Opinie o Akiko Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akiko Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akiko Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akiko Sp. z o.o. w Warszawa

Kotek

Ta nienormalna firma próbuje oczy zamydlic otwierając nową spółkę marven. Uwazaj na nich człowieku. (usunięte przez administratora)

@Kotek

Mądry człowiek dowiaduje się najpierwotniejszym nieco o firmie zanim podejmie prace

Kotek

Żałosne jest też to że ludzie się skarżą i mówią o tym że znikają tu prawdziwe opinie, zostają te wybrane. Firmie daje - 0* porazka.

@Kotek

Prawda w oczy kole

Myśl człowieku

Niestety tutaj nie można wystawić pozytywnej opinii ponieważ firma ma długi co się z tym wiąże że nie wypłacają wynagrodzeń po kilka miesięcy. Dodatkowo traktują bez szacunku ludzi, nie opłacają składek ZUS, naruszają podstawowe prawa pracownicze, cała firma brudna nie jest wgl sprzątane, nie przestrzegają przepisów BHP. Cała ta firma to jakaś katastrofa. Pracodawca otworzył sobie nowa firmę lecz na dane męża. Uwaga! Oni mają takie długi że z tego nie wyjdą!

@Myśl człowieku

Do sądu z nimi , prędzej czy później karę dostaną i paragrafy tez ładne. Za kradzież i przetrzymywanie nie swoich pieniędzy.

!!!!!!!!!

Brak pieniędzy od pracodawcy, spółka jest niewypłacalna co przyczyna jest bankructwo. Wypłacające wynagrodzenia. Tak to nie maja jak płacić pracownikowi ale pieniążki na luksusy, wakacje, przyjemności to jest skąd wziąć!? Jakiś czas temu otworzyliscie spółkę i tak jak ta to będzie zero. Gdyby nie pracownicy którzy was tylko trzymają na zarobkach to byście nic nie mieli a wy sie tak odwdzieczacie. Brak wam kultury i mózgów. Zawsze traktowaliscie pracowników bez szacunku pracując u was nie jeden raz tego się doświadczyło. Zostaliście zgłoszeni do inspekcji i do sądu. Jestem kolejna osoba która was zgłosiła do sądu i domaga się sprawiedliwości a przede wszystkim swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akiko Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Żal

Porażka i żenada jest to że zostają tu usuwane prawdziwe informacje na temat pracodawcy tej firmy, (usunięte przez administratora)I przede wszystkim naruszają prawa pracowników! Akiko jest tak zjechane że nawet mi nie zal.

Renata

Totalna porażka, jak tak można wgl prowadzić firmę i interesy oszukując pracowników. Dużo by tu wymieniać ale uważajcie na ta firmę. Nie podejmuj współpracy z nimi, zostaniesz (usunięte przez administratora) zrównany z błotem, okradną cie, będą szantażować, pracować w bałaganie i będą mydlić oczy.

@Renata

Jak oni szkol nie pokończyli to co się dziwić że nie potrafią prowadzić żadnego interesu

Klaudia.

Absolutnie NIE POLECAM!!!!

Wiać ile sił w nogach!!!!
@Klaudia.

Zgadzam się

Dżagałomot
@Wiać ile sił w nogach!!!!

Ja tez

Wiać ile sił w nogach!!!!

Zgadzam się i mydła oczy , pracodawcy tej firmy to dno. Szkół to nie skończyli na pewno tylko przedszkole

Dżagałomot
@Wiać ile sił w nogach!!!!

I taka jest prawda

Dżagałomot

Bandyci, okradają pracowników. Zakłamani (usunięte przez administratora) Karma wraca i do was w pewnym czasie wróci. Wtedy ja będę się śmiać z was bezmuzgi.

Żal firma

Współpraca z ta firma to wielka pomyłka i strata czasu. Nieopłacalne składki przez pracodawcę. Brak wypłacania wynagrodzenia. Brak przestrzegania zasad BHP. Traktowanie pracowników bez szacunku. Szantażowanie pracowników ze nie wypłaca wynagrodzenia jak chcesz się zwolnić. Pracodawca zasłania się tylko kierownikiem nie ma odwagi by powiedzieć wprost ze firma już nie daje zysków. Jeśli chcesz podjąć z ta firma która zbankrutowała to odradzam, szkoda twojego czasu i nerwów. Pracodawca tej firmy współpracuje również z mężem i otwierają firmy i potem je zamykają by zamydlić oczy ludzia. W tej firmie nim stop jest kontrola z inspekcji pracy. Pracodawca zostanie z niczym i sam zostanie zrównany z błotem za takie traktowanie.

Przerażona
@Żal firma

zgadzam się traktują pracowników bardzo źle, zastraszają również.

Przerażona

Ludzie zanim zaczniecie gdziekolwiek pracować to czytajcie opinie o pracodawcach i firmie. Zaczęłam w tej firmie pracować nie czytając żadnych opinii i bardzo źle zrobiłam. (usunięte przez administratora) , nic nie powiedzieli że mają problemy i pieniądze są z dużym opóźnieniem (prawie 3 miesiące). Brak słów co za ludzie prowadzą tą firmę, nie potrafią wgl prowadzić interesu. Stosunek jaki mają do pracowników jest poniżający. Kontaktując się z inspekcją pracy ciągle mówią że są kontrole przeprowadzane ale nie daje to żadnych skutków ponieważ pracodawca przekupuje dodatkowymi pieniędzmi. Szok jak tak wgl można. Pracują tam ludzie którzy mają rodziny i boją się odejść ponieważ pracodawca zastrasza że nie wypłaci pieniędzy. I ludzie boją się wgl do pracy przychodzić.

Bankruty

Tutaj to można tylko wystawić negatywna opinię. Pracowałem rok czasu i straciłem tylko swój cenny czas. Dowiedziałem się że pracodawca nie opłacał mi składek ZUS. Pensji nie wypłacają. Telefonów nie odbierają na maile i na smsy nie odpisuja. Inspekcja pracy ciągle przekupywana hajsem przez zero inteligentnych pracodawcow. Dobrze że bankrutujecie , otwierając nowa firmę nie wzbogacicie się. Potraktowali mnie na odchodne jak nic nie watego człowieka. Z taką bezczelnością , braku szacunku to się jeszcze nie spotkałem. Mam nadzieję że karma do was wróci i będziecie rzucani odchodami pod sądem na rozprawie.

niezadowolona

Właścicielom najpierw proponuję iść na szkolenie (i to nie jedno) jak prowadzić firmę! Jakimś cudem udało im się rozkręcić ten interes, ale woda sodowa zrobiła z mózgu papkę i niestety przepuścili wszystko z przytupem. Szefowa to jakaś pomyłka człowieczeństwa, humory i fochy na porządku dziennym jak dziecko w przedszkolu. Pseudo-kierowniczka donosząca na wszystkich i wszystko, żeby tylko się podlizać . A jak kogoś nie lubi to potrafi mu życie uprzykrzyć a nawet zwolnić :/ Brak mydła czy papieru toaletowego to norma. Zero szacunku i wyzysk pracownika do granic możliwości. A jak się zwolnisz to możesz zapomnieć o pensji, dla nich przestajesz istnieć :/ Resztą nawet jak pracujesz o pensji nie dostajesz, opóźnienia w wypłatach nawet po dwa miesiące, a dodatkowo niepłacone składki. "Szefostwo" powinno chyba wiedzieć że gdyby nie pracownicy których traktują jak zło konieczne to do niczego by nie doszli ;/ LOS ich karze za to zło co czynią.

nie polecam

Spółka należy do tych samych właścicieli co: MERLOCK ENTERPRISE SP Z O O POL DIRECT SP Z O O Wszystkie spółki są zadłużone. Jednak największym problemem są kwestie pracownicze. W firmie dochodzi do wielu naruszeń. Praktycznie nie ma osoby, która nie ma problemów. W tej chwili firmy są niewypłacalne i nie płacą pensji swoim pracownikom. Mimo to, wciąż można znaleźć ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników. Została nawet podniesiona proponowana pensja, ale nie ma sensu się tym sugerować, ponieważ te pieniądze i tak nie zostaną wypłacone. Na samym początku roku zostały w firmie zatrudnione nowe osoby na umowy zlecenie. Firma już miała ogromne problemy, więc te nowe etaty były szalonym pomysłem. Ich umowy były odnawiane co miesiąc. W maju, po deklaracji, że pensje zostaną wypłacone i nikt nie będzie zwolniony, nie przedłużono im umów. Dowiedzieli się o tym ostatniego dnia przed samym wyjściem z pracy. Mimo deklaracji, że pieniądze otrzymają w pierwszej kolejności, nie mają ich do dziś. Zastanów się kilka razy zanim zdecydujesz się na pracę, jeśli nie chcesz przez taki koszmar przechodzić.

niezadowolona
@nie polecam

Należy dodać że w tej chwili zakupiona jest nowa spółka MARVEN Sp z o o, chyba tylko po to żeby ludziom oczy zamydlić :/

niezadowolona była pracownica

Firma to porażka(usunięte przez administratora) Brak wypłacania pensji na czas, oraz innych świadczeń. Pracowanie na wielu stanowiskach aby kogoś 'zastąpić' na urlopie. A co najważniejsze brak szacunku do ludzi! wielcy Państwo którzy w nosie mają ludzkie uczucia. Nie polecam, trzymajcie się z daleka.

Qqq

(usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników dzięki którym maja na chleb i gwiazdorzenie... chyba zapomnieli ze kiedyś sami pakowali paczki czy odbierali telefony... teraz wielcy państwo a pieniążki kiedyś się kończą(usunięte przez administratora)

Co wiecie o firmie Akiko Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Nadal czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Nie nie nie

Pytanie do Administratora... Dlaczego usuwane są istotne informacje o tej firmie???!!! Wszystkie te opinie są w 100% prawdziwe! Pracowałam u tych ludzi kilka lat i poniżanie pracowników jest dla nich normą. Tak samo unikanie odpowiedzialności i niewypłacanie wynagrodzeń zgodnie z zawartą umową. Kontrole PIP to też norma i też nic sobie z tego nie robią.

Qqq
@Nie nie nie

Potwierdzam ! Również pracowałam kilka lat i na początku było ok a teraz chyba sodoweczka uderzyła... najgorsze jest to nie płaca pensji pracownikom a chcą przyjmować nowych ! Zmieniają spółki, otwierają nowe sklepy a kasy pracownikom nie wypłacają wiec chyba opinie powinny być zostawiane ?!

Żałosna firma

Odradzam współpracy (usunięte przez administratora) Będziecie się w piekle smażyć za takie zło co wyrządzacie. Wasz czas dobiega końca nikt z wami nie będzie chciał nawiązywać współpracy. Zobaczymy kto tu z kogo będzie się śmiać.

Nie nie nie
@Żałosna firma

Potwierdzam w 100% Ci ludzie otwierają kolejne spółki, nic na siebie nie mają, nawet umowy podpisywane są przez osobę "upoważnioną"... co chwila zmieniają samochody, żyją ponad stan a dla pracowników na wypłaty nie ma...

Karma wraca

Ta firma to jakaś porażka, pracodawcy tej firmy katastrofa. Traktują pracowników bez szacunku jak smieci, nie wypłacają na czas wynagrodzenia po kilka miesięcy, szantażują pracowników że im nie wypłaca wynagrodzenia , jednym słowem masakra. Ci ludzie nawet nie potrafią zarządzać prawidłowo firma, naruszają prawa pracownicze. W firmie (usunięte przez administratora) i bród. Nie warto wgl nawiązywać z nimi współpracy.

Nie i nie.

Ludzie traktowani są tam jak (usunięte przez administratora) bez szacunku, bez żadnej wdzięczności i docenienia pracy. Pieniądze nie wypłacane na czas. Szefowa ma foszki i lubi faworyzować pracowników którzy donoszą na innych. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Akiko Sp. z o.o. - Warszawa

Akiko Sp. z o.o.