Opinie o Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Asystent/-ka?

Szef Nowy wpis

Rozmowa jest 1-2 etapowa. 1.Dość luźna rozmowa, określająca wzajemne oczekiwania, warunki i możliwości 2. Test praktyczny, polegający na określeniu: - znajomości sprzętu komputerowego - analitycznego sposobie myślenia - czasu działania w określonych warunkach Zakres przeważnie jest podany w ogłoszeniu.

Czy pracownicy w Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

M. Nowy wpis

Tak jak najbardziej pracownicy w firmie CFT się dogadują. Tworzymy nie tylko zgrany zespół na stopie zawodowej ale również na stopie prywatnej. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem.

Czy pensja w Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Asystentka, ich ogłoszenie jest 8 października na Pracuj.pl.

Pensja to podstawa, ewentualnie premia.

Damian
@Piotr

Ewentualnie? Czyli nie zawsze można na nią liczyć? Dobrze, że przynajmniej jest ... A od czego zależy? Bo chyba nie od uznania szefostwa? :D

@Damian

Oczywiście że od uznania szefostwa i oczywiście że nie zawsze jest przydzielana. Ale proponuję znaleźć firmę gdzie premia jest zawsze przydzielana od uznania pracownika :) :) :) :) :) Powodzenia.

Damian
@Szef

Ale uznanie szefostwa nie musi być niczym złym, chyba, że pracownik nie zasługuje na premię, a mimo to jest mu przydzielana :D A poza premią są jakieś dodatki/benefity? :)

@Damian

Tak, są. Ale tu niech się wypowiedzą Nasi pracownicy ;)

Teresa
@Szef

Premia może być np. od wyników i określana na podstawie liczb, niekoniecznie bazując na uznaniu szefa. Czyli nie ma jakiś wytycznych które regulowałyby że konkretne osiągnięcia/limity automatycznie oznaczają jakąś premię?

@Teresa

To już zostało wyjaśnione, powyżej.

Łucja
@Szef

Tu każdy o pieniądze się stale dopytuje a co z ogólnym rozwojem pracownika? Ewentualne kursy czy szkolenia są tu może organizowane w jakiś sposób?

@Łucja

Tak, każda osoba, która tego chce, jest wspierana w szkoleniach, studowaniu, badaniach, pisanych pracach naukowych czy rozwoju kompetencji twardych.

Łucja
@Szef

"Wspierana" również finansowo? Chodzi mi o wybrane szkolenia zewnętrzne.

@Łucja

Tak, oczywiście.

Aneta
@Szef

Całkiem nieźle to brzmi, a jaką można sobie obrać częstotliwość tych szkoleń? Wiadomo że pewnie macie jakieś określone fundusze na to więc ciekawi mnie jak jest to rozkładane. Ile szkoleń w roku można sobie wykonać?

@Aneta

Nie mamy określonych funduszy, podobnie z częstotliwością. Aby nie było wątpliwości, pracownicy ponoszą także część kosztów szkoleń wraz z firmą. Firma również wspomaga logistycznie takie szkolenia pracowników (np. dni wolne poza planem urlopowym) To należy rozumieć jako wspieranie. Pracownik nie musi korzystać z tego wsparcia. Pracownicy natomiast mogą się szkolić w określonych przez nas zakresach, zgodnie z tym czym zajmuje się firma.

Szef

Mam wrażenie (mimo wszystko jestem subiektywnym szefem ;) ), że tak. Każdy może porozmawiać, nowy pracownik ma zawsze mentorkę/-tora wprowadzającego do pracy. Staramy się aby każdy z pracowników miał świadomość tego jaką rolę pełni w firmie. Praca zresztą wymaga wysokiej interdyscyplinarności - a tym samym współpracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zachwycony

Super firma to na forum zapanowała cisza. Oby jak najwięcej było takich firm, gdzie praca jest przyjemnością.

Jaki jest średni wiek pracowników firmie? Można spotkać młodą ekipę?

@Marcin

Tak, ekipa jest młoda + doświadczona kadra.

admin

Chcesz pracować w firmie Cft-Grupa Informatyczna Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o. - Gdańsk

Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kartuska 228A
    80-125 Gdańsk

Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.