Opinie o O.B.M. Sp. z o.o. w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie O.B.M. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w O.B.M. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.B.M. Sp. z o.o. w Malbork

Maryna Nowy wpis

Oni tego nie wyślą towaru. Ja zamawiałam z 6 miesięcy temu i kompletnie nic,cisza. Nie rozumiem ze aż tak można (usunięte przez administratora) i tak dałam się oszukać. Zbierałam na stół z krzesłami przez cztery miesiące . A tylko zostało wspomnienie . Mogłam te pieniądze przeznaczyć na syna który jest po ciężkiej chorobie i przeszczepach szpiku. Ale (usunięte przez administratora) to w (usunięte przez administratora) mają. Żyją ze (usunięte przez administratora)i śmieją się w twarz że znajdują naiwne osoby które naprawdę nieraz są w ciężkiej sytuacji. Stół potrzebny mi był abym mogla z rodziną do obiadu usiąść

Justyna Nowy wpis

Zamówiłam szafę, opłaciłam, a dostawy brak od 2 tygodni.

Oktawia Nowy wpis

Ja też dałam się oszukać od 3 tygodni czekam na kuchnię.

Nie dotarł zamówiony i opłacony towar

Czy po rozmowie w O.B.M. Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w O.B.M. Sp. z o.o.?

Witam ja również wpłaciłem pieniądze za stół i krzesła i cisza

@Gośka

Ja też dałam się nabrać. Kupiłam stół z krzesłami, przelew na Dominika Suwalska i dwa tygodnie cisza i nic czeski film.

Alicja
@@Gośka

Ja też wyslalam przelew za stół z krzesłami i do tej pory ani kontaktu ani stołu. Pani podała dane do przelewu Katarzyna śmiech.czy ktoś jeszcze został (usunięte przez administratora)

Pati
@Alicja

Witam. Ja również zamówiłam stol.z krzesłami i cisza do tej pory. Również miałam dane do przelewu na Katarzyna smiech.

@IZA
@@Gośka

Ja również zamówiłam stół i krzesła na tą samą osobę Dominika Suwalska ,oczywiście do tej pory nic nie przyszło . Firma (usunięte przez administratora)albo ktoś się podszywa ,na policji nie chcą się tym zająć ,ale trzeba o tym pisać żeby uprzedzić innych.

Elżbieta

Proszę o kontakt jeśli ktoś złożył już wniosek na policję. Chętnie dopisze swoje zamówienie którego nie otrzymałam!

Renata
@Elżbieta

Ja złożyłam zawiadomienie na policję w zeszły piątek. I jest to podciągnięte pod przestępstwo gospodarcze.

@grazyna
@Renata

Też zrobiłam wpłatę około 2 tygodnie temu....i nic nie widać i nie słychać. Każdą wysyłaną negatywną opinię zaraz wykasowali. Nie ma możliwości przestrzec innych żeby nie dali się naciągnąć

Czy meble były zamówione ze strony warehouse? A przelew na panią Dominikę Suwalską ?

Katarzyna

Witam, ja również złożyłam zamówienie na stół+krzesła 12.11. Tego samego dnia zrobilłam przelew na panią Dominikę Suwalską konto Ing. Oczywiście do tej pory zero kontaktu.

Maryna

Zamówiłam stół z krzesłami przelew wraz.z.oplata kurierską zrobiłam 3 tygodnie temu i cisza. Nie ma.twlefonu,maila niczego. Bardzo proszę o zwrot pieniędzy albo zglaszam (usunięte przez administratora)

Lila
@Maryna

Ja tak samo zamówiłam stół z krzesłami już 3 tydzień i nawet na wiadomości nie odpisują. Idę na policje

@ Pracodawca

29 złożyłam zamówienie na domek ogrodowy 203 x 117 cm , opłaciłam towar i wysyłkę na konto Kornella (usunięte przez administratora), i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru ani zwrotu należności. Proszę właścicieli spółki o załatwienie sprawy. Mój czas cierpliwości się skończył. Czy wszystkie sprawy są tak załatwiane w tej firmie?

Asa

Brak kontaktu zero tolerancji, sprzęt zakupiony brak odezwu

Bożena

Firma oferuje towar którego nie ma, oferty ściągane są z innych stron. Brak możliwości kontaktu.

Czy w O.B.M. Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Bożena

Proszę o zwrot pieniędzy za zamówienie nr 4166. Brak kontaktu , brak realizacji.

Grażyna Nowak

Witam 6 072023 zamówiłam u was trampolinę Carruzo312 nr zamówienia 3918 do dziś trampoliny brak . Przelew zrobiłam tego samego dnia .Proszę o informacje kiedy dostarczycie lub zwrot pieniędzy .Wpłata poszła na osobę Marta Sobczyk .Mój to 530 655610 .Jeśli podszywa się pod Państwa firmę trzeba zrobić porządek

Wika
@Grażyna Nowak

Na te same dane zrobiłam przelew i też zero odpowiedzi i brak kontaktu oraz pieniędzy Poprostu trzeba tą sprawę zgłosić do odpowiednich osob

Wika

Witam Ja też zamówiłam ponad 2 tyg temu trampolinę i nadal jej nie otrzymałam Proszę o zwrot pieniedzy

Sylwia

Witam . Ponad dwa tygodnie temu zamawiałam u państwa trampolinę. Nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej i trampoliny brak. Czy mogła bym uzyskać jakąś informację?

Grażyna
@Sylwia

Witam też zamówiłam trampolinę 3tygodnir temu i żadnej informacji nie uzyskałam a trampoliny brak

Zostaw merytoryczną opinię o O.B.M. Sp. z o.o. - Malbork

• Jak się pracuje w O.B.M. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O.B.M. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.B.M. Sp. z o.o.?

O.B.M. Sp. z o.o.
  • Jana Kochanowskiego 107