Opinie o Hills Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hills Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hills Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hills Sp. z o.o. w Racibórz

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Hills Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4000 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Krysia Nowy wpis

Nie ma szans , w tej firmie nie liczy się doswiadczenie , dostaniesz najniższa krajowa tak jak wszyscy i może 100zl premi , na więcej nie licz

Oooo Nowy wpis

Co do pracy pracowałem kiedyś na magazynie tutaj i oferują najniższą krajową przez okres próbny później "ileś tam trochę" po okresie próbnym. Nie polecam.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Hills Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Julita

Witam, A czy w Hills robia jakies przeszkolenie? Bo ja na maszynach ubrania tylko zawsze szylam, ale przeczytalam ze tam sa automatyczne maszyny? I kolezana ze mna tez tam do pracy chce sie zglosic, ale to moze tyle maszyn nie ma czy ludzi trzeba? A na tych krosnach to tez sie pracuje? czy to juz nie tam? Bo ja sie zastanawiam jak taka praca wyglada, czy sobie dame rade? Jak przy ubraniach pracowalam to bylo nas 8 kobiet i jeden chlopak w jednym pomieszczeniu a tam duzo ludzi na hali czy to jakos dzialami? dziekuje za pomoc Julita

Krystyna
@Julita

To może zadzwoń do nich i zapytaj? Myślę, że tak najszybciej dostaniesz odpowiedź.

Julita
@Krystyna

@Krystyna Moj pierwszy krok byl telefon do firmy, tak samo jak moje kolezanka. Pisze tutaj, bo dostalam rozne informacye i prosze o relacje kogos, kto rzeczywiscie tam pracowal.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hills Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Krystian

Siemaneczko. Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Racibórza. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Hills Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Krystian

Justyna
@Krystian

Dzień dobry Krystianie. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to sugeruję firmę Henkel Polska Operations z Raciborza. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia! Justyna.

@Justyna

czyli nie ma takiej opcji posiłków o jaka pytał kolega wyzej ? a inne benefity, jest cokolwiek?

no dobra pensja w tej firmie slaba ale moze pracodawca zapewnia w tych halach jakies dobre zaplecze socjalne, ciuchy robocze, ogrzewanie i klimatyzacje gdy potrzeba? jak tam jesT?

Martyna

Dlaczego zarobki śmiechu warte ? To ile tam dostajecie ?

Adeki

W ogłoszeniu o pracę cytuję: "3000 zł . Podana kwota jest wynagrodzeniem netto! " Na rozmowie okazuje się, że jednak nie, bo (uwaga hit) ktoś się pomylil. A wynagrodzenie to Najniższa krajowa. Dwie zmiany. Szkoda było mojego czasu.

Nordi

Nie przesadzajcie z narzekaniem, może warto przemyśleć swoje działania w firmie? Dla mnie pracodawca jak najbardziej ok.

def

Szczerze nie polecam tej firmy, pierwsze co to zarobki śmiechu warte, no ale wielki pan prezes buduje kolejne hale niewiem komu, bo ludzi z dnia na dzien coraz mniej a to co on oferuje to emeryci se moga dorobic ewentualnie. Ludzi traktuje sie jak smiecia, jak jest potrzebny to kierownik by w (usunięte przez administratora) wszedl gdyby mogl, powiem tak im bardziej czlowiek w tej firmie sie stara tym wiekszym gownem w oczach prezesow i kierownika sie staje. Rozmowa kadry z pracownikami ? Jaka rozmowa prezesi dzien dobry nie potrafia powiedziec mijają ludzi jak powietrze, wiecej kultury osobistej ma (usunięte przez administratora) ze wsi ( nie obrazajac ludzi mieszkajacych na wsi). O zarządzaniu to tam nikt nie ma zielonego pojecia jak i o organizacji pracy. Wiecznie czegoś brak bo firma ma wiecej dlugów niż pan prezes Szymon zarostu na twarzy. Co do ukraincow? Tez sie juz ich pozbyli a nie chwalac tutaj nikogo, tylko dzieki nim mieli cos zrobione i na koniec ani dziekuje ani pocaluj mnie w (usunięte przez administratora) nie usłyszeli. Premia 200zl smiech na sali, przeliczajac na 20 dni pracy to jest 10zl dziennie, wiec ani na fajki czlowiekowi nie starczy. Co zrobic zeby dostac taka premie? Sam/sama niewiem a przytocze tu pewną sytuacje kolegi ukrainca ktory zostawal po 16 godzin w pracy i nigdy takiej premii nie dostal max 150 zl. Moze jakby 24h/ dobe to by dostał. Kobiety nowoprzyjęte lùdza sie obietnicami pana kierownika, ktory od jedzenia frankfuterek ledwo sie w drzwi miesci, szyja jak glupie po 260 ramek nawet do ubikacji nie chodza zeby tyle naszyc i dostaja 100zl premii i slowa typu musisz sie bardziej starac. Mam tylko nadzieje ze pan prezes jak jeden tak i drugi obudza sie kiedys z reka w nocniku i zostana tam sami razem z kierownikiem ktory szczerze mowiac moglby schudnac bo wyglada jaka baba w ciazy.

Abc
@def

Łał jak wszystko super opisane. To prawda z tą premią ty się starasz szyjesz, żeby wszystko było zgodnie z normą czekasz na premię a tu brak. Pan kierownik z bozej łaski co się boi szefa tylko mówi żeby więcej szyć to będzie. Ja tam pracowałam chwilę ale powiedziałam, że nie będę szyć więcej niż norma wtedy 180 ramek bo ta premia nie jest tego warta mina kierownika bezcenna.

Ilona
@Abc

A jaką miałaś podstawę wynagrodzenia w Hills? I Twoim zdaniem, też jest tu brak szacunku do pracowników? Bo odniosłaś się tylko do tych premii.

def
@Ilona

Podstawa jest 17.55zł brutto i najlepiej od maszyny nie odchodzić także do pracy w pampersach żeby naszyć tyle ile sobie jaśnie pan prezes z kierownikiem życzą

Abc
@Ilona

Podstawa 17.55 więcej ani grosza nie dostaniesz ja teraz po tej pracy mam dyskopatie ciągle stoisz przy maszynie i ciężkie skrzynie ciągle przekladasz.

qwertr

Hej ! Ma ktoś informacje jakie jest wynagrodzenie dla nowo przyjętych na produkcje ?

@qwertr

Hem
@xxx

Chyba brutto

@qwertr

Pracowałem tam przez kilka miesięcy i miałem stawkę taką jak stali pracownicy na danym dziale

Gabriela
@×××

Rozumiem, dzięki za info. A pracowaliście też na nocki w Hills? Jeśli tak, to napisz, jaki dostawaliście dodatek za pracę w nocy.

ghf
@Gabriela

jeszcze nocek nie ma ale mogą być, wcześniej jak pracowałem to robiło pare osób i mieli dodatek 10% z minimalnej krajowej

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hills Sp. z o.o.?

xyz

jak chcesz we firmie pracować to nie polecam, dużo osób przyszło i oduczyło ich rzetelnej pracy wzamian za słabe wynagrodzenie, które oferują. ewentualnie trafisz na szycie to się nauczysz jak walczyć o zapomogę

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Hills Sp. z o.o. w mieście Racibórz, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

×××

Hej pracowałem w tej firmie i nigdy więcej za te wynagrodzenie śmiech:)))))

Narazie nie warto

Gabriela
@Xyz

Dziękuję za wpis, szkoda tylko, że jest taki krótki. Możesz wyjaśnić, dlaczego nie warto Twoim zdaniem iść do pracy w Hills Sp. z o.o.? Szukam informacji o pracy w firmie i bardzo by mi pomogło, gdybyś napisał coś więcej.

@Gabriela

Dlaczego nie warto? Wszystkie te wpisy są ciągle aktualne stawka ta sama praca ta sama nudna i bez możliwości rozwoju czujesz jakbyś się cofała. Pracownicy na chorobowym przyjdą na chwilę i znowu l4.

×××

Pracowalem kiedys w tej firmie nie bede pisal na jakim dziale ale jak slysze po kolegach którzy pracują po kilka lat i mają te same stawki co dopiero zatrudnieni to jest przesada . Tak się docenia doświadczonych, rzetelnych i stałych pracowników . Szkoda mi tylko P .Piotra i P. Andrzeja którzy pracują na krosnach i są niedoceniani

xd

Tam to się dzieje na hali nie wolno mieć telefonu A wszystcy go mają i na dodatek takze mają dostęp i hasło do wi-fi.

Xyz

Aktualnie jest 17.55 brutto za godzinę na szyciu. Praca dość ciężka dla kobiet tym bardziej żeby dostać ok 100zl na rękę premii dla mnie żenada. Ukrainki gonią z pracą bo oprócz niej to nic innego nie mają do roboty resztę dnia śpią. Zabardzo nie polecam organizacja pracy fatalna nikt z kadry nie rozmawia z pracownikami.

Pracowałam kiedyś w tej firmie .Jak czytam ogłoszenia związane z pracą że zostały ostatnie 3 miejsca to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ze śmiechu:)))) .Ostatnio rozmawiałam z osobami które dalej tam pracują to mówią że jest coraz gorzej .Wkoncu doczekali się podwyżki 1.50 brutto żenada haaaaa:)) jak odchodzilam z tej firmy to na nowej hali z( krosnami) w zimę nie było ogrzewania a prąd na przedluzaczu :(( i pracownicy musieli tam pracować .Jak chodzi o pracowników to więcej jest chyba już Ukraińców

małe sprostowanie na szyciu nie 1,50 tylko 95 gr. brutto

xxx

nie mają pojęcia o organizacji pracy i produkcji - HAOS i nic więcej śmieszne płace.dobrze że ukrainki tam pracują bo nie długo nie będzie miał kto.

@xxx

Pracowałam kiedyś w tej firmie nie polecam !!! .To teraz chyba tam jest więcej Ukraińców niż Polaków

abc

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynagrodzenie w tej firmie to kpina z pracownika, wiecej już w lidlu płacą, a ostatnie podwyżki to już wogóle śmiech na sali. 1zl 50 gr brutto to gorzej niż jałmużna dla bezdomnych. Jedni pracują starają sie i wogóle nie są doceniani, gdzie inni robią tyle co nic i mają tyle samo lub więcej. Kiero z prezesem wprowadzili zakaz rozmów i zlikwidowali drugą przerwe co pracownikom bardzo sie niespodobało. Ludzie ktorzy przychodzą tam pracować nie wytrzymuja dłużej niż tydzień, praca może nie jest ciężka ale zarobki wręcz banalne, firma nie potrafi płacić faktur na czas wiecznie czegoś brakuje, doszło już do tego że majac więcej nadgodzin, bo tylko dzięki nim można mieć w miare normalną pensje firma wyplaca je w ratach. Szczerze nie polecam tam się zatrudniać, wszyscy stamtąd uciekają bo zamiast być lepiej jest coraz gorzej.

Tako

Pracowałem w tej firmie wynagrodzenia śmieszne , Ekipa ktora pracuje na krosnach również nie jest doceniana dziwię się że jeszcze tam pracują Moje sugestie dla Hills Sp. z o.o.: Prezes powinien zacząć rozmawiać z pracownikami i w końcu podnieść wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hills Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Hills Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hills Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hills Sp. z o.o.