LTD Pflege Service Sp. z o.o.

Opinie o LTD Pflege Service Sp. z o.o.

Danuta

Z mojej strony same pozytywy, to druga gencja z którą jeżdżę i jestem bardzo zadowolona, od 1 dnia do teraz mam świetny kontakt z firmą, finanse zawsze na czas. Jeśli jest jakiś problem to dzwonię i od razu jest rozwiązywany. Znam wiele firm i opiekunek i trafiłam super, nie ma żadnych negatywów, stelle są super.

@Danuta

Szanowne Szefostwo, szkoda że zapomnieli państwo o życzeniach dla pracowników. Nic nie kosztuje a miło.Zdrowych i spokojnych.

Wanda ......................

Praca w zawodzie opiekunki osób starszych to wielka odpowiedzialność przede wszystkim za podopiecznego ale również za wizerunek firmy , która reprezentujemy. Wrodzone predyspozycje do zawodu to 80 % sukcesu na reszte trzeba zapracować aby później z pełną świadomością własnej wartości wymagać od pracodawcy szacunku oraz odpowiedniej gratyfikacji finansowej. Ja mam przyjemność pracować na jasnych zasadach i moje doświadczenia zawodowe z agencją LTD są bardzo pozytywne. Pozdrawiam wszystkie Panie pracujące jako opiekunki w LTD i życzę samych tzw. " Stelli marzeń ". Wanda

ola
@Wanda ......................

cos wiecej na maila o firmie

Halina Staroń

LTD Personnel Services, to uczciwa i rzetelna firma, którą mogłabym polecić każdemu. Pracownicy agencji są mili, przyjaźnie nastawieni i bardzo pomocni. Widać ogromne zaangażowanie w to, aby zarówno opiekunka jak i podopieczny czuli się komfortowo i bezpiecznie, gdyż wszystkie problemy i niejasności zostają rozwiązywane niemal natychmiast. Firma dba o swoich pracowników oraz o zapewnienie im bardzo dobrych warunków do pracy. Bardzo ważne jest to, że firma jest elastyczna pod kątem czasu pracy opiekunki, a ustalona kwota wypłaty wpływa na konto zawsze na czas. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długotrwała, ponieważ jest to najlepsza agencja, z jaką miałam do tej pory przyjemność pracować.

Witam, czy te 9 ofert, które teraz są widoczne na stronie to wszystkie jakie agencja ma teraz do zaoferowania Opiekunkom? Na razie tylko się orientuję, mam już doświadczenie ale wolałabym pojechać w rejony Berlina. Jak często dodają nowe ogłoszenia?

Lena

Dodaj treść twojego wpisu Jaka to firma uczciwa???? Zamiast składek do ZUSu od średniej krajowej to od 50 euro i podróż sobie trzeba opłacić.... Po co oni piszą że są uczciwi jak wiadomo że NIE......

Barbara
@Lena

Pracuje z tą firmą drugi rok,składki nie są ukrywane,albo się zgadzam albo nie ,przy podpisaniu umowy, podróż opłaca firmą jeśli jest takie życzenie,więc nie rozumie tego wpisu

@Lena

Podpisując umowę zgodziliśmy się na takie składki więc w czym problem. Podróż opłaca firma lub dostaję 100€ i sama płacę.

Gośc Nowy wpis
@Barbara

Podróż w jedną stronę opłacam sama.

Justyna Nowy wpis

Jaka umowa jest preferowana w LTD Personnel Services? Czy nowy pracownik może liczyć obecnie na umowę o pracę? Dajcie znać :)

Sławomir Nowy wpis

Ile dokładnie można zarobić za pracę w firmie LTD Personnel Services? Jestem nową osobą w wątku i po prostu potrzebuję rzetelnych informacji w tym zakresie. Czy właśnie dzięki Wam uda mi się tego dowiedzieć? Liczę na to. Bądźcie pomocni.

Jasia59

Miałam szczęście pracować przez zaufaną agencję, po śmierci podopiecznego od razu dostałam możliwość przejazdu i zwrot kosztów podróży. Po świętach jadę jeszcze na Bawarie na obiecane miejsce od pana Marcina. Dziękuje i pozdrawiam całe biuro! Janina B.

Basia B
@Jasia59

Czy w firmie pracuje się na umowie zlecenie że składkami do ZUS, czy odprowadzane są składki do Niemiec? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Weronika
@Jasia59

Cieszy fakt, że jesteś zadowolona ze współpracy z LTD Personnel Services Elżbieta Anna Jakubek. Widzę, że planujesz wyjechać do pracy po raz kolejny poprzez tę firmę. Jak oceniasz warunki przez nie oferowane? Czy mogłabyś napisać też, ile czasu minęło od momentu Twojego zgłoszenia się do biura, do podjęcia pracy?

opiekunka

pracuje z nimi 2 lata i składki odprowadzają wieksze niż 50 Eur. jest napisane w umowie

@opiekunka

Skoro współpracujesz z firmą już od dwóch lat, to może będziesz mogła mi pomóc. Wiesz może, czy nie mając udokumentowanego doświadczenia zawodowego, również można znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę pracy?

@Sławomir

Można, ja pracuję dla tej firmy jako laik bez doświadczenia. W lutym minęły 3 kata i 8 miesięcy. Jestem zadowolona, miałam propozycję o rodziny żeby przejść na umowę niemiecką jak i propozycje z innych agencji ale wolę to co mam.

Tak za święta Bożego Narodzenie Wielkanoc Nowy rok i 1-go Maja

@lena jaka podróż ?

Basia

Ja pracuje w opiece 11 lat, dla różnych firm. Dla LTD od dwóch i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Pieniazki takie jak ustalone przed czasem na koncie, każde zlecenie bardzo rzetelnie opisane, można porozmawiać z osoba obecnie na szteli i wszystko wypytac. Jak do tej pory suuuper

Danuta

@Danuta

Luba

Czy można jechać do Niemiec, ja z Ukrainy, nikt tam nie odbiera. Mówię niemiecki. Czy oni majo oferty dla Ukrainy? Moja siostra też dzwoni, telefon milczy, jest jakiś dobry kontakt

Sławomir

W ostatnich wpisach wspominacie o tym, że osoby zatrudnione w charakterze opiekuna nie są odpowiednio traktowane. Czy jesteście w stanie podać przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście dochodzi do sytuacji, gdzie pracownicy nie są traktowani z należytym szacunkiem?

Od dłuższego czasu brak aktywności publicznej firmy. Brak ogłoszeń i wypowiedzi. Przypadek czy i jednak było coś na rzeczy. Pytam bo od dłuższego czasu obserwowałam ogłoszenia z zamiarem zmiany firmy, aż tu nagle cisza.

@Ewa

Jest jakieś konkretne stanowisko, które interesowałoby Cię w przypadku pracy w firmie LTD Personnel Services? Chętnie poznam Twoje preferencje zawodowe.

opiekunka nova

Pozytyw za przedterminowe wypłaty.Natomiast pracownik jest tzw.wołem roboczym,najlepiej niemym. Jednakże nikt nas nie zmusza do współpracy z tą czy jakąkolwiek firmą.Na chwilę obecną nie mam czego się "czepić".I jeszcze jedno:nie miejmy złudzeń,że jesteśmy number one dla firmy.Każdej! Zaskakujące,ponieważ tylko dzięki nam funkcjonują.

Opiekunka

Słyszałam same pozytywy o nich, dlatego pojechałam, ale jak się okazało że nie ma przerw i babka budzi w nocy to powiedzieli że mam zapłacone i nic nie mogą zrobić. Szkoła bo zarobki dobre, ale zlecenia ciężkie.

Opiekunka

Bzdury piszesz.24 ponieważ mieszkasz z podopiecznymi ale pracujemy 40godzin tygodniowo.Poprostu trzeba z nimi rozmawiać o czasie pracy i zakresie obowiązków. Pozdrawiam

Ruslan

Bardzo porządna firma, polecam innym. Od 2 lat pracuję tylko z nimi. Zawsze bez kłopotu, na czas, oby tak dalej. Ja jestem zadowolony, z wypłatą nigdy nie miałem problemu. Jedyna firma gdzie wsparcie działa przez ml 24 godziny(faktycznie a nie w reklamie) a do tego fajni koordynatorzy za granicą, pomocni, mili i uczynni. Mają też co jakiś czas ekstra bonusy, wynagrodzenie w euro na konto, wszystko udokumentowane i jawne. Dla mnie są super.

@Ruslan

Wyrażasz się bardzo pozytywnie o współpracy z firmą. Napisz jakie ekstra bonusy masz na myśli. Czy są dodatki finansowe?

Napiszcie jakie stawki zusetc oferuj. Nie mogę się dodzwonić, nikt nie odbiera. Proszę o informacje.

Opiekunka

Obecnie pracuje w tej firmie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wypłada przed czasem. Miejsce pracy zgodne z prawdą. Współpracą z szefostfem oraz resztą pracownikami administracji wporzadku. Pozdrawiam cały zespół

@Opiekunka

To świetnie, że tak dobrze Ci się pracuje w LTD Personnel Services Elżbieta Anna Jakubek. W jakim mieście pracujesz, jak wyglądają Twoje obowiązki? Będę wdzięczna za więcej szczegółów.

@Ewa

Witam koleżankę po fachu.Obowiazki to raczej mamy podobne. Pozdrawiam i życzę szeroko otwartych oczów i duzo satysfakcji z pracy.

Nie polecam! (usunięte przez administratora) Zero wsparcia podczas problemòw na zleceniu, spore opóźnienie z wypłatami, a do tego pracownicy nie są zbyt uprzejmi. (usunięte przez administratora)

Mała

Pracuje ktoś aktualnie w tej firmie i mógłby przekazać trochę informacji o niej?w sensie ,czy uczciwa ,warunki zatrudnienia ,kaska itd.?

Max

Oferty pracy , tylko przykładowe. Ani dokąd, ani kiedy, ani na jak długo. Tylko stawka kusząca. Najpierw trzeba przejść rekrutację, a pani wszystko " dopasuje". Ciekawa strategia.

Zostaw merytoryczną opinię o LTD Pflege Service Sp. z o.o. - Nysa

• Jak się pracuje w LTD Pflege Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LTD Pflege Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LTD Pflege Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LTD Pflege Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LTD Pflege Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LTD Pflege Service Sp. z o.o.