Tru-Flex Sp. z o.o.

Opinie o Tru-Flex Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Od dzisiaj postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć i odpowiadać na merytoryczne zapytania. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji.

Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy w codzienności dokładają wszelkich starań do prawidłowości w funkcjonowaniu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl., Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Tru Flex, naruszające dobra osobiste osób i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, czy uzyskania odpowiedzi prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem europe@tru-flex.com
wl

W listopadzie 2022 roku Firma Tru-flex przechodziła wewnętrzny Audyt ISO 90001 i 140001 .Na jednym z Hydroformerów była Produkcja mieszków tylko na jednym Programie od paru miesięcy ,a jest to niezgodne z procedurami Produkcyjnymi .Ponieważ każdy Program jest przypisany do danego mieszka .Za takie coś Firma nie powinna dostać ISO .Kto odpowiedzialny oczywśćie ,że Dyrektor Produkcji

wl

Tak jak rząd i Posłowie obrady i głosowanie w nocy w końcu maja coś wspólnego to i to Korpororacja .W nocy to tylko (usunięte przez administratora)

Rambo

W styczniu powiedzieli, że podwyżki będą w kwietniu. Tera każe się nam czekać na bóg wie co, ale z z awansami na stołki dyrektorskie to niektórzy nie musieli czekać.

Ktoś

Piszcie co chcecie i tłumaczycie sobie to jak chcecie.Nikt tu nie narzeka jedynie stwierdza fakty że nie warto się tam wybierać tzn.do waszej firmy.Bo pieniądze są takie sobie.Nic wielkiego nie proponujecie a koleżeństwo jest okropne i te stare wrony które tam są krakac nie przestaną i kasę i tak rozdzielac pomiędzy siebie będziecie.Powodzenia dla tych którzy się mimo wszystko nabiorą.I proszę mi nie odpisywać ja swoje wiem

@Ktoś

Nie ma co się dziwić w USA jest to samo to taka Wielka Amerykańska Korporacja produkuje do Atex -u do chinoli .Czekam tylko ,kiedy Atex sprowadzi Hydroformery z Chin i zacznie produkować mieszki (usunięte przez administratora) ich z interesu

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tru-Flex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

SKORO SKORO TO TAKA super firma to czemu wciąż szuka ludzi. Bo oni szukają ludzi żeby wszystko umieli i pasowali do ich gangu plugawego gdzie mogą bezkarnie obgadywac i śmiać się z innych.A sami sobą niczego nie prezentują.Te wszystkie liderki to jakieś Muminki cha cha.A jak przyjdzie fajna dziewczyna to szybko się jej pozbędą zazdrosne mał... zamiast uczyć i pomagać to lepiej podsuwać papiery do podpisu że już się wyszkoliłas.A one tam siedzą po 15 lat i myślą że ktoś po 3 miesiącach będzie miał taką samą wprawę jak one.Nie pracuje u was już jakiś czas żałuję że diabeł mnie pokusił że do was przyszłam.I na pewno znowu się odezwę żeby was opisać .Bo zachowaliscie się podłe.Wstyd

wl

Ta Firma nie ma ani 10 lat .Nawet ta szkoląca osoba nie umie wszystkiego .

Ptysiu

Ciekawi ludzie, z którymi mozna było porozmawiac o wszystkim - czy to o pracy czy o innych rzeczach. Liderzy dobrze dobrani, dbający o realizację swoich odpowiedzialnosci. Kierownictwo bardzo ludzkie. Kazdy kierownik dbał i zabiegał o swoj zespół, a w razie konfliktów stawał po stronie swoich pracownikow - o ile były ku temu argumenty. Potyczki zdarzają się jak wszędzie - nawet bedac szefem samemu sobie jestem przekonany ze kazdy mógłby zarzucić coś sobie po latach pracy. Tak też tutaj znajdą się powody, by zarzucić coś komuś, niemniej jest to przede wszystkim typowe nasze polskie narzekanie, aniżeli poważne zarzuty. Dobrze zorganizowane imprezy integracyjne, wynagrodzenie zawsze na czas, dodatki socjalne na dobrym poziomie. Polityka otwartych drzwi w pelnym wydaniu. Osobiście nie widzę działu, w którym pracę bym odradził. Pamiętajmy, że nie jest to firma która rządzi się sama, tylko część korporacji. Tutaj ludzie są OK.

Ruda

Faktycznie dużo ogłoszeń, produkcja, magazyn, jakość, HR, logistyka. Do którego działu najlepiej trafić? Gdzie są ludzcy kierownicy? A kogo unikać? Dzięki!

@Ruda

Logistyka i Magazyn to jedno i to samo bo podlega jednej kierowniczce bądz kierownikowi

@wl

czyli nic kompletnie się nie różni w podejściu? Jakby nie patrzeć specyfika pracy jest nieco inna, więc chociażby kontakt może przebiegać odmiennie? Powiecie przy okazji co na tej logistyce teraz się dzieje?

@Grażyna

Wiadomo jak każdym działem zarządza inna osoba .Specyfikacja pracy na pewno się różni no i kontakt też jest inny .Co dzieje się obecnie na Logistyce tego ja nie wiem ponieważ już tam nie pracuje

Szczena

Ta firma to jest jakiś żart. Prezes, którego wiecznie nie ma, kierownicy, którzy martwią się jedynie o swoje stołki. Nie ma na podwyżki, ale na awanse dyrektorskie to już tak. Kpina!!!

Kola
@Szczena

Są ogłoszenia na stanowiska kierownicze do jakości i kadr. Wiadomo dlaczego odchodzą? Dobrowolnie czy zostali zwolnieni?

MMMM
@Kola

Akurat tych dwóch to szkoda. W przeciwieństwie do niektórych są normalne i zachowują się jak ludzie. Można pogadać, pożartować. Z jedną i drugą różnie bywało, ale wszystko dało się wyjaśnić. Życzę im powodzenia!

Pikachu
@Kola

Prawdopodobnie dobrowolnie podjęly decyzje o opuszczeniu tego cyrku! Z jakości odchodzi więcej osób, ale jakoś rekrutacja nie jest ogłoszona. Za to mamy nowego kierownika, dyrektora i będziemy mieli kolejnego specjalistę od logistyki... Ciekawe kiedy staną na liniach i zaczną produkować części. Nie pojmuję co się tutaj dzieje! Żal, bo to była fajna firma.

Pikachu

A ty umiesz czytać? Napisalem, że więcej osób odchodzi z jakości, a rekrutacja ogłoszona jest tylko na kierownika. Tu w ogóle mało jest osób, które nie myślą o odejściu to nie wiem czy nadążą z tą rekrutacją.

@Pikachu

Umię czytać!!! To Ty pracujesz w Firmie ,która produkuje do Chińczyków do Atexu

@Szczena

Zapomniałeś jeszcze ,że na nowe auta jest .Bo każdy Kierownik w tej Firmie jezdzi firmowym autem

zainteresowana

ciagła rekrutacja do tej firmy,dziwne?ludzi zmieniają jak rękawiczki he he,coś chyba nie tak z tą firmą,po opiniach stwierdzam że nie warto tam iść.

@zainteresowana

A znany jest powód rekrutacji? Nie ma możliwości, że stawiają na rozwój czy coś?

@zainteresowana

Ciągła rekrutacja, bo jak przychodzą takie (usunięte przez administratora) wołowe, które po tygodniu pracy idą na l4 i ciągną zwolnienie przez kilka tygodni albo mają dwie lewe ręce to nie ma się co dziwić. Żadna firma nie będzie tolerowała symulantów i naciągaczy, bo to tylko wk...a załogę. Moja uwaga do naszego hr- może w trakcie rekrutacji będziecie sprawdzać, czy ktoś umie obsługiwać śrubokręt?

Magda C.
@zainteresowana

Właśnie też tak myślę, chciałam wysłać CV, ale odpuszczę, jeżeli w firmie jest ciągły nabór, to atmosfera musi być tragiczna.

@zainteresowana

Dziękujemy za wyrażenie swoich wątpliwości. Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź pozwoli je rozwiać. Pragniemy zwrócić Pani uwagę, że procesy rekrutacyjne uruchamiane są w kilku innych przypadkach niż rezygnacja z dalszej współpracy z danym pracownikiem. Rotacja pracowników może być pożądana i niepożądana. Jednym z przypadków, w których decydujemy się zwiększanie liczby osób zatrudnionych, jest wzrost zamówień, chęć zmniejszenia obłożenia pracą już zatrudnionych pracowników, awansami wewnętrznymi i innymi sytuacjami, w których po prostu zatrudnia się nowe osoby. Oczywiście zdarzają się również sytuacje, w których po okresie próbnym decydujemy się na nieprzedłużanie zatrudnienia lub pracownik sam decyduje się na zmianę pracy- temu służy okres próbny. Jeżeli chodzi o poziom rotacji wśród pracowników zatrudnionych powyżej 2 lat jest on bardzo niski.

@Zainteresowany

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i podzielenie się propozycją zwiększenia efektywności procesów rekrutacyjnych. Pomysł sprawdzania umiejętności manualnych kandydatów do pracy jest jak najbardziej trafiony, w związku z czym poważnie rozważymy jego wdrożenie.

@Magda C.

Dziękujemy za podzielenie się swoją wątpliwością dotyczącą panującej w Tru-Flex atmosfery pracy. Pomimo nieustających wysiłków nie jesteśmy idealni, ale akurat aspekt dobrej atmosfery pracy jest jednym z naszych największych atutów, na który wskazują osoby tutaj pracujące.

@Grażyna

Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Rzeczywiście stawiamy na rozwój pracowników i firmy. Tworzymy nowe stanowiska pracy, propagujemy awanse wewnętrzne, dostosowujemy liczbę pracowników do wzrostu zamówień.

Froh
@Magda C.

Tru flex jest całkiem spoko pracodawcą i w zdecydowanej większości pracują tutaj fajni ludzie, a ty wybrałaś kiepskie źródło informacji. Na tym portalu przeważnie swoje żale wylewają frustraci i wiecznie niezadowoleni z życia i z wszystkiego. Szkoda mi tych ludzi, bo cokolwiek nie byłoby im dane i cokolwiek by nie mieli zawsze będą nieusatysfakcjonowani.

CIA
@Froh

Teraz stażowe od 2 lat ,a Ci co nie mają przepracowanych 2 lat to dopiero od kwietnia ,ale wszystko idzie do góry od 1 stycznia łącznie z najniższą krajową i oni chcą ,żeby ludzie u nich zostali już ich Zdyskryminowali.

@CIA

W tej wypowiedzi przewidywania była perspektywa odnośnie kwietnia, który jakby nie patrzeć wkrótce się zbliża. Czy mimo wszystko ludzie "zostali" w firmie do dziś czy były przy tym większe rotacje? Jak perspektywa odnośnie warunków zatrudnienia obecnie się tu przedstawia?

Jpde

To co się ostatnio dzieje w tej firmie to jakaś kpina!!! Omijać z daleka najlepiej po jak najszerszym łuku!

MaMa

Zakład, jak każdy inny ma swoje plusy i minusy. Pracowałem tam trzy lata z okładem i z pełną odpowiedzialnością muszę powiedzieć, że poleciłbym go koledze i koleżance, co też czasami czynię. Relacje interpersonalne są, jak wszędzie - nie wszystkim ja przypadłem do gustu, nie wszyscy mnie przypadli, ale szło się dogadać a i wypić po godzinach też było czasami z kim :). Uważam, że jak się pracowało, tak też się miało - płacone w miarę uczciwie, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i zaangażowaniem. Sama praca ... To zależy od predyspozycji, jedni lubią jak ten świstak, siedzieć i zawijać w te sreberka, inni woleli się rozwijać na wielu kierunkach i "biegać" po maszynach. Firma dbała o rozwój pracowników, kierując na różne kursy, szkolenia i delegacje. Nie przeszłoby mi przez myśl się zwalniać, gdyby nie Lean, (który sam w sobie nie jest zły), zakaz palenia oraz to, że zawiodłem się na dwóch kluczowych osobach, za którymi wcześniej poszedłbym w ogień a dzięki nim (i sobie w pewnym stopniu też) zostałem odstawiony na boczny tor. Nie wiem, jak to tam jest teraz, nie ma mnie 1,5 roku ... Ale generalnie jeżeli ktoś chce i umie pracować, to szczerze polecam. Natomiast jeżeli ktoś tylko za to, że się przebrał i przyszedł do pracy, żąda apanaży ... miejsca tam nie zagrzeje. Pozdrawiam całą ekipę a zwłaszcza zmianę Joli.

@MaMa

Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii. Cieszy nas niezmiernie, że jesteśmy polecani jako pracodawca, za co bardzo dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów!

obserwator

powiem tak,kiedys bylo lepiej niz teraz,duzo ludzi odeszlo duzo przyszlo,rotacja jest ciagla w obie strony.czesc ludzi sama odeszla a czesc zostala zwolniona gdyz nie pasowala niektorym osobom.na rynku zostalo bardzo malo solidnych osob,moja opinia jest taka,poprawcie relacje kadra -pracownik,w przeciwnym razie ci co jeszcze ich macie odejda a nowych juz nie znajdziecie gdyz ich poprostu nie ma i nie bedzie.pozdrawiam .

lord vader

ile brutto na start jako operator maszyn?

Czy w Tru-Flex Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy operator produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 21 sierpnia na GoWork.pl.

W Tru-Flex Sp. z o.o. obowiązują normy czasu pracy: 8-godzin dziennie, 40 godzin w tygodniu w przeciętnie 5 dniowym tygodniu pracy. Z uwagi na specyfikę produkcji i gabaryty stosowanych maszyn nie ma możliwości świadczenia pracy zdalnej przez operatora produkcji.

Prawdomowna

Brudno,głośno i koleżeństwo liderki ,kierownika i dyrektora.Jak im ktoś nie podejdzie to szybko ci podziękują.Szukaj gdzieś indziej dobra rada????

@Prawdomowna

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. W odniesieniu do wskazanych kwestii chcielibyśmy poinformować, że hałas jest bardzo często nieodłączym elementem w większości zakładów produkcyjnych. Ze strony Tru-Flex Sp. z o.o. dokładamy nieustannych starań, aby obniżać poziom hałasu. Z sukcesem udało nam się wdrożyć kilka rozwiązań przyczyniających się do redukcji decybeli. W kwestii brudu, to szczerze przyznajemy, iż jest to dla nas zaskaująca uwaga i w naszej ocenie po prostu niezgodna z prawdą. Każde stanowisko pracy sprzątane jest w ciągu dnia dwukrotnie przez każdą ze zmian. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy jest obowiązkiem każdego pracownika, natomiast hala i powierzchnie wspólne sprzątane są codziennie przez firmę zewnętrzna. Co do koleżeństwa, to jak najbardziej jest ono ważne i jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy potrafią stworzyć dobrą atmosferę w pracy. Bezpośrednia komunikacja, zespołowość i dobre relacje w pracy są wartościami ważnymi dla nas jako pracodawcy. Decyzje o przedłużeniu zatrudnienia podejmowane są na podstawie posiadanych kompetencji i zaangażowania pracownika.

McHammer

To jest dobra firma. Jak ktos chce zarobić to zarobi ale nie na samym poczatku. Firma uczciwe wyplaca wynagrodzenie, nie oszukuja nie robią dziwnych potracen. Wszystko sie zgadza. Atmosera ogulnie tez jest fajna, bo pracuja tutaj fajni ludzie.

@McHammer

Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. :-)

@McHammer

McHammer jak sobie tak chwalisz pracę (mam nadzieję że jest więcej takich osób podzielających Twoje zdanie ;)? )w tej firmie,to czy są też pracownicy ze Strzelec,z którymi można było się dogadać w kwestii dojazdu ?

Ehe

Ehehe ogulnie

Jacek
@Ehe

Co, nie zgadzasz się? To jakie jest Twoje zdanie?

* Zainteresowana *

Są prowadzone nadal przyjęcia do Tru-flexu na produkcję montaż? Jest możliwość składania cv?

@* Zainteresowana *

Osoby, które są zainteresowane dołączeniem do zespołu Tru-Flex zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową na adres: rekrutacja@tru-flex. com W przypadku przyjęć do działu produkcji, nie ma dedykowanych stanowisk montażowych. Pracownik może pracować na kilku liniach, nie tylko montażowych.

Staz

Dzień dobry, czy można poznać zakres OBOWIĄZKÓW ofert stazowych?

@Staz

Bardzo prosimy o skierowanie zapytania na adres mailowy pwolany@tru-flex.com

* Zainteresowana *

Są wogole przyjęcia do Truflexu- bo ani dodzwonić się ani odpowiedzi na emaila zero wogole odzewu jakby mieli "wyrąbane"???!

@* Zainteresowana *

Aktualnie mamy otwartych kila procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Na podstawie przesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy i/lub doświadczenie odpowiada naszym oczekiwaniom wobec przyszłych pracowników.

@Tru-Flex Sp. z o.o.

Na jakie stanowiska można aplikować CV wobec których jest prowadzona rekrutacja? Czy kobiety też mają szansę na przykład na stanowisko produkcji /montażu ?

@* Zainteresowana *

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: 1. Technik Utrzymania Ruchu 2. Ślusarz-spawacz 3. Kontroler Jakości 4. Młodszy Inżynier Procesu 5. Inżynier CAD 6. Samodzielna księgowa 7. Specjalista ds. kadr 8. Pracownik administracyjno-biurowy Odpowiadając na pytanie, czy kobiety mają szansę na pracę w Tru-Flex przy liniach montażowych, oczywiście, że tak. Płeć nie jest kryterium rekrutacyjnym.

~Nowa ~

Witam, Jak jest z dojazdem do pracy do Truflexu podjeżdża pod zakład autobus dowożący pracowników na strefę ? Czy jest możliwość z kimś się zabierać tam i spowrotem oczywiście za dopłatą do paliwa? Pozdrawiam ????.

@~Nowa ~

Tru-Flex nie posiada zorganizowanego transportu. Pracownicy dojeżdżają własnym środkiem lokomocji. Obok zakładu znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Kwestie transportu pracownicy uzgadniają między sobą. Ttru-Flex dofinansowuje koszty dojazdu w zależności od odległości do miejsca zamieszkania.

~ Nowa ~
@Tru-Flex Sp. z o.o.

Czyli rozumiem jest możliwość dopasowania wspólnych zmian pomiędzy pracownikami którzy razem by dojeżdżali do i z pracy?

Ktoś
@~ Nowa ~

ja też miałem dojeżdżać z osobą ze swojej zmiany a okazało się ze co 2 tyg ta osoba chodziła na nocki i tu pojawił się problem dlatego proszę rozważyć wszystko bo obudzi się pani z ręką w nocniku P.S ja juz tam nie robie

Zostaw merytoryczną opinię o Tru-Flex Sp. z o.o. - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tru-Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tru-Flex Sp. z o.o.