (usunięte przez administratora) ludzi proszę poczytać

Miro Nowy wpis

jedna z tych firm, co to jak nie wypowiesz umowy to kolejny rok musisz płacić za to co i tak nie działa, brak informacji o kończącym się abonamencie," aby tylko nie zorientował się i nie zdążył wypowiedzieć przed końcem roku", takie umowy to tylko firmy KRZAK, nie polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Holte Software Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Adam Karaś

Dobieram reguralnie GPSy jak tylko dojdą nowe pojazdy. Od 2019 roku wszystko działa bardzo dobrze. Była kiedyś awaria i Belgii nie działało przez kilka dni ale pozatym działa idealnie. Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa bardzo dobra. Po prostu odbierają telefony co w innyc firmach nie jest takie oczywiste :) Pomoc techniczna też działa chodziaż szkoda, że nie jest 24/7

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Gps sciema nie działa . Zdecydowanie odradzam szkoda kasy...

Iro
@Tomek

Potwierdzam, sciema, system nie dziala, obsluga dziadowska, jak cała ta firma #holte"

staszek

dobre gpsy, łatwe do zamontowania, tanio, wszystko działa

Radek

Bardzo polecam gpsy. zero problemow z urzadzeniami. Mam urzadzenia tej formy od 2019 i od 4 lat zadnej awarii, zadnego problemu. Mam tez inne z innej firmy bo musze miec tacho i jest dramat. dlatego jak potrzebujesz prostego gpsa polecam i to bardzo!

Alek

Polecam współpracę z tą firmą. Obsługa na wysokim poziomie, system łatwy w obsłudze i przede wszystkim dobra cena. Wziąłem na początku jeden nadajnik na próbę, teraz we wszystkich samochodach mam zamotowane. Oby jak najwięcej takich firm w Polsce było

Zbyszek Rybaczek

Firma Transportowa Rybaczek posiada urządzenia firmy Holte na wszystkich pojazdach firmowych. Dzięki zainstalowaniu gpsa możemy teraz zarządzać całą flotą z jednego miejsca. Użycie firmowych pojazdów w celach nie związanych z pracą przez pracowników spadło do zera. Do tego podłączyliśmy się do giełdy transportowej i nie mamy żadnych przejazdów na pusto przynajmniej bo stawki jakie to każdy wie :)

adamos

Najlepsze gpsy jakie miałem do tej pory. Polecam.

Intuicyjny, przejrzysty system. Widać gdzie kto się znajduje, historia tras się zapisuje, bardzo fajny wykres prędkości z przejazdu. Cena też bardzo przyjemna, jak za taką ilość funkcji w systemie to nawet bardzo niska. Urządzenia mam ponad rok i jeszcze nic mi się nie zawiesiło.

Magdalena

Dzień dobry, Nasza firma cateringowa przeprowadziła długi proces wyboru najlepszego urządzenia do monitorowania GPS pojazdów we flocie. Przetestowaliśmy kilka urządzeń jednak w przypadku Holte stosunek ceny do jakości był zdecydowanie najlepszy. Posiadamy 85 pojazdów doworzących jedzenie do osób prywatnych, firm, instutycji, szpitali itp i nie wyobrażam sobie już prowadzenia firmy bez systemu monitoringu GPS. Rewelacyjne rozwiązanie, bardzo usprawnia pracę.

AgenTomek

Wszyscy pracownicy podpięci i nikt mi teraz nie ściemnia, że sobie godzinkę zjedzie na stację a mówi, że w korku stał :) to kosztuje mnie 15zł na miesiąc czyli mniej niż godzina pracy pracownika a oszczędza mi to WIELE GODZIN. Uważam, że KAŻDY kto zatrudnia pracowników powinien mieć takie urządzenie !

Trans _ Hans

Wszystkie auta po europie - głównie niemcy francja dziala bez problemu. teraz jeszcze te nowe viatolle dokupilem i jestem zadowolony. polecam bo niedorogo i widac wszystko na tej aplikacji.

Justyna

Lokalizatory działają super, precyzyjne a do tego abonament i umowa godna tylko polecenia. Dodam jeszcze , że kontakt i obsługa na poziomie LUX. Tylko więcej takich kontrahentów.

Izabela
@Justyna

Ile zapłaciłeś? Jak można poznać cennik to super, dzięki. Albo daj znać jak na tle konkurencji to wychodzi.

Bustrans

Mielismy już flotisa i data system teraz wszystkie przenieśliśmy do tego holte bo działa, szybko odświeża, zawsze się można skontaktować a nie ze czekasz 3 dni żeby ktoś się do ciebie odezwał. Mamy 30 busów na międzynarodówce i płacimy mniej niż polowe faktury z data system a urządzenia nawet są te same wiec bardzo zachęcam!!!

Łucja
@Bustrans

Na jakiej zasadzie właściwie to działa, że połowę mniej z tych faktur można płacić?

Bożena

Piszecie tutaj o tych GPSach... A jest tutaj jakiś pracownik który mógłby napisać jak tutaj się pracuje w takim razie przy tych GPSach? Ciężka jest to praca? Dobrze wynagradzana? :) Może można tu liczyć na takie 4 koła? :D

Jarosław

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i urządzeń. Najlepsza oferta cenowa na rynku . Polecam

Antek

Na busie od 10 lat. przerobilem juz wszystkie gpsy - ten jest najtanszy a do tego po prostu dziala. nic nie trza konfigurowac ani nic. aplikacja na tefeon moglaby dzialac troche lepiej ale w sumie to pokazuje to co chce. teaz bede 3 busa dokupywal to tez wezne

Specjalista od GPS
@Antek

W Holte przepłaca Pan spokojnie 3 razy

Zostaw merytoryczną opinię o Holte Software Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Holte Software Poland Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowy Świat 42 lok. 44
    80-299 Gdańsk
  • NIP: 2040003336 REGON: 221600039 KRS: 0000407244

Holte Software Poland Sp. z o.o.