Opinie o GlobalECO grupa w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GlobalECO grupa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GlobalECO grupa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlobalECO grupa w Gdynia

Klaudek

Globaleco dostarczyło mi wysokiej jakości panele fotowoltaiczne. Teraz mogę korzystać z czystej energii i jednocześnie oszczędzać pieniądze.Polecam serdecznie wszystkim

Urzędowski

jestem niezwykle zadowolony z usług firmy Globaleco. Zamówiłem u nich panele słoneczne i cały proces od początku do końca był niezwykle profesjonalny.

Lidia k.

Bardzo polecam, wiem ile problemów może być czasami a tu się obyło bez.

Bogusz

Pompa ciepła działa jak marzenie, oszczedzam na ogrzewaniu i prądzie, firma godna polecenia. Chłopaki z montażeu mili i pomocni. Pzdro!

Przedstawiciel Handlowy

Po telefonicznej akceptacji - zaproszenie na spotkanie bezpośrednie do siedziby firmy (dla mnie dość daleki wyjazd).

Pytania Prezesa firmy poniżały kandydata w oczach innych obecnych podczas rekrutacji/spotkania. Propozycja współpracy GlobalEco NIE MIAŁA NIC WSPÓLNEGO - kompletnie inne/złe warunki - z ogłoszeniem o naborze do firmy na portalu pracuj.pl Odebrałem to jako "nabijanie w butelkę" kandydatów. Jeżeli taki jest stosunek do kandydatów - jaki jest stosunek do klientów: czy także przez telefon mówi się coś innego, a dostarcza coś zupełnie innego...? Wstyd. Brak rekomendacji z mojej strony.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
miłkowska

Pompa ciepła zainstalowana przez tę firmę to czysta rewelacja. Obsługa i montaż na wysokim poziomie, a efekty przekroczyły moje oczekiwania.

Łagiewski

GlobalECO to firma, której można zaufać. Świetne doradztwo, terminowe wykonanie usługi i dobry kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam!

KJ

I must say, the heat pump installation was a delightful experience. The technicians were efficient and the results are outstanding. Highly recommend!

Darek

Świetna firma! Pompa ciepła działa rewelacyjnie, a montaż zrobiły mega szybko. Wszystko działa jak trzeba, oszczedzamy niezłe siano.

Janek

Wybór GlobalECO to strzał w dziesiątkę! Fachowe doradztwo, terminowe wykonanie usługi i świetny kontakt z klientem. Polecam tę firmę każdemu, kto rozważa montaż paneli fotowoltaicznych.

Zero

Jak ktoś chce zaoszczedzic na opłatach za prąd, to polecam! Pompa ciepła zainstalowana szybko, działa jak trzeba. Były drobne niedoróbki ale szybko naprawione.

Zuzanna

GlobalECO to firma, z którą współpraca była czystą przyjemnością. Znakomite podejście do klienta, terminowe wykonanie usługi i profesjonalne doradztwo.

Vladyslav

Bardzo zadowolony z usług firmy GlobalECO. Profesjonalne doradztwo, szybki i precyzyjny montaż paneli fotowoltaicznych. Wszystko działa bez zarzutów. Polecam tę firmę każdemu zainteresowanemu!

tyszka

Pompa ciepła działa bardzo dobrze. Warto zainwestować w taką technologię. Ekipa montująca była miła i pomocna. Polecam.

Andrzej Kisło

Od początku kontaktu z firmą GlobalECO czułem się dobrze obsłużony. Profesjonalne doradztwo, terminowe wykonanie usługi i świetny kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam tę firmę!

Wiśniewski E.

Od początku współpracy z GlobalECO czułem się zaopiekowany. Kompleksowe doradztwo i solidne wykonanie usługi sprawiły, że zdecydowanie mogę polecić tę firmę innym. Montaż paneli fotowoltaicznych przebiegł bez problemów.

Mazurek

Od jakiegoś czasu korzystam z pompy ciepła i muszę przyznać, że to świetna decyzja. Działa bez zarzutu, a montaż był szybki i sprawny. Polecam!

Dariusz

Pompa ciepła? Niezłe cudo, naprawdę! Wszystko działa jak należy, a montażystów nie można było złapać na żadnym błędzie:)

Malik

Solidnie zmontowana pompa ciepła, działa bez zarzutu. Warto się zdecydować na ich usługi, choć czasem mieli jakieś opóźnienia, ale to się każdemu zdarza

Maciek

Wybierając firmę GlobalECO, zyskałem nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także terminowy montaż paneli fotowoltaicznych. Ich zaangażowanie i dbałość o klienta sprawiają, że chętnie polecam ich usługi.

Michaił

Montaż paneli fotowoltaicznych zrealizowany sprawnie, a fachowe doradztwo pomogło mi podjąć właściwe decyzje

Zostaw merytoryczną opinię o GlobalECO grupa - Gdynia

• Jak się pracuje w GlobalECO grupa?

Zobacz opinie na temat firmy GlobalECO grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobalECO grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 26 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobalECO grupa?

Kandydaci do pracy w GlobalECO grupa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobalECO grupa