Opinie o Global Operative w Wrocław

Firma specjalizująca się w sektorze usług związanych z montażem oraz produkcją konstrukcji stalowych.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Operative w Wrocław

O_O Nowy wpis

Ile placa spawaczą przez Global Operative na umowie o pracę?

Lidia Nowy wpis

@Nick to prawda - atmosfera w firmie to ważny aspekt zatrudnienia, bo wpływa na pracę każdego dnia. Co Twoim zdaniem ma największy wpływ na atmosferę pracy w Global Operative? Czy nastawienie pracowników, czy warunki zatrudnienia? Kwestia ta jest dość złożona, ale może potrafisz wymienić kwestie "palące"?

Lidia Nowy wpis

@Mati to naprawdę bardzo miło czytać. Dla wielu osób to atmosfera jest też kluczowym aspektem dobrego zatrudnienia. Ta zazwyczaj ma bezpośredni związek z zadowoleniem pracowników. Może więc to być dodatkowy - pozytywny sygnał dla tych, którzy rozważają pracę w Global Operative.

Nick Nowy wpis
@Lidia

Tak, ale należy pamiętać, że to pośrednik. Ja też jestem w pełni zadowolony ze współpracy (słowność, kontakt oto.), ale atmosfera zależy od zakładu, a w Polsce to różnie bywa ;).

Lidia

@LSL, długo już pracujesz w Global Operative? Wygląda na to, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Co najbardziej Ci się podoba? Czy firma oferuje pracownikom umowę o pracę? Rozumiem, że nie można liczyć na korzyści pozapłacowe, czy jednak chętni mogą skorzystać na przykład z prywatnej opieki medycznej?

Mati
@Lidia

@Lidia ja juz pracuje w Global Operative jakis czas i musze powiedziec ze nicdzie tak dobrze mi sie nie pracowalo. Nie korzystalem z opieki medycznej bo nie choruje ale ogolnie wszystko jest super :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Global Operative? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jakim pracodawcą jest Global Operative? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

LSL

Pozaplacowy benefit to byl za komuny.Pokaz ze jestes fachowcem i umiesz robic swoja robote to zarobisz bo chyba Global Operative jest jedyna firma w tych czasach co traktuje pracownika jak czlowieka a nie jak sztuke co robia inne firmy.Zreszta jesli firma cie zawiezie,przywiezie zapewni nocleg zaliczki itd a ty tylko masz sie przebrac i pracowac i to za naprawde dobra stawke to nie robmy jaj z benefitow.Pozdrawiam.

Jerzy

Podpowiedzcie mi czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka jest atmosfera w pracy?

LSJ
@Jerzy

Rekrutuja caly czas wyplata w terminie zawsze 10 co do grosza godziny zalezy na jaki zaklad sie trafi moze byc po 12 a moze byc po 8 h.Atmosfera tez zalezy gdzie i na jakich ludzi trafisz ogolnie jesli jezdzisz troche po kontraktach to idzie sie przyzwyczaic jak wszedzie.Duzy plus 100% o kazdej porze kontakt z szefami firmy.Ogolnie jak ktos jest fachowcem chce pracowac to robota jest na okraglo.

LSL

Firma godna polecenia szef super w przypadku spawaczy trzeba dobrze umiec spawac i znac sie na robocie i chciec pracowac a kasa sama płynie.Zarbki naprawde dobre wyplata w terminie.Od kilkunastu lat nie spotkalem sie z tak sumienna i rzetelna firma.Dla mnie celujaca ocena z duzym plusem.

Jurek

Chyba jedyni teraz maja dobra prace zwolniłem się z Niemiec pracowałem w Holandii wcześniej i jest duzo lepiej a kasa ta sama zostaje jak na Zachodzie siedzę na Słowacji i nawet byle komu nie daje namiarow bo porządna firma po co maja zwalić się jacyś co opinie psują i zmieniają prace co 2 tygodnie

@Jurek

Pewnie ty bucu jeden z gnojem pod podeszwa nikomu nie dawaj namiarow bo ci robote zabiora ty egoisto nie pomyslales ze ktos inny tez moze szuka pracy i chce sobie zarobic zakuta polska pało i (usunięte przez administratora)

Piotr Jamróz

Właśnie sie wybieram na Słowację z kolegą ,zobaczymy co i jak pozdrawiam

Lidia

@Jurekrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Global Operative. Co mógłbyś powiedzieć osobom, które zastanawiają się czy warto wybrać właśnie tę firmę? Co sprawia, że według Ciebie jest ona porządną firmą? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Jurek

gość

jako spawacz mig mag ile mozna zarobić na słowacji w firmie Global Operative

Edek

Ta firma to jakaś porażka . Nie polecam

4rt5y67u

@wladek no a może jednak sa ososby które po prostu chciałby mieć taka umowę zlecenie i nie będzie im to przeszkadzało wiesz różnie to przecież bywa ..

wladek

Witam serdecznie dajcie sobie spokoj ztom firmom jadom na czyjes konto umowy zlecenie i jak mowi dziendobry to tez klamie,nie polecam

Global Operative

Tak, jesteśmy na etapie poszukiwania lakierników do Czech. CV proszę podsyłać na adres praca@globaloperative.pl

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie tam są warunki pracy itp. Czy jest ktoś kto pracował tam a mieszka daleko od Wrocławia? Jakie są tam warunki pracy dla spawaczy malarzy za granicą bo jest teraz np oferta do Czech.

szary

Witam czy jako spawacz pracowal ktos z tej firmy na slowacij.Prosze o opinie.Dzieki i pozdrawiam

szary

Witam.Czy ktos pracowal na slowacij jako spawacz bo jest oferta wyjazdu na slowacje z Global Operative.Prosze o ew.informacje na temat pracy na slowacij warunki,kwatery itd.(jestem zainteresowany oferta).Dzieki z gory za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Operative - Wrocław

Global Operative
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Fabryczna 10
    53-609 Wrocław