Opinie o Bpolnet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bpolnet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bpolnet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bpolnet Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz

Firma ta zasługuje na najwyższe pochwały. Jej profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie w klienta są niewątpliwie imponujące. Zespół pracowników wykazuje się doskonałą wiedzą i zdolnościami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, a transparentność działań buduje zaufanie. Gorąco polecam tę firmę wszystkim poszukującym nie tylko produktów czy usług, ale również partnerskiej relacji opartej na profesjonalizmie i wzajemnym szacunku.

@Mateusz

"Jako sekretarka, byłam bardzo zadowolona z mojej pracy. Moja rola w firmie pozwalała mi na rozwijanie różnorodnych umiejętności, od organizacyjnych po komunikacyjne. Miałam okazję współpracować z inspirującymi ludźmi, co znacząco przyczyniło się do mojego rozwoju zawodowego. Ceniłam sobie szczególnie możliwość budowania relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji, co uważam za kluczowe dla efektywnego funkcjonowania w mojej roli. Atmosfera w pracy była zawsze przyjazna i wspierająca, co sprawiało, że każdy dzień był nowym, pozytywnym doświadczeniem."

Mateusz Nowy wpis

Ania Nowy wpis
@Mateusz

Jak jest z pakietem medycznym w Bpolnet Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Julia Nowy wpis

Cześć! Pracownicy w ramach benefitów Primotly otrzymują opiekę medyczną w pakiecie standard (taki pakiet pokrywany jest w całości przez Primotly). Taki pakiet można oczywiście dodatkowo rozszerzyć na pakiet premium lub rodzinny :) Pozdrawiam, Julia

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Bpolnet Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Asystent/-ka?

Julia

Cześć! Aktywnie wspieramy zdalne i hybrydowe modele pracy, aby zapewnić naszym pracownikom elastyczność i komfort. Primotly oferuje wiele korzyści, w tym możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej oraz elastyczne godziny pracy. Dzięki temu pracownicy mogą dostosować harmonogram pracy do swoich indywidualnych potrzeb, co sprzyja osiągnięciu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym ;)

Kiedyś pracowałem w tej firmie, przyszedłem mając małe doświadczenie. Bardzo dużo się nauczyłem, poznałem super ludzi i brałem udział w fajnych projektach. CEO i CTO byli bardzo spoko, dla ludzi chcących się czegoś nauczyć i popracować - polecam.

Bern.
@Marcin

Wielkie dzięki za dobrą recenzję

Łukasz

Mam podobne odczucia :)

to samo dla mnie

@artur

Wow jacy wszyscy zgodni, aż dziwne! Szkolą od podstaw tu czy jednak coś trzeba już umieć?

Artur

Nic nie jest łatwe

jJ
@Damian

Dla mnie jak najbardziej ok

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy firma Bpolnet Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Julia

Hej, każde stanowisko ma odgórnie wyznaczone wynagrodzenie podane w widełkach w ofertach pracy. Proponowana finalna kwota jest niezależna od płci czy jakichkolwiek innych czynników, opiera się wyłącznie o doświadczenie i umiejętności techniczne kandydata :)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Bpolnet Sp. z o.o. dla pracy jako Asystent/-ka są dla was satysfakcjonujące?

Julia

Cześć! Fajne pytanie, oczywiście kwestia bardzo subiektywna więc może przejdę do samych faktów - bez względu na to czy jesteś Senior Developerem czy Asystentem możesz liczyć na 20 dni płatnego urlopu (również na B2B), chorobowe, kartę multisport, opiekę zdrowotną, lekcje angielskiego i liczne integracje (wirtualne jak i stacjonarne). W biurze pyszna kawa bez limitu. Zespół jest jak rodzina, a nie grupa robotów ;) wiele ofert w Primotly (dawniej Bpolnet) oferuje możliwość pracy w 100% zdalnej + flexible working hours. Osobiście atmosferę pracy oceniam na 11/10.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bpolnet Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Katarzyna

bPol zatrudnia zatrudnia studentów, obecnie pracuje wielu studentów w firmie . Jest również możliwość przyjścia na staż. Są różne opcje.

Franciszek
@Katarzyna

A firma po stażu oferuje zatrudnienie jeżeli ktoś się sprawdził?

Franek
@Katarzyna

Fajnie

@Franci..
@Franciszek

Tak, oferuje. Wielu deweloperów zaczynało od stażu w bPolu a teraz pracują już na wyższych stanowiskach. Wszystko zależy od chęci i motywacji ;)

super doświadczenie

@artur

Skoro tak super wspominasz pracę, to czemu jesteś byłym pracownikiem? Ile czasu tu spędziłeś i co sprawiło że jednak zdecydowałeś się odejść?

Marian

Dobre pytanie :D

@Marian

Hej, spędziłem w firmie dwa lata. Moja dziewczyna przeprowadziła się do innego miasta i chciałem za nią podążać

@artur

Rozumiem. A powiesz coś więcej o samej pracy? I jakie były zarobki?

William

amazing

Yvan

Spędziłem w sumie w bPol 3,5 roku, ostatni rok z hakiem jako senior, całość rzecz jasna w zespole Product Design - i moja recenzja dotyczyła będzie przede wszystkim pracy w tymże dziale. Zanim jednak przejdę do właściwej recenzji - warto, abym dodał, że bPol było w sumie moją... 7? A może nawet 8 pracą. Widziałem dużo, słyszałem jeszcze więcej, z niejednego chleba piec jadłem :D A moja droga do bPol była długa i wyboista. Z góry uprzedzam również, że moja ocena będzie pozytywna, dlatego jeśli kochany Internauto oczekujesz, że dokonam publicznego wylewu żalu i frustracji, to szkoda twojego czasu.
 Odnośnie inicjatyw wewnętrznych czy w ogóle tematów samorozwojowych... W zasadzie temat rzeka, możliwości jest sporo, więc powiem tak - istnieje możliwość dołączenia do projektów wewnętrznych, niekomercyjnych, skupionych na rozwijaniu jakiejś konkretnej koncepcji / technologii. Firma nie wyklucza różnych możliwości czy pomysłów, daje narzędzia i potrzebny czas, trzeba tylko umieć się dogadać, chcieć i być w tym konsekwentnym. Ręczę za to, wszak sam w takich tematach uczestniczyłem.

John
@Yvan

Zgoda

Ali

hey, did my summer internship, and i felt part of the team whe whole time. helped me choose my direction in life

Mati

Pracuję w bPol trochę ponad rok jako jeden z członków zespołu Backendowego. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Firma dba o to, żeby wszystkim dobrze się pracowało. Gdy poczułem, że zasiedziałem się w projekcie, zmiana pracy nie była konieczna - wystarczyło porozmawiać z przełożonymi i został mi przydzielony nowy projekt. Mamy sporo nowych projektow pisanych od zera przy użyciu najnowszych rozwiązań (z kilkoma wyjątkami jednak nawet te są w miarę możliwości na bieżąco refaktorowane). Pod względem zarobków i benefitów jest standardowo. Wiele zależy od tego, co się uda wynegocjować, nie jest to jeszcze wielkie korpo, więc jest tu sporo elastyczności.

Mariusz
@Mati

To samo po mojej stronie

Klaudia

dokładnie tak

Julisz

zgadzam sie

Artur G.
@Klaudia

Mam duże doświadczenie jako wykonawca dla firmy

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Bpolnet Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Assistant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Oferta jest naprawdę konkurencyjna.

I właśnie złożyłem podanie o pracę.

karina
@Anna

też tak myślę

adam

było mi ciężko, ale dużo dobrych wspomnień

Nadia

dziękuję za zebrane wspomnienia

grzeszek

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, warunki są dobre

Nadia

Zacząłem od 0 i zostałem inżynierem oprogramowania

Odkąd zacząłem pracę w bPolu miałem styczność z bardzo pozytywnymi ludźmi, którzy powodowali że moja motywacja i energia rosły do 500%. Software house zarządzany przez ludzi ze świetnym doświadczeniem, którzy sami zakasają rękawy i nie boją się pracy u podstaw, co imponowało mi od samego początku. Firma może się pochwalić samymi międzynarodowymi projektami, które są zróżnicowane i stawiają cały czas nowe wyzwania. W takiej pracy czuje się zrealizowany i doceniony. Polecam każdemu!

Haha

Śmiechłem :D

Piotrze...
@Piotr

Bardzo przykro czyta się jak kolega po fachu ściemnia bo został pupilkiem "zarządu"... żenada jak cały bpol

No cóż
@Piotr

Drogi Piotrze, Twoja opinia brzmi jak niezły wstęp do rozprawki o świetnie prosperującej firmie ale raczej nie o Bpolnet... Niestety nie jestem w stanie się zgodzić z żadnym Twoim słowem i przestrzegam wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu.

@Piotr

To jakiś żart? Ta opinia jest wyssana z palca i tak nienaturalnie ocieka miodem, że aż niedobrze. Pan Piotr buduje niepoprawny i nierzetelny obraz firmy dla kandydatów, którzy chcą dowiedzieć się czegoś prawdziwego. Nikt kto siebie szanuje nie uwierzy w takie bajeczki. Nie spotkałem jeszcze na swojej drodze firmy, która dawałaby mi 500% motywacji i energii. Brzmi to śmiesznie, szczególnie w przypadku Bpolnetu. Czary z mleka... Proszę się zastanowić dwa razy zanim wyślecie do nich swoje cv.

O
@Piotr

To nie żart. To "urojona rzeczywistość". Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów. Piotr ma takie, a nie inne. Jemu wydaje się że jest w świetnej pracy, otoczony super ludźmi. Nie możemy go obwiniać ani ośmieszać! Jeśli twoja motywacja i energia nie rośnie o 500%, może warto podpytać co bierze? A nie zaraz oburzać się i zaprzeczać. W sumie ciekawe czemu przy tak wysokiej motywacji pracę swoją wykonuje na "trzy minus"... Czekamy na efekty.

Jan

Zgadzam sie

Rafał
@Piotr

Byłem tutaj kierownikiem projektu. a moje zespoły zawsze były kompetentne

William

I am working here for years. and it's just perfect conditions to develop myself

Kris

Miło tu pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Bpolnet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bpolnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bpolnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bpolnet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bpolnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bpolnet Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bpolnet Sp. z o.o.
  • Człuchowska 9 lok. 6