Arago Sp. z o.o.

Opinie o Arago Sp. z o.o.

Nati

Nie polecam na spotkaniu ładnie pan byl 4 Godz naopowiadal ale nie do konca po podpisaniu umowy duze koszty zero ulgi Jak bylo obiecane po odstąpieniu od umowy strasz ą kara 5500 zl.porażka

Krzysztof

Porażka.... Praca w Arago była najgorszym doświadczeniem w moim życiu, oczekiwania kosmiczne jeśli chodzi o kierownictwo, pensja słaba, a klimat pracy też nie lepszy - istny wyścig szczurów. Nie polecam

Agnieszka

Pracuje w firmie Arago Sp.z.o.o. od listopada, jestem bardzo zadowolona z miejsca pracy, firma jest bardzo rozwojowa, na poziomie pod każdym względem. Zespół składa się z młodych, przyjaznych i pomocnych osób. Ciepła i miła atmosfera i co najważniejsze szacunek do pracownika.:)

dan

Wiadomo że piszą na zlecenie kierownictwa, nie ma w tym przypadku na pewno. Stąd wiadomo że opinie nie są zbyt prawdziwe.

Renatakusio

Maga polecam. Szwagier i znajomy podpisali umowę w innej firmie przede mną jakieś 2 tyg. Do dzisiaj nie maja instalacji na dachu. Mnie zainstalowano po 10 dniach od podpisania umowy. Przyjechała ekipa firmowa a nie instalatorzy z OLX co cenie w tej firmie. Ekipa pozytywna, biuro tez super. I co najważniejsze stały kontakt z przedstawicielem. Polecam.

Firma Arago Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. analiz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
SLAWEK

Witam ja jestem bardzo zadowolony z pracy montażystów termin był trochę przeciągnąć ale jak już termin dostałem ekipa młodych chłopaków ogarnęła temat jestem zadowolony z pracy jaka wykonali

Mateusz

Witam, tak czytam sobie te komentarze negatywne na tej stronie i na prawdę nie rozumiem osób które je napisały. U mnie instalacja na dachu została wykonana prawidłowo, bez żadnych komplikacji, doradca który przyjechał na audyt wykonał kosztorys i udzielił odpowiedzi na każde moje jak i żony pytania. Tak jak w umowie montaż do 3 tygodni, ja miałem możliwość wybrania szybszego terminu i z takiej opcji też skorzystałem, monterzy którzy przyjechali na miejsce to profesjonaliści jeśli chodzi o swoją dziedzine, nie kręcili sie w około tylko od razu wiedzieli jak podejść do montażu. Wszystko poszło sprawie i w jeden dzień instalacja wykonana. Polecam tą firmę, korzystanie z jej usług w czasie gdzie mamy tyle firm na rynku od fotowoltaiki, zostawia powody do zadowolenia.

Mariusz
@Mateusz

Chyba Pan nie zweryfikował ani nie zebrał innych ofert od zdecydowanie lepszych i konkurencyjnych firm. Arago jest firmą na rynku kilka lat jednak doświadczenie w fotowoltaice dopiero zdobywają a firma która jest w branży fotowoltaicznej zdecydowanie ponad 5 lat na rynku w cenie np 5kw od Arago jest Pan w stanie założyc za tą samą kwotę nawet 10KW. Ale jeśli Pan jest zadowolony i lubi Pan wydawać pieniążki to super! :)

@Mariusz

Zgadzam się z Panami. Upierają się dodatkowo na małych panelach, gdzie to przeżytek. Nie polecam.

Namolny klient
@Mariusz

A co, Pana firma to ta jedna z tych konkurencyjnych? No cóż może by warto zacząć lepiej traktować klienta i rozczerzyć ofertę o lepszy sprzęt, a nie oczerniać konkurencję w internetach

@Namolny klient
@Namolny klient

Nie rozumiem Pana komentarza. Nikogo nie oczerniam, wiem jak zostałem potraktowany, bardzo droga instalacja, nie działająca, zero wsparcia i kontaktu ze strony firmy. Same prawdziwe rzeczy,

Karol
@Mateusz

Ja również jestem zadowolony, najpierw wziąłem instalację a później zatrudniłem się w tej firmie jako doradca

zainteresowany

Podobno Arago sp. z o.o. tj to samo co Supreme Energy sp. z o.o. z Gdańska. Ktoś coś więcej wie? Prawdopodobnie ogłoszenia o pracę są pod przykrywką jako Supreme Energy sp. z o.o. Nie wydaje się wam to podejrzane?

@zainteresowany

Jak wynika z KRS, czy strony internetowej, spółka Arago prowadzi działalność gospodarczą polegającą m.in. na sprzedaży i instalacji paneli fotowoltaicznych, natomiast spółka Supreme jako odrębny podmiot jest partnerem sprzedażowym współpracującym z Arago, co nie jest niespotykanym na rynku zjawiskiem. Każda ze spółek prowadzi swoje oddzielne rekrutacje, więc trudno doszukiwać się w powyższym czegokolwiek podejrzanego.

Odradzam
@zainteresowany

Tak zgadza się. Supreme Energy jest stworzoną marką w Arago i z nimi współpracują. Nie polecam, sprzedawają instalacje za ceny z kosmosu!

Lena P.

Pracuję w firmie Arago już prawie pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Firma ciągle się rozwija i dba o swoich pracownikach. Bardzo fajny zespół, miła atmosfera. Szczerze polecam pracę tu.

Antek
@Lena P.

Dba o pracowników. Ale o ich rodziny już nie. Najlepiej ciągła pogoń za pieniędzmi i bale do rana.

note
@Antek

Najlepiej to praca 24 h, oraz tysiące maili po nocach. I wciąż za mało, za wolno.

100% racji
@note

Zgadzam się w 100%. Właściciele oczekują że pracownicy tak jak oni będą pracować dla firmy 24h. Niech pracują ile chcą bo mają z tego oczywisty profit, ale wymaganie tego samego od pracowników jest żałosne.

W firmie Arago pracuję już dłuższy czas i polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać. Firma przed każdym pracownikiem stawia wyzwania i daje możliwość pozyskania nowych umiejętności. Ponadto w firmie jest naprawdę fantastyczna atmosfera - wszyscy pracownicy wzajemnie się wspierają (nie ważne czy pracuje się tu rok, czy 3 tygodnie), są bardzo otwarci i sympatyczni. Arago zapewnia swoim pracownikom także benefity oraz najnowocześniejsze systemu, które ułatwiają pracę.

Antek
@Marta

Jakie benefity?

Klient

Dzień dobry. U mnie też instalowano instalację z tej firmy. Końcowo nie jestem zadowolony. Nie chce za dużo opisywać, jednak ani reklamacji nie chcą uwzględniać, estetycznie nie zbyt fajnie. Jeden wielki minus, zdecydowałbym się na inną firmę.

Instalacja zamontowana w terminie i bez wad. Czekam na przyłączenie i uruchomienie przez enea. Wszystko ok.

Krzysztof

Witać ze te komentarz pozytywne sa kupowane lub pisane przez pracowników firmy. Ja na szczęscie wypowiedziałam umowe z ta firma a handlowiec wydzwaniał i przyjezdzał i probował przekabacic. Nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

Usuwane są komentarze, to prawda. Nie wiem, jak to możliwe, a jednak

Irek

Zadziwiające ze jeszcze nie usunięto negatywnych komentarzy... czyt. Prawdziwych komentarzy

Czesław

Omijajcie z daleka !!! Dałem się nieźle naciągnąć na tą ich gadkę o wersji premium – i mam najdroższą instalację w całym województwie, a może i w kraju !!! (premium jest tylko cena nie elementy instalacji) Jeszcze teraz mnie ,,siedzenie” boli jak o tym pomyślę. A teraz jak było: Zamówiłem, zapłaciłem i zamontowali po miesiącu. Ekipa powiedziała – teraz tylko szybko zgłosimy do energetyki i będzie się Pan cieszył ,,darmowym prądem”. Na tym dobre się kończy…. Instalację zgłosili dopiero po miesiącu, szybciej nawet energa zadziałała, bo niecałe 2 tyg i odebrali. Aplikacja zadziałała po kolejnym miesiącu po moim telefonie do bok. Po przeanalizowaniu moim okazało się że 10 paneli to dla mnie za mało i zadzwoniłem do nich, że chcę dołożyć jeszcze 4 panele. Wycena – 12 tysięcy !!!! Czyli znowu usiadłem. Negocjacje oczywiście nie wchodzą w grę. Moim zdaniem to firma (usunięte przez administratora) jak się obłowią to znikną i tyle. Sprawdźcie na mapach google ludzikiem jak wygląda siedziba – warto ! Pamiętajcie o mnie gdy w drzwiach stanie ich przedstawiciel…

Tadeusz

Córka kupiła u nich instalacje 5kwp za 43tys na najtańszych chińskich podzespołach. U konkurencji taka sama instalacje mozna kupic za 22-25tys.. Handlowiec kłamał na spotkaniu nie dal sie zostanowić tylko szybko kazał podpisywać umowe. Nie polecam!

kandydat do pracy

Zapoznałem się ze wszystkimi opiniami, które tutaj się znajdują. Spojrzałem na wydruk KRS i na osoby, które kierują i zarządzają spółką. Patrzac na poziom aktywności w mediach społecznościowych(usunięte przez administratora) można zauważyć, że posty udostępniane zawierają bardzo dużo błędów stylistycznych i ortograficznych, co sugeruje, że wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. A pozytywne pisane są przez obecnych pracowników, którzy również nie chcą się podpisywać z imienia i nazwiska. A swoją przydatność pokazują jedynie podlizywaniem się.

@kandydat do pracy

Dzień dobry, w jaki sposób błędy stylistyczne i ortograficzne potwierdzają prawdziwość i autentyczność negatywnych komentarzy? Czy jeżeli posty nie będą zawierały błędów, to negatywne komentarze staną się fałszowane?

Zainteresiwana

Jak kształtują się zarobki na stanowiskach biurowych? Np. Księgowość? Jaki przedział? Ktoś może coś powiedzieć?

N.

Najniższa krajowa.

Najniższa krajowa.

Artur
@Zainteresiwana

Nie wiem na jakich stanowiskach chcieli podjąć pracę moi przedmówcy, ale mi zaoferowali sporo więcej niż najniższa krajowa. Mam nadzieję, że zadzwonią, bo firma sprawia wrażenie bardzo rozwojowej.

Mariusz
@Artur

Ładne bajki.

@Anonim

Dzień dobry. Zarobki są uzależnione od stanowiska, na jakie jest ogłoszona rekrutacja i posiadanego doświadczenia kandydata. Serdecznie pozdrawiamy!

Na wstępie przypominam, że po zakończeniu współpracy, byłego pracownika nadal obowiązuje obowiązek zachowania w poufności otrzymanych informacji, jako element tajemnicy przedsiębiorstwa. Natomiast odnosząc się do wynagrodzenia pracownika, to jest ono za każdym razem indywidualnie ustalane i uzależnione od wielu czynników, w tym m.in. od posiadanego doświadczenia, a czas pracy jest limitowany zgodnie z kodeksem pracy.

Na jakie wsparcie w Arago Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Albo pracuje się kilkanaście godzin dziennie, albo trzeba się liczyć ze zwolnieniem

@Michał

Dzień dobry, powyższy komentarz nie jest zgodny z prawdą. Oczywiście, że prawa pracownic będących w ciąży są przestrzegane. Czas pracy pracownicy będącej w okresie ciąży jest limitowany zgodnie z kodeksem pracy, a także przestrzegane są zasady dot. zakazu zatrudniania w godzinach nadliczbowych, czy też w porze nocnej. Pracownica zachowuje również prawo do wynagrodzenia za czas nieprzepracowany w związku ze zmniejszeniem wymiaru czasu pracy z powodu ciąży. Spółka przywiązuje naprawdę dużą wagę do tego, aby pracownicy byli zadowoleni z miejsca pracy!

Te zloty góry, które obiecują potem nijak maja się z prawdą. Najlepiej pracować jak robot i żeby nic innego poza praca nie liczyło się. Nie polecam pracy w takiej atmosferze. Wyscig szczurów i tyle. (usunięte przez administratora) dyrektor ktora nie ma zielonego pojęcia o niczym. Jedyne co potrafi to obgadywać pracowników do swoich przyjaciółek w księgowości.

Waldek

Rozważałem podjęcie pracy w firmie Arago. Jednak komentarze skutecznie mnie zniechęciły. Jeśli panują tam zwyczaje, że pracownicy muszą umieszczać komentarze na temat super atmosfery i warunków pracy, to strach pomyśleć, co tam się dzieje. Zresztą można zauważyć, że jest spora rotacja, a to nigdy nie wróży dobrze firmie.

Basia
@Waldek

No to jest racja. Dzial marketingu wysyła meile do wszystkich pracowników o wyrażenie pozytywnej opinii. Co najlepsze jak ktoś by nie wstawił to zaraz zwracają uwagę

Zostaw merytoryczną opinię o Arago Sp. z o.o. - Brodnica

• Jak się pracuje w Arago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arago Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 29 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arago Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arago Sp. z o.o.