Opinie o Dindecor Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dindecor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dindecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dindecor Sp. z o.o. w Kraków

Zwiększyli stawkę na produkcji? na początku stycznia ktoś pisał o zarobkach do 6,000 zł a ja mam teraz ofertę przed sobą sprzed jakiegoś tygodnia z górnym progiem na poziomie 6,500 zł. zmieniają cokolwiek w warunkach pracy, że będzie więcej? czy jest ciężko? jak oceniacie?

nowyNa_produkcji Nowy wpis

mi też obiecali a póki co minimalna i obiecana premia,ale czy dotrzymają słowa nie wiem, ogólnie nastroje są liche, dużo osób szuka nowej pracy

@nowyNa_produkcji

A to jak jesteście terminowo ugadani w takim razie? bo już styczeń się kończy i ciekaw byłem czy właśnie czegoś nie będą wdrażać? Możliwe ze kandydaci na start będą mieć lepiej skoro ludzie zaczynają odchodzić?

Niko Nowy wpis

Ma ktoś informacje jak wygląda praca w tej firmie jako kierowca?

Co się teraz dzieje na produkcji? szukają teraz kogoś na wynagrodzenie liczone od 4500 do 6000 zł. tu w komentarzach pisano cos kiedyś o premiach a teraz w ofercie z internetu niczego na ich temat nie widzę, dlaczego? czy do teraz dalej są przyznawane? Na jakich zasadach jeśli już?

Dindecor Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

dział nakładek

rozmowa niby spoko, ale obiecali jedno a jest inaczej. Już szukam innej pracy.... obiecali mi po miesiącu podwyżkę o 500 zł a teraz mówią, że jednak nie . Nie podają żadnego powodu.... Masakra, zachęcają by się człowiek zdecydował, zaangażował a potem okazuję się wszystko kłamstwem...nie polecam!

@dział nakładek

To faktycznie słabo, a jak to uzasadnili? Próbowałeś się może dopytać? Jest chociaż premia albo inne dodatki, które to rekompensują?

@Adam

pytałem kierownika produkcji i powiedział że dopyta i cisza. Niby ma być premia w wakacje jak będzie udane półrocze ale podobno często tak obiecują i jeszcze takiej premii tutaj nikt nie widział. A do prezesa nie da rady się umówić....

Danuta
@dział nakładek

To ile ci teraz wychodzi na tym stanowisku? Widzę, że bardzo aktualna ta twoja opinia więc i stawki znasz realne

@Danuta

Na początek daja 3750 brutto + 20 % premii, potem zobaczymy....

@Piotrek3105

Nie prawda! dają minimalne czyli 3500 brutto, o premii to ja nie słyszałem....

Piotrek3105

Daja 3750 brutto, przynamniej 3 osoby nowe tak maja, i daja 20 % premii do tego. Premie każdy dostaje, "starzy" pracownicy maja 25 %. Dodatkowo dodatek 50-150 zł za frekwencje.

Którego kierownika pytałeś?

@Adam

Dobrze wiesz jakiego. Tu nie można nazwisk wypisywac.

@Adam

Bardziej zapytaj kiedy pytał tego kierownika ;)

@Piotrek3105

premię to ugaduje się na rozmowie czy coś, że poprzednik o niej nie słyszał? na co na rozmowie patrzą, że mogą wycenić w ten sposób? Często teraz przychodzi ktoś nowy, że przytaczasz 3 osoby już?

@Iwona

Kazdy pracownik dostaje premie , nie wiem czemu poprzednik o niej nie slyszal (pewnie tam nawet nie pracuje)...

Adam cnc
@Piotrek3105

Nie prawda, dostają ci co z kierownikiem sie dogadują a ci co się nie podlizują ale super pracują nic nie dostają!!!!!!!!!!

Lara
@Adam cnc

i pracownicy tak otwarcie o tym wszystkim mówią czy faktycznie jednak ktoś ma prawo nie wiedzieć o tym czy kolega dostał tę premię czy też nie. a jak ewidencja tych całych wyników jest prowadzona? mozna mieć co do nich potencjalny wgląd?

Kamil2222222
@Lara

Premie masz od razu, możesz stracić jej część lub całość. Co mi przez 2 lata nie zdarzyło sie ani razu. Tak mówią otwarcie bo każdy ma premię, wiec to żadna tajemnica.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dindecor Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Co za bzdury o wypłacie pensji. Może ktoś nie czyta umowy, którą podpisuje i myśli że dostanie pieniądze na koniec miesiąca, a nie 10ego następnego miesiąca. :))))))))))))))))))) Kasa jest zawsze na czas. Praca 8h, nadgodziny według prawa pracy.

@Adam

To od czego to zależy, że jedni mieli tak a drudzy inaczej?

@Adam

wszyscy czytają umowy! w lipcu przynajmniej trzech moich współpracowników nie dostało kasy a jeden nie dostał za nadgodziny!!! Proszę nie wciskać kitu! nawet Internetu w firmie co chwila nie ma bo nie płacicie rachunków!

Iwona

Skoro tak to nikt z was tego nie zgłaszał jeszcze?

@Adam

A jak z wynagrodzeniem ? 3500-4000 zl idzie zarobić?

KacperCNC
@Piotrek3105

Brutto jak najbardziej! hehehe na netto bym nie liczyć, chyba, że od razu na stanowisko kierownika

Kamil2222222
@KacperCNC

Chyba Ciebie tak robią.... pracuje od 4 miesiecy na produkcji i na początek (3 miesiace) dostałem 3800 brutto plus 20% premii co miesiac, teraz mam 4500 brutto plus 20% to masz ponad 4 tys netto.

@Kamil2222222

Ile masz ?! To ciekawe co Ty tam robisz, jak ja pracuję tutaj kilka lat i w życiu nie było mowy o takich zarobkach. Musisz chyba dobrze sprzedawać ludzi :).

anonim wydało się, że nie pracowałeś w tej firmie bo nawet nie wiesz że pracownicy nie mają dostępu do internetu :))))))

@Adam

nie miałem na myśli pracowników produkcyjnych ale biurowych. Uważasz, że nie mam kontaktu z biurem własnej firmy i nie wiemy co się tam dzieje? burdel na kółkach to delikatnie napisane.

Iwona

a w takim rzeczywistym ujęciu już... to jak w biurze się pracuje? są teraz jakieś większe rotacje? lub czy są może stanowiska, na których w miarę ok się pracuje?

Stolarz

....znów nie otrzymałem pełnej zapłaty choć (usunięte przez administratora) nadgodziny. Mam dosyć zwijam się z tej firmy i innym tez to sugeruje!!!!

Iwona

Ktoś tu jeszcze niedawno pisał, że atmosfera na produkcji jest tragiczna do czego dochodziły niepłatne nadgodziny... Dodatkowo trudno tu było o jakąkolwiek podwyżkę. Firma ma stale jakieś problemy finansowe czy po prostu nie szanują tutaj pracowników? Podobno zalegano też celowo co niektórym z wypłatami. Czy więcej osób takie coś spotkało?

Worker
@Iwona

....ja za nadgodziny w końcu dostałem ale po 2 miesiącach...... nie wiem czy mają problemy finansowe bo sobie bryki kupują! Dwóch prezesów się chyba kiepsko dogaduje a tracą na tym pracownicy :(

Kamila
@Worker

Po 2 miesiącach? To dziwne... To może zapytaj czemu tak późno. Pracujesz tam nadal?

@Iwona

Od tygodnia tam nie pracuję to mogę napisać prawdę.......... Nie płacą, oszukują, obiecują podwyżkę, której nie zobaczysz. Zostawałem ciągle na nadgodzinach by dorobić porządną pensje. Ale tak nie da się ciągle pracować po 12 godzin dziennie atmosfera straszna, wiele pracowników odchodzi, czuje się w powietrzu rezygnacje, szok, że jeszcze tam PiP nie wpadł , sprawdził by terminowość pensji to by się przeraził i nauczył właściciela porządku! Nie polecam, okrążajcie szerokim łukiem!

@Pracodawca

Co do PiPu to się nie dziw, bo im raczej trzeba coś zgłosić, żeby zawitali. Skoro publicznie wyrażasz tak swoją opinię to bierzesz pod uwagę, żeby pójść i to zgłosić? Bo jeśli faktycznie są takie niezgodności, które wymieniasz to chyba warto coś z tym zrobić.

@Iwona

Pewnie ma Pani rację. Nie mam natury donosicielstwa.... ale może trzeba to zrobić.

Kamila
@Pracodawca

A czemu trzeba? Wątpię, że to w czymkolwiek pomoże.

Wojtas86

Ponad dwa lata pracowałem.... nie otrzymałem żadnej obiecanej podwyżki i sam zrezygnowałem Wkurzające jest to, że ciągle mi obiecano i starałem się jak mogłem ale nie doceniał tego nikt, nie polecam tej firmy. Często też spóźniali się z płaceniem pensji co już w ogóle jest nie dopuszczalne w mojej ocenie!

Georg
@Wojtas86

Na jakim stanowisku pracowałeś i w jakim okresie???

@Georg

na to nie odpowiem....bo wiem, że szef jest mściwy. Jeśli nadal tam pracujesz to uważaj.

Jacek
@Wojtas86

Już tam nie pracujesz i dalej obawiasz się szefa, pracuję około roku i jestem zadowolony

@Jacek

lepiej uważaj. Czytaj dobrze umowy........... Tak obawiam się, bo facet ma bardzo złą opinie w branży.

Maja
@Wojtas86

Dasz jakiś przykład tego, że "szef jest mściwy"? Były wcześniej takie sytuacje?

@Maja

było wiele takich sytuacji , np. inni pracownicy dostawali na czas wypłatę a mi z niewiadomych przyczyn 10 dni po terminie.... powinienem to zgłosić to PIP ale nie chciałem szkodzić firmie a raczej jej pracownikom czyli kolegom....

@Wojtas86

Na pewno niewiadomych? No bo chyba mściwość polega na tym, że gość za coś chce Ci się odpłacić. Na pewno niczym nie podpadłeś?

@Iwona

tego nie wiem ale napewno nie dostałem takiej informacji od przełożonych, że coś robię źle. Nie wiem dlaczego...

@Wojtas86

No to by było nieprofesjonalne z ich strony gdyby coś ukrywali. A może uważają Ciebie właśnie za tego najbardziej wyrozumiałego? Chociaż i tak myślę, że warto ten temat z nimi poruszyć, żeby była jasność, bo tak to dziwna atmosfera może się robić

produkcja

atmosfera w pracy tragiczna często niepłatne nadgodziny jak tylko będę miał możliwość to uciekam.... , no ale dzieci trzeba jakoś nakarmić.

Zostaw merytoryczną opinię o Dindecor Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Dindecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dindecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dindecor Sp. z o.o.?

Dindecor Sp. z o.o.
  • Mierzeja Wiślana 6