Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech w Przechód

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech w Przechód

alex

Pierwszy raz jechałam z Niemiec do Polski firmą ,,Juzwa" czytałam opinie i ogromny stres,bo nie było zbyt wiele pozytywnych.Wczoraj wyjechałam i ku ogromnemu zaskoczeniu Kierowca młody,ale jechał jak doświadczony kierowca i dodatkowo przemiły.Sprawnie przesiadka i kolejna i tu mi trochę przeszkadzało że trzeba dwukrotnie przesiadać się,ale Kierowca,który wiózł już nas docelowo był tak przemiły że ten dyskomfort zrekompensował.Dziękuję i na pewno będę polecać. 1 komentarz

@Jula56

Orientujesz się, ilu tak mniej więcej kierowców pracuje w tej firmie? Dopytuję tak, bo chciałbym się tutaj zatrudnić. Możesz ocenić stan pojazdów? Przejazd jest komfortowy? Jeśli możesz to daj znać, wolę podpytać nawet klientów, niż zaaplikować w ciemno :D

alex

Jula56 Nowy wpis
@alex

Jeżdżę od ub roku od marca z tym przewoźnikiem z polecenia znajomej i jestem ogromnie zadowolona z kierowców, bo uprzejmi kulturani ,miła atmosfera polecam w 100 % nie zamienilabym się na inną Pozdrawiam.

@Jula56

Czy w Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech pracuje się na open space?

Cześć, chciałbym się zatrudnić w tej firmie jako kierowca. Jakie warunki musiałbym spełniać, aby móc pracować w takim miejscu? Po ile godzin tygodniowo się pracuje? Dalej jest tak, że tylko 3/4h snu przed kolejną trasą, tak jak pisaliście? :/ Czy jednak takie zasady odpoczynku już są przestrzegane? :)

Serio

Kierowca po zatrzymaniu się na postoju poprosił niegrzecznie żeby nie wbijał mu kolana w plecy tylko jak nie mogłem wbijać mu kolan w plecy skoro cofną maksymalnie siedzenie do tyłu gdzie jak człowiek ponad 1,80 m wzrostu musiałem kolanami sobie oszczędkę opierać tak żeby on mógł jej wygodnie rozłożyć kiedy wyjaśniają mu jaki mam problem to powiedział no sorry tylko tyle nieprofesjonalni kierowcy

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Co jaki okres czasu w Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech można ubiegać się o podwyżkę?

Kiro

Wcale

Alfred

Nigdy bo taka firma już od jakiegoś czasu nie istnieje ,zostało tylko logo "Juzwa" ????

Janek

Nigdy Czasami z laską szefo rzuci premie dla wybranych ...

Boguś

Nigdy

Teresa

Za co kierowcy są niby kasowani? Spóźnienia, jakieś odezwanie nie tak do pasażera, czy co... No i ważne na ile, czy na chleb wystarczy :/

Reni

Chyba się komuś firmy pomyliły bo Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech działa bez zmian

Roman

Praca po ponad 40h na wyjazd, z czego mniej więcej 3/4h snu, kierowcy jeżdżą nie wyspani bo w busie muszą spać tym samym stwarzając zagrożenie na drodze. Niebezpieczna jazda, przesiadki po dwa a nawet trzy razy nie polecam jeśli ktoś chce żyć ;)

Norman

@Alfred Skąd te rewelacje pochodzą bo z pewnością nie z CEIDG!

roksi

Miałam okazję jechac busem z Polski do Niemiec (z nowym kierowca P. Michałem). Jestem zadowolona razem z bratem. Jechałam pierwszy raz BUSEM wszystko ok, było bezpiecznie, miły i normalny kierowca. Polecam

Kierowca

Pracuje jako kierowca w jednej z firm przewożących osoby za granicę i powiem jedno czy to Juzwa czy też inna firma kierowca i pasażer się nie liczy tylko żeby kasa się zgadzała każda firma ma gdzieś ludzi tylko żeby zarobić to u nich się liczy

Zuza

@kierowca a jaka jest atmosfera między innymi kierowcami?

Łukasz

Cześć, czy ktoś z pracowników powie jak się pracuje na ten moment w firmie ? Jaka jest atmosfera?

Kierowca
@Łukasz

Ogolne podpiepszanie, naciski od Andrzeja (dyspozytora) i za wszystko kierowca jest kasowany

mARCIN Z CZ-WY

Dzien Dobry. Chcialem wyrazic opinie o firmie JUZWA..Mialem przyjemnosc jechac z nimi z soboty na niedziele,gdyz nie lubie jezdzic na ostatnia chwile,z tak zwanego buta do pracy. Moja opinia jest w 100 % jakosciowo do polecenia kazdemu...kierowcy sa zawsze uprzejmi,zawsze otwarci na przystanek do toalety,a nie ze tam 4 kible dalej... SERDECZNIE POZDRAWIAM I POLECAM!!!

Kamil

Coś jest powodem, że nikt nie pisze? Jak się pracuje czy warto starać się o pracę?

Bombon

Witam. Chcialbym dowiedziec się ile zarabia sie w firmie juzwa jako kierowca. Z góry bardzo dziekuje.

Tata marcina
@Bombon

Paaaanie, a daj pan spokuj. Szfagier jezdzil i z tego co widac to sie tylko garba dorobil. Jak zembów nie mial tak dalej ni ma. Na imieninach od Krysi z rozpaczy to smalec ze stołu zabierał bo u niego to rarytas. Stac go tylko na szlugi i kole.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech - Przechód

Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech