Opinie o Akiko Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akiko Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akiko Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akiko Sp. z o.o. w Warszawa

Artur

Nie nawiązywać z nimi współpracy, uwaga na nich. (usunięte przez administratora)

Uwaga na tą firmę, nie wypłacają wynagrodzeń. Nie można się ich doprosić o swoje ciężko zarobione pieniądze, naruszają prawa pracownicze. Brak im szacunku do osób pracujących w firmie, (usunięte przez administratora)Dużo osób zgłosiło ich do sądu i pipu.

Marimari

Prawda nie można się doprosić o swoje pieniądze, ignorują maile telefony i nawet do firmy nie chcą przychodzić. Skoro tacy jesteście ze nie chcecie wypłacać pieniędzy to po co się chować,,? Ojej dzieci się boją i się chowają nawet mi was nie żal. Śmiać mi się chce z was że boicie się nawet w oczy pracownikom spojrzeć .

PaniM

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!! Brak hajsu na moim koncie od miesięcy !!!!!!

Gdzie są nasze pieniądze?
@PaniM

U mnie również , odwagi nawet nie maja do firmy wejść

Gdzie są nasze pieniądze?

Żal żal żal oddajcie nasze zarobione pieniądze które nam się należą. Bezczelnie nas okradacie z naszych zarobionych pieniędzy to nie jest w porządku i nie jest zgodne z prawem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akiko Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Iwona

1* a dlaczego? Brak pensji, pracujesz za darmo (założę się że nie zobaczę wgl na oczy ale spoko pozew został zlozony i skarga) - firma nie przynosi żadnych dochodów wręcz same straty Traktowanie bez szacunku człowieka Skwaszone miny i brak rozmowy z szefostwem to standard Trzema słowami opisać firmę to: buraki, oszusty i (usunięte przez administratora) Bardzo się zawiodłam , nikomu nie polecam w takiej firmie pracować.

Izabela
@Iwona

Zalegają Ci z wypłatą za jeden miesiąc czy jest to jakąś większa kwota? Rozmawiałaś z Akiko o tym opóźnieniu? Tłumaczyli to w jakiś sensowny sposób?

Akikotozlo

Odradzam podejmowania współpracy z nimi a dlaczego bo nie wypłacają pieniędzy. Musiałam się zwolnić bo ile ta głupia firmę można dorabiac. Przez nich narobiły się zadłużenia za moje płatności. Przez nich wyłączyli mi prad, gaz i wodę. Aby to opłacić musiałam wziąć pożyczkę i podjąć się pracy na dwa etaty. Dziękuję bardzo za takie traktowanie , tak ponizacie ludzi . Mam nadzieję że zło do was wróci za to co robicie. I to wy będziecie w takiej sytuacji że nie będziecie mieli czym pupy sobie podetrzeć i będziecie smierdziec

...

Opinia zostawia wiele do życzenia , straszą że jak się gdzieś ich zgłosi to nie wypłaca pieniędzy. Sprawa została skierowana do sądu wraz z nagraniem szantażu. Pozdrawiam i widzimy się w sadzie

Ela

(usunięte przez administratora)Nie warto nawet myśleć o rozpoczęciu współpracy z tą firmą.

Karma wraca
@Ela

W 100% się zgadzam

Abc
@Ela

Zgadzam sie

Justyna

Współpraca z nimi to koszmar, człowiek przez nich staje się wrakiem. Brak jakichkolwiek pieniędzy , o pensji to można pomarzyć długi rosną w górę. Inspekcja ponownie zawiadomiona. Szykuje się kolejny pozew

Nie polecam (usunięte przez administratora) Wady: - nieopłacalne składki - brak wynagrodzenia - brak komunikacji z pracodawcami - traktowanie bez szacunku pracownika - dawanie ciagle w łapę kasę pani z inspekcji by nie zgłaszała wyżej prawdy co się dzieje w tej firmie - naruszanie praw jak i kodeksu pracy - bród w całej firmie gdzie jest prowadzona działalność - nie chcą udzielać urlopów Dużo by tu jeszcze wymieniać , doznanie jeszcze takiej porażki życiowej za takie traktowanie. Nie umiecie zarządzać firma takie jest zdanie duzej ilości osób

Justyna
@Gość

Teraz to wgl boją się pokazywać pracownikom na oczy za to co robią, to nawet nie jest śmieszne tylko zalosne

Walcz o swoje pieniądze

Uwaga na spółkę Akiko tego pracodawcy. Nie wypłaca wynagrodzeń wgl!!!! Nie tylko ja jestem tutaj poszkodowana! Zlosilam ich do PIPU i do Sadu. Mam nadzieję że szybko zobacze.

Wiać ile sił w nogach!!!!

Moja współpraca z tymi bezmózgami dobiega końca. Brak wynagrodzenia, brak szacunku do pracowników, zastraszanie pracowników, bród na korytarzach firmy, szefostwo które ma swoje humorki i nie umieją rozmawiać z pracownikami tylko poniżają, gdy jest inspekcja to przekupują. Dlatego odchodzę dłużej tego nie zniosę. Otworzyli nowa spółkę by zamydlić oczy. Spółka nazywa się Marven uważajcie na nich. Długi to oni maja wszędzie.

Dżagałomot
@Wiać ile sił w nogach!!!!

Ta ich spółka to też porażka będzie haha

@Dżagałomot

Śmiać mi się chce że kolejna spółkę niewypał otworzyli

Brakpieniedzy

Nie otrzymałam swoich ciężko zarobionych pieniedzy!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

@Brakpieniedzy

Karma zawsze wraca i to do takich ludzi jak oni

Firma nie wypłaca wynagrodzenia wgl! Pracuje się tam za darmo! Pieniędzy swoich zarobionych nie zobaczysz na oczy wgl! Uwaga na tą firmę, otworzono nową spółkę która też będzie niewypłacalna (Marven sp.z o.o.) (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brak słów....

Brakpieniedzy
@Ania

Prawda, dodatkowo szantażują że jak się zwolnisz to wgl pieniędzy nie zobaczysz. Ja sprawę zgłosiłam do sądu

@Ania

Zgłosić ich do PIPU musisz i złożyć pozew do Sądu Rejonowego, załatw sobie prawnika

Renata

I ja również zgłosiłam sprawę do Sądu Rejonowego w Warszawie , tak nie może być że pracodawca przetrzymuje moje przepracowane pieniądze które mi się należą. Jest to szczyt chamstwa i bezczelności ze strony Pani Ewy i Pana Grzegorza jeszcze z czymś takim to ja się nie spotkałam. Mam nadzieje że Sąd wyda szybko zarządzenie i komornik ściągnie od nich moje pieniądze. Ludzie Wy myślcie jeśli ktoś tam pracuje to i tak zgłaszajcie pozwy do Sądu bo wgl pieniędzy to na oczy nie zobaczycie. Wypowiedzieć się pozytywnie nie można, gdyż to co się dzieje w tej firmie to jakiś żart ze strony pracodawców. Moja ocena to -100!!!! W tej firmie nigdy przede wszystkim nie było szacunku do pracowników, człowiek harował i tak go mieli głęboko gdzieś. Dlatego ja mam nadzieje że komornicy, których macie na głowach ściągnie z was wszystkie pieniądze które wisicie wszystkim.

Renata
@Renata

Dodatkowo wspomnę że otworzyli nową firmę o nazwie Marven sp. z o.o. gdzie prezesem jest kto inny bo oczywiście na ich nazwiska nie mieliby szans na otwarcie nowej spółki, sprytnie że na Katowice. Ale i tak kolejna spółka która wam zbankrutuje ponieważ nie potraficie zarządzać finansami i działalnościami.

M
@Renata

Ja już się na nich poznałem , banda złodzieji i oszustów

@M

Popieram , też już oblukalam że mają nowa spolke

M

Poznałem się na tej firmie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Czytając widzę ze każdy pisze prawdę jakie (usunięte przez administratora) w tej firmie się dzieje. Ja nie będę czekać jak głupek aż mi wypłaca hajs, pozew został złożony do Sądu i skarga do pipu.

@M

Dobrze zrobiłeś nie można tego tak zostawić muszą ponieść konsekwencje prawne za okradanie pracowników

It's true

Brak im profesjonalizmu, wykorzystują pracowników i poniżają okropnie. Pracownik dla nich jest nikim tylko by go okraść z pieniędzy. Skarga do PIPU i ode mnie poszła. Szykujcie się niezapowiedzianej kontroli.

Miłoszki

Nie wypłacanie pieniędzy przez oszustów firmy akiko. Sprawa została skierowana do sądu i komornika. Zobaczymy kto sie będzie śmiać. Ludzie maja różne platnosci , kredyty a przede wszystkim na utrzymaniu dzieci. Kiedyś role się odwrócą i ludzie którzy otworzyli ta spółkę nie będą mieli pieniędzy. Będą musieli stanąć na głowie by zarobić.

EWUNIA I GRZESIO

Nie polecam, firma jest nie wypłacalna. Płacenie pensji na raty, a gdy chce sie odejść z pracy szantażują, że pieniędzy się wcale nie zobaczy albo zobaczy ale w odległym czasie. Właściciele nigdy nie mieli i nie mają szacunku do ludzi.

@EWUNIA I GRZESIO

Nie jedna osoba zgłosiła ich do sądu takich pracodawcy to spalić na stosie

DNO

(usunięte przez administratora) Zero szacunku dla ludzi którzy na nich pracują i dzięki tym ludziom mają na swoje zachcianki. Niech sami się w końcu do roboty wezmą a nie tylko wymyślają jak tu ludzi oszukać :( Ludzie UCIEKAĆ!!!!!

@DNO

Cała prawda uważajcie na nich

Zostaw merytoryczną opinię o Akiko Sp. z o.o. - Warszawa

Akiko Sp. z o.o.