Opinie o Alvi Personal Services Sp. z o.o. w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alvi Personal Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alvi Personal Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alvi Personal Services Sp. z o.o. w Nysa

Sylwia

Pracuje na sortowni koordynator damian mnie przyjmował bardzo miły człowiek do teraz pomaga ile może pomaga każdemu Polakowi ile się da ale Polacy za tą pomoc do szefa go sprzedają i jak przychodzi co do czego chłopak zostaje sam bez nikogo pomocy damian jak to czytasz to dziękuję za wszystko i że cały czas jesteś bez ciebie ta firma upadnie

@Sylwia

Cieszę się, że moja imienniczka daje radę w tej robocie i serio jest z niej zadowolona. ;) Dobrze, że natrafiłaś na tego Damiana, bo wsparcie w takiej pracy jest bardzo ważne. Pisałaś z tego co widzę, że ogólnie wypłata na czas i nieczęsto zdarzają się nadgodziny. Czyli co na tyle spoko oceniasz te warunki, że raczej zostaniesz na o wiele dłużej? Na jak długi okres polecałabyś komuś pracę tutaj? Pół roku? Rok?

@Sylwia

Nie pracuje na recyklingu tylko w Bochum na sortowni warzyw i owoców i mam mieszkanie a nie hotel i jak narazie pracuje 15 miesięcy i jestem bardzo zadowolona

@Sylwia

Polecam pracę ludziom na sortowni z czystym sumieniem mieszkanie są bardzo ładne i czyste praca blisko i wypłata co tydzień zawsze na czas sortownia się trzyma dzięki koordynatorowi którym jest damian bo on potrafi zawsze pomoc

Sylwia

Według niektórych ludzi warunki w tej firmie są niegodne i mimo fajnej wypłaty nie warto dłużej u nich zostawać. Jedna z osób twierdzi, że po odejściu straci nawet 200 euro i woli wszystko wytrzymywać przez zęby, czyli nie może być aż tak tragicznie. Czy do teraz coś się może polepszyło u nich? Podobno kiedyś na ścianach w hotelu brud i grzyb, a okna powybijane, do teraz jest tak strasznie czy były już jakieś remonty?

@Sylwia

Jeśli chodzi o hotele to nic się nie zmieniło jest dalej tak samo

Sylwia

Ludzie to jest praca na hotelach jak siedzą nie chodzą do pracy i piją to tyle zarabiają sama pracuje na sortowni warzyw i owoców koordynator (usunięte przez administratora) jest obecny zawsze zawsze wypłata ma czas i wszystko ok tylko trzeba pracowac

Czy zdarzają się nadgodziny w Alvi Personal Services Sp. z o.o.?

Bardzo Zadko

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alvi Personal Services Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Buka

Nie ma nowych opinii o tej tak zwanej "agencji", więc mam nadzieję, że upadła, ale jeśli nie, błagam Was, jedźcie z kim chcecie, ale nie z nimi. Bądźcie mądrzejsi niż ja z moim chłopakiem. Byliśmy za granicą kilka razy, z różnymi agencjami. One nigdy nie są w stu procentach uczciwe, ale to co prezentuje ta firma, jest pobiciem wszystkiego. Mieszkasz byle jak, przerzucany co chwilę na inne lokacje, bijatyki i libacje to norma. Do tej pory wzdrygam się na myśl tego co tam zobaczyłam już pierwszego dnia, i jeśli czegoś w moim życiu żałuję to tylko tego, że nie zamówiliśmy od razu powrotnego busa. Po powrocie do Polski rozliczycie się z najgorszej klasy podatkowej, bo agencja nie będzie chciała wysłać Wam dokumentów potwierdzających meldunek. Takie niekorzystne rozliczenie bardzo dużo kosztuje, zwłaszcza z polskiej perspektywy, więc zastanówcie się nie raz i nie dwa, by nie stracić pieniędzy i co najważniejsze zdrowia.

Zszokowany

@Kiras uciekłeś stamtąd, czy pracujesz? Mam nadzieje z Ci się nic nie stało, martwię się o Ciebie.

@Zszokowany

Pracuje... Nic mi się nie stało. Dzięki za troskę. Uciec nie za bardzo jest jak, bo będę w plecy około 200€.

@Kiras

Mam nadzieję że prace masz chociaż w miarę normalną. Oby Ci zmienili hotel na jakiś lepszy albo przynajmniej zakwaterowali z "normalnymi" współlokatorami. Życzę wytrwałości imam nadzieje że będzie już tylko lepiej...

Odradza
@Kiras

Zerwij umowę, nie warto tam pracować nie to ze takie warunki to i jeszcze (usunięte przez administratora) za 3 msc wypalacaja tylko 1600 euro. Tylko sciemniaja ze jak się zostanie do końca to się na czysto wyjdzie. W tym hotelu to psychika siadzie. Nie masz jak wrócić mogę podać numer na busy ze płatność na miejscu nawet pod dom Cię odwiozą, nie warto

Mateusz
@Zszokowany

Szkoda zdrowia w tym hotelu, burdy, brak słów, szef rusek. (usunięte przez administratora) ! Pracodawca powinien zapewnić dobre warunki do pracy i odzież obowiązkowo pracodawca, A nie pracownik ma otracane! Żałosne (usunięte przez administratora) odradzam ! Niech się ktoś za to wszystko weźmie, bo naprawdę tam dojdzie do tragedii prędzej czy później ...

MarekMarek
@Mateusz

Znajomy tez dostal 1600 euro za 3 miesiace pracy. Jak nie chcial tego przyjac, mowiac ze na inna sume sie umawiali. To rusek rzucil te 1600 euro i sobie poszedl.

Miało być, wszystko pięknie! Hotel to można nazwać odrazu burdy, smród grzyb na scianch okna powybijane, zimno. Nie ma dobrych warunków. Szczerze to już psy w schronisku maja dobrze. Odradzam to miejsce, szef rusek krotko mówiąc (usunięte przez administratora) oszukuje z wyplatami. Niby robota na dłużej a robią postoje i (usunięte przez administratora) można zarobić. Odradzam, brak słów !!

Prtwatny
@Piotr

Tylko nagrać to wszystko, porobić zdjęcia, zgarnąć dowody i się brać na skargę czym więcej osób tym lepiej. I starać się o oszkodowanie! A te firmę zniszczyć (usunięte przez administratora)

Konrad

Jakieś wskazówki przed rozpoczęciem pracy dostanę?

@Konrad

Uciekaj

nowy

Mogę cos się dowiez o tej pracy przy rycklingu ??

tralala
@nowy

Spoko robota lajtowa wszyscy brygadziści mili ale szef Rusek to jakaś masakra oszukuje na każdym kroku wlepia kary za nic na hotelach pijaństwo bijatyki daleko do sklepu kasa marna idzie zarobić tyle co w Polsce praktycznie przez 3 miechy

@nowy

Szczerze? Jak mowa o rtv, to mieszkasz na melinie... jak chcesz zostać 6 tygodni, to zwracasz 90€ za transport, po za tym za ciuchy, ale nie wiem jeszcze ile. Transport z powrotem sam załatwisz. Pracujesz 5 dni w tygodniu po 7 godzin za 6 euro...(3600zł/msc)(obiecali mi 6 dni po 8 godzin(4900zł/msc)(różnica niespełna 340zł tyg.) pieczarki się bardziej oplacaja... jak przepracujecie 3 miechy (12 tygodni, a nie 6 jaki mówiono ) to nie ma potraceń i masz około 3600zł na miesiąc. ... szczerze? Mogę Ci załatwić taką robotę na produkcji w Polsce. Zaczynam prace w tej firmie w poniedziałek, a już jeden ze współlokatorów uszczerbił mi zęba... pozew i kryminał. Nic nie jest jakie ma być i jeszcze naraża się życie normalnych obywateli.... Zwykłe (usunięte przez administratora) Człowiek jedzie zarobić szybką kasę, bo ma rodzinę na utrzymaniu, a tu nie dość, że melina, bójki, przenoszenia z meliny do meliny, awantury, mniejsze wynagrodzenie niż obiecane, inny czas wyjazdu, to jeszcze kary... Co my jesteśmy do kury(celowo) nędzy? Jakieś pitolone zwierzęta? Celina ty zakłamana kobieto lekkich obyczajów - dołożę wszelkich starań, żebyś straciła posadę, a pseudo firma alvi, czy jak im tam została zamknięta w trybie natychmiastowym...

Maciek

Sam widze po ofertach ze to lipa...Ogloszenia stoja kilka miesiecy.Skoro tak zle to czemu żadne z was nie pójdzie do odpowiedniej instytucji?Wystarczy robic zdj nagrywać.I ten caly boss dostanie taka kare ze bd musial dawac (usunięte przez administratora) przez 10 lat by spłacić kare a po drugie zamkna (usunięte przez administratora)..Niebac sie tylko zrobcie porządek z dziadostwem .Pozdrawiam kumatych

tralala
@Maciek

Haha chyba nie wiesz co piszesz. Na bossa nie ma mocnych i nic by to nie dało on się kar nie boi żadnych

Zawiedziony
@Maciek

Zgadzam się warunki pracy tragedia 6euro na godzinę bijatyki w hotelu to norma praca raz jest raz nie ma marne zaliczki płatność pełnej wypłaty po zakończeniu kontraktu warunki mieszkaniowe (usunięte przez administratora) jak w baraku w łazience z kuzynem mieliśmy grzyba na suficie rozpieprzone okna itp... A to wszystko 10 euro dziennie za meline A nie hotel

jurek
@tralala

a za co te kary za to ze chodzą napici jak nie do roboty to po hotelu robią burde jak normalnie pracjesz to za co kara

Zawiedziony
@jurek

Kary są za wszystko dostaniesz pokój w którym jest coś uszkodzone nie zglosisz tego przyjdą sprawdza coś co wcześniej było zjebane i masz karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy lub zjazd kara za wszystko kary A pijaństwo i bijatyki są nie tylko w weekendy ale i w tygodniu nie można się normalnie wyspać bo ci się napieprzaja na zewnątrz albo w pokoju obok...

@Zawiedziony

Zapomniałeś dodać, że pokoje są w tak fatalnym stanie, że nie wiadomo co zgłaszać... np. Nie działającą rolete, rozwalone drzwi od lodówki, albo brak drzwiczek pralki... pomijam dziury w ścianach i drzwiach... plamy na materacach, poduszkach, ścianach, a nawet suficie (i to nie przecieki).

Kiras

Rtv UWAGA! 2 godziny stania przy -5 nim się ktoś nami zainteresował... na miejcu miałem podlisać umowę, której oczywiście nie było. Zmiana meliny (niby hotelu) godzinę po zakwaterowaniu, a ledwo się rozpakowalismy. Na nowym "hotelu" melina. Jest obecnie sobota. 2:30 w nocy (czyli w sumie niedziela), a ja piszę komentarz, bo jeden ze współlokatorów godzinę temu złamał mi zęba, a drugi krzyczy przez sen. Pragnę zaznaczyć, że nic nie piłem, ale boję się spać... Jak przeżyje, to przysięgam, że pozwę tą firmę, bo naraża życie ludzi. 4/7 osób z którymi rozmawiałem powiedziało cytuje: "dobrze że ta agencja nie wymaga zaświadczenia o niekaralności" ciekawy zbieg okoliczności nieprawdaż? Celina, to szefowa mafii na miejscu: rtv zweibrucken P.S. pomocy ... ja wciąż tu jestem

ChętnyNaKase

Czy ktoś wie jak wygląda praca na demontażu RTV AGD jaka płaca na rękę wychodzi jakie warunki mieszkaniowe itp jak z dojazdem do pracy?? Pytam ponieważ mam zamiar jechać z kuzynem miasto zweibrucken jeżeli się nie myle

@ChętnyNaKase

Chłopie nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) 2 godziny stania przy -5 nim się ktoś nami zainteresował... na miejcu miałem podlisać umowę, której oczywiście nie było. Zmiana meliny (niby hotelu) godzinę po zakwaterowaniu, a ledwo się rozpakowalismy. Na nowym "hotelu" melina. Jest obecnie sobota. 2:30 w nocy (czyli w sumie niedziela), a ja piszę komentarz, bo jeden ze współlokatorów godzinę temu złamał mi zęba, a drugi krzyczy przez sen. Pragnę zaznaczyć, że nic nie piłem, ale boję się spać... Jak przeżyje, to przysięgam, że pozwę tą firmę, bo naraża życie ludzi. 4/7 osób z którymi rozmawiałem powiedziało cytuje: "dobrze że ta agencja nie wymaga zaświadczenia o niekaralności" ciekawy zbieg okoliczności nieprawdaż? Celina, to szefowa mafii na miejscu: rtv zweibrucken

Prywatny

Nie polecam, to jest prawda co inni piszą, Nie wierzyłem w to ale tam jak trafiłem to przeszlem krótko mówiąc piekło, miałem też lokatora który przetrwał do końca 3 miesiące Polak, szef rusek wyplacil tylko 1600 uero za 3 msc, zucajac mu pod nogi, to jest (usunięte przez administratora) krótko mówiąc Burdy, bijatyki pijaństwo, gorsze warunki do życia grzyb na ścianach, smród, okna powybijene, szczerze mówiąc odradzam to miejsce zweibrucken. Firma we Wrocławiu babsko CELINA miało być inaczej. ODRADZAM!!!!!

@Prywatny

I tylko usuwają miejsce hotel w zweibrucken! !!

@Piotr

Miałem jechać z Alvi Personal Services, właśnie do Zweibrücken., do pracy jako pomocnik kierowcy śmieciarki. Czyli mam rozumieć, że miałbym tego samego szefa Ruska, który oszukuje na wypłatach i mieszkałbym w tym samym hotelu który tu opisujecie na forum?

Skrzyp

Zastanawia mnie tak mała ilość opinii o tej agencji. Nie wiem czym jest spowodowana, ale nie pozostaje mi nic innego, jak napisać swoją. Chciałabym, żeby liczba plusów i minusów przynajmniej się rownoważyła, ale niestety tak nie będzie. Przez agencję Alvi pojechaliśmy do Niemiec razem z chłopakiem. Na miejscu nazywało się to inaczej, ale na jedno wychodzi. Właściwie już pierwszej nocy byliśmy świadkiem burdy na innym "hotelu". Wtedy usłyszeliśmy, że takie rzeczy nie mają normalnie miejsca w tej agencji, ale niestety to nieprawda. Pijaństwo, demolowanie mieszkań zdarzały się dziwnie często, jak na nasz trzymiesięczny pobyt. Muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z takimi rzeczami w agencji pracy. Zwykle to było tak, że jeśli ktoś coś odwalał to zostawał wyrzucony. Tutaj trzeba bardzo postarać się, żeby wyleciec. Nie daje to poczucia bezpieczeństwa zwykłym ludziom, którzy chcą pracować i normalnie funkcjonować. Podejście agencji do ludzi jest moim zdaniem lekceważące. Częstotliwość przeprowadzek z lokacji na lokację jest ogromna. My przeprowadzilismy się raz, ale za to dowiedzieliśmy się o tym fakcie 40 minut przed przyjazdem po nas samochodu. Widzieliśmy jednak osoby, które przeprowadzały się też i po 4 razy w krotkim czasie. Rotacja w mieszkaniach była bardzo duża. Ciągle kogoś przenoszono, jak nie na inną lokację to z pokoju do pokoju. Zdarzały się sytuacje, w których osoba wyjeżdżająca na urlop musi zmieniać miejsce na trzy dni przed wyjazdem, bo na jej pokój, bez poinformowania jej wcześniej, kwaterują już kogoś inego. Mieliśmy problemy z internetem (przez większość czasu go nie było) i lichym ogrzewaniem. Ogólnie mam wrażenie, że tutaj sprawdza się, cytując za panem Orwellem zasada: "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze". Jeśli jest się w gronie wybrańców, agencja stara się rozwiązywać problemy, jeśli nie, nie obchodzisz ich za bardzo. Firmy, z którymi współpracuje agencja są w porządku. Nasza na pewno, o innych też słyszeliśmy dobre opinie. Niestety podpisując umowę po niemiecku dowiedzieliśmy się czego innego, niż potem okazało się prawdą. Co ciekawe nawet naszym pracodawcom powiedziano co innego na temat długości naszego pobytu. Jeśli ktoś zastanawia się dlaczego w takim razie zostaliśmy przez trzy miesiące, odpowiedź jest prosta. Okazało się, że przy wcześniejszej rezygnacji naliczane są kary, nie wypłacane zostają godziny z zeitkonta. Byłoby lepiej, gdyby agencja poinformowała nas o tym od razu. Kilka takich kwiatków wyszło w trakcie naszej pracy. Plusem są dojazdy, które przebiegały bez problemu. Jeździliśmy do pracy tym samym składem, na te same godziny. Nigdy nie musieliśmy czekać. Jeśli chodzi o wypłaty to też my akurat nie narzekamy. Nie braliśmy zaliczek, więc wychodziło okej. Tutaj jeszcze kwestia wyjazdu. Busa powrotnego mieliśmy w nocy, a i tak na nasz pokój za dnia zakwaterowano kolejne osoby. Też pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Reasumujac mimo kilku plusów nie polecam tej agencji.

Dziadek
@Skrzyp

Święta prawda mnie udało się uciec i stopem wracałem do Polski bo myśleli że jak (usunięte przez administratora) to nie dam rady wrócić i zostanę pies ich i ich pieniądze zdecydowanie nie polecam

ruscy samo zlo

ja zostalem oszukany mam dowodyu zdjecia i posle sypatyczna pana za kratki z alvi personal

Jak jest na filtrach jak daleko do pracy jaka placa i jakie warunki mieszkalne

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Rodos

10Eu/godz x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - użwki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł lub nawet mniej. Można oczywiscie wyjsc wiecej za murzynskie dodatki jak praca po 250-300 godzin. Wiec czy warto? Nie daj sie wykorzystywać bo za stracone zdrowie nie zwracaja pieniędzy!

Gregor

Na jaką umowę można liczyć?

alicja

A jak z dojazdem do pracy i zakwaterowaniem ?

justa
@alicja

zapewniają

Zostaw merytoryczną opinię o Alvi Personal Services Sp. z o.o. - Nysa

• Jak się pracuje w Alvi Personal Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alvi Personal Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alvi Personal Services Sp. z o.o.?

Alvi Personal Services Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Rynek 36 lok. C
    48-300 Nysa
  • NIP: 7551933429 REGON: 367061738 KRS: 0000673802

Alvi Personal Services Sp. z o.o.